خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

چه مدل گوشی هوشمند بخرم ؟

سلام وقت بخیر
      من می‌خوام که گوشی هوشمند بخرم ولی نمی‌دونم چه مدل و چه برندی خوبه ؟ می‌خوام که قیمت مناسبی هم داشته باشه
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      شیائومی mi 9t pro بخر خودم ۴ ماه پیش خریدم رو دستش گوشی نیس من چهار و هفتصد خریدم الان نمیدونم قیمت چنده اگه پایین تر میخوای ردمی ۸ هم در رنج قیمت خودش گوشی خوبیه خواهشا از برند شیائومی بخر که نسبت به پولی که میدی امکانات و سخت افزارش خدایی خیلی بهتره در مقایسه با سایر گوشی ها . و پول مفت به سامسونگ و اپل نده کافیه مقایسه کنی با شیائومی میفهمی چی میگم موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      شیائومی mi 9t pro بخر خودم ۴ ماه پیش خریدم رو دستش گوشی نیس من چهار و هفتصد خریدم الان نمیدونم قیمت چنده اگه پایین تر میخوای ردمی ۸ هم در رنج قیمت خودش گوشی خوبیه خواهشا از برند شیائومی بخر که نسبت به پولی که میدی امکانات و سخت افزارش خدایی خیلی بهتره در مقایسه با سایر گوشی ها . و پول مفت به سامسونگ و اپل نده کافیه مقایسه کنی با شیائومی میفهمی چی میگم موفق باشی
      برادرم سال گذشته از برند شیائومی گوشی خرید و به یک سال نشد که خراب شد . خودم برند هواوی نمی‌دونم چه مدلی رو بخرم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      من می‌خوام که گوشی هوشمند بخرم ولی نمی‌دونم چه مدل و چه برندی خوبه ؟ می‌خوام که قیمت مناسبی هم داشته باشه
      ممنون
      تبریک میگم
      لقب مسخره ترین و اولین سوال مسخره سال 99 میرسه به شما
      آخه از هرکی بپرسی بالاترین مدل گوشی سامسونگ یا اپل رو بهت معرفی میکنه !
      حداقل باید بگی توی چه رنج قیمتیی !
      خودم بهت Samsung S10 Plas رو پیشنهاد میدم
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      تبریک میگم
      خب باز هم خوبه بالاخره تونستم مقام اول چیزی رو کسب کنم
      بین ۳ تا ۳/۵ باشه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تبریک میگم
      این گوشی تقریبا ۱۱ میلیون هست و من فعلا همچین سرمایه ایی رو ندارم

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برادرم سال گذشته از برند شیائومی گوشی خرید و به یک سال نشد که خراب شد . خودم برند هواوی نمی‌دونم چه مدلی رو بخرم
      خواهشا چرت و پرت نگو و اسم برند رو خراب نکن شما بهتره همون سیب اپل رو گاز بزنی یا دوبرابر پول بدی سامسونگ با امکانات قرون وسطا زندگی کنی من نظرمو گفتم استارتر میتونی بری گوگل سرچ کنهی قیمتا رو ببینی بعد کامنتای مردم رو هم بخونی هواوی خیلی وقته کشیده کنار الان پرفروش ترین گوشی رو دست هواوی شیائومی هس
      ویرایش توسط God_of_war : 03 فروردین 1399 در ساعت 16:05

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این گوشی تقریبا ۱۱ میلیون هست و من فعلا همچین سرمایه ایی رو ندارم
      واس همین بهت میگم کامل توضیح بده سوالت رو گل من

بین 3 تا 3 و نیم ، بهترین گوشی ای که میتونی بخری هواوی پی 30 لایت هست (P30 Lite) Ram4 حافظه128 - قیمتش الان بین 3 تا 3.200 متغییره ، اگر سامسونگ بخوای میتونی سامسونگ آ50 رم 4 بخری ، قیمتش حدود 3 میلیون و 800 هزارتومان هست و تقریبا توی مایه های همون پی سی لایت هواوی هست . هر دو موبایل پرقدرت و خوبی هستن نسبت به قیمتشون
      |

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      درحال حاضر بهترین گوشی با قیمت مناسب samsung a51 هس
      از هر نظر حرف نداره
      شیامی هم من خودم باهاش حال نمی کنم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر
      ممنون
      اگر میتونی یخورده بودجه رو بیشتر کنی سامسونگ a51 در غیر این صورت a50...
      گوشی های مطرح دیگه در این بازه قیمتی، هواوی y9s و ردمی نوت 8 پرو هستن.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اگر میتونی یخورده بودجه رو بیشتر کنی سامسونگ a51 در غیر این صورت a50...
      گوشی های مطرح دیگه در این بازه قیمتی، هواوی y9s و ردمی نوت 8 پرو هستن.
      a51 انتقاد زیادی بهش خورده همون a50 بهتره تازه خود a50 قیمتش نزدیک 4 میلیونه ، این بنده خدا حداکثر 3.5 میتوانه خرج کنه ، توی این رنج قیمت خودم هواوی p30 lite رو بیشتر پیشنهاد میدم حالا تهش با پول بیشتری a50 ، دیگه گوشی های دیگه هم گرونتر میشن متاسفانه قیمتا تخیلی شده شیائومی هم ک جدیدا داره با زور خودشو جا میده تو ایران و بعضیا هم ک خریدن روش تعصب دارن ک یکم روحیشون ضعیف نشه ، آخه گارانتی همچین معتبری نداره حداقل هواوی یکم بهتره ولی در کل خودم سامسونگی ام بخاطر اینکه قیمتاش همچین نجومی نیست نسبت به کیفیت و قدرتش ، اپل هم اگر قیمتشو نصف کنه گوشی خوبی هست
      |

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      a51 انتقاد زیادی بهش خورده همون a50 بهتره تازه خود a50 قیمتش نزدیک 4 میلیونه ، این بنده خدا حداکثر 3.5 میتوانه خرج کنه ، توی این رنج قیمت خودم هواوی p30 lite رو بیشتر پیشنهاد میدم حالا تهش با پول بیشتری a50 ، دیگه گوشی های دیگه هم گرونتر میشن متاسفانه قیمتا تخیلی شده شیائومی هم ک جدیدا داره با زور خودشو جا میده تو ایران و بعضیا هم ک خریدن روش تعصب دارن ک یکم روحیشون ضعیف نشه ، آخه گارانتی همچین معتبری نداره حداقل هواوی یکم بهتره ولی در کل خودم سامسونگی ام بخاطر اینکه قیمتاش همچین نجومی نیست نسبت به کیفیت و قدرتش ، اپل هم اگر قیمتشو نصف کنه گوشی خوبی هست
      شما کلا تو باغ نیستی سامسونگ نجومی نیس؟ وات د فاز. در ضمن تو ایران گارانتی پشم هم نیس ادمای ساده لوحی مثل شما میرن گرون گرون میخرن با گارانتی یه لبخند ملیحی هم فروشنده میزنه بهت خرج یه ماهشو از جیب تو در میاره با انواع اقسام گلسا و کاورای گرونی که بهت میندازه. شما کلا شیائومی اصلا دستت انداختی بدونی چیه ؟ من همه مدل گوشی داشتم هواوی خوبه ولی باز از شیائومی کمتره نسبت به قیمت گرون تر و نسبت به امکانات با شیائومی برابر ولی دیگه سامسونگ کلا پر باگه با اون سیستم عامل کندش با اثر انگشت داغون و داغیه گوشیش انقد باگ داره که نگم برات . اطلاعاتت در حد بچه ۱۵ سالس خواهشا بقیه رو گمراه نکن

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      شما کلا تو باغ نیستی سامسونگ نجومی نیس؟ وات د فاز. در ضمن تو ایران گارانتی پشم هم نیس ادمای ساده لوحی مثل شما میرن گرون گرون میخرن با گارانتی یه لبخند ملیحی هم فروشنده میزنه بهت خرج یه ماهشو از جیب تو در میاره با انواع اقسام گلسا و کاورای گرونی که بهت میندازه. شما کلا شیائومی اصلا دستت انداختی بدونی چیه ؟ من همه مدل گوشی داشتم هواوی خوبه ولی باز از شیائومی کمتره نسبت به قیمت گرون تر و نسبت به امکانات با شیائومی برابر ولی دیگه سامسونگ کلا پر باگه با اون سیستم عامل کندش با اثر انگشت داغون و داغیه گوشیش انقد باگ داره که نگم برات . اطلاعاتت در حد بچه ۱۵ سالس خواهشا بقیه رو گمراه نکن
      تاچ ال سی دی گوشی پسرعمه من بعداز شش ماه یک دونه پیکسلش سوخت ، برد نمایندگی ، تاچ ال سیدی رایگان نو انداختن رو گوشیش و برگشت خونه ، گوشی هم سامسونگ s6 edge بود . معتبرترین گارانتی موبایل کشور سامسونگ هست عزیزم ، به هرحال من قصد بحث و جدال ندارم نظر شما هم قابل احترامه . موفق باشی
      |

14. Top | #14
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که a50 دارم اوکیه
      کارمو راه میندازه
      بعدا گه نیاز باشه نوت میخرم
      25 : 32 : 13 : 00

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط میتونم بگم سامسونگ نخر،افتضاحه،افراد ساده و که هیچی از گوشی نمیدونن،میرم سامسونگ میخرن،همه سامسونگ ها شبیه همن و آخرش یه عدد جدید با حرف جدید میذارن،فلا شیائومی و آنر بهترینن،خودم آنر پلی دارم عالیه ،پارسال ۳.۷ خریدم .
      هر کی هم ریپ زد که سامسونگ خوبه ،فقط میتونم بهش بگم باشه عزیزم ،موفق باشی.
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن