خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

باید و نباید ها برای شیمی و زیست ۱۰۰ تو کنکور.بیاین تو

سلام دوستان خوبین؟؟من سال پیش شیمی رو ۶۰ و زیست رو ۵۰ زدم امسال میخوام یک درصد عالی به دست بیارم تو این دوتا درس.پیشنهادتون چیه؟؟وقت کمه و فکر خودم مرور زیاد کتاب و کتاب کمک درسی خط ویژه گاج هست.اگه توصیه ای دارین و درصد خوبی کسب کردین ممنون میشم راهنمایی کنین.اینم بگم از امروز تازه دوباره شروع کردم و دانشجو پرستاری ازاد هستم و تایپک های قبلیم هم گفتم اطلاعاتم رو.توصیه ای دارین لطف کنین بگین تا انجامش بدیم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سوالای کنکور سالای قبل رو 3_4 بار بزن
      سوالای آزمونهای مختلف رو حل کن
      خودتون هم گفتید که به مرور نیاز دارید (4_3 بار )

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      سوالای کنکور سالای قبل رو 3_4 بار بزن
      سوالای آزمونهای مختلف رو حل کن
      خودتون هم گفتید که به مرور نیاز دارید (4_3 بار )
      شما زیست و شیمی سال قبل رو چند زدین؟؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب من که کنکوری نیستم!
      تو همچین شرایطی هم نبودم تا حالا که بخوام یه درسو تو وقت کم رشد درصدی بالا بدم! اما خب واسه زیست باید کتابو مرور کنی نمیدونم چطور زیستو میخونی اما خودم به شخصه معتقدم واسه زیست باید کتابو بارها و بارها خوند! تمام نکات تستا تو کتابه فقط باید خلاقانه کتابو بخونی تا بتونی از پس همه تستاش بر بیای! و واسه شیمی اون 60 درصد که زدی بیشتر مسئله بوده یا مفاهیم و حفظیات؟!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      سلام دوستان خوبین؟؟من سال پیش شیمی رو ۶۰ و زیست رو ۵۰ زدم امسال میخوام یک درصد عالی به دست بیارم تو این دوتا درس.پیشنهادتون چیه؟؟وقت کمه و فکر خودم مرور زیاد کتاب و کتاب کمک درسی خط ویژه گاج هست.اگه توصیه ای دارین و درصد خوبی کسب کردین ممنون میشم راهنمایی کنین.اینم بگم از امروز تازه دوباره شروع کردم و دانشجو پرستاری ازاد هستم و تایپک های قبلیم هم گفتم اطلاعاتم رو.توصیه ای دارین لطف کنین بگین تا انجامش بدیم
      سوالات سخت تر کار کن مثل iq که اگه نظام قدیم باشی شیمی iq قوی تر و بهتر از زیست iq
      و مورد دیگه هم موج آزمون ها
      یادت نره مرور هم باید داشته باشی
      در ضمن نکته هایی که از تست ها درمیاری رو یادداشت کن حتما
      مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salim7174 نمایش پست ها
      سوالات سخت تر کار کن مثل iq که اگه نظام قدیم باشی شیمی iq قوی تر و بهتر از زیست iq
      و مورد دیگه هم موج آزمون ها
      یادت نره مرور هم باید داشته باشی
      در ضمن نکته هایی که از تست ها درمیاری رو یادداشت کن حتما
      اره امسال برخلاف سال پیش میخوام موج ازمون بزنم.و انشاالله تو این مدت کم یک درصد خفن کسب کنم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara.abo نمایش پست ها
      خب من که کنکوری نیستم!
      تو همچین شرایطی هم نبودم تا حالا که بخوام یه درسو تو وقت کم رشد درصدی بالا بدم! اما خب واسه زیست باید کتابو مرور کنی نمیدونم چطور زیستو میخونی اما خودم به شخصه معتقدم واسه زیست باید کتابو بارها و بارها خوند! تمام نکات تستا تو کتابه فقط باید خلاقانه کتابو بخونی تا بتونی از پس همه تستاش بر بیای! و واسه شیمی اون 60 درصد که زدی بیشتر مسئله بوده یا مفاهیم و حفظیات؟!
      من به نسبت خیلی شیمی و زیست رو داغون کردم ولی هردو تا رو خیلی خوب کار کرده بودم .برای نظام قدیم خط ویژه مسائل شیمی و خط ویژه مفاهیم کتاب هایی بودن که واقعا فوق العاده بودن اگه برای نظام جدید موجوده حتما بخرین

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور نظام جدید میخواید بدید یا قدیم؟
      بهترین جزوه زیست نظام جدید
      *مطمئن باش پشیمون نخواهی شد*
      توضیح به بهترین شکل و برسی دقیق خط و شکل کتاب

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظام قدیم میدم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فک نمیکنم کسی توجه کنه ولی میگم شاید بدرد کسی خورد.
      من خودم از 12 درصد کنکور 97 رسیدم به درصد 79 تو کنکور 98 و پیشنهادم برای زیست خوندن اول دوری از درسنامه و تست تالیفی و تمرکز کامل برروی کتاب درسی و تست های کنکور هست
      بنظرم هیچ مجموعه تستی برای ارزشیابی شما بجز تستهای کنکور 99 مطرح نیست و تستای کنکورای گذشته برای مرور مفاهیم هستن و ازمونا که کلا بی ارزش هستن و شنیدم بعضیا میگن تست تالیفی و ازمون برای باز شدن دید هستن که به اطلاع میرسونم تنها دیدگاهی که برای شما مهمه دیدگاه طراحای کنکوره نه قلم چی و غیره (احتمالا خودتون بدونید که زیست میشه گفت سلیقه ای ترین درس کنکوره)
      من میگم هر چی تست که ادعای نزدیکی به کنکور داره بزنید به ضرر هست تازه با این فرض که واقعا به کنکور نزدیک باشه، دلیلم برای این حرف اینه که زیست متاسفانه یا خوشبختانه دارای جملات و مفاهیم بسیاری هست که هر کدام به اشکال مختلف قابل استفاده در طرح تست و تبدیل جملات غلط به درست و بلعکس هست و وقتی تستی که به کنکور نزدیکه کار میکنید ممکنه توی کنکور گزینه ای شبیه به گزینه هایی که توی تست تالیفی زدین بیاد ولی مطمعن باشید که طراح کنکور طوری طرح میکنه که شما تفاوت های ریز و زیر سیبیلی اون رو سر جلسه با اون شرایط استرسی تشخیص نمیدید و تستی که نکته ش به ظاهر براتون اشناس میره توی سوالای غلط (دیدم که میگم)
      جملات بالا ترجمه میشن به اینکه نباید توی زیست "نکته" حفظ کرد بلکه شما اول یک دور مطالعه سریع میکنید تا بدونید اون فصل اصلا چی هست بعدش یه مطالعه دقیق تر و عمیق تر میکنید (من خودم توی این مرحله از وویس های رایگان استاد رضا امیر استفاده کردم ) بعد میرید تستای کنکور رو بررسی میکنید بعد از این کارا میشه گفت شما مباحث رو یادگرفتین و مرور های بعدی تو تثبیت اون فصل باقی مانده کار شماست
      خلاصه کلام اینکه 1- تست تالیفی مخصوصا همین iq و نشر الگو نزنید (خداشاهده من یدونه تالیفی هم نزدم ) 2-نکته بازی بزارید کنار و با مفهوم کار کنیئ بعد از اینکه یادگرفتین خودتون میتونید تست طرح کنید و درگیری تون رو با مبحث بیشتر کنید 3- مرور زیاد داشته باشید تاجایی که همه چیز کتاب درسی رو بدون شک و تردید بلد باشین
      ضمنا اینا چکیده حرفایی بود استاد رضا امیر تو کانالشون گفته بودن و من استفاده کردم و نتیجه گرفتم
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 02 فروردین 1399 در ساعت 20:05

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      من خودم از 12 درصد کنکور 97 رسیدم به درصد 79 تو کنکور 98 و پیشنهادم برای زیست خوندن اول دوری از درسنامه و تست تالیفی و تمرکز کامل برروی کتاب درسی و تست های کنکور هست
      بنظرم هیچ مجموعه تستی برای ارزشیابی شما بجز تستهای کنکور 99 مطرح نیست و تستای کنکورای گذشته برای مرور مفاهیم هستن و ازمونا که کلا بی ارزش هستن و شنیدم بعضیا میگن تست تالیفی و ازمون برای باز شدن دید هستن که به اطلاع میرسونم تنها دیدگاهی که برای شما مهمه دیدگاه طراحای کنکوره نه قلم چی و غیره (احتمالا خودتون بدونید که زیست میشه گفت سلیقه ای ترین درس کنکوره)
      من میگم هر چی تست که ادعای نزدیکی به کنکور داره بزنید به ضرر هست تازه با این فرض که واقعا به کنکور نزدیک باشه، دلیلم برای این حرف اینه که زیست متاسفانه یا خوشبختانه دارای جملات و مفاهیم بسیاری هست که هر کدام به اشکال مختلف قابل استفاده در طرح تست و تبدیل جملات غلط به درست و بلعکس هست و وقتی تستی که به کنکور نزدیکه کار میکنید ممکنه توی کنکور گزینه ای شبیه به گزینه هایی که توی تست تالیفی زدین بیاد ولی مطمعن باشید که طراح کنکور طوری طرح میکنه که شما تفاوت های ریز و زیر سیبیلی اون رو سر جلسه با اون شرایط استرسی تشخیص نمیدید و تستی که نکته ش به ظاهر براتون اشناس میره توی سوالای غلط (دیدم که میگم)
      جملات بالا ترجمه میشن به اینکه نباید توی زیست "نکته" حفظ کرد بلکه شما اول یک دور مطالعه سریع میکنید تا بدونید اون فصل اصلا چی هست بعدش یه مطالعه دقیق تر و عمیق تر میکنید (من خودم توی این مرحله از وویس های رایگان استاد رضا امیر استفاده کردم ) بعد میرید تستای کنکور رو بررسی میکنید بعد از این کارا میشه گفت شما مباحث رو یادگرفتین و مرور های بعدی تو تثبیت اون فصل باقی مانده کار شماست
      خلاصه کلام اینکه 1- تست تالیفی مخصوصا همین iq و نشر الگو نزنید (خداشاهده من یدونه تالیفی هم نزدم ) 2-نکته بازی بزارید کنار و با مفهوم کار کنیئ بعد از اینکه یادگرفتین خودتون میتونید تست طرح کنید و درگیری تون رو با مبحث بیشتر کنید 3- مرور زیاد داشته باشید تاجایی که همه چیز کتاب درسی رو بدون شک و تردید بلد باشین
      ضمنا اینا چکیده حرفایی بود استاد رضا امیر تو کانالشون گفته بودن و من استفاده کردم و نتیجه گرفتم
      اول از هرچی بگم که خیلی خیلی خوشحالم از این که موفق شدین تو کنکور ۹۸ .خداروشکر واقعا.الان دانشجو هستین به سلامتی؟؟؟اره منم وقتم کمه دیگه از طرفی دانشگاه هم شروع میشه واقعا فقط میخوام بدون استرس و کم ولی با بازدهی بالا بخونم مخصوصا شیمی و زیست رو
      گفتم برنامم اینه تا یک ماه دیگه که تعطیلی وجود داره فقط زیست و شیمی روبخونم و به یک درصد خیلی خوبی خودم رو برسونم.حالا بعدش با توجه به شرایط بقیه درسها رو اگه انشاالله وقت شد.کسی نمیدونه کنکور ثبت نام کردم و با خیال راحت و بدون استرس میرم سر جلسه انشااالله نتیجه ی نسبتا مطلوبی بگیرم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      الان مثلا مشاور فریزریان اینجا بود میگفت بیا این کپسول رو بزن حله هزینشم 2 تومنه البته اینم بگم با رزوش با خودم در ارتباطی نه با دستیارام .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      اول از هرچی بگم که خیلی خیلی خوشحالم از این که موفق شدین تو کنکور ۹۸ .خداروشکر واقعا.الان دانشجو هستین به سلامتی؟؟؟اره منم وقتم کمه دیگه از طرفی دانشگاه هم شروع میشه واقعا فقط میخوام بدون استرس و کم ولی با بازدهی بالا بخونم مخصوصا شیمی و زیست رو
      گفتم برنامم اینه تا یک ماه دیگه که تعطیلی وجود داره فقط زیست و شیمی روبخونم و به یک درصد خیلی خوبی خودم رو برسونم.حالا بعدش با توجه به شرایط بقیه درسها رو اگه انشاالله وقت شد.کسی نمیدونه کنکور ثبت نام کردم و با خیال راحت و بدون استرس میرم سر جلسه انشااالله نتیجه ی نسبتا مطلوبی بگیرم
      خیلی ممنون ولی متاسفانه به دلیل کم زدن ریاضی و یه ذره فیزیک پشت کنکوری موندم
      اینایی که گفتم اگه بنظرتون معقول بود بازده بالایی داره و زیست کاملا درس تدریجیه و نمیشه یهویی به درصد بالا رسید فقط باید مرور زیاد ، صبر و اشتیاق داشته باشین
      در مورد شیمی توانایی نظر دادن ندارم چون خودم 40 زدم (ضمنا من هر روز 3 ساعت ثابت زیست میخوندم نه بیشتر و نه کمتر)

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون ولی متاسفانه به دلیل کم زدن ریاضی و یه ذره فیزیک پشت کنکوری موندم
      اینایی که گفتم اگه بنظرتون معقول بود بازده بالایی داره و زیست کاملا درس تدریجیه و نمیشه یهویی به درصد بالا رسید فقط باید مرور زیاد ، صبر و اشتیاق داشته باشین
      در مورد شیمی توانایی نظر دادن ندارم چون خودم 40 زدم (ضمنا من هر روز 3 ساعت ثابت زیست میخوندم نه بیشتر و نه کمتر)
      اهان خیلی هم عالی خوده منم سال پیش اکثرا روزی ۲ ۳ ساعت زیست میخوندم مخصوصا پیش رو ولی خب دیگه نشد
      تو جلسه اندکی استرس گرفتم و نشد درست جمع کنم.یادمه ۵ دقیقه اخر ازمون برگشتم روی زیست و قشنگ ۴ ۵ تا سوال رو کاملا دیدم اشتباه زدم و اصلاح کردم ولی نشد همه رو مرور کنم متاسفانه.امسال هم میگم میرم سرجلسه با این امید که انشاالله بیشتر بشه درصد هام.من کنکور که ثبت نام کردم دیگه.سنگ مفت و گنجشک هم مفت و حالا شد زیاد میخونم نشد روزی ۳ ۴ ساعت و بعدشم جلسه کنکور

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم با استاد رضا امیر میخونم روزی صدبار ب خودم لعنت میفرستم چرا زودتر با ایشون اشنا نشدم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن