خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      فک نمیکنم کسی توجه کنه ولی میگم شاید بدرد کسی خورد.
      من خودم از 12 درصد کنکور 97 رسیدم به درصد 79 تو کنکور 98 و پیشنهادم برای زیست خوندن اول دوری از درسنامه و تست تالیفی و تمرکز کامل برروی کتاب درسی و تست های کنکور هست
      بنظرم هیچ مجموعه تستی برای ارزشیابی شما بجز تستهای کنکور 99 مطرح نیست و تستای کنکورای گذشته برای مرور مفاهیم هستن و ازمونا که کلا بی ارزش هستن و شنیدم بعضیا میگن تست تالیفی و ازمون برای باز شدن دید هستن که به اطلاع میرسونم تنها دیدگاهی که برای شما مهمه دیدگاه طراحای کنکوره نه قلم چی و غیره (احتمالا خودتون بدونید که زیست میشه گفت سلیقه ای ترین درس کنکوره)
      من میگم هر چی تست که ادعای نزدیکی به کنکور داره بزنید به ضرر هست تازه با این فرض که واقعا به کنکور نزدیک باشه، دلیلم برای این حرف اینه که زیست متاسفانه یا خوشبختانه دارای جملات و مفاهیم بسیاری هست که هر کدام به اشکال مختلف قابل استفاده در طرح تست و تبدیل جملات غلط به درست و بلعکس هست و وقتی تستی که به کنکور نزدیکه کار میکنید ممکنه توی کنکور گزینه ای شبیه به گزینه هایی که توی تست تالیفی زدین بیاد ولی مطمعن باشید که طراح کنکور طوری طرح میکنه که شما تفاوت های ریز و زیر سیبیلی اون رو سر جلسه با اون شرایط استرسی تشخیص نمیدید و تستی که نکته ش به ظاهر براتون اشناس میره توی سوالای غلط (دیدم که میگم)
      جملات بالا ترجمه میشن به اینکه نباید توی زیست "نکته" حفظ کرد بلکه شما اول یک دور مطالعه سریع میکنید تا بدونید اون فصل اصلا چی هست بعدش یه مطالعه دقیق تر و عمیق تر میکنید (من خودم توی این مرحله از وویس های رایگان استاد رضا امیر استفاده کردم ) بعد میرید تستای کنکور رو بررسی میکنید بعد از این کارا میشه گفت شما مباحث رو یادگرفتین و مرور های بعدی تو تثبیت اون فصل باقی مانده کار شماست
      خلاصه کلام اینکه 1- تست تالیفی مخصوصا همین iq و نشر الگو نزنید (خداشاهده من یدونه تالیفی هم نزدم ) 2-نکته بازی بزارید کنار و با مفهوم کار کنیئ بعد از اینکه یادگرفتین خودتون میتونید تست طرح کنید و درگیری تون رو با مبحث بیشتر کنید 3- مرور زیاد داشته باشید تاجایی که همه چیز کتاب درسی رو بدون شک و تردید بلد باشین
      ضمنا اینا چکیده حرفایی بود استاد رضا امیر تو کانالشون گفته بودن و من استفاده کردم و نتیجه گرفتم
      اگه قرار باشه فقط با مطالعه کردن و زدن تست های کنکور زیست بخونیم که زیست سه سال تو 9 ماه تموم میشه
      عجیب غریب حرف میزنیا

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      منم با استاد رضا امیر میخونم روزی صدبار ب خودم لعنت میفرستم چرا زودتر با ایشون اشنا نشدم
      خیلی وقت گیر نیست این کار؟برای کسی خوبه که از اول سال ویس هارو گوش داده ن؟؟؟؟ایدی کانالشون رو بدین.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      خیلی وقت گیر نیست این کار؟برای کسی خوبه که از اول سال ویس هارو گوش داده ن؟؟؟؟ایدی کانالشون رو بدین.
      amirbio ادرس کانال اینه استاد امیر واقعا عالین در مورد سوالتم نه دیر نیست به نظر من من خودم پرسیدم گفتن اصلا دیر نیست بشین ویس هارو بشنو اگه تونستی بیشتر از یک بار کتابم بخون هر چقدر مسلط تر باشی روی کتاب موفق تری تستای کنکور رو هم باید خوب بررسی کنی نه برای اینکه درصد بگیری باید خوب بررسی کنی گزینه ها اینا چرا غلطن همین!
      ویرایش توسط pedramgh : 03 فروردین 1399 در ساعت 00:03

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      اگه قرار باشه فقط با مطالعه کردن و زدن تست های کنکور زیست بخونیم که زیست سه سال تو 9 ماه تموم میشه
      عجیب غریب حرف میزنیا
      ابتدای پست هم گفتم کسی توجه نمیکنه ولی میگم
      قرار نیست خوندن زیست کنکور 1 سال کامل طول بکشه دلیل سه سال طول کشیدنش توی دبیرستان هم اشنایی با الفبای زیست و ایجاد اسکلت مفهومیه که مشخصا اکثر دبیرا موفق ایجادش نشدن(به دلیل شرایط سیستم آموزشی)
      درضمن شما مختارید به هر روشی دوست دارید درس بخونید و کسی محبورتون نکرده من روشی که خودم اجرا کردم و نتیجه گرفتم رو گفتم .
      خداشاهده من میتونستم سر جلسه تا 92 درصد جواب بدم که بخاطر اینکه ازمون نزده بودم و مدیریت ازمون بلد نبودم و ریاضی با انتظاراتم فرق داشت و یکی دو اشتباه خودم در سر جلسه 79 زدم. امسالم با همین روش دارم میخونم بعد از کنکور درصد بالای 90 رو تو انجمن میزارم تا ببینید میشه . من میانگین هر فصل رو توی 2 ساعت میخونم و 2 ساعت هم تستای کنکورشو میزنم که تقریبن برای خوندن کامل و با کیفیت مطلوب خودم 50 روز بیشتر زمان لازم ندارم
      زیست برخلاف تصور اکثر ما کنکوریا اون غول عجیب غریب نیست. زیست اصلا مجموعه ای از نکات بی شمار و بزرگ و کوچیک نیست. زیست یه سری مفهوم رو تو فصول مختلف بیان کرده که اگه شما اسکلت مفهومی رو براش ایجاد کنید خودتون میتونید هر ترکیب و نکته ای رو ازش استخراج و بهش ضمیمه کنید(که بازم میگم حفظ نکته اصلا لازم نیست . حداقل من نکته کنکوری حفظ نیستم)
      طراح کنکور کتاب مضخرف iq یا نشر الگو یا فاگو زیست رو باز نمیکنه و تست طرح بکنه طراح مبنای کارش فقط و فقط کتاب درسیه شما میتونید ابتدا به درک مفاهیم بپردازید بعد بیاین با پشتوانه خودتون نکات مختلفی رو استدلال و استخراج کنید و قسمت های مختلف رو ترکیب کنید و یا میتونید از ابتدا خودتون رو غرق در دریایی از نکته بکنید که شاید استدلال پشت اکثرشون رو هم ندونید و صرفا اونارو حفظ کنید که فرجامش رو سرجلسه کنکور خیلیا قبل از من و شما دیدن و بعد از من وشما هم خواهند دید.
      خیالتون راحت هرچی برای کنکور لازم دارید توی کتابه و شما فقط دیدگاه طراحای کنکور رو لازم دارید تا بدونید چطور باید کتاب رو خوند و توی کنکور درصد گرفت نه توی ازمونای قلم چی و ماز
      شما هر راهی رو انتخاب کنید با تلاش زیاد بالاخره موفق میشید ولی اینکه با چه کمیت و کیفیتی به موفقیت میرسید هم یکی فاکتور های تعیین کننده نتیجه کنکوره
      به قول استاد بزرگ رضا امیر (موفق باشید)(لازم دونستم بگم ایشون برای کارای اموزشی که کردن هیچ هزینه ای نگرفتن و کاملا رایگان زیست رو تدریس کردن و بخاطر متد خوندن و نکته کنکوری وجمع بندی و هزار کوفت و زهر ماردیگه پول نگرفتن)

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      سوالای کنکور سالای قبل رو 3_4 بار بزن
      سوالای آزمونهای مختلف رو حل کن
      خودتون هم گفتید که به مرور نیاز دارید (4_3 بار )
      سه چهار بار زدن تست تکراری ارزشی نداره جز وقت کشی
      اگه غلط هارو بزنی یه چیزی ولی همه رو بزنی مفت نمی ارزه اینکار
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم با استاد رضا امیر میخونم روزی صدبار ب خودم لعنت میفرستم چرا زودتر با ایشون اشنا نشدم
      برا نظام جدید که تست کنکور100تا بیشتر نیست چه کنیم؟
      ...

7. Top | #22
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ابتدای پست هم گفتم کسی توجه نمیکنه ولی میگم
      قرار نیست خوندن زیست کنکور 1 سال کامل طول بکشه دلیل سه سال طول کشیدنش توی دبیرستان هم اشنایی با الفبای زیست و ایجاد اسکلت مفهومیه که مشخصا اکثر دبیرا موفق ایجادش نشدن(به دلیل شرایط سیستم آموزشی)
      درضمن شما مختارید به هر روشی دوست دارید درس بخونید و کسی محبورتون نکرده من روشی که خودم اجرا کردم و نتیجه گرفتم رو گفتم .
      خداشاهده من میتونستم سر جلسه تا 92 درصد جواب بدم که بخاطر اینکه ازمون نزده بودم و مدیریت ازمون بلد نبودم و ریاضی با انتظاراتم فرق داشت و یکی دو اشتباه خودم در سر جلسه 79 زدم. امسالم با همین روش دارم میخونم بعد از کنکور درصد بالای 90 رو تو انجمن میزارم تا ببینید میشه . من میانگین هر فصل رو توی 2 ساعت میخونم و 2 ساعت هم تستای کنکورشو میزنم که تقریبن برای خوندن کامل و با کیفیت مطلوب خودم 50 روز بیشتر زمان لازم ندارم
      زیست برخلاف تصور اکثر ما کنکوریا اون غول عجیب غریب نیست. زیست اصلا مجموعه ای از نکات بی شمار و بزرگ و کوچیک نیست. زیست یه سری مفهوم رو تو فصول مختلف بیان کرده که اگه شما اسکلت مفهومی رو براش ایجاد کنید خودتون میتونید هر ترکیب و نکته ای رو ازش استخراج و بهش ضمیمه کنید(که بازم میگم حفظ نکته اصلا لازم نیست . حداقل من نکته کنکوری حفظ نیستم)
      طراح کنکور کتاب مضخرف iq یا نشر الگو یا فاگو زیست رو باز نمیکنه و تست طرح بکنه طراح مبنای کارش فقط و فقط کتاب درسیه شما میتونید ابتدا به درک مفاهیم بپردازید بعد بیاین با پشتوانه خودتون نکات مختلفی رو استدلال و استخراج کنید و قسمت های مختلف رو ترکیب کنید و یا میتونید از ابتدا خودتون رو غرق در دریایی از نکته بکنید که شاید استدلال پشت اکثرشون رو هم ندونید و صرفا اونارو حفظ کنید که فرجامش رو سرجلسه کنکور خیلیا قبل از من و شما دیدن و بعد از من وشما هم خواهند دید.
      خیالتون راحت هرچی برای کنکور لازم دارید توی کتابه و شما فقط دیدگاه طراحای کنکور رو لازم دارید تا بدونید چطور باید کتاب رو خوند و توی کنکور درصد گرفت نه توی ازمونای قلم چی و ماز
      شما هر راهی رو انتخاب کنید با تلاش زیاد بالاخره موفق میشید ولی اینکه با چه کمیت و کیفیتی به موفقیت میرسید هم یکی فاکتور های تعیین کننده نتیجه کنکوره
      به قول استاد بزرگ رضا امیر (موفق باشید)(لازم دونستم بگم ایشون برای کارای اموزشی که کردن هیچ هزینه ای نگرفتن و کاملا رایگان زیست رو تدریس کردن و بخاطر متد خوندن و نکته کنکوری وجمع بندی و هزار کوفت و زهر ماردیگه پول نگرفتن)
      نظام جدیدا که تست کنکور100تا بیشتر نیست چه کنیم؟
      ...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین کار برای نظام جدیدا زدن آزمونهای جامع شبیه سازی شده کنکور 98 هستش.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها

نظام جدیدا که تست کنکور100تا بیشتر نیست چه کنیم؟
      مشخصا من خودمم کنکوری هستم و نظراتم میتونه درست یا غلط باشه .من نظام قدیم هستم و با مشکل شما مواجه نیستم اما به نظر خودم بهترین کار اینه که شما از سوالای منطبق شده ی کنکورای نطام قدیم (فک کنم کتابای زرد قلم چی تستای نظام قدیمو هم سنگ سازی کرده باشن اگه اشتباه نکنم) موازی با مطالعه دقیق کتاب درسی استفاده کنید و بعد از اینکه چهارچوب مطلب تو ذهنتون شکل گرفت و به یه تسلط نسبی رسیدین میتونین از ازمونهای جامع فقط و فقط برای پیدا کردن قسمت هایی که فراموش کردین یا دچار تردید در دانسته هاتون شدید رو شناسایی کنید و به کتاب درسی کام بک بزنید و اشکال رو رفع کنید و باید دایما حواستون باشه که به دیدگاه طراح قلم چی یا سنجش عادت نکنید و ذهنتون رو باز نگه دارید (من به شخصه دیدم کسی رو که سوالای قلم چی رو خوب میزنه ولی سوال کنکور بهش میدی گیر داره ودلیلش هم همین عادت به دیدگاه قلم چیه)
      اگرچه اگر از وویس های رضا امیر استفاده کنید ایشون همه ابهامات کتاب رو کاملا برطرف میکنه براتون و به تست زنی صرفا برای ابهام زدایی نیازی نخواهید داشت
      تکرار تستای کنکور کار بی ارزشی نیست و بنظر من خیلی کمک کننده تر از مضخرفات توی کتابای بازاری و چیزهایی که برای بازار گرمی روی کتاباشون مینویسن هستش
      درحقیقت 70 درصد تستای کنکور رو تستای اسون و متوسط تشکیل میدن 30 درصد باقی مونده ترکیبی از سوالای سخت و نکته دار هست که اگر ذهن تمیز و عاری از نکته بازی های بی فایده داشته باشین خودتون میتونید سرجلسه استدلال کنید و به درستی یا نادرستی عبارت ها پی ببرید
      شما اگه با کتاب و تستای کنور خودتون قدرت استدلال رو بدست بیارید قول میدم هیچ تستی نباشه که نتونید جواب بدین ولی به شرطها و کتاب و کنکور من شروطها البته با صبر و کار اصولی و منطقی هم لازمه کار هستش
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 03 فروردین 1399 در ساعت 18:06

10. Top | #25
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تستای تمام کنکورا که تغییر کرده و با نظام جدید همخوانی داره برای دهم و دوازدهم دارم و فقط برا یازدهم ندارم.
      ویس های رضا امیر یه مشکلی که داره اینه که فعالیت هارو بررسی نمیکنه مثلا فعالیت مغز گوسفند به اون مهمی... دوما اینه شاید برای نظام قدیم اینجور بود ولی من 2_3تا از ویس هاشو گوش دادم وقتی از قبل کتابو میخوندم 3_4جا برام ابهام پیش میومد بعد وقتی گوش میدادم فقط روی کتاب اون قسمتو روخوانی میکرد و توضیح نداد اصلا.
      ولی یه مزیت داره اونم اینکه بعضی از موضوعا که کتاب گفته و نمیفهمی و صرفا مجبوری حفظ کنی برات مطلب باز میکنه تا بفهمی.دو سه تا از این مطالب از ویس هاش گوش دادم واقعا عالی بودو قشنگ یادش گرفتم چون چیزیو بفهمی خیلی بهتره تا بخوای صرفا حفظش کنی.
      خودتون تکنینک طرح سوال اجرا میکنید؟من اصلا نمیتونم سوال طرح کنم
      مشخصا من خودمم کنکوری هستم و نظراتم میتونه درست یا غلط باشه .من نظام قدیم هستم و با مشکل شما مواجه نیستم اما به نظر خودم بهترین کار اینه که شما از سوالای منطبق شده ی کنکورای نطام قدیم (فک کنم کتابای زرد قلم چی تستای نظام قدیمو هم سنگ سازی کرده باشن اگه اشتباه نکنم) موازی با مطالعه دقیق کتاب درسی استفاده کنید و بعد از اینکه چهارچوب مطلب تو ذهنتون شکل گرفت و به یه تسلط نسبی رسیدین میتونین از ازمونهای جامع فقط و فقط برای پیدا کردن قسمت هایی که فراموش کردین یا دچار تردید در دانسته هاتون شدید رو شناسایی کنید و به کتاب درسی کام بک بزنید و اشکال رو رفع کنید و باید دایما حواستون باشه که به دیدگاه طراح قلم چی یا سنجش عادت نکنید و ذهنتون رو باز نگه دارید (من به شخصه دیدم کسی رو که سوالای قلم چی رو خوب میزنه ولی سوال کنکور بهش میدی گیر داره ودلیلش هم همین عادت به دیدگاه قلم چیه)
      اگرچه اگر از وویس های رضا امیر استفاده کنید ایشون همه ابهامات کتاب رو کاملا برطرف میکنه براتون و به تست زنی صرفا برای ابهام زدایی نیازی نخواهید داشت
      تکرار تستای کنکور کار بی ارزشی نیست و بنظر من خیلی کمک کننده تر از مضخرفات توی کتابای بازاری و چیزهایی که برای بازار گرمی روی کتاباشون مینویسن هستش
      درحقیقت 70 درصد تستای کنکور رو تستای اسون و متوسط تشکیل میدن 30 درصد باقی مونده ترکیبی از سوالای سخت و نکته دار هست که اگر ذهن تمیز و عاری از نکته بازی های بی فایده داشته باشین خودتون میتونید سرجلسه استدلال کنید و به درستی یا نادرستی عبارت ها پی ببرید
      شما اگه با کتاب و تستای کنور خودتون قدرت استدلال رو بدست بیارید قول میدم هیچ تستی نباشه که نتونید جواب بدین ولی به شرطها و کتاب و کنکور من شروطها البته با صبر و کار اصولی و منطقی هم لازمه کار هستش
      ...

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو زیست کسی رو اندازه اقای رضا امیر قبول ندارم اصلا ایشون پدیده هستن تو زیست شناسی تنها کسی که ماهیگیری رو یادم داد تو زیست شناسی

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.Sa نمایش پست ها
      تو زیست کسی رو اندازه اقای رضا امیر قبول ندارم اصلا ایشون پدیده هستن تو زیست شناسی تنها کسی که ماهیگیری رو یادم داد تو زیست شناسی
      برا نظام جدید هم وویس داره ؟
      الخصوص دهم ؟
      ویرایش توسط a.t.n : 12 فروردین 1399 در ساعت 18:42

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      برا نظام جدید هم وویس داره ؟
      الخصوص دهم ؟
      برای نظام جدید هم کامل تدریس کرده کتاب هارو.
      t.me/amirbio

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      نه اتفاقا وقت کمتری میگیره و تسلطم بهترشده یعنی بازدهی بیشتر و زمان کمتر. همشو مدیون استاد رضا امیرم. خود من از دی ماه استارت زدم الان 4 فصلم مونده... حتی میتونید بزنید کمی سرعت تر گوش کنید. اگ فقط یه فصل با ایشون بخونید میبینید که چقدر دیدگاهتون عوض شد و میفهمید الکی نیست به ایشون میگن بزرگ مرد زیست
      درحدی راضیم که فکر میکنم اگ جمع بندی خوبی داشته باشم حتما کنکور رو بالای 80 میزنم
      درمورد تست هم بهتون حق میدم منم اوایل ک ب ویس هاشون گوش میدادم دلم راضی نمیشد میرفتم از ای کیو تست میزدم ولی کاملا ب اون دیدگاهی رسیده بودم ک کنار تست هاش مینوشتم این سوال استاندارد نیست این سوال غلطه این دیدگاه طراح نیست این رو اشتباه برداشت کرده این رو نیاز نیست بدونیم این فلانه این بهمانه و دیدم مفیدترین کار برام همینه که کتاب درسی رو مسلط باشم اونم نه تسلط روی برخی و بعضی و بسیاری و اغلب های بدردنخور تسلط روی مفاهیم و کلمات انگشت شمار حساس هرفصل ک خود استاد مشخص‌شون میکنن.
      بعد من یه کاریم انجام میدم برای هرفصل برای خودم خلاصه مینویسم!!!! یه خلاصه کامل و با اینکار مطالب قشنگ توی ذهنم ماندگار و طبقه بندی میشن.
      این تجربه منه و فکر میکنم نتیجه خواهم گرفت
      این نوشته من بمونه برای بعد کنکور ک درصد زیستم رو گفتم تا بدونید تست های تالیفی چرت زیست یعنی بیراهه
      ویرایش توسط mobinax : 12 فروردین 1399 در ساعت 19:30

15. Top | #30
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من سرعت میزارم روی2 تازه سرعتش در حد حرف زدن خودم میشه...خودش گفته تستای کنکورم باید تحلیل کنید...فقط یه بار گوش میدی ویس هاشو؟راستی تو نظام قدیمی؟چون نظام جدید تقریبا همون کتابو میخونه زیاد توضیح نمیده
      نه اتفاقا وقت کمتری میگیره و تسلطم بهترشده یعنی بازدهی بیشتر و زمان کمتر. همشو مدیون استاد رضا امیرم. خود من از دی ماه استارت زدم الان 4 فصلم مونده... حتی میتونید بزنید کمی سرعت تر گوش کنید. اگ فقط یه فصل با ایشون بخونید میبینید که چقدر دیدگاهتون عوض شد و میفهمید الکی نیست به ایشون میگن بزرگ مرد زیست
      درحدی راضیم که فکر میکنم اگ جمع بندی خوبی داشته باشم حتما کنکور رو بالای 80 میزنم
      درمورد تست هم بهتون حق میدم منم اوایل ک ب ویس هاشون گوش میدادم دلم راضی نمیشد میرفتم از ای کیو تست میزدم ولی کاملا ب اون دیدگاهی رسیده بودم ک کنار تست هاش مینوشتم این سوال استاندارد نیست این سوال غلطه این دیدگاه طراح نیست این رو اشتباه برداشت کرده این رو نیاز نیست بدونیم این فلانه این بهمانه و دیدم مفیدترین کار برام همینه که کتاب درسی رو مسلط باشم اونم نه تسلط روی برخی و بعضی و بسیاری و اغلب های بدردنخور تسلط روی مفاهیم و کلمات انگشت شمار حساس هرفصل ک خود استاد مشخص‌شون میکنن.
      بعد من یه کاریم انجام میدم برای هرفصل برای خودم خلاصه مینویسم!!!! یه خلاصه کامل و با اینکار مطالب قشنگ توی ذهنم ماندگار و طبقه بندی میشن.
      این تجربه منه و فکر میکنم نتیجه خواهم گرفت
      این نوشته من بمونه برای بعد کنکور ک درصد زیستم رو گفتم تا بدونید تست های تالیفی چرت زیست یعنی بیراهه
      ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن