خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jan نمایش پست ها
      اگه نظام قدیم هستین منابع جمع بندی وجود دارن که واقعا آموزش جامع و جمع و جوری هستن
      مثلا ادبیات خط ویژه
      عربی خط ویژه هم خوبه ولی فیلمه به نظرم بهتره
      دینی خط ویژه هست ولی اول باید روی کتاب درسی رو زود در حد 5 دقیقه بخونید بعد خط ویژه رو
      انگلیسی هم جمع بندی خیلی سبز یا همون خط ویژه
      ریاضی خط ویژه انقدری آموزشش کامله که من منحنی های درجه 2 رو که گذاشته بودم کنار از این کتاب میخونم ساده و روان توضیح داده
      زیست باید خود کتاب خونده بشه من کنارش از فیل هم استفاده میکنم نکته های خیلی جالبی داره و من تاحالا هیچ غلطی ازش پیدا نکردم
      البته بعد اینکه کتاب رو تقریبا حفظ شدم
      اول میخونم بعدش چند دور رفلکت میکنم بعدش خلاصه شو مینویسم بعدم فیل رو یه دور میخونم و نکات جالبش رو به خلاصه ام اضافه میکنم
      فیزیک کتاب زیپ یه جوری عالی توضیح داده که من عاشق این کتاب شدم
      شیمی خودم خط ویژه رو استفاده میکنم که کتاب کاملی هست به جز فصل 4 دوم
      بچه ها فیل رو هم استفاده میکنن و میگن خلاصه درسنامه های مبتکرانه
      اگه اینایی که گفتم رو داشته باشید و خوب کار کنید بعدم چند سری تستای سراسری رو بزنین میتونین نتیجه خیلی خوبی بگیرین
      اگه قراره کل وقتتون رو بذارین واسه کنکور حذفیات کمی داشته باشین ولی اگه هدف پایین تره دستتون خیلی باز تره و شانس تون 99.9 درصد
      امیدوارم تونسته باشم کمکتون بکنم
      مرسی از لطف شما.راستش من امید زیادی دارم برای درس های شیمی و زیست.از یک یا یک و نیم ماه دیگه دانشگاه باز میشه و حتی از چند روز دیگه کلاس های انلاین هم شروع میشه اما میگم هدفم بیشتر قراره کنکور باشه.من سال پیش فیزیک رو نمیدونم چی شده که منفی زدم و حتی اگه ۱۵ ۲۰ درصد هم میزدم رتبم تا نصف شدن میرفت.برای همین انگیزه دارم که امسال بدون استرس و راحت راحت بخونم و بعدشم برم سرجلسه کنکور.استرسی هم نیست کسی هم نمیدونه من حتی ثبت نام کردم.امروزم تا این جا ۱.۵ ساعت شیمی دو رو خوندم و الان میخوام ادامه رو بخونم و فصل یک و دو تمام میشه با نکته هاش و انشاالله تو این یک ماه میخوام فقط زیست و شیمی رو بخونم و جمعش کنم درست حسابی.راستی شما پشت کنکور هستین؟؟؟و این که بازم اگه پیشنهادی دارین تو این تصمیمم بگین ممنون میشم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      مرسی از لطف شما.راستش من امید زیادی دارم برای درس های شیمی و زیست.از یک یا یک و نیم ماه دیگه دانشگاه باز میشه و حتی از چند روز دیگه کلاس های انلاین هم شروع میشه اما میگم هدفم بیشتر قراره کنکور باشه.من سال پیش فیزیک رو نمیدونم چی شده که منفی زدم و حتی اگه ۱۵ ۲۰ درصد هم میزدم رتبم تا نصف شدن میرفت.برای همین انگیزه دارم که امسال بدون استرس و راحت راحت بخونم و بعدشم برم سرجلسه کنکور.استرسی هم نیست کسی هم نمیدونه من حتی ثبت نام کردم.امروزم تا این جا ۱.۵ ساعت شیمی دو رو خوندم و الان میخوام ادامه رو بخونم و فصل یک و دو تمام میشه با نکته هاش و انشاالله تو این یک ماه میخوام فقط زیست و شیمی رو بخونم و جمعش کنم درست حسابی.راستی شما پشت کنکور هستین؟؟؟و این که بازم اگه پیشنهادی دارین تو این تصمیمم بگین ممنون میشم
      اینکه هیچ استرسی ندارین خیلی عالیه
      کارو واستون خیلی راحت میکنه
      عمومی هارو ئر حد تعادل کار کنید چون پایین تر از میانگین زدنی خیلی میارتون پایین
      زیست و شیمی خیلی تاثیر گذارن درسته اما اگه بقیه دروس پایین بزنید خیلی ضربه میزنه
      نمیدونم هدفتون چه رتبه ایه و چه رشته ای میخواین تا کامل تر راهنمایی کنم
      منم پشت کنکورم
      من سال 96 رتبه 18000 آوردم
      سال پیش از همین موقع ها شروع کردم و 4100 آوردم
      مشکلاتی پیش اومد و الان یک ماهی میشه میخونم
      من به شخصه توصیه میکنم زیست چیزی حذف نکنین چون با تکرار زیاد عین موم میشه دستتون و نقطه قوت تون
      شیمی هم اگه حذف میکنید فقط پیش2 رو حذف کنید بقیه فصلا آسونن
      فیزیک و ریاضی به نظرم در حد 40 درصد جدا کنین و اونارو کار کنید اگه وقت کردین فصلای بیشتری کار کنید
      من کارنامه 98 دستمه که با 30 درصد توی ریاضی و فیزیک 65 شیمی 83 زیست و میانگین 80 عمومی ها پزشکی ساری قبول شده و 1200 منطقه 2 آورده
      سعی کنید حداقل 4 ساعت روزانه بخونید روزایی که دانشگاه دارین
      حتما حتما خلاصه بنویسین یعنی فقط خلاصه نویسی رتبه منو اونجوری کم کرد چون بهت این امکان رو میده که خیلی بیشتر و بهتر مرور کنی و تسلطت بیشتر بشه
      واسه ادبیات به نظرم اگه آرایه و لغت و قرابت رو کار کنی در کل میشه 60 درصد که خیلی خوبه
      فقط ادبیات رو فله ای کار نکن نتیجه عکس میده
      قرابت مثلا روزی 10تا تست بزن
      آرایه هم همین طور
      لغت هم گاج یه برنامه داره که رایگانه تو بازارم هست طبق لایتنر لغات رو مرور هم میکنه هر روز یه درس بخون و مرور هاشو به موقع انجام بده
      فکر نکنم با اینکار ادبیاتت رو زیر 50 بزنی
      من خودم با املا و تاریخ مشکل دارم اگه باهاش مشکل نداری میتونی اونارو هم اضافه کنی
      اگه دارو میخوای حتما کمی هم زمین بخون
      فصل 1تا 4 سوم که 4 تا سوال داره و فصل زلزله و آتش فشان پیش هم 2 تا سوال دارن تو کنکور معمولا
      فصلای خیلی آسونی هستن
      اگه همین 20~24 درصد رو بزنی تو زیر گروه 2 فوق العاده رتبه ت میاد پایین
      سال پیش من 22 زدم زمین رو زیر گروه یکم 4400 بود زیر گروه 2 2900 و شاید اگه انتخاب رشته میکردم دارو قبول میشدم روزانه
      پردیس و محروم که 100% قبول میشدم

بازم سوالی بود در خدمتم چیزی یادم نمیاد دیگه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن