خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

حسن روحانی از اضافه شدن دوره آموزشی به مدارس و دانشگاه ها خبر داد

20200321_134947.jpg
      سلام دوستان متن سخنرانی در کپشن هست
      تعویق حداقل یک ماهه داریم اگر مدارس از فروردین باز بشه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      محاله تا 4 5 هفته دیگه باز شن دانشگاه ها و مدارس.
      تا 2 هفته دیگه خیلیییی خوب بخوان کار کنن به زور رشد صعودی رو 0 کنن.
      بعد از 2 هفته بازم 2 هفته میخواد که شرایط رو نسبتا خوب کنن. تازه اینا در حالت آرمانی! که محاله.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20200321_134947.jpg
مشاهده: 288
حجم: 66.7 کیلو بایت
      سلام دوستان متن سخنرانی در کپشن هست
      تعویق حداقل یک ماهه داریم اگر مدارس از فروردین باز بشه
      1 ماه که عالیه
      انگارخدا توبه منوقبول کرده.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب خدا رو شکر تایم مناسبی هس تا کنکور
      هر کس شیطونی کرده و درس نخونده از الانم به رشته خوب و دانشگاه خوب
      می تونه برسه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه چیزی بگم
      تا وقتی کرونا تموم نشده هیچی معلوم نمیشه
      البته اینم نباید انکار کرد که مسئولین ما همچون خود ما ایرانی هستند!!!!
      خیلی دقت کنیدااا به جمله بالایی
      یهو دیدی کنکور 1 ماه عقب افتاد
      یهو دیدی به وقتش وزیر آموزش و پرورش اومد و گفت بچه ها تو خونه وقت داشتن خودشون درس شون رو بخونن و همون خرداد امتحان رو بگیره و همون 12~13 تیر کنکور گرفته بشه
      در هر صورت شما به درس تون برسین تا ببینیم چه خوابی میبینه این وزیر

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ما که دانشکده گفت از پنجم کلاسای مجازی می زارن برا جبران تعطیلی ها
      تازه خیلی از اساتید شرکت نکردن
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با دید خوشبینانه و ایده آل مدارس اول اردیبهشت باز میشن
      دولت ک ول کرده ، مردم خودشونم همکاری نمیکنن
      کاش کاش یماه مردم واقعا همه پافشاری رو اشتباه کردنو کنار بزارن و یبارم شده متحد بشن و کامل چند هفته تو خونه بمونن
      اونوقت میشه امیدوار بود آدم کمتری از دست میره ، زندگی زودتر به روال عادی برمیگرده .

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عجیب تر از اوضاع فعلی که معلوم نیست سرنوشت کنکور 99 چی بشه و حتی ممکنه شهریور یا مهر برگزار بشه و کل تقویم اموزشی بهم بخوره اون نظام قدیمایی هستن که کمپین نظام قدیم تا 1400 زدن و نقد ول کردن و دنبال نسیه هستن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      عجیب تر از اوضاع فعلی که معلوم نیست سرنوشت کنکور 99 چی بشه و حتی ممکنه شهریور یا مهر برگزار بشه و کل تقویم اموزشی بهم بخوره اون نظام قدیمایی هستن که کمپین نظام قدیم تا 1400 زدن و نقد ول کردن و دنبال نسیه هستن

بخونیم که خدا واسمون خواسته و وقت هس واقعا

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما فقط یه طرف قضیه که به نفع پشت کنکوریا هست میبییم اونم اینه که فرصت بیشتر میشه برا خوندن ولی کسی تا حالا کسی فکر سال یازدهمیا کرده که باید 3 ماه تابستون پایه جمع کنند برا دوازدهم که وقت کم نیارن توی سال تحصیلی ولی الان باید نصف تابستون برن مدرسه که دیگه امکانش نیست بتونن پایه رو بخونن توی تابستون؟
      دقیقا نسبت عکس دارن با ما ...هرچی بیشتر برن مدرسه به ضرر خودشونه و هرچی دوازدهمیا بیشتر برن مدرسه به نفع ما هست
      ...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      ما فقط یه طرف قضیه که به نفع پشت کنکوریا هست میبییم اونم اینه که فرصت بیشتر میشه برا خوندن ولی کسی تا حالا کسی فکر سال یازدهمیا کرده که باید 3 ماه تابستون پایه جمع کنند برا دوازدهم که وقت کم نیارن توی سال تحصیلی ولی الان باید نصف تابستون برن مدرسه که دیگه امکانش نیست بتونن پایه رو بخونن توی تابستون؟
      دقیقا نسبت عکس دارن با ما ...هرچی بیشتر برن مدرسه به ضرر خودشونه و هرچی دوازدهمیا بیشتر برن مدرسه به نفع ما هست
      درسته ولی از این زاویه میشه بهش نگاه کرد که یازدهمی اگه واقعا نگران کنکورش باشه از الان که وقتش آزاده یازدهم و حتی نصف دهم رو میتونه دوره کنه یکماه و نیم آخر تابستونم بقیه دهمش رو جمع کنه سال تحصیلی هم دوازدهم رو باخیال راحت بخونه. دوازدهمی هم خودش باید خودکار درسش رو جلو ببره جاهایی که نیاز داره از فیلم های الا استفاده کنه اونی هم که تو روستا هست که اغلب خودش خود جوش میخونه حتی اگه نت نداشته باشه برای فیلم. من خیلی شنیدم از الان میگن پس زمان کنکور 1400 چی ولی اگه واقعا دنبال زمان باشن الان وقت دارن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فکر میکنم اتفاقا به نفع دوازدهمیاست چون از اسفند تا اول اردیبهشت تعطیلن و دروس پایه شون رو دوره میکنن.کتابای دوازدهمشونم که جدای از دهم و یازدهم شده چهار ورق ..از طرف دیگه رقیبای اصلی هم که الان دارن میخونن و صددفعه کتاباشونو خوندن و این تعطیلات خوش خوشانشونه..به نظرم چیزی تغییر نکرده..باید ببینیم اصلا کنکور ۹۹ برگزار میشه با این وضع کرونایی یا نه..

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دنبال حاشیه نیستم اما امریکا گفته تا ۱۸ ماه میمونه کرونا
      Success is what you make it

Take it how it come

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta2000 نمایش پست ها
      من فکر میکنم اتفاقا به نفع دوازدهمیاست چون از اسفند تا اول اردیبهشت تعطیلن و دروس پایه شون رو دوره میکنن.کتابای دوازدهمشونم که جدای از دهم و یازدهم شده چهار ورق ..از طرف دیگه رقیبای اصلی هم که الان دارن میخونن و صددفعه کتاباشونو خوندن و این تعطیلات خوش خوشانشونه..به نظرم چیزی تغییر نکرده..باید ببینیم اصلا کنکور ۹۹ برگزار میشه با این وضع کرونایی یا نه..
      دقیقا به همون نسبت همه درس خونا میخونن و درصدا بالا میره و دو یا تست ممکنه رتبه کلی جابجا کنه چون رقابت اصلی بین چند هزار نفره دوازدهمیا هم بعیده تابستون مدرسه برن حتی اگه مدارس باز باشه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      که خودم پشت کنکوریم تا الان نرسیدم کتابامو یه دور بخونم تازه اخر اردیبهش یه بار کتابامو همه رو میخونم خرداد برا جمع بندی و دوره ده روز تیرم گذاشتم واس سوالات کنکور..حالا فرص کن کنکور یماه عقب بیفته اونوقت خرداد دوره میکنم تیر جمع بندی میکنم بازم با این حجم مطالبی که داریم فرق محسوسی نداره..ولی دوازدهمیا هرچقدر بیشتر بهشون تعطیلی میخوره اولا چون کتاباشون کم حجمه زودتر دوره میکنن و تموم میکنن دوما کنکور پارسالشونو دیدید چه قدر اسون بود امسالم اسون میگیرن رتبه های ماها ****** میره..من نمیفهمم اصلا کجاش به نفع پشت کنکوریاست..تازه دوازدهمیا هم که اصلا امسال مدرسه نرفتن به خاطر تظاخرات و الودگی و الانم کرونا..فکر میکنی الان دوازدهمی هست که اقل کم سه بار کتاباشو نخوندا باشه به ولا نیست همشون الان شونصددفعه کتاباشونو توندن و به قول دوستمون اینا تابستون مدرسه برو هم نیستن پس بازم میبینیم هیچیش به نفع ما پشت کنکوریا با این کتابای قطور و کنکور سختمون نیست..هیچیش..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن