خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که نگفتم به ضرر دوازدهمیا هست.گفتم به ضرر یازدهمیا هست
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta2000 نمایش پست ها
      که خودم پشت کنکوریم تا الان نرسیدم کتابامو یه دور بخونم تازه اخر اردیبهش یه بار کتابامو همه رو میخونم خرداد برا جمع بندی و دوره ده روز تیرم گذاشتم واس سوالات کنکور..حالا فرص کن کنکور یماه عقب بیفته اونوقت خرداد دوره میکنم تیر جمع بندی میکنم بازم با این حجم مطالبی که داریم فرق محسوسی نداره..ولی دوازدهمیا هرچقدر بیشتر بهشون تعطیلی میخوره اولا چون کتاباشون کم حجمه زودتر دوره میکنن و تموم میکنن دوما کنکور پارسالشونو دیدید چه قدر اسون بود امسالم اسون میگیرن رتبه های ماها ****** میره..من نمیفهمم اصلا کجاش به نفع پشت کنکوریاست..تازه دوازدهمیا هم که اصلا امسال مدرسه نرفتن به خاطر تظاخرات و الودگی و الانم کرونا..فکر میکنی الان دوازدهمی هست که اقل کم سه بار کتاباشو نخوندا باشه به ولا نیست همشون الان شونصددفعه کتاباشونو توندن و به قول دوستمون اینا تابستون مدرسه برو هم نیستن پس بازم میبینیم هیچیش به نفع ما پشت کنکوریا با این کتابای قطور و کنکور سختمون نیست..هیچیش..
      ...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیز!گرامی! برادر! یه یازدهمی اگه بخون باشه از الانم که بخونه تا اخر تابستون میتونه حتی نصف دوازدهم هم پیشاپیش بخونه به همراه پایه اگه واقعا درس خونه باشه و جدی..اخه این چه نگرانیه شماها دارید...

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      من که نگفتم به ضرر دوازدهمیا هست.گفتم به ضرر یازدهمیا هست
      من میگم نره تو میگی بدوش..عجبا

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعاخندم میگیره بابا شما به فکرخودتون باشید
      اگه کنکورروبه عقب نمی انداختن یه چیزی می گفتید
      می اندازنم دارین یه چیزی می گید
      بنده هیچ وقت راضی نمیشه
      واقعاکه اینجاایران است.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام من با خدایی صحبت کردم
      گفت که روحانی الکی میگه (با خنده)
      کنکور رو اگر مردم بزارن تیر ماه برگزار میکنیم
      اگر مردم نزارن هم چاره ای نداریم جز اینکه مقاومت کنیم (باخنده)
      مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من خیلی درگیر این مسائل نشید چون واقعا هیچی قابل پیش بینی نیست. ممکنه همین فردا وزیر آموزش و پرورش اعلام کنه
      که همین آموزش مجازی کافی بوده و امتحانات همون خرداد برگزار میشه. ولی با این حال تایم خوبیه ازش استفاده کنید.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببینید برگزاری کلاس تو فروردین و اردیبهشت جوکه
      اصلاً امکانش نیست. اوضاع به معنای واقعی کلمه فاجعه است.
      خرداد هم احتمال زیاد بازم کلاس نباشه...یا اون آخراش تک و توک کلاسی باشه (به شخصه فکر نمیکنم کلا تو بهار کلاسی تشکیل بشه)
      پس همه چی میره واسه تابستون و منطقا کنکورم حداقل ۴ هفته عقب میوفته. این دیگه حداقلشه...تو بهترین حالت

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها
      ببینید برگزاری کلاس تو فروردین و اردیبهشت جوکه
      اصلاً امکانش نیست. اوضاع به معنای واقعی کلمه فاجعه است.
      خرداد هم احتمال زیاد بازم کلاس نباشه...یا اون آخراش تک و توک کلاسی باشه (به شخصه فکر نمیکنم کلا تو بهار کلاسی تشکیل بشه)
      پس همه چی میره واسه تابستون و منطقا کنکورم حداقل ۴ هفته عقب میوفته. این دیگه حداقلشه...تو بهترین حالت
      اینا که تو تلویزیون دارن میگن ، تو اغلب استانها شیب در حال نزولی شدنه ، n میلیون نفرو غربالگری کردیم و ..... ، با چیزی که شما میگی نمیخونه.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      اینا که تو تلویزیون دارن میگن ، تو اغلب استانها شیب در حال نزولی شدنه ، n میلیون نفرو غربالگری کردیم و ..... ، با چیزی که شما میگی نمیخونه.
      اینا خیلی چیزا گفتن و میگن...اگه با گفتن اینا بود که قرار بود از شنبه‌ی سه هفته پیش همه چی عادی بشه
      ما هنوز به پیک کرونا نرسیدیم...هنوز مونده تا به فاجعه ‌‌‌‌اصلی برسیم
      شیب نزولی و اینا همش جوکه
      متاسفانه وضعیت افتضاحه و به زودی با همکاری دولت و ملت هولناک تر هم میشه...
      من اگه کنکور بیوفته شهریور یا حتی مهر هم تعجب نخواهم کرد
      ولی به دوستان کنکوری توصیه میکنم کاری به این حرفا نداشته باشن و مثل همیشه تو خونه بمونن و درسشونو بخونن.
      stay focused and never give up

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینید در مورد تعویق کنکور و بازگشایی مدارس و تایم برگزاری امتحانات نهایی هر حرفی زده میشه از هر کسی چه مشاورنماهای اینستاگرامی و تلگرامی چه اینجا و هر کس دیگه ای کاملا بی پایه و اساسه و اساساً کوچکترین اهمیت و اعتباری نداره و نه نظر من و نه نظر شما و نه نظر و پیشنهاد هیچکدوم از داوطلبا هیچ گونه ارزشی نداره.... تا اواسط و اواخر فروردین هیچ چیزی مشخص نیست.... تا زمانی که سازمان سنجش رسما خبر تعویق کنکور رو رسما اعلام نکرده دل به هیچ حرفی خوش نکنید و اعتماد نکنید به حرفای بقیه..... پس دنبال حاشیه هم نرید و بشینید درستونو بخونید اگر به تعویق افتاد که فبها اگرم نشد که هیچی.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من در تعجبم فرانسه و المان و امریکا و اسپانیا با وضع قوانین سختگیرانه و اون همه امکانات چطور روزی 2000 3000 نفر اضافه میشه و میان سریع ایرانو رد میکنن تو امار حالا ایتالیا واقعا وضع فرهنگیش از ما هم داغون تره اونو نمیگم ولی ما با این امکانات و با این احشام درحال سفر امارمون شیب نزولی داره و امروزم شد 966 نفر واقعا از 3 حالت خارج نیس یا امار رو هواست یا مردم ما ... جونن یا هم کرونا ما رو ول کرده​ الله اعلم

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اولا اینکه من اصلا یازدهمی نیستم بعدش اینکه کسی که نخواد یه چیزیو بفهمه دیگه خودتو جر هم بدی باز حرف خودشو میزنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta2000 نمایش پست ها
      من میگم نره تو میگی بدوش..عجبا
      ...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط general knobi نمایش پست ها
      من در تعجبم فرانسه و المان و امریکا و اسپانیا با وضع قوانین سختگیرانه و اون همه امکانات چطور روزی 2000 3000 نفر اضافه میشه و میان سریع ایرانو رد میکنن تو امار حالا ایتالیا واقعا وضع فرهنگیش از ما هم داغون تره اونو نمیگم ولی ما با این امکانات و با این احشام درحال سفر امارمون شیب نزولی داره و امروزم شد 966 نفر واقعا از 3 حالت خارج نیس یا امار رو هواست یا مردم ما ... جونن یا هم کرونا ما رو ول کرده​ الله اعلم
      امار رو هواست
      صد درصد امار رو هواست
      دو حالت داره
      یا کل مردم کرونا گرفتن فکر کردن سرماخوردگیه ریکاوری کردن
      یا همه در مراحل اول کرونان و چون کیت تشخیص به تعداد کافی نداریم معلوم نمیشه

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

قرنطینه مال خر و گاو است (!)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن