خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile دانشجوهای رشته پزشکی لطفا بیاین

دانشجوهای عزیز ازتون میخام از یه حس خوب بگید اینجا
      شاید خیلیا بخونن و انگیزه بگیرن
      لطفا اون لحظه که نتایج کنکورتون اومد رو توصیف کنید
      از حالتون استرستون و شادی بعدش
      و اینکه اگه دوست داشتین بگین ک
      چه چیزی شمارو به موفقیت و رشته دلخواهتون رسوند.
      شما به هدفتون رسیدین
      لطفا با راهنماییتون
      به اونایی ک ارزوشونه به پزشکی یا دندون پزشکی
      یا این دست رشته ها برسن کمک کنید
      ممنون از کمکتون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تف تو مملکتی که بخاطر بیکاری ، همه رو به اجبار علاقه مند به پزشکی و رشته های بیمارستانی کرده که طرف عین معتادا دنبال این باشه یکی تعریف کنه از ترک کردنش ک انرژی بگیره یا مثل زندانی ای ک مدام از اونایی ک آزاد هستن میپرسه تنفس بیرون از زندان چطوره؟!

خودتون رو گول نزنید 99 درصد حالتون از خون و بوی بیممارستان به هم میخوره ،فقط و فقط و فقط بخاطر پول و پرستیژ و کلاسشه
      #حقیقت_تلخ
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      تف تو مملکتی که بخاطر بیکاری ، همه رو به اجبار علاقه مند به پزشکی و رشته های بیمارستانی کرده که طرف عین معتادا دنبال این باشه یکی تعریف کنه از ترک کردنش ک انرژی بگیره یا مثل زندانی ای ک مدام از اونایی ک آزاد هستن میپرسه تنفس بیرون از زندان چطوره؟!

خودتون رو گول نزنید 99 درصد حالتون از خون و بوی بیممارستان به هم میخوره ،فقط و فقط و فقط بخاطر پول و پرستیژ و کلاسشه
      #حقیقت_تلخ

متاسفانه همینطوره . مشکل اینه همه داریم درس میخونیم که پول بدست بیاریم . و الان متاسفانه مسیر پول از راه همینا میگذره . ولی خب این درسته که بعضیا خیلی جوگرفتتشون و هدف اصلی که پوله رو فراموش کردن و انگار دویست ساله عاشق پزشکی ان

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

#حقیقت_تلخ
      آشنامون مهندسی عمران خونده دانشگاه شریف و ارشد رو هم همونجا گرفته دو سال هم رفت سربازی . الان نزدیک دو سه ساله داره واسه چندجا کار میکنه حقوق ماهیانه ش به ماهی سه تومن هم نمیرسه واسه اپلای اقدام کرد اما چون پول نداشت نتونست بره . الان 30 سالش شده و میخواد کنکور تجربی شرکت کنه و و خودش بهم گفت که به پرستاری هم راضیه .

5. Top | #5
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تف تو این مملکت .....
      بزرگتریم ارزمون همین اپلای بود که ....
      وقتی این بنده خدا از شریف نتونست بره دیگه اهثال ما ها که...... ادم میمونه که چه بگه .
      ولی تا زمانیکه هممون فقط حرف میزنیم وضع همینه .
      لعنت....
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      آشنامون مهندسی عمران خونده دانشگاه شریف و ارشد رو هم همونجا گرفته دو سال هم رفت سربازی . الان نزدیک دو سه ساله داره واسه چندجا کار میکنه حقوق ماهیانه ش به ماهی سه تومن هم نمیرسه واسه اپلای اقدام کرد اما چون پول نداشت نتونست بره . الان 30 سالش شده و میخواد کنکور تجربی شرکت کنه و و خودش بهم گفت که به پرستاری هم راضیه .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra4499 نمایش پست ها

دانشجوهای عزیز ازتون میخام از یه حس خوب بگید اینجا
      شاید خیلیا بخونن و انگیزه بگیرن
      لطفا اون لحظه که نتایج کنکورتون اومد رو توصیف کنید
      از حالتون استرستون و شادی بعدش
      و اینکه اگه دوست داشتین بگین ک
      چه چیزی شمارو به موفقیت و رشته دلخواهتون رسوند.
      شما به هدفتون رسیدین
      لطفا با راهنماییتون
      به اونایی ک ارزوشونه به پزشکی یا دندون پزشکی
      یا این دست رشته ها برسن کمک کنید
      ممنون از کمکتون
      ساعت ۶ عصر بود نتایج که اومد اصلا حالم خوب نبود واقعا میگم ترسیده بودم
      به پدر و مادرم و خواهرم گفتم بیاین نتایج اولیه زدن (من سال اول ۱۰۳۴۶ شد رتبم)
      زمانی که نتیجو دیدم از خونه زدم بیرون نفهمیدم چی شد افتادم زمین یک طرف بدنم کلا خاکی شد رفتم سوپر مارکت سر کوچمون گفتم قبول شدم !!!!!! اصلا دست خودم نبود نمیدونم چرا رفتم اونجا بابامم دنبالم افتاده بود که ببینه کجا میرم :d
      در کل لحظه باحالی بود(رتبه 1887 تجربی)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirali.Khayat نمایش پست ها
      ساعت ۶ عصر بود نتایج که اومد اصلا حالم خوب نبود واقعا میگم ترسیده بودم
      به پدر و مادرم و خواهرم گفتم بیاین نتایج اولیه زدن (من سال اول ۱۰۳۴۶ شد رتبم)
      زمانی که نتیجو دیدم از خونه زدم بیرون نفهمیدم چی شد افتادم زمین یک طرف بدنم کلا خاکی شد رفتم سوپر مارکت سر کوچمون گفتم قبول شدم !!!!!! اصلا دست خودم نبود نمیدونم چرا رفتم اونجا بابامم دنبالم افتاده بود که ببینه کجا میرم :d
      در کل لحظه باحالی بود(رتبه 1887 تجربی)
      من ۹۸ رتبم ۹۶۰۰ شد با اینی که گفتی خیلی امیدوار شدم که بتونم امسال کلی پیشرفت کنم و رتبرو بیارم پایین مرسی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دانشجوها لطفا بیایید از قبولی هاتون بگید

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

#حقیقت_تلخ
      حرفت رو باید با طلا نوشت

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

#حقیقت_تلخ
      چرا چرت میگی برادر من؟؟
      پسر دایی مامانم بعد فارغ التحصیلی از رشته زمین شناسی اومده یه کارگاه زده با دوستاش و یه سری مواد معدنی خاص رو خالص سازی میکنن ماهی خودش میگفت حداقل 5 میلیون درآمد داره

از اون طرف خواهر زن داییم که ریاضی محض خونده تو دانشگاه تبریز انقدر تدریس ریاضیش خوبه که الان دیگه وقت خالی نداره از بس کلاس داره
      تو شرایط کرونا هم کلاس هاشو ویدئو کنفرانسی ادامه میده
      ایشونم ماهانه حداقل 7~8 تومن رو داره

دایی خودم هم که برق خونده بعد فارغ التحصیلی و 7~8 سال کار تو تاکسی تلفنی یه اسپانسر پیدا کرد و یه کارگاه تولید کابل و سیم لوازم برقی زدن
      سر یک سال نشده یه پرشیا صفر خرید واسه خودش ماشین قبلی مال بابابزرگم بود

خیلیییییی مثال ها هست
      شما کافیه ایده داشته باشی و خلاق باشی و تو رشته ای که استعداد داری بهترین باشی پول خودش میاد سمتت خود به خود

دختر خاله خودم که پزشکی تموم کرده تو 2تا کلینیک خصوصی شیفت وایمیسه قسم میخورد 4~5 تومن میگیره با اون همه شیفت شبی که وایمیسه

یه دوست هم دارم شیرینی پزیش عالیه
      پرستاری میخوند ترم 3 انصراف داد یه قنادی باز کرد
      یعنی راحت ماهی 10 تومن درمیاره درحالیکه خودش فقط بعضی روزا میره شیرینی و کیک اینا میپزه و اصلا تو مغازه واینمیسه

مامان خودم تو شهر خودمون جز مشهور ترین خیاط هاست و لباس شب رو زیر 1 میلیون نمیدوزه
      ماهی حدود 10 تومن هم درمیاره

کافیه یا بازم بگم؟؟

11. Top | #11
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا به اعصابت مسلط باش
      اینا که گفتی همه با عشق علاقه زیر10 تومن در ماه درمیارن اونوقت یه دندونپزشک ماهی15 راحت درمیاره اگه حتی بره تامین اجتماعی حالا چه علاقه داشته باشه چه نداشته باشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      چرا چرت میگی برادر من؟؟
      پسر دایی مامانم بعد فارغ التحصیلی از رشته زمین شناسی اومده یه کارگاه زده با دوستاش و یه سری مواد معدنی خاص رو خالص سازی میکنن ماهی خودش میگفت حداقل 5 میلیون درآمد داره

از اون طرف خواهر زن داییم که ریاضی محض خونده تو دانشگاه تبریز انقدر تدریس ریاضیش خوبه که الان دیگه وقت خالی نداره از بس کلاس داره
      تو شرایط کرونا هم کلاس هاشو ویدئو کنفرانسی ادامه میده
      ایشونم ماهانه حداقل 7~8 تومن رو داره

دایی خودم هم که برق خونده بعد فارغ التحصیلی و 7~8 سال کار تو تاکسی تلفنی یه اسپانسر پیدا کرد و یه کارگاه تولید کابل و سیم لوازم برقی زدن
      سر یک سال نشده یه پرشیا صفر خرید واسه خودش ماشین قبلی مال بابابزرگم بود

خیلیییییی مثال ها هست
      شما کافیه ایده داشته باشی و خلاق باشی و تو رشته ای که استعداد داری بهترین باشی پول خودش میاد سمتت خود به خود

دختر خاله خودم که پزشکی تموم کرده تو 2تا کلینیک خصوصی شیفت وایمیسه قسم میخورد 4~5 تومن میگیره با اون همه شیفت شبی که وایمیسه

یه دوست هم دارم شیرینی پزیش عالیه
      پرستاری میخوند ترم 3 انصراف داد یه قنادی باز کرد
      یعنی راحت ماهی 10 تومن درمیاره درحالیکه خودش فقط بعضی روزا میره شیرینی و کیک اینا میپزه و اصلا تو مغازه واینمیسه

مامان خودم تو شهر خودمون جز مشهور ترین خیاط هاست و لباس شب رو زیر 1 میلیون نمیدوزه
      ماهی حدود 10 تومن هم درمیاره

کافیه یا بازم بگم؟؟
      ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه هی خودتون رو با پزشکی گول بزنید بگید آره تنها راه پول دراوردن پزشکیه, درحالی که هیچ کدوم از بزرگترین سرمایه دار های دنیا پزشک نیستن. چرا حرف چهار تا عقب مونده ی فرهنگی رو جدی میگیرید؟؟؟ این حرفا مال 30 سال پیش بود که میگفتن هرکی درس نخونه یا رشته ی فلان نره بدبخت میشه. بجای اینکه حرف اینجور آدما رو گوش کنید چرا نمیرید حرف افراد واقعا موفق مثل استیو جابز, ایلان ماسک, بازیکنای برتر فوتبال و بسکتبال و... رو گوش کنید؟؟؟؟؟
      تا حرف پزشکی میشه همه میان میگن آرهههه ما یه آشنا داشتیم شریف میخوند الان اسنپ کار میکنه بعد از ظهرا ام واسه ی پزشکی میخونه سال بعد کنکور بده. جمع کنید بابا بساتتوتو, همه ی عالم و آدم میدونن اگه یه کاریو دوست نداشته باشی و بری رشته ای که دوست نداری بدبخت میشی, حالا میخواد پزشکی باشه یا هرچیز دیگه ای. وقتی چند ترم درس میخونیو حوصله ی یه تحقیق نداری, حوصله ی یه پروژه رو نداری خب بلا نسبت آدم خر نیست که بیاد باهات کار کنه یا استخدامت کنه. حالا برید دنبال پزشکی, وقتی 10 سال بعد این حسرت به دلتون موند که چرا نرفتید چیزی که دوست داشتید اون موقع برگردید دوباره اینارو بخونید. الان دوست من داره برنامه نویسی ریموت انجام میده میانگین ساعتی هفده دلار میگیره دانشگاه ام درس نخونده و اصلا مدرک نداره. حالا برید هی دنبال پزشکی مطمئن باشید تهش هم هیچی نیست. دو بار پاشید برید بیمارستان از دو نفر سوال کنید درمورد شغل و رشتشون اونموقع میفهمید که همه ی این پزشکا و دندون پزشکا ام توی بهشت برین نیستن و صبح به زور میرن سرکار و حالشونم بهم میخوره.
      بجای گوش دادن به بازنده ها, برید به برنده ها گوش بدید. شما که از بیل گیتس و زاکربرگ بزرگتر نیستید, شما که از رونالدو بزرگتر نیستی.
      ایلان ماسکی که الان داره دنیا رو متحول میکنه توی آفریقای جنوبی بدنیا اومده و گفتن اینکه اینجا ایرانه و... مضخرف ترین حرف ممکنه. اگه میخواید برید خارج شرایط اپلای توی وبسایت همه ی دانشگاهای دنیا هست برید بخونید.
      اشتباه پدر و مادراتون رو نکنید و برید دنبال علاقتون. من هرچی دور و ورم میگردم هیچ پزشکی که موفق باشه پیدا نمیکنم و دلیلشم از زبون خودشون اینه که ما کاریو که دوست داشتیم انجام ندادیم.
      الان دوست من دانشگاه ایران پزشکی میخونه, توی این مدت قرنطینه به گفته ی خودش مطالعش فقط از روی اجبار بوده و تا اونجا که تونسته فقط پای اینستا و گوشی و... هستش, درحالی که دانشجویی که علاقمنده از این فرصت واسه ی یادگیریه بیشتر استفاده میکنه.
      البته این حرفا دیگه روی جمعیت کنکوری تاثیر نداره چون چشمشونو نمیخوان باز کنن, فک میکنن حالا اگه بگن ما دانشجوی پزشکی ایم مخ هر دختر و پسریو میزنیم. نخیر جانم, الان تا جیبت پر پول نباشه مخ منم نمیتونی بزنی و پول و سرمایه ام فقط با تلاش بدست میاد و تلاش هم اگه پشتش انگیزه نباشه ادامه پیدا نمیکنه و اگه پشت انگیزه ام علاقه نباشه ادامه پیدا نمیکنه. الانم یکی میاد منو نقل میکنه میگه این حرفا واسه ی آمریکا و اروپاست نه ایران, باید به اون آدم بگم باشه تو راست میگی, کارتو بکن, یه چهار پنج سال دیگه ام بمون پشت کنکور تا بری تو فامیل پز رشتتو بدی.
      امیدوارم واسه ی عده ای قلیل راهگشا باشه این پست

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      حالا به اعصابت مسلط باش
      اینا که گفتی همه با عشق علاقه زیر10 تومن در ماه درمیارن اونوقت یه دندونپزشک ماهی15 راحت درمیاره اگه حتی بره تامین اجتماعی حالا چه علاقه داشته باشه چه نداشته باشه
      اتفاقا همینا با عشق و علاقه دارن ادامه میدن و بیشتر هم درمیارن و رفته رفته درآمدشون بیشتر میشه
      معلم زیست من که بیرون از مدرسه کلاس کنکور میذاره بهم گفت اگه تهعد نداده بودم اصلا مدرسه نمیومدم چون از کلاس بیرون 30 تومن درمیارم و اگه صبحارو هم کار کنم میتونم ماهی 50 دربیارم

مادر خود من هیچ وقت از خانواده ش نزده و فقط صبحا کار میکنه تا نزدیک ظهر که بیاد ناهار بذاره
      اگه مامان من تمام وقت کار کنه میتونه 20 تومن حتی بیشتر هم دربیاره
      یه آرایشگر خانم اگه معروف بشه اندازه یه جراح معروف پول درمیاره
      میکاپ عروس از 2 تومن هست تا 6 تومن
      فقط هم 2 ساعت وقت میبره هر عروس اگه همه کاراشو خودت انجام بدی
      حالا شما خودت حساب کن
      همه چی که پزشکی نیست

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      همه هی خودتون رو با پزشکی گول بزنید بگید آره تنها راه پول دراوردن پزشکیه, درحالی که هیچ کدوم از بزرگترین سرمایه دار های دنیا پزشک نیستن. چرا حرف چهار تا عقب مونده ی فرهنگی رو جدی میگیرید؟؟؟ این حرفا مال 30 سال پیش بود که میگفتن هرکی درس نخونه یا رشته ی فلان نره بدبخت میشه. بجای اینکه حرف اینجور آدما رو گوش کنید چرا نمیرید حرف افراد واقعا موفق مثل استیو جابز, ایلان ماسک, بازیکنای برتر فوتبال و بسکتبال و... رو گوش کنید؟؟؟؟؟
      تا حرف پزشکی میشه همه میان میگن آرهههه ما یه آشنا داشتیم شریف میخوند الان اسنپ کار میکنه بعد از ظهرا ام واسه ی پزشکی میخونه سال بعد کنکور بده. جمع کنید بابا بساتتوتو, همه ی عالم و آدم میدونن اگه یه کاریو دوست نداشته باشی و بری رشته ای که دوست نداری بدبخت میشی, حالا میخواد پزشکی باشه یا هرچیز دیگه ای. وقتی چند ترم درس میخونیو حوصله ی یه تحقیق نداری, حوصله ی یه پروژه رو نداری خب بلا نسبت آدم خر نیست که بیاد باهات کار کنه یا استخدامت کنه. حالا برید دنبال پزشکی, وقتی 10 سال بعد این حسرت به دلتون موند که چرا نرفتید چیزی که دوست داشتید اون موقع برگردید دوباره اینارو بخونید. الان دوست من داره برنامه نویسی ریموت انجام میده میانگین ساعتی هفده دلار میگیره دانشگاه ام درس نخونده و اصلا مدرک نداره. حالا برید هی دنبال پزشکی مطمئن باشید تهش هم هیچی نیست. دو بار پاشید برید بیمارستان از دو نفر سوال کنید درمورد شغل و رشتشون اونموقع میفهمید که همه ی این پزشکا و دندون پزشکا ام توی بهشت برین نیستن و صبح به زور میرن سرکار و حالشونم بهم میخوره.
      بجای گوش دادن به بازنده ها, برید به برنده ها گوش بدید. شما که از بیل گیتس و زاکربرگ بزرگتر نیستید, شما که از رونالدو بزرگتر نیستی.
      ایلان ماسکی که الان داره دنیا رو متحول میکنه توی آفریقای جنوبی بدنیا اومده و گفتن اینکه اینجا ایرانه و... مضخرف ترین حرف ممکنه. اگه میخواید برید خارج شرایط اپلای توی وبسایت همه ی دانشگاهای دنیا هست برید بخونید.
      اشتباه پدر و مادراتون رو نکنید و برید دنبال علاقتون. من هرچی دور و ورم میگردم هیچ پزشکی که موفق باشه پیدا نمیکنم و دلیلشم از زبون خودشون اینه که ما کاریو که دوست داشتیم انجام ندادیم.
      الان دوست من دانشگاه ایران پزشکی میخونه, توی این مدت قرنطینه به گفته ی خودش مطالعش فقط از روی اجبار بوده و تا اونجا که تونسته فقط پای اینستا و گوشی و... هستش, درحالی که دانشجویی که علاقمنده از این فرصت واسه ی یادگیریه بیشتر استفاده میکنه.
      البته این حرفا دیگه روی جمعیت کنکوری تاثیر نداره چون چشمشونو نمیخوان باز کنن, فک میکنن حالا اگه بگن ما دانشجوی پزشکی ایم مخ هر دختر و پسریو میزنیم. نخیر جانم, الان تا جیبت پر پول نباشه مخ منم نمیتونی بزنی و پول و سرمایه ام فقط با تلاش بدست میاد و تلاش هم اگه پشتش انگیزه نباشه ادامه پیدا نمیکنه و اگه پشت انگیزه ام علاقه نباشه ادامه پیدا نمیکنه. الانم یکی میاد منو نقل میکنه میگه این حرفا واسه ی آمریکا و اروپاست نه ایران, باید به اون آدم بگم باشه تو راست میگی, کارتو بکن, یه چهار پنج سال دیگه ام بمون پشت کنکور تا بری تو فامیل پز رشتتو بدی.
      انگاری داری حرفای دل منو میزنی

15. Top | #15
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا من چند سال پیش مثل تو فکر میکردم ولی الان که فکر میکنم اون موقع خیلی رویا بافی میکردم و همون مردم درست تر میگفتن
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن