خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

نا امیدی از الان برای یازدهم تجربی

سلام . من یه سال یازدهمی ام. از روزی که تعطیل شدیم که حدود ۴ هفته گذشته خیلی کم خوندم اوایل روزی ۶ یا ۵ ساعت بعد اصلا نخوندم بعد روزی یکی دوساعت بعدشم که الان دوهفتس چیزی نخوندم . نمیدونم چیکار کنم ولی اصلا نمیتونم بخونم و نمیتونم پشت میز بشینم یا صبا زود پاشم الانم که میخوام برگردم بخونم هی یادم میوفته ۴ هفته عقب افتادم و کلی از برنامم عقبم برا همین زده میشم. حتی میخوامم شروع کنم نمیدونم از نوبت اول شروع کنم یا از نوبت دوم که کلی عقبم از طرفی هم همه میگن کسی که یازدهمه نخونده باشه دیگه بدبخت شده چون از اونطرف بخاطر تعطیلیا تابستونمونم داره میره و میگن شما دیگه وقت نداری تابستون جمع کنی پایتو . میشه یکم راهنماییم کنین؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،4ماه دیگه کنکور هست ولی یه چرخ توی همین انجمن بزنی با خیلی هایی روبرو میشی که هنوز شروع نکردن یا دنبال منبع و برنامه برای شروع هستن.برای کنکور شما از الان بیش از 1سال وقت هست پس واقعا از چیزی عقب نیستی.
      این حرف هایی که اگر یازدهم نخونی بدبخت میشی و فلان هم حرف های بازاری هست.اصلا کی گفته تابستون باید پایه رو جمع کرد...پایه 60 درصد کنکور هست اگر قرار باشه پایه رو در 3ماه جمع کنی کل دوازدهم رو هم باید توی 2ماه جمع کنی و کنکور هم آذر برگزار بشه.
      نگران این چیزا نباش،نوبت اول رو قبلا خوندی پس منطقا باید از نوبت دوم شروع کنی...اگر خودت بدون دبیر سختت هست بخونی میتونی از آلا استفاده کنی.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط در حد مدرسه و گرفتن نمره نوبت اول خوندم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      فقط در حد مدرسه و گرفتن نمره نوبت اول خوندم
      ببین با خودت رو راست باش...اینکه از الان شروع کنی و کل یازدهم رو کامل و تستی بخونی اگر نگم غیر ممکن،کار سختی هست.نوبت اول رو حداقل یک بار خوندی ولی نوبت دوم رو اصلا نخوندی..بهتره شروع کنی نوبت دوم رو بخونی از اون طرف اگر وقت اضافه اومد میتونی برگردی و برای نوبت اول تست کار کنی.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وا کی گفته وقت نداری؟طرف با پایه صفر چند سال دور از کنکور الان شروع میکنه به درس خوندن و امیدم داره.
      امیدوار باش از الان شروع کن وقتم داری

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...منم یازدهم تجربی هستم
      پارسال دهمم رو اصلا جمع نکردم
      ولی از امسال خوب شروع کردم
      تو از همین امروز تلاش کنی مطمئن باش تا قبل مهر دوازدهم هم دهم رو جمع کردی هم یازدهم رو
      اون فردی که به تو گفته کسی که یازدهمش رو خوب نمیخونه کارش تمومه ازش مشورت نگیر چون گمراهت میکنه(روحیه ات هم ضعیف میکنه)
      سعی کن به خودت انگیزه بدی...هیچکس به اندازه خودت نمیتونه بهت انگیزه بده
      به نظرم برای شروع از درسی که بهش علاقه داری شروع کن...پیش خودت بگو من تو این دو هفته کل نیمسال اول رو تموم میکنم
      موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اول سلام بهت هم پایه ای!
      دوم اینی که بهت گفته یازدهم نخونی و اینا رو بگیر و تا میتونی بزنش فازش چی بوده که همچین چیزیو گفته! انقدر ادم میشناسم که سال اخرشون ماه های اخر شروع کردن و قبول شدن! اونوقت تو الان که بیشتر از 1 سال وقت داری میگی دیره؟!
      عجب!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara.abo نمایش پست ها

اول سلام بهت هم پایه ای!
      دوم اینی که بهت گفته یازدهم نخونی و اینا رو بگیر و تا میتونی بزنش فازش چی بوده که همچین چیزیو گفته! انقدر ادم میشناسم که سال اخرشون ماه های اخر شروع کردن و قبول شدن! اونوقت تو الان که بیشتر از 1 سال وقت داری میگی دیره؟!
      عجب!
      ​به نظر من کسی که اینو بهش گفته خواسته روحیه اش رو خراب کنه...وگرنه هیچ آدم عاقلی اینو نمیگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن