خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Smile 😊✊❤با توکل به خدا و تلاش می توانم❤✊😊

سلام به همه ی دوستان
      من یکی از اعضای قدیمی انجمن هستم که با یک اکانت دیگه اومدم. خیلی سعی کردم جلوی خودم رو بگیرم و این متن رو ننویسم ولی متأسفانه نشد. من ازسال ۹۵ تا همین حالا دارم کنکور می دم و هر سال هیچی نمی خونم؛ شاهدش هم رتبه های صدهزاری کنکورم هست یعنی واقعا صفر صفرم (مثلا الآن بپرسید فرق rnaوdna چیه نمی دونم! یا اینکه همه ی درسا رو فراموش کردم، کلی باید وقت بذارم فقط برای یه صفحه که اون هم اگه یاد بگیرم یا نه) هرروز هم تصمیم میگیرم که از همین لحظه شروع کنم به خوندن ولی نمیشه، هر سال تکراری و تکرار میشم! ولی امسال واقعا تصمیم گرفتم که سال آخرم باشه، می دونم سخته ولی تمام سعیم رو می کنم. من قلمچی هم میرم ولی ترازم همش۴۰۰۰ه (نه پ! می خواستی ۶۵۰۰ باشه با این درس خوندنم)بعد از اعلام نتایج با کاربری اصلی خودم میام و کارنامه های قلمچی و کارنامه کنکورم رو میذارم و میگم میشه.
      این تاپیک هم برای ایجاد کردم که سند داشته باشم برای حرفام.
      پ.ن : می دونم عید به بعد انجمن پر میشه از اینجور تاپیک ها، می دونم که خیلی ها میان خیلی چیزا میگن، می دونم الان جوگیرم، می دونم هر آدمی باید خودش رو به خودش ثابت کنه، می دونم....، خیلی چیزا رو می دونم ولی امتحانش ضرر نداره. شما هم از این تاپیک رد شید و به چشم تمام تاپیکایی که طی این سال ها ایجاد شده و به نتیجه نرسیده ببینید. این تاپیک صرفاً جهت مدرک نوشته شده است.خواهش می کنم (مدیریت) این تاپیک رو پاک نکنه.
      ان شاءالله موفق باشید.
      ویرایش توسط آینده : 03 فروردین 1399 در ساعت 00:17

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آرمین تویی؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آینده نمایش پست ها
      سلام به همه ی دوستانمن یکی از اعضای قدیمی انجمن هستم که با یک دینگه اکانت اومدم.خیلی سعی کردم جلوی خودم رو بگیرم و این متن رو ننویسم ولی متأسفانه نشد.من ازسال ۹۵ تا همین حالا دارم کنکور می دم و هر سال هیچی نمی خونم؛ شاهدش هم رتبه های صدهزاری کنکورم هست������ یعنی واقعا صفر صفرم (مثلا الآن بپرسید فرق rnaوdna چیه نمی دونم!یا اینکه همه ی درسا رو فراموش کردم، کلی باید وقت بذارم فقط برای یه صفحه که اون هم اگه یاد بگیرم یا نه������)هرروز هم تصمیم میگیرم که از همین لحظه شروع کنم به خوندن ولی نمیشه، هر سال تکراری و تکرار میشم! ولی امسال واقعا تصمیم گرفتم که سال آخرم باشه، می دونم دونم سخته ولی تمام سعیم رو می کنم.من قلمچی هم میرم ولی ترازم همش۴۰۰۰ه (نه پ! می خواستی ۶۵۰۰ باشه با این درس خوندنم������)بعد از اعلام نتایج با کاربری اصلی خودم میام و کارنامه های قلمچی و کارنامه کنکورم رو میذارم و میگم میشه.این تاپیک هم برای ایجاد کردم که سند داشته باشم برای حرفام.پ.ن : می دونم عید به بعد انجمن پر میشه از اینجورتاپیک ها، می دونم که خیلی ها میان خیلی چیزا میگن، می دونم الان جوگیرم، می دونم هر آدمی باید خودش رو به خودش ثابت کنه، می دونم....، خیلی چیزا رو می دونم ولی امتحانش ضرر نداره. شما هم از این تاپیک رد شید و به چشم تمام تاپیکایی که طی این سال هاایجاد شده و به نتیجه نرسیده ببینید. این تاپیک صرفاً جهت مدرک نوشته شده است.خواهش می کنم (مدیریت) این تاپیک رو پاک نکنه. ان شاءالله موفق باشید.

موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موفق باشی پسر! البته نمیدونم دختری یا پسر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      آرمین تویی؟
      یه حسی میگه خودشه
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      چرا اکانت فیک حالا
      موفق باشی بهرحال.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن