خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گل ریزون کنید برای پیشی های عارتیم جان

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اوج انحطاط تو انجمن
      پول جمع کردن برا نهاد های خصوصی اونم برا پیشی هایی که بچه یه عدن
      اینکه تاپیک بعد دو هفته بازه واقعا مزخرفه
      رو احساسات مردم دکون وا کردین شماره کارت میزارین که حتی صدی صد هم پول خرج همون حیوون مادر مرده بشه بازم نمیشه از هدف تبلیغ مفت و مسلم چشم پوشی کرد
      بزرگترین کمک برا حیوونا اینکه کاری به کارشون نداشته باشین .سگ و گربه رو با هزارجور عمل و کوفت و زهرمار بعد کشت انبوه عقیم نکنن تا از خونه نزنن بیرون خودش زیادیه
      اینکه قوطی چیزی نندازین سرشون بمونه توش گربه رو شوت نکنین کافیه .اینکه بیرون یه گربه ای سگی دیدی بهش غذایی بدی کفایته
      بقیش رو ول کنین بزار بمیرن طبیعت خودش درست انتخاب میکنه همین که بزارین سیر خودشون رو طی کنن زیادیه
      این مملکتم به قدری سوراخ سنبه داره برا کار خیر که چیزی برا سگ و گربه نمونه .کلی بچه گرسنن که اگه یه نفرم مونده باشه بازم حماقت کردن خرج برا حیوون
      لطفا فاز اینم نگیرین من ضد جونورم و فقط خودتون روشنفکرین و دل رئوف و خیلی بدون
      .

you can't kill spirit even if you try too​
      ویرایش توسط YasharUR : 10 فروردین 1399 در ساعت 02:37

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      اوج انحطاط تو انجمن
      پول جمع کردن برا نهاد های خصوصی اونم برا پیشی هایی که بچه یه عدن
      اینکه تاپیک بعد دو هفته بازه واقعا مزخرفه
      رو احساسات مردم دکون وا کردین شماره کارت میزارین که حتی صدی صد هم پول خرج همون حیوون مادر مرده بشه بازم نمیشه از هدف تبلیغ مفت و مسلم چشم پوشی کرد
      بزرگترین کمک برا حیوونا اینکه کاری به کارشون نداشته باشین .سگ و گربه رو با هزارجور عمل و کوفت و زهرمار بعد کشت انبوه عقیم نکنن تا از خونه نزنن بیرون خودش زیادیه
      اینکه قوطی چیزی نندازین سرشون بمونه توش گربه رو شوت نکنین کافیه .اینکه بیرون یه گربه ای سگی دیدی بهش غذایی بدی کفایته
      بقیش رو ول کنین بزار بمیرن طبیعت خودش درست انتخاب میکنه همین که بزارین سیر خودشون رو طی کنن زیادیه
      این مملکتم به قدری سوراخ سنبه داره برا کار خیر که چیزی برا سگ و گربه نمونه .کلی بچه گرسنن که اگه یه نفرم مونده باشه بازم حماقت کردن خرج برا حیوون
      لطفا فاز اینم نگیرین من ضد جونورم و فقط خودتون روشنفکرین و دل رئوف و خیلی بدون
      واقعا متاسفم
      چون هدف تاپیک رو زیر سوال بردی جواب میدم
      اولا چون در مملکت اسلامیت نه نهاد نه قانون نه هیچ چیز برای حمایت از حیوانات اهلی مثل سگ و گربه خیابانی وجود نداره عده ای حیوان دوست دارن با پول شخصی خودشون کمک میکنن این زبون بسته هارو
      حالا چشم دیدن اینم نداریم که 2 نفر بیان کمک این زبون بسته ها کنن شما که انگ میزنی این پول ها صرف حیوان خانگی و خودشون میشه یه سر برو پیجشون همه چی رو گذاشتن زحمت اینم به خودت نمیدی به راحتی انگ میزنی
      خیلی جالبه که حمله ور میشیم به کمک کننده این زبون بسته ها
      اصلا شما ندیدی هدف اون نهاد چیه حیواناتی که در خیابان ها دچار اسیب شدن هر اسیبی رو در حد توانش کمک و ترمیم میکنه این کجاش بده؟
      من این نهاد رو در اینستاگرام دیدم هر جایی که تونستم براشون تبلیغ کردم که بدون چشم داشت دارن کمک میکنن به اون زبون بسته ها هیچ پولی هم نمیخوان و کاسه گدایی دست نگرفتن هر کس بتونه کمک کنه
      واقعا هم ارامش بخشه این کار
      اگه کمک نمیکنیم لااقل نمک رو زخم نپاشیم
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 10 فروردین 1399 در ساعت 11:13

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با قانون طبیعت که بخوایم پیش بریم که دیگه آدمام وقتی مریض میشن نباید برن دکتر. من به پناهگاه حیوانات شهر خودم همیشه کمک میکنم و بهشون سر میزنم میبینم دوتا خانم به تنهایی چقدر به این زبون بسته ها کمک میکنن.
      آدماییم که میگن نباید به حیوونا کمک کرد و آدما بیشتر نیاز دارن واقعا اگه راست میگن خودشون به آدما کمک کنن، یه نفرم که میبینن به یه حیوون کمک میکنه میگن نه نباید کمک کنی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن