خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 71
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Exclamation زیست iq نظام جدید

سلام به همه کنکوری های تجربی. دیگه تا انتشار زیست iq نظام جدید چیزی نمونده. میتونید به استوری که پیج گاج مارکت امروز گذاشته برای اثبات مراجعه کنید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این اون آی کیوووویی نیست که مولفش 95 اعلام کرد نویسندشه و قرار بود حداکثر تا نمایشگاه 98 بره زیر چاپ !

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Lambert نمایش پست ها
      این اون آی کیوووویی نیست که مولفش 95 اعلام کرد نویسندشه و قرار بود حداکثر تا نمایشگاه 98 بره زیر چاپ !
      آقا هرکی هنگام انتظار آیکیو، خیلی سبز و پینوکیو و میکرو و میکروطلایی تموم کرده دستش بالا

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پارسال عید گفت کارا آخرشه گاج هم عکس زیست آیکیدو رو گذاشت تو کانال . همین یه ماه پیش هم زارع گفت تا آخر بهمن حتما میاد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      منتظرم ببینم این چقدر میتونه خوب باشه که همه تو کفشن .

بابا گاج رو به نزوله (از نارضایتی های مولفاش تا مشکل تامین کاعذ)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      سلام به همه کنکوری های تجربی. دیگه تا انتشار زیست iq نظام جدید چیزی نمونده. میتونید به استوری که پیج گاج مارکت امروز گذاشته برای اثبات مراجعه کنید.
      اینم آی‌کیو نیست همون کتاب‌های فانتوم هست که گاج داره با اسم آی‌کیوپلاس چاپ می‌کنه.
      هرچند کتاب آی‌کیو دوازدهم ما هم آماده هست و بخشاییش رو توی کانالمون گذاشتیم، بعید می‌دونم دیگه این کتاب چاپ از طریق گاج چاپ بشه.

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همه دیگه یه انتشارات زدن شما هم مای زیستو انتشارات کنید کتابو با اسم مای زیست چاپ کنید
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      اینم آی‌کیو نیست همون کتاب‌های فانتوم هست که گاج داره با اسم آی‌کیوپلاس چاپ می‌کنه.
      هرچند کتاب آی‌کیو دوازدهم ما هم آماده هست و بخشاییش رو توی کانالمون گذاشتیم، بعید می‌دونم دیگه این کتاب چاپ از طریق گاج چاپ بشه.
      ...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام شب بخیر
      اینقدر ندادین که خود گاج هم خسته شد
      حالا چی میشه ؟
      البته فانتوم هم واقعا کتاب های خوبی هستن خیلی خوب نوشته شدن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SiiiiiiNA نمایش پست ها
      سلام شب بخیر
      اینقدر ندادین که خود گاج هم خسته شد
      حالا چی میشه ؟
      البته فانتوم هم واقعا کتاب های خوبی هستن خیلی خوب نوشته شدن
      کتاب خوب زمان می‌خواد. آی‌کیو نظام قدیم بیش از یک سال براش وقت گذاشته شد. هیچ کدوم از کتاب‌های الان بازار، در حد و اندازه‌ی آی‌کیو نیستن.
      گاج هم خسته نشد، چون ما مولف آی‌کیوپلاس جامع هم بودیم و اون کتاب هم قرار بود تا اردیبهشت چاپ بشه اما مدیریت درستی وجود نداره.
      الانم کتاب از طریق یه ناشر معتبر دیگه چاپ میشه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب خوب زمان می‌خواد. آی‌کیو نظام قدیم بیش از یک سال براش وقت گذاشته شد. هیچ کدوم از کتاب‌های الان بازار، در حد و اندازه‌ی آی‌کیو نیستن.
      گاج هم خسته نشد، چون ما مولف آی‌کیوپلاس جامع هم بودیم و اون کتاب هم قرار بود تا اردیبهشت چاپ بشه اما مدیریت درستی وجود نداره.
      نردبام خیلی سبز گزینه مناسبیه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از گاج پرسیدم گفتن قراره یه ای کیو پلاس چاپ کنن که مولفش افراد دیگن و قراره کتاب ای کیو پایه +دوازدهمم چاپ کنن ک مولفش شمایید ک میگید منتفی شد
      نردبام خیلی سبز گزینه خوبیه شایدم مهروماه البته ب کنکوریا 99 ک نمیرسه کتاب ولی بهرحال...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      من از گاج پرسیدم گفتن قراره یه ای کیو پلاس چاپ کنن که مولفش افراد دیگن و قراره کتاب ای کیو پایه +دوازدهمم چاپ کنن ک مولفش شمایید ک میگید منتفی شد
      نردبام خیلی سبز گزینه خوبیه شایدم مهروماه البته ب کنکوریا 99 ک نمیرسه کتاب ولی بهرحال...
      والا همچین قراری نبوده و حتی یک نفر دیگه هم چیز مشابهی رو گفت که من به مدیریت اعلام کردن و پیامشون این بود که زیست آی‌کیوی دیگه‌ای در کار نیست و بعد از اون برای آی‌کیوپلاس جامع هم برنامه ریختیم

کتاب آماده چاپ هست و حتما برای کنکور ۹۹ چاپ میشه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا همچین قراری نبوده و حتی یک نفر دیگه هم چیز مشابهی رو گفت که من به مدیریت اعلام کردن و پیامشون این بود که زیست آی‌کیوی دیگه‌ای در کار نیست و بعد از اون برای آی‌کیوپلاس جامع هم برنامه ریختیم

کتاب آماده چاپ هست و حتما برای کنکور ۹۹ چاپ میشه
      سلام ببخشید آی کیو نظام قدیم چاپ ۹۵ با چاپ ۹۶ چ تفاوتی داره؟من ۹۵ دارم لازمه چاپ ۹۶ بگیرم؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      ما نفهمیدیم اخرش تو گاج چ خبره
      iq+ شیمی هم دادن کتاب بدی نبود ولی iq نبود

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خیلی دوست داشتم این کتابو برای اول مهر داشته باشم کچلشون کردم از بس زنگ زدم.
      حالا کسی میدونه جمعا چند صفحس؟میشه تو این مدت خوندش؟

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن