خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 71 از 71
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      اصن کتاب تست خرافاته... ازمون چه مسخره بازیه ... تست زدن اصلن نیاز نیست ... مداد هم سر جلسه نبرین..
      دوست من شما اگه لطف کنی درصد زیستتون رو عکسش رو ارسال کنید لطف بزرگی در حق ما کردید... 80 درصد؟؟ اونم نظام قدیم؟؟ بابا دستخوش
      اینکه هر حرفی رو همینجوری قبول نمیکنید خیلی خوبه و منم بهتون حق میدم و الان خاستم از کارنامم عکس بگیرم بفرستم که دیدم من هیچ نیازی ندارم خودمو به شما ثابت کنم . عکسم بقرستم میگی فتوشاپه و یا عکس کارنامه خودم نیست و بازم حق دارید زود باور نکنید و منم تشویق میکنم این رفتار پسندیده رو.
      ولی از سال ۹۶ تو انجمن عضو هستم ینی سه سال قبل شما، پیامایی هم که تابحال دادم همش فک کنم موجود باشه
      میتونید بخونید که همیشه همین حرفو میزدم دلیلشم این بود خودمم ایکیو و نشرالگو داشتم ولی نتیجه نگرفتم ، یکی از بچه های کتابخونه ای که میرفتم کانال رضا امیر رو بهم پیشنهاد داد که ایشون میگفتن همه کتابا اشغالن . منم اول مثل شما قبول نکردم ولی وقتی دلایلشون برای مخالفت با کتابها رو شنیدم من رو قانع کرد و تصمیم گرفتم دیگه ذهنم رو با اشغال پر نکنم و تمرکزم روی کتاب درسی باشه و بعد از یه مدت که کمی تسلط پیدا کردم بنابه فرموده استاد کنار مطالعه ام جمله صحیح غلط طرح کردم(البته صرفا مطالعه کتاب نبود و دور اولی که میخوندم باهاش ویس های ایشون رو گوش میدادم) اولش جملات مسخره ای مینوشتم ولی از حدود ۳ ماه بعد به درجه ای رسیدم که اون جملاتو به تست تبدیل میکردم و تو کتابخونه به بقیه نشون میدادم و همه فک میکردن از کتابی برداشتم در حالی که خودم اونارو طراحی کرده بودم خلاصه با مرورهای فراوان کتاب درسی کنکور ۹۸ (که قبلش ینی ۹۷ رو زیر ۱۰ زده بودم) رو ۷۹ درصد زدم که میتونستم با مدیریت ازمون درست تر و کنترل خودم به درصد ۹۲ هم برسم که البته نشد و من به همون ۷۹ هم افتخار میکنم سال بعدشم همین روند رو ادامه دادم و هیچی بجر کتاب درسی نخوندم و با یک دهم زحمتی که دوستان دیگر منکوری به خودشون میدن ۷۵ درصد زدم که به اینم افتخار میکنم ولی بنظرم اصلا کار شاخی نیست
      ازتون خواهش میکنم بدون هیچ گارد گرفتنی و بدون قضاوت اولیه برید پیج reza_amir_bio که اونجا استاد عزیزم تو یه IGtv دلایلشون رو برای مخالفت با کتابا گفتن و با دوتا از شاگردان قدیمیشون هم مکالمه ای در این مورد میکنن اونو ببینین شاید فرجی شد و یه نفر دیگه هم از گمراهی در اومد
      راستی استاد رضا امیر از سال ۹۴ تو تلگرام زیست شناسی رو رایگان در غالب ویس تدریس میکردند و همین الانم کارشون رایگانه و من تبلیغ چیزی رو نکردم ضمنا اگر ایشون رو نمیشناسید ایشون رتبه ۱۴۰ کنکور ۷۱ هستن که سال پنجم از پزشکی انصراف داده و از ۲۹ سال پیش مشغول به تدریس زیسته و اولین کتاب ژنتیک کنکور رو هم ایشون سال ۷۵ منتشر کرده مدرس علامه حلی هستن و بسیار انسان درست و غنی هستن که مثل معلم نماهای دیگه برای شما طعمه پهن نمیکنن که برای مضخرفاتشون پول بدید (اینارو گفتم بدونید که حرف چه کسی رو میشنوید)
      و اینکه همیشه شکاک باشید تو زندگی براتون خوبه
      ازتونم خواهش میکنم هم درمورد این کامنت طولانی و هم حرفای استاد نظرتون رو بگین
      بقول استاد موفق باشید
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 06 دی 1399 در ساعت 10:46

2. Top | #62
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yas_99 نمایش پست ها
      شما تو گروهش هستی؟ منم کانالشو دارم
      چیزی درمورد گروهشون نمیدونم فقط کانالاشون و پیجای اینستاشون رو دارم اگر گروهی دارن لطف کنین لینکشو بدین

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      نگران نباش من دارم میرم
      ولی کتاب خوبی هستش(نکاتو خوب پوشش میده)
      من میخواستم از سایت سفارش بدم ، روی کتاب نوشته آی کیو ولی داخل توضیحات سایت نوشته آی کیو پلاس!
      درسته یا فرق دارن؟

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      جواب سؤالتون رو در ادامه‌ی همون جمله خودم داده بودم: «
      وقتی چاپ شد، خودتون می‌فهمین چرا.
      »

کتاب چه زمانی و توسط چه انتشاراتی منتشر میشه؟

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      برای کنکور 1400 چند فصلیو که زدم غلطهاش زیاد نبود و تشخیصشون هم ساده بود.
      پینوکیو پایه سال پیش میزدم چپ و راست غلط داشت اینقدر که ول کردم کتابو. برای امسالش هم چند تا رو که دیدم به نظر میاد غلطهاشو تصحیح نکرده.
      میشه بگین کجاها غلط پیدا کردین؟ منم غلط پیدا کردم ولی نه زیاد
      به زیست خوندنم شک کردم

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      میشه بگین کجاها غلط پیدا کردین؟ منم غلط پیدا کردم ولی نه زیاد
      به زیست خوندنم شک کردم
      سال پیش کتاب پایه پینوکیو رو میزدم. تو 1400 هم مثل اینکه اصلاح نکرده.
      میخواستم هر هفته غلطهاشو اینجا قرار بدم تا بچه برای خوندنش مشکلی نداشته باشن.
      تو همون گفتارهای اول فصل دوم هر دو سه تا تست میرفتم جلو غلط داشت. چندفصل دیگه رو بررسی کردم دیدم همین مشکلات هست .اینقدر غلط زیاد بود که بی خیال شدم چون برام ارزش نداشت اینهمه وقت صرف کنم تستی که خیلی سریع میشه زدو هی از این کتاب غلطگیری کنم.
      من نمیتونم نظر بدم که این کتابو بخون یا نه ولی توصیه میکنم تمام مطالبو با متن کتاب مطابقت بده
      این تاپیکی بود که میخواستم غلطها رو قرار بدم ولی بی خیال شدم ببین این دو غلطو فهمیدی اگه فهمیدی احتمالا میتونی بقیه رو هم بفهمی
      بررسی اشتباهات کتاب زیست خیلی سبز نظام جدید
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      سال پیش کتاب پایه پینوکیو رو میزدم. تو 1400 هم مثل اینکه اصلاح نکرده.
      میخواستم هر هفته غلطهاشو اینجا قرار بدم تا بچه برای خوندنش مشکلی نداشته باشن.
      تو همون گفتارهای اول فصل دوم هر دو سه تا تست میرفتم جلو غلط داشت. چندفصل دیگه رو بررسی کردم دیدم همین مشکلات هست .اینقدر غلط زیاد بود که بی خیال شدم چون برام ارزش نداشت اینهمه وقت صرف کنم تستی که خیلی سریع میشه زدو هی از این کتاب غلطگیری کنم.
      من نمیتونم نظر بدم که این کتابو بخون یا نه ولی توصیه میکنم تمام مطالبو با متن کتاب مطابقت بده
      این تاپیکی بود که میخواستم غلطها رو قرار بدم ولی بی خیال شدم ببین این دو غلطو فهمیدی اگه فهمیدی احتمالا میتونی بقیه رو هم بفهمی
      بررسی اشتباهات کتاب زیست خیلی سبز نظام جدید
      ممنون
      منم توی دوازدهمش غلط پیدا کردم مثلا گفته بود که در گیاه نهان دانه سلولی هسته دار که سبزینه ندارد ژن ساختش رو هم نداره ولی این غلطه چون ژنش رو داره ولی ژن ساخت سبزینه بیان نمیشه
      یا یه جا گفته بود که انتخاب طبیعی نمی تونه در جهت افزایش سازش جمعیت عمل کنه چون تنوع رو کاهش میده
      یه سوال توی یه تست گفته بود رانش آللی می تواند با افزایش فراوانی نسبی آلل سازگار به انتخاب طبیعی کمک کنه؟ آیا این درسته ؟ معلمم گفتش اره

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون
      منم توی دوازدهمش غلط پیدا کردم مثلا گفته بود که در گیاه نهان دانه سلولی هسته دار که سبزینه ندارد ژن ساختش رو هم نداره ولی این غلطه چون ژنش رو داره ولی ژن ساخت سبزینه بیان نمیشه
      یا یه جا گفته بود که انتخاب طبیعی نمی تونه در جهت افزایش سازش جمعیت عمل کنه چون تنوع رو کاهش میده
      یه سوال توی یه تست گفته بود رانش آللی می تواند با افزایش فراوانی نسبی آلل سازگار به انتخاب طبیعی کمک کنه؟ آیا این درسته ؟ معلمم گفتش اره
      اره درسته، درواقع ممکنه براثر تصادف، الل نا سازگار از بین بره و چون تعداد کل کمتر شده و الل سازگار ثابت مونده، باعث میشه نسبت فراروانی سازگار بیشتر شه
      اگه بازم برات مبهمه، بگو با مثال بگم برات که کامل بفهمی مطلبو

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      سلام به همه کنکوری های تجربی. دیگه تا انتشار زیست iq نظام جدید چیزی نمونده. میتونید به استوری که پیج گاج مارکت امروز گذاشته برای اثبات مراجعه کنید.
      بله همگی دیدیم چقدر زود منتشر شد

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون
      در اینجا جوابتونو دادم.
      سوالات زیست شناسی
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      اره درسته، درواقع ممکنه براثر تصادف، الل نا سازگار از بین بره و چون تعداد کل کمتر شده و الل سازگار ثابت مونده، باعث میشه نسبت فراروانی سازگار بیشتر شه
      اگه بازم برات مبهمه، بگو با مثال بگم برات که کامل بفهمی مطلبو
      نه ممنون فهمیدم کامل دلیلشو

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن