خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 71
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      انتقاد کردن جرأت می‌خواد چون وقتی از کسی انتقادی بکنی، از خودتم انتقاد میشه. منم هر جا کار کسی خوب بوده باشه، گفتم خوبه و هر جا بد بوده باشه، گفتم بده اما کلاً بدها بیشتر تو ذهن آدم می‌مونه. درباره‌ی کتاب فعلی هم من نه گفتم خوبه و نه گفتم بده چون اصلاً ندیدمش ولی مشخصاً در حد و اندازه‌ی اون کتابی که ما تألیف کردیم نیست. وقتی چاپ شد، خودتون می‌فهمین چرا.
      ماز بدونه شما دیگه لطفی نداره

من آیکیو نظام قدیم رو دیده بودم
      بشدت عالی بود
      امیدوارم نظام جدید ها از این کتاب فوق العاده محروم نمونن

ما هم میدونیم شما مقصر نیستید و کوتاهی از مدیریته
      اما فعلا فقط شما به مدیریت دسترسی دارید و ناچاریم صحبت هامون رو با شما به اشتراک بزاریم

از لحن تند بعضی دوستان ناراحت نشید

موفق باشی دکتر

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      آیکیو دوست داریم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کتاب خوب زمان می‌خواد. آی‌کیو نظام قدیم بیش از یک سال براش وقت گذاشته شد. هیچ کدوم از کتاب‌های الان بازار، در حد و اندازه‌ی آی‌کیو نیستن.
      گاج هم خسته نشد، چون ما مولف آی‌کیوپلاس جامع هم بودیم و اون کتاب هم قرار بود تا اردیبهشت چاپ بشه اما مدیریت درستی وجود نداره.
      الانم کتاب از طریق یه ناشر معتبر دیگه چاپ میشه
      سلام
      دو تا سوال داشتم ازتون
      یکی اینکه از کدوم نشر چاپ میشه؟
      دوم اینکه اگر به کنکور ۹۹ برسه احتمالا حدود چه ماهی میشه؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      آیکیو دوست داریم
      اونم دوستت داره. باور کن
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      انتقاد کردن جرأت می‌خواد چون وقتی از کسی انتقادی بکنی، از خودتم انتقاد میشه. منم هر جا کار کسی خوب بوده باشه، گفتم خوبه و هر جا بد بوده باشه، گفتم بده اما کلاً بدها بیشتر تو ذهن آدم می‌مونه. درباره‌ی کتاب فعلی هم من نه گفتم خوبه و نه گفتم بده چون اصلاً ندیدمش ولی مشخصاً در حد و اندازه‌ی اون کتابی که ما تألیف کردیم نیست. وقتی چاپ شد، خودتون می‌فهمین چرا.
      درود
      میتونم ازتون بپرسم چطور کتاب فعلی که به گفته خودتون اصلا ندیدینش (!) در حد و اندازه کتابی که شما تألیف کردین، نیست؟! منطق و چراییش برام جور در نمیاد دکتر (!)

پ.ن :
      انتشارات گاج خیلی وقته دیگه اون گاج سابق نیست و بجای پیشرفت پسرفت زیادی داشته خصوصا در این یکسال و نیم پیش، از اون فاجعه کپی کاری عینی تست ها از کتاب های رنگارنگش داخل همدیگه بگیرید تا اون افتضاح انتشار کتاب های ویرایش نشده بجای کتاب چاپ جدید با برچسب مطابق کنکور 99ـش با خدا تومان افزایش قیمت!، کیفیت بسیار پایین کاغذ و بدقولی انتشار سر وقت کتاباش هم مزید بر علت شده نمونه ش همین کتاب زیست آیکیویی که قرار بود تا مهر ماه برسونه دست بچه ها و ...

اما در نقطه مقابل انتشارات خیلی سبز در یکسال گذشته بسیار قوی کار کرده و تا حدود خیلی کمی هم مهروماه نسبت به قبل پیشرفت کردن و کتابای با کیفیتی از هر لحاظ چاپ و منتشر کردن

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود
      میتونم ازتون بپرسم چطور کتاب فعلی که به گفته خودتون اصلا ندیدینش (!) در حد و اندازه کتابی که شما تألیف کردین، نیست؟! منطق و چراییش برام جور در نمیاد دکتر (!)

پ.ن :
      انتشارات گاج خیلی وقته دیگه اون گاج سابق نیست و بجای پیشرفت پسرفت زیادی داشته خصوصا در این یکسال و نیم پیش، از اون فاجعه کپی کاری عینی تست ها از کتاب های رنگارنگش داخل همدیگه بگیرید تا اون افتضاح انتشار کتاب های ویرایش نشده بجای کتاب چاپ جدید با برچسب مطابق کنکور 99ـش با خدا تومان افزایش قیمت!، کیفیت بسیار پایین کاغذ و بدقولی انتشار سر وقت کتاباش هم مزید بر علت شده نمونه ش همین کتاب زیست آیکیویی که قرار بود تا مهر ماه برسونه دست بچه ها و ...

اما در نقطه مقابل انتشارات خیلی سبز در یکسال گذشته بسیار قوی کار کرده و تا حدود خیلی کمی هم مهروماه نسبت به قبل پیشرفت کردن و کتابای با کیفیتی از هر لحاظ چاپ و منتشر کردن
      زیست میکرو یازدهم و از سایت گاج هم خریده بودم کیفیت کاغذش داغون چشمای آدم کور میشه تا ببینه
      کاغذای الگو هم کاهی هست ولی تا این حد گاج داغون نیست یه چیز جالب کتاب زیست میکرو یازدهم با این کیفیت کاغذ داغون ۱۳۰ هزار تومن )))))

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود

پ.ن :

دقیقا، به نکته ی خوبی اشاره کردی این سوال من هم هست از آقای زارع...
      اره خیلی سبز کتاباش خوبن کم کم انتشارات های دیگه هم که دارن کتابای با کیفیتی منتشر میکن از جمله فار و دریافت و تخته سیاه
      که بجای اینکه در عرض یک ماه کتاب چاپ کنن یک سال دیرتر ولی بسیار با کیفیت تر چاپ میکنن...

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود

پ.ن :

منطقش اینه که کتابش بهترین کتاب بازاره چون با روش های خاص و ابتکاری روش کار شده که فقط خود آقای زارع میدونه

من از موقعی که کتاب های مهر و ماه رو دیدم طرفدارشون شدم افتضاح. کتاب هاشون از نظر جلد صفحات و طراحی عالیه.
      اصلا من پاورتست زیست میبینم دلم میخواد بخرم یک هفته ای تمومش کنم
      ولی با این حال بازم مهر و ماه خیلی جا داره برای کیفیت مخصوصا تو بحث مولف ها و سامان دهی به کتاب هاشون (سه چهار ساله جلد اول پاورتست دوازدهم اپدیت میشه ولی به جا تالیف و چاپ جلد دوم همش لقمه و کتابای انسانی و ریاضی چاپ میکنن)

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      منطقش اینه که کتابش بهترین کتاب بازاره چون با روش های خاص و ابتکاری روش کار شده که فقط خود آقای زارع میدونه

من از موقعی که کتاب های مهر و ماه رو دیدم طرفدارشون شدم افتضاح. کتاب هاشون از نظر جلد صفحات و طراحی عالیه.
      اصلا من پاورتست زیست میبینم دلم میخواد بخرم یک هفته ای تمومش کنم
      ولی با این حال بازم مهر و ماه خیلی جا داره برای کیفیت مخصوصا تو بحث مولف ها و سامان دهی به کتاب هاشون (سه چهار ساله جلد اول پاورتست دوازدهم اپدیت میشه ولی به جا تالیف و چاپ جلد دوم همش لقمه و کتابای انسانی و ریاضی چاپ میکنن)

خب اگه بهترین مولف بود . همه انتشارات براش سر میشکستن و اگه خودش ایمان داشت که بهترین مولفه از گاج لفت میداد . به قول خودش گاج همکاری نمیکنه پس بره اونجایی که قدرش رو میدونن .

از کتابی که حالا ندیده از کجا میگه مال من از اون بهتره ؟؟؟؟؟الکی جو گیر نشید و رای منفی ندید . عین واقیعته . انگار رونالدو از یجا ادعا میکنه که بهترینه ولی از یجا هم گله میکنه که پاریس برام اهمیت نمیده . خب این خنده داره . اگه بهترینی پس ترنزفر کن تیم دیگه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      برای به کار بردن صفت عالی باید خیلی دقت کرد دوست عزیز، همینطوری کیلو کیلو نمیشه ازش هر جا رسید استفاده کرد، حداقل در زمینه منابع کنکور ما چیزی یا کسی به نام « بهترین یا برترین یا ... » نداریم
      ببین من خودمم سبک تألیف و نحوه بیان کتاب درسنامه زیست جناب زارع رو میپسندم ولی اینکه بگم این کتاب بهترین کتاب بازاره جدا اغراق کردم و بس پرگویی و زیاده گویی
      افزون بر این، صرفا درباره کتاب درسنامه زیست ایشون معتقدم سبک تالیف جالبی داشتن و کمتر نظیرش رو داشتیم ولی من هیچ ابتکار خاص و متفاوتی رو به معنی خاص کلمه درش ندیدم
      اینم که بیان کنیم فقط خود خود فلانی اینو میدونه و بهمانی نمیدونه به نظرم جالب نیست، من معتقدم که جناب زارع مدرس حاذقی هستند ولی این رو قبول ندارم که ایشون بهترین هستند چون اصولا به بهترین و برترین اعتقادی ندارم

و اینکه مولف کتاب بیاد از کتابش تعریف کنه و بگه اصن نمیدونید چی نوشتم صبر کنین فقط بیاد تا چشماتون با اجازه هشتا بشه (!) رو من شخصا اصلا به هیچ وجه قبول ندارم
      چرا چون معتقدم این دانش آموز هستش که باید به صورت کلی درباره همه جنبه های کتابی که ازش استفاده کرده اظهار نظر اونم
      منصفانه داشته باشه نه مولف کتاب چرا که هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه (!)

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فقط منطق زارع رو توضیح دادم حالا چرا همه به من هجوم میارید

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      خب اگه بهترین مولف بود . همه انتشارات براش سر میشکستن و اگه خودش ایمان داشت که بهترین مولفه از گاج لفت میداد . به قول خودش گاج همکاری نمیکنه پس بره اونجایی که قدرش رو میدونن .

از کتابی که حالا ندیده از کجا میگه مال من از اون بهتره ؟؟؟؟؟الکی جو گیر نشید و رای منفی ندید . عین واقیعته . انگار رونالدو از یجا ادعا میکنه که بهترینه ولی از یجا هم گله میکنه که پاریس برام اهمیت نمیده . خب این خنده داره . اگه بهترینی پس ترنزفر کن تیم دیگه
      والا خدا رو شکر همینجور که گفتین از جاهای مختلفی پیشنهاد داشتم اما در این مدت به دلیل تعهد اخلاقی که نسبت به گاج داشتم مونده بودم و الان دیگه تعهدی وجود نداره و کتابمون هم به‌زودی چاپ میشه

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      درود

پ.ن :

جواب سؤالتون رو در ادامه‌ی همون جمله خودم داده بودم: «
      وقتی چاپ شد، خودتون می‌فهمین چرا.
      »

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      برای به کار بردن صفت عالی باید خیلی دقت کرد دوست عزیز، همینطوری کیلو کیلو نمیشه ازش هر جا رسید استفاده کرد، حداقل در زمینه منابع کنکور ما چیزی یا کسی به نام « بهترین یا برترین یا ... » نداریم
      ببین من خودمم سبک تألیف و نحوه بیان کتاب درسنامه زیست جناب زارع رو میپسندم ولی اینکه بگم این کتاب بهترین کتاب بازاره جدا اغراق کردم و بس پرگویی و زیاده گویی
      افزون بر این، صرفا درباره کتاب درسنامه زیست ایشون معتقدم سبک تالیف جالبی داشتن و کمتر نظیرش رو داشتیم ولی من هیچ ابتکار خاص و متفاوتی رو به معنی خاص کلمه درش ندیدم
      اینم که بیان کنیم فقط خود خود فلانی اینو میدونه و بهمانی نمیدونه به نظرم جالب نیست، من معتقدم که جناب زارع مدرس حاذقی هستند ولی این رو قبول ندارم که ایشون بهترین هستند چون اصولا به بهترین و برترین اعتقادی ندارم

و اینکه مولف کتاب بیاد از کتابش تعریف کنه و بگه اصن نمیدونید چی نوشتم صبر کنین فقط بیاد تا چشماتون با اجازه هشتا بشه (!) رو من شخصا اصلا به هیچ وجه قبول ندارم
      چرا چون معتقدم این دانش آموز هستش که باید به صورت کلی درباره همه جنبه های کتابی که ازش استفاده کرده اظهار نظر اونم
      منصفانه داشته باشه نه مولف کتاب چرا که هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه (!)
      من به‌عنوان مؤلف کتاب حق دارم از کتابم تعریف کنم و نظرم رو راجع بهش بگم. به‌نظر خودم، بین تمام کتاب‌هایی که تا الان تألیف کردم، این کتاب کامل‌ترین و بهترینشون هست. اما مسلماً دانش‌آموز وقتی می‌خواد کتاب رو بخره نباید به حرف من اکتفا کنه و باید خودش محتوای کتاب رو ببینه و بر اساس تجربه‌ی افرادی که از کتاب استفاده کردن، نتیجه‌گیری کنه. این چیزی هست که من امیدوارم یه‌روزی جا بیفته تو کشور و محتواخواهی جای برندخواهی رو بگیره.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا خدا رو شکر همینجور که گفتین از جاهای مختلفی پیشنهاد داشتم اما در این مدت به دلیل تعهد اخلاقی که نسبت به گاج داشتم مونده بودم و الان دیگه تعهدی وجود نداره و کتابمون هم به‌زودی چاپ میشه
      سلام فقط دوازدهم به کنکور امسال میرسه؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن