خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      من دنبال کتابی هستم که سطحش بالاتر از کتابهای خیلی سبز و الگو و گاج باشه , چند نفر بهم خوشخوان رو توصیه کردن اما کامنت های دوستان رو که خوندم به نظر کتاب جالبی نمیاد !!! کسی میتونه من رو راهنمایی کنه ؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه چیزی میگم تعجب نکنین ولی آبی کانون برا زیست خیلی خوبه ، البته نه برا آموزش ، برا تست ، من که بیشتر کتابارو برا زیست میخونم و تستاشو میزنم ، تستای کتاب آبی نمیگم همش خوبه ولی بعضی سوالاش در حد انگشت شمار فوق العاده س
      بعد یه سوال : برا ژنتیک جمعیت چی رو پیشنهاد میکنین ؟ چرا خیلی سبز خوب نیس ؟ برا این میگین که سنگینه ؟

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooryakharatha نمایش پست ها
      یه چیزی میگم تعجب نکنین ولی آبی کانون برا زیست خیلی خوبه ، البته نه برا آموزش ، برا تست ، من که بیشتر کتابارو برا زیست میخونم و تستاشو میزنم ، تستای کتاب آبی نمیگم همش خوبه ولی بعضی سوالاش در حد انگشت شمار فوق العاده س
      بعد یه سوال : برا ژنتیک جمعیت چی رو پیشنهاد میکنین ؟ چرا خیلی سبز خوب نیس ؟ برا این میگین که سنگینه ؟
      با این تیکه از حرفت خیلی موافقم

برای ژنتیک جمعیت کتاب جداگونه متاسفانه در دسترس نیست الان البته تا چند سال پیش خیلی سبز یکی داشت که اونم اورد تو زیست پیش1

برا ژنتیک جمعیت هم همون خیلی سبز هم خوبه ولی با این حال فک کنم درسنامه ژنتیک جمعیت تخته سیاه و مهروماه و حتی ژنتیک جمعیت قلمچی موارد خوبی تو این مبحث باشن!!

در هر حال نظرات متفاوته تو ببین با کدومشون راحت تری...!!!

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      با این تیکه از حرفت خیلی موافقم

برای ژنتیک جمعیت کتاب جداگونه متاسفانه در دسترس نیست الان البته تا چند سال پیش خیلی سبز یکی داشت که اونم اورد تو زیست پیش1

برا ژنتیک جمعیت هم همون خیلی سبز هم خوبه ولی با این حال فک کنم درسنامه ژنتیک جمعیت تخته سیاه و مهروماه و حتی ژنتیک جمعیت قلمچی موارد خوبی تو این مبحث باشن!!

در هر حال نظرات متفاوته تو ببین با کدومشون راحت تری...!!!

ممنون داداش

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن