خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Strong_girl نمایش پست ها
      بچه ها من خیلی حالم بده اصن دیگه نمیتونم درس بخونم استرس دارم همش فکر میکنم یه اتفاق بد میخواد بیافته بیرونم که نمیشه رفت بیرونم میرم همش استرس مریض شدن دارم خسته شدم دیگه وقتی فکر میکنم کنکورم میخواد عقب بیافته دوست دارم خودمو خفه کنم دوست دارم زودتر تموم شه چیکار کنم از این حال و هوا دربیام
      یه اهنگ خیلی شاد پلی کن تو هندزفری و پاشو برقص!!!
      دوای هر افسردگیه به خدا...
      بعد ربع ساعت ببین چه میکنهههه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها من خیلی حالم بده اصن دیگه نمیتونم درس بخونم استرس دارم همش فکر میکنم یه اتفاق بد میخواد بیافته بیرونم که نمیشه رفت بیرونم میرم همش استرس مریض شدن دارم خسته شدم دیگه وقتی فکر میکنم کنکورم میخواد عقب بیافته دوست دارم خودمو خفه کنم دوست دارم زودتر تموم شه چیکار کنم از این حال و هوا دربیام
      الان مهمترین وقت ساله و مطمئن باش خیلیا تو این حال و هوان
      یادمه روز یک فروردین همه مهمونی بودن و من رفته بودم تو بالکن گریه میکردم از خستگی
      واسه ناامیدی اصلا وقت خوبی نیست
      رو هدفت مصمم باش

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      مرسی بچه ها موفق باشید ❤
      اگه شب بیدار میمونید و درس میخونید
      اگه كار میكنید
      اگه از خانوادتون حمایت میكنید
      اگه تلاش میكنید درست رفتار كنید
      اگه تلاش میكنید مشكلی رو حل كنید
      واگه...
      و كسی تا حالا ازتون تشكر نكرده
      من ازتون تشكر میكنم كه دنیا رو به جای بهتری تبدیل میكنید

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      مرسی بچه ها موفق باشید
      اگه شب بیدار میمونید و درس میخونید
      اگه كار میكنید
      اگه از خانوادتون حمایت میكنید
      اگه تلاش میكنید درست رفتار كنید
      اگه تلاش میكنید مشكلی رو حل كنید
      واگه...
      و كسی تا حالا ازتون تشكر نكرده
      من ازتون تشكر میكنم كه دنیا رو به جای بهتری تبدیل میكنید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلامالان هیچ حرفی از طرف هیچکسی نمیتونه اون حال خوبی رو که باید، بهت منتقل کنه. درک میکنم حس و حالت رو.اطرافیان میتونن کاتالیزور برای بهتر شدن باشن ولی بدون انرژی فعالسازی واکنش انجام نمیشه اون انرژی رو هم خودت باید بدی.دنبال دلیل بگرددلیلش چیه؟خوب نخوندی تا حالا؟عیبی نداره وقت خوبی مونده جبران میشه.استرس داری قبول نشی؟اگه تلاش کرده باشی میشی و اگه نشی چی میشه؟ مگه چیشد این سال ها که نشدیماسترست بخاطر اینه که همه ی تلاشتو نکردی؟حالا دلیلشو پیدا کن..من پیشنهاد میکنم ذهنت رو سازمان بدی و تنها و بهترین راه برای سازماندهی افکار پریشان و درهم و برهم سوال و جواب کردن از خودته.میتونی یادداشتشون کنی و بخونی و ببینی..باور کن بخش عمده اش حل میشه و مثل ریکاوری میمونه
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بدترین چیز خستگی روحی هست
      پس سعی کن روحت خسته نشه
      شما هر چقدر تلاش کنی همون قدر هم بهت برمیگرده
      مطمئنم همه جمله بالا رو قبول دارن

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دو روز کلا درس خوندن رو بزار کنار اگه خستگیت از درسه. ب نظر من.
      بشین کارایی ک دوست داریو بکن. فیلم مورد علاقه اهنگ مورد علاقه... یا هرچیزی ک حالتو خوب میکنه
      نکته مهم تو این شرایط برا همه
      " کمتر اخبار مجازی رو دنبال کن " هر روز با این حجم خبر بد اصلا نمیشه زندگی کرد. تو خونه از خودت و خانوادت مراقبت کن هر دو دیقه لازم نیست بدونی یه نفر تو فلان کشور فوت کرد دو نفر تو کدوم شهر ایران فوت کرد.. واقعا روح ادم نمیکشه این همه خبر بد.

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پیشنهاد میدم بری استند آپ منو ببینی

"استند اپ کمدی"

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دیدم دارید درد دل میکنید گفتم منم یکم درد دل کنم. تا حالا 4 بار سعی کردم برا کنکور بخونم دومین بارم سال 93 بود که ماه اول رو خوندم دیگ دس کشیدم شدم 5900 تجربی الانم ی معلم ساده ام. بیشتر از این میسوزم رفیقای تنبل تر از خودم خوندن و پزشکی رو اوردن یکیش رفیق صمیمی خودمه ک دیگه تحویلم نمیگیره هه. پارسال زد ب سرم دوباره بخونم ی ماه خوندم دیگ نخوندم امسال هم دو ماهه دارم میخونم دو هفته اس دس کشیدم. نمیدونم چیکار کنم از زندگی خسته و نا امیدم. با اینکه میدونم اگ تا اخرش بخونم قبول میشم ولی تن به این کار نمیدم خیلی بی عرضه ام

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

من پیشنهاد میدم بری استند آپ منو ببینی

"استند اپ کمدی"
      سلام دیدم دارید درد دل میکنید گفتم منم یکم درد دل کنم. تا حالا 4 بار سعی کردم برا کنکور بخونم دومین بارم سال 93 بود که ماه اول رو خوندم دیگ دس کشیدم شدم 5900 تجربی الانم ی معلم ساده ام. بیشتر از این میسوزم رفیقای تنبل تر از خودم خوندن و پزشکی رو اوردن یکیش رفیق صمیمی خودمه ک دیگه تحویلم نمیگیره هه. پارسال زد ب سرم دوباره بخونم ی ماه خوندم دیگ نخوندم امسال هم دو ماهه دارم میخونم دو هفته اس دس کشیدم. نمیدونم چیکار کنم از زندگی خسته و نا امیدم. با اینکه میدونم اگ تا اخرش بخونم قبول میشم ولی تن به این کار نمیدم خیلی بی عرضه ام

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام خو نگران نباش چرا فک میکنی میخواد برات اتفاق بد بیفته چرا نمیگی اتفاق خوب بیفته بین این دو حالت که احتمال برابره جونم
      خودتو اذیت میکنی با این استرس ها اگه برم بیرون مریض میشم رو بذار کنار اگه کارت ضروریه با اقدامات خوب برو وگرنی دلیلی برای بیرون رفتن ومریض شدنت نیست

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوست دارم خودمو خفه کنم دوست دارم
      من خفه کردن رو پیشنهاد نمیدم خیلی بی سلیقه ای آخه اینم شد خودکشی؟باید باکلاس باشی
      حالاچه جوری میخوای خودتو خفه کنی؟ باید بقیه رو تحت تاثیر قراربدی
      پ.ن فک کردی دارم تشویقش میکنم نه جونم آخه واسه چی نامیدی موهای سرتو نگاه کن دست وزبانت رو نگاه کن پدر ومادرت رو نگاه کن اصلا چشم هاتو نگاه کن البته تو آیینه!
      1- شکر کردن رو شروع کن اینطوری وقتی خدارو شکر میکنی داشته ها وتوانایی هات رو به خاطر میاری یا اینکه دیگه دست کمشون نمیگیری
      ویرایش توسط neutrino : 01 فروردین 1399 در ساعت 15:00

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      2- عقلانی فکر کن ببین چرا حوصله نداری؟ چی تورو اذیت میکنه بهش فکر نکن ازش دور شو توکه درخت نیستی خو پا داری دیگه
      3-چیزایی که دوسشون داری مثلا کنکور اونهارو در نظربگیر وبراشون تلاش کن بعد خیلی قشنگ حس شیرین کوشش رو میچشی
      4_به چیزایی خوب اهمیت بیشتری بده مثلا خدا نماز پدرومادر به چیزای مفید فکر کن
      ویرایش توسط neutrino : 01 فروردین 1399 در ساعت 15:01

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم همینجور شدم بخدا اصلا هرچی میخونم یه چیزی تو ذهنم میگه خاک تو سرت تا کی میخوای کتابارو بخونی هنوز یه دورم نکردی الان رتبه های دورقمی سه رقمی تک رقمی سه چهاربار خوندن..تو تاکی میخوای بخونی کی جمع بندی میکنی..اصلا خیلی حالم بده..شبها نمیخوابم..حتی یه دورم کتابامو نخوندم اونوقت تو سرم فکر پزشکیم دارم..واقعا خسته ام...خسته..

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همش فکر اینم که اان رقیبای اصلی سه چهاربار خوندن و من یه دورم نخوندم..فکر اینم که همه تستارو کار کردن و من تو یه تست ساده باید هزارساعت بشینم فکر کنم..فکر اینده مم که اگه کنکور قبول نشم چه قدر بد میشه ... دارم نابود میشم..حتی تحمل یه حرف ساده رو هم ندارم بسکه استرس دارم زوداز کوره در میرم و بدتر اینه که کسی نیست ارومم کنه....داغونم..

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن