خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 90
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Saturn_ نمایش پست ها
      کاربر عزیز نکنه فک کردی صاحب اختیار همه ای؟!...من خودم آخرین نسل از پیش دانشگاهیا بودم که بعد ما دوازدهما اومدن. مگه من میخواستم تو سالی به دنیا بیام که بعدش به خاطر پشت کنکور موندن تو نظام خودم باید منت چندتا عوضی رو بکشم که یه دفعه بدون استفاده از عقلشون اومدن نظام و کتابا رو عوض کردن؟ منی که هرسال به خاطر پشت کنکور موندنم باید استرس بکشم که میذارن ما دوباره یه سال دیگه برای هدفمون تلاش کنیم؟ یا اینکه تراز مشترک چطور باعث میشه رتبه ام خراب بشه و به خاطر اینکه متولد آخرین نسل از نظام قدیما بودم به خودم بد وبیراه بگم که چرا یه سال دیرتر به دنیا نیومدم؟!! وقتی حرف میزنی حرفت مز مز کن بعدش تصور کن که وقتی اون حرف زدی ما چه دیدگاهی نسبت به عقل و شعور تو پیدا میکنیم..اوکی؟!
      اگه جوونای ایران سوختن ماهایی که به خاطر تغییر نظام درسی بیشترین سوء استفاده ازمون شد کاملا خاکستر شدیم. افرادی که از ما بزرگتر بودن با هر اختلاف سنی چندین سال پشت کنکور موندن و با خیال راحت هر وقت خواستن با ما کنکور دادن بدون اینکه استرس تغییر نظام و تراز مشترک و یک بام و دو هوا بودن بین دو نظام درسی رو بکشن.
      مطمئن باش هیچکس با پایین کشیدن بقیه بالا نمیره اگه هم بره یه نفر دیگه عین خودش هست که اونو زیر پاش له کنه و بالا بره . خیر نمیرسونی نرسون لازمش نداریم ولی با حرفای اَرزونت خودت کوچیک نکن
      شما قصد دارید کنکور 1400 شرکت کنید؟

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      photo_2020-08-07_21-15-18.jpg

دوستان حمایت کنین تا الآن آقای سبطی و امرایی و طالبی و تعدادی از نمایندگان مجلس از کمپین حمایت کردن

#یک عمر قضاوت یک دقیقه حمایت

3. Top | #48
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2020-08-07_21-15-18.jpg
مشاهده: 126
حجم: 86.1 کیلو بایت

دوستان حمایت کنین تا الآن آقای سبطی و امرایی و طالبی و تعدادی از نمایندگان مجلس از کمپین حمایت کردن

#یک عمر قضاوت یک دقیقه حمایت
      این اقای سبطی گر چه با تمدید نظام قدیم موافقه ولی داره با پیشنهاد طرح برگزاری دو کنکور در سال ، احتمال موفقیت تمدید نظام قدیم و یه جورایی تضعیف میکنه. امیدوارم این پیشنهادش برای 1400 اجرا نشه.

4. Top | #49
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در خصوص نامه تنظیم شده توسط آقای سبطی برای دیده بان شفافیت و عدالت

سلام
      نامه فوق به صورت کاملا قانونی قرار است از طریق سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با عنوان تمدید کنکور نظام قدیم تاسال۱۴۰۰ تقدیم سازمان محترم سنجش شود که برای ترتیب اثر دادن به آن، نیاز به جمع آوری ۲۰هزار امضا بوده و به همین دلیل از شما تقاضای کمک داریم.
      از جمله دلایل این عزیزان هم برای تمدید نظام قدیم تا سال ۱۴۰۰ هزینه بسیار زیاد تهیه منابع درسی و کمک درسیِ جدید و وجود مشکلات معیشتی و تبعات منفی بیماری کروناست که به خصوص برای نظام قدیمی ها به وجود اومده چون امسال سال آخر اونها برای کنکور دادن است.
      امضا کردن هم خیلی راحته و فقط باید وارد لینک شده و گزینه شروع رو بزنند و این لینک هم هیچگونه آسیبی مثل هک و وجود بدافزار در اون رو نداره.
      خواهشا همکاری کنید.

5. Top | #50
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      این اقای سبطی گر چه با تمدید نظام قدیم موافقه ولی داره با پیشنهاد طرح برگزاری دو کنکور در سال ، احتمال موفقیت تمدید نظام قدیم و یه جورایی تضعیف میکنه. امیدوارم این پیشنهادش برای 1400 اجرا نشه.
      طرح برگزاری دو کنکور ایشون برای تعویق کنکور بود که پذیرفته نشد ایشون طرحی رو ارائه داده بودند که کنکور 99 تعویق بیافته و دو کنکور برگزار بشه عمومی ها در یک روز و اختصاصی ها در روز دیگه و با فاصله 15 روز که کسایی که ابتلا شدن مشخص بشن که البته پذیرفته نشد و این رو هم بگم در اینم سالهایی که من کنکوری بودمآقای سبطی یک تنه پشت داوطلبا بودن هر ساله یکی در مورد تاثیر مثبت معدل که اگه ایشون نبودند این امر میسر نمیشد
      یکی دیگه اش در مورد سیل پارسال که حمایت کردند امسال از تعویق و تمدید نظام قدیم هم حمایت کردند و یه تویتی هم که در مورد ایشون و آقای امرایی منتشر شد با آقای خدایی و عضو شورای سنجش داشتندد و به اشتباه تهمت زدند به ایشون که اقای سبطی مدی آموزشگاه کنکور و مافیای پشت پرده مخالف با تعویق کنکور هستند که جا داره بگم این جلسه اصلا در مورد کنکور 99 نبود و در مورد تمدید کنکور نظام قدیم و باز گرداندن قوانین پذیرش دانشگاه فرهنگیان بود که سن رو کاهش داده بودند
      ویرایش توسط _Joseph_ : 18 مرداد 1399 در ساعت 00:43

6. Top | #51
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه دوست عزیز ، طرح ایشون اینه ، یک کنکور در تیر برای ورودی مهر و یک کنکور در ابان برای ورودی بهمن. الانم همچنان تو کانال تلگرامشون پین شدست. تو یکی از پست های امروز یا دیروز هم تو کانالشون در جواب یکی از بچه ها گفتن از دوشنبه مقدمات کمپینشو استارت میزنیم. شما مصاحبشونو هم با خبرگزاری مهر که تو کانالشون گذاشتن بخون ، مطلب کامل دستت میاد.
      طرح ایشون از نظر کلی طرح خوبیه ، ولی اگر بخاد از 1400 اجرایی بشه ، احتمال اینکه تو موفقیت تمدید نظام قدیم اثر منفی داشته باشه ، هست ، و فارغ از اون به طور قطعی به همه ی پشت کنکوریای 1400 ضربه ی خیلی بزرگی میزنه. به همشون. چون ظرفیت کنکور تیر نصف میشه.
      حتما میخونمش ولی اینجوری که میگین فکر نکنم برای 1400 عملی بشه چون باید آموزش عالی هم مچ بشه فقط سنجش نیست که بگه یکی تیر برگزار میکنم یکی بهمن

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      شما قصد دارید کنکور 1400 شرکت کنید؟
      هنوز تصمیم نگرفتم اگه امسال تونستم از چیزی که میخوام قبول بشم که میرم در غیر این صورت میمونم برا سال بعد

8. Top | #53
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      من چرت دارم میگم یا شما؟
      شما میگین که 1400 نظام قدیم باشه سال بعد بازم هستن اعتراض کنن خوب بکنن چه اشکالی داره میخوان تو نظام خودشون کنکور بدن این به شما چه ربطی داره؟
      حق شما رو نمیخورن که شما هم میتونی نظام خودت ثبت نام کنین و کنکور بدی بر طبق درصد به هر دوتون تراز داده میشه برای انتخاب رشته
      اینکه میگین اینجوری بشه دیگه تعداد داوطلبهای تجربی یه ملیون میشه فکر میکنین اگه نظام قدیم رو تمدید نکنن دیگه نظام قدیمی ها نمیتونن کنکور شرکت و کنن و محروم میشن؟؟؟نه عزیزم اینجوری نیست کسی که حتی الآن 90 سالشه و دیپلم داره میتونه تو 1400 کنکور ثبت نام کنه چه برسه به نظام قدیمیها و اتفاقا این به ضرر شما ست که نظام قدیمی ها بیان کنکور جدید بدن چون که مطالب شما ها برای نظام قدیمی ها آب خوردنه و خیلی مباحثتون راحته و بمونن نظام خودشون اتفاقا به نفع شماست تا اینکه نظام قدیم تمدید نشه و بیان نظام شما کنکور بدن و کتابهای شما رو بخونن
      پس قبل از حرف زدن یکم فکر کنین
      درضمن نظام قدیم برای 1400 تمدید میشه چه شما بخوای چه نخوای شما بهتره بری فکری به حال خودت بکنی نه دیگران
      در ضمن اینجور که معلومه شما کنکور 99 هستین میتونم مثل خودتون دیکتاتوری بپرسم کنکور1400 به شما چه ربطی داره ؟؟ بستت نبود این یه سال ؟ دوسال هم بخونی همین میشی پس نباید 1400 کنکور شرکت کنی
      اگر هم کنکوری 1400 هستی نظام قدیم به شما ربطی نداره اینکه میگم ربطی نداره واقعا هیچ تاثیری روی نتایج شما نداره و تراز مشترک داده میشه و نگران نباشید مثل این میمونه که هر دو نظام یه ازمون بدن
      اول از همه من یازدهمی هستم و میرم دوازدهم امسال
      دوما، چجوری وجود نظام قدیم روی قبولی ما تاثیری نداره؟ ظرفیت جداگونه که اختصاص نمیدن
      سوما اصلا اینجوری نیست که مطالب ما واسه نظام قدیم آب خوردن باشه خواهشا این دیدگاه غلط رو ترویج نده چون خیلیا بر اساس همین دیدگاه تغییر نظام میدن و اونوقت واسشون دردسر میشه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

9. Top | #54
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها
      یه جوری داری حرف میزنی انگار پزشکی تهران رو شاااخته
      ؛اولین چیزی که باید یاد بگیری اینه که بفهمی با بزرگتر از خودت چه جوری حرف بزنی.......
      من که دانشگاه دیدم اونم مهندسی و سراسریش
      ۹۹ درصد رشته ها درس خوندنش بیخوده!
      آدم ۳ یا ۴ سالم پشت کنکور باشه؛اما دندون یا حتی فیزو تراپی بیاره خیلی موفق تر از کسیه که زوری میره زیست شناسی یا فیزیک میخونه؛ کسی هم جای جناب عالی رو تنگ نکرده
      اگر مرد میدونی بسم ا.....

موفق باشی
      حرفتون ربطی به بحث نداشت:/
      در ضمن من هیچوقت حرفی مبنی بر اینکه خیلی سرم میشه یا خیلی چیزی بلدم نزدم و شما هم حق نداری من رو بر اساس یه دیدگاهم قضاوت کنی
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

10. Top | #55
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      دوما، چجوری وجود نظام قدیم روی قبولی ما تاثیری نداره؟ ظرفیت جداگونه که اختصاص نمیدن
      سوما اصلا اینجوری نیست که مطالب ما واسه نظام قدیم آب خوردن باشه خواهشا این دیدگاه غلط رو ترویج نده چون خیلیا بر اساس همین دیدگاه تغییر نظام میدن و اونوقت واسشون دردسر میشه
      پس کنکوری 1400 هستین
      اتفاقا اگر ظرفیت جداگونه اختصاص بدن به ضرر شماست لطفا بیشتر بپرسین از مشاور و دوستاتون
      اتفاقا خیلی ها که پول تهیه منابع نظام جدید رو دارن برای اینکه مطالب نظام جدید راحت تر هست تغییر نظام میدن و هیچ دردسری نمیشه
      درضمن برگزاری کنکور نظام قدیم باعث میشه تاثیر معدل تغییر نکنه و اگه نظام قدیم برگزار نشه احتمال اینکه تاثیر معدل مستقیم بشه خیلی بالاست

11. Top | #56
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نظام قدیمیا روی قبولی شما تاثیر خاصی صرفا به خاطر نظام قدیم بودن ، ندارن ، چون تراز اونا با شما مشترک سنجیده میشه. یعنی اگر یه نظام قدیم فیزیکشو 60 بزنه ، همون تراز و رتبه ای بهش میدن که یک نظام جدید فیزکشو 60 بزنه.
      پس اگر نظام قدیم تمدید شد ، که هیچی ، اغلبشون تو همون سیستم احتمالا میمونن.
      و اگر سنجش سوالات کنکور رو منصفانه طرح کنه ، هیچ گروهی نه سود میکنه نه زیان.

ولی اگر تمدید نشه یک تعداد اندکیشون بیخیال کنکور میشن ، ولی جمعیت زیادی میان نظام جدید کنکور میدن.

به هر صورت تفاوتی به حال شما نداره.
      -------------------------------------------------------------------
      اینا هدفشون از تمدید بیشتر اینه که مجبور نشن چند میلیون هزینه کنن دوباره منابع نظام جدید بخرن.
      با همون منابع نظام قدیمی که قبلا تهیه کردن کنکور بدن. کاملا منطقیه .

12. Top | #57
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حرفتون ربطی به بحث نداشت:/
      در ضمن من هیچوقت حرفی مبنی بر اینکه خیلی سرم میشه یا خیلی چیزی بلدم نزدم و شما هم حق نداری من رو بر اساس یه دیدگاهم قضاوت کنی
      شما بهتره از این تاپیک خارج بشید

13. Top | #58
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا فایل صوتی علیرضا افشار در مورد نظام قدیم و نظام جدید رو گوش کنین توی کانالشون که توضیح میدن تراز مشترک چیه و اینکه مباحث مشترک چیا هستن و اساس سنجش این دو نظام چجوریاس تا بدونین تمدید کنکور نظام قدیم هیچ تاثیری بر روی قبولی شما نداره و شما هر چقدر که خونده باشی نسبت به اون هم نتیجه میگیری هر چقدر درصد بزنی همونقدر هم بهت تراز میده و ربطی نداره کدوم نظام باشی
      اختصاص ظرفیت جداگونه برای دو نظام هم برای نظام قدیم و هم برای نظام جدید ضرر داره چرا؟؟
      فرض کن پزشکی دانشگاه تهران میخواد 100 تا دانشجو برداره اگه ظرفیت جداگونه نداشته باشیم برای قدیم و جدید داوطلبان هر دو نظام برای 100 صندلی پزشکی رقابت میکنن و هر کسی که شایسته باشه بر طبق درصد میتونه بره بشینه رو اون صتدلی ها
      حالا فرض کن برای همون 100 تا صندلی پزشکی بیان بگن 40 عدد برای نظام قدیم اختصاص میدن و 60 صندلی هم برای نظام جدید خوب اینجوری رقابت بین شماها سنگین میشه هم برای قدیم هم برای جدید و اینجوری شانس قبولی در هر دو نظام پایین میاد

14. Top | #59
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تنهاتفاوت نظام قدیم و جدید در منابع هست نظام قدیمیها نمیخوان هزینه کنن دوباره کتاب بگیرن همین حتی الآن پشت کنکوریهای نظام جدید هم که کتاب ها یه تغییراتی داشته برای سال 1400 نمیخوان کتاب های جدید الچاپ تهیه کنن چه برسه به ماها
      هیچ تاثیری در ظرفیت رشته محل و یا قبولی نداره و هر کسی به اصطلاح درصد بزنه در کنکور همونقدر هم براش رتبه و رشته و دانشگاه تعیین میشه

15. Top | #60
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      UP

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن