خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 90
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      والا اینا که هر روز یه سوژه جدیدی دارن
      اگرم نداشته باشن پیدا میکنن

اخه بی انصاف کنکورنظام قدیم تا ۱۴۰۰؟؟ دیگه چند سال؟

بسه

فکر ما کنکوریای ۱۴۰۰ هم باشین
      اینهمه جمعیت چه خبره
      دیگه نظام قدیمی ای که تا الان موفق نشده باید بره تو بازار کار

جمعش کنین بساطو

اولا دو نظامه بودن کنکور 1400 تاثیری در قبولی شما نخواهد گذاشت ثانیا استدلال شما برای اینکه کسی که تا بحال قبول نشده تا الآن باید بره بازار کار اشتباهه محض هست و استدلالتون کومونیستی هستش
      ثالثا در جواب ابنکه ابن نظام هی تکرار میشه و باز یه سری هستن که سال بعد بیان بگن نظام قدیم رو تمدید کنین درسته این حرف شما ولی همون اول خودشون گفتن تا سه سال نظام قدیم داریم و خیلی ها بر طبق اون حرفها تصمیمی گیری کردن و باید تا سه سال نظام قدیم برگزار بشه وگر نه ظلمه در حق داوطلبای نظام قدیمه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      نه ولی توش نقش دارین. اجرا کننده ش هستین
      خب الان میگی چیکار کنیم؟ بریم بمیریم؟:/
      الان ما مقصریم؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      اولا دو نظامه بودن کنکور 1400 تاثیری در قبولی شما نخواهد گذاشت ثانیا استدلال شما برای اینکه کسی که تا بحال قبول نشده تا الآن باید بره بازار کار اشتباهه محض هست و استدلالتون کومونیستی هستش
      ثالثا در جواب ابنکه ابن نظام هی تکرار میشه و باز یه سری هستن که سال بعد بیان بگن نظام قدیم رو تمدید کنین درسته این حرف شما ولی همون اول خودشون گفتن تا سه سال نظام قدیم داریم و خیلی ها بر طبق اون حرفها تصمیمی گیری کردن و باید تا سه سال نظام قدیم برگزار بشه وگر نه ظلمه در حق داوطلبای نظام قدیمه
      بر اساس چی حساب کردن؟ چرا چرت میگین؟
      تاثیری تو قبولی ما نداره؟ اتفاقا بیشترین تاثیرو داره
      ظرفیت جداگونه که ندارن براش
      ۱۴۰۰ هم بزارن بیان باز یه سری میان میگن عه به ما گفتن تا ۱۴۰۱ و باید تمدید بشه و فلان و بسان
      جمعش کنین بابا
      دیگه بستتونه
      چه وضعشه. ما هم حق داریم خب الان با این وضع اگه ادامه پیدا کنه ۱۴۰۰ شرکت کننده های تجربی میشن ۱ میلیون
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ۱۴۰۰ هم بزارن بیان باز یه سری میان میگن عه به ما گفتن تا ۱۴۰۱ و باید تمدید بشه و فلان و بسان
      جمعش کنین بابا
      دیگه بستتونه
      چه وضعشه. ما هم حق داریم خب الان با این وضع اگه ادامه پیدا کنه ۱۴۰۰ شرکت کننده های تجربی میشن ۱ میلیون
      من چرت دارم میگم یا شما؟
      شما میگین که 1400 نظام قدیم باشه سال بعد بازم هستن اعتراض کنن خوب بکنن چه اشکالی داره میخوان تو نظام خودشون کنکور بدن این به شما چه ربطی داره؟
      حق شما رو نمیخورن که شما هم میتونی نظام خودت ثبت نام کنین و کنکور بدی بر طبق درصد به هر دوتون تراز داده میشه برای انتخاب رشته
      اینکه میگین اینجوری بشه دیگه تعداد داوطلبهای تجربی یه ملیون میشه فکر میکنین اگه نظام قدیم رو تمدید نکنن دیگه نظام قدیمی ها نمیتونن کنکور شرکت و کنن و محروم میشن؟؟؟نه عزیزم اینجوری نیست کسی که حتی الآن 90 سالشه و دیپلم داره میتونه تو 1400 کنکور ثبت نام کنه چه برسه به نظام قدیمیها و اتفاقا این به ضرر شما ست که نظام قدیمی ها بیان کنکور جدید بدن چون که مطالب شما ها برای نظام قدیمی ها آب خوردنه و خیلی مباحثتون راحته و بمونن نظام خودشون اتفاقا به نفع شماست تا اینکه نظام قدیم تمدید نشه و بیان نظام شما کنکور بدن و کتابهای شما رو بخونن
      پس قبل از حرف زدن یکم فکر کنین
      درضمن نظام قدیم برای 1400 تمدید میشه چه شما بخوای چه نخوای شما بهتره بری فکری به حال خودت بکنی نه دیگران
      در ضمن اینجور که معلومه شما کنکور 99 هستین میتونم مثل خودتون دیکتاتوری بپرسم کنکور1400 به شما چه ربطی داره ؟؟ بستت نبود این یه سال ؟ دوسال هم بخونی همین میشی پس نباید 1400 کنکور شرکت کنی
      اگر هم کنکوری 1400 هستی نظام قدیم به شما ربطی نداره اینکه میگم ربطی نداره واقعا هیچ تاثیری روی نتایج شما نداره و تراز مشترک داده میشه و نگران نباشید مثل این میمونه که هر دو نظام یه ازمون بدن
      ویرایش توسط _Joseph_ : 17 مرداد 1399 در ساعت 17:26

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان فقط 5000 امضای دیگر برای تمدید فاصله هست حمایت کنین در کانال تلگرامی kq1400

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان ما مقصریم؟
      یه جوری داری حرف میزنی انگار پزشکی تهران رو شاااخته
      ؛اولین چیزی که باید یاد بگیری اینه که بفهمی با بزرگتر از خودت چه جوری حرف بزنی.......
      من که دانشگاه دیدم اونم مهندسی و سراسریش
      ۹۹ درصد رشته ها درس خوندنش بیخوده!
      آدم ۳ یا ۴ سالم پشت کنکور باشه؛اما دندون یا حتی فیزو تراپی بیاره خیلی موفق تر از کسیه که زوری میره زیست شناسی یا فیزیک میخونه؛ کسی هم جای جناب عالی رو تنگ نکرده
      اگر مرد میدونی بسم ا.....

موفق باشی
      یا الله/توکل بر خودت

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها
      یه جوری داری حرف میزنی انگار پزشکی تهران رو شاااخته
      ؛اولین چیزی که باید یاد بگیری اینه که بفهمی با بزرگتر از خودت چه جوری حرف بزنی.......
      من که دانشگاه دیدم اونم مهندسی و سراسریش
      ۹۹ درصد رشته ها درس خوندنش بیخوده!
      آدم ۳ یا ۴ سالم پشت کنکور باشه؛اما دندون یا حتی فیزو تراپی بیاره خیلی موفق تر از کسیه که زوری میره زیست شناسی یا فیزیک میخونه؛ کسی هم جای جناب عالی رو تنگ نکرده
      اگر مرد میدونی بسم ا.....

موفق باشی
      دقیقا من از تفکرش میترس پس فردا ایشون میخواد تشکیل خانواده بده این حجم از دیکتاتوری و خودکامگی و خودخواهی در یک انسان واقعا ترسناکه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الان ما مقصریم؟
      آهان! حالا دیدی! به حرف من رسیدی !!!!
      وقتی داری میگی بسه! چقدر نظام قدیم! چقدر میخواین پشت کنکور بمونین!
      شما میگی ما چکار کنیم؟ بریم بمیریم؟ خب وقتی نظاممون قدیمه و کتابای خودمونو خوندیم، خیلیا پول تغییر نظام ندارن! وگرنه همه ی نظام قدیما میدونستن که مطالب نظام جدید، کم حجم تر از نظام قدیمه! چرا موندن تو نظامشون؟ چون شرایطشو ندارن!
      حقشونه بخوان که سال دیگه هم نظام قدیم برگزار بشه!!!!!
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      https://my.farsnews.ir/c/16059

برای کمک به افراد کم برخوردار و قشر ضعیف اقتصادی
      واجبه که حداقل کنکور نظام قدیم تا 1400 وجود داشته باشه
      چون خیلیا هستن که توانایی تهیه منابع جدید رو ندارن
      از سربازی برگشتن
      فارغ التحصیل رشته های مختلفن و بیکار
      به هر دلیلی پشت کنکورن
      سیل
      زلزله
      و...

حمایت کردن کمتر از 1 دقیقه طول میکشه
      دریغ نکنید
      موفق باشید..!

سلام .
      انشالله به خواسته تون میرسید . اگه احیانا به حالت مطلوب نرسید پیام بدین شاید بتونم برای خرید چنتا منبع درسی نظام جدید کمک کنم به افراد
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام .
      انشالله به خواسته تون میرسید . اگه احیانا به حالت مطلوب نرسید پیام بدین شاید بتونم برای خرید چنتا منبع درسی نظام جدید کمک کنم به افراد

چقدررررر کارتون قشنگه! توی این همه انرژی منفی و پیامایی با محتوای منفی، این پیامتون واقعا یه حس خوبی رو بهم القا کرد
      منم اگر خدا بخواد، به هدفم رسیدم، یه حرکتی میزنم در مورد کتابام!
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      والا اینا که هر روز یه سوژه جدیدی دارن
      اگرم نداشته باشن پیدا میکنن

اخه بی انصاف کنکورنظام قدیم تا ۱۴۰۰؟؟ دیگه چند سال؟

بسه

فکر ما کنکوریای ۱۴۰۰ هم باشین
      اینهمه جمعیت چه خبره
      دیگه نظام قدیمی ای که تا الان موفق نشده باید بره تو بازار کار

جمعش کنین بساطو

آیا واقعا ارزش یک انسان واقعا انقدر بالاتر از اطرافیانش رفته که حتی ذره ای همکاری نمیکند؟؟
      تقصیر نظام قدیمی ها چیست که شدند یازیچه چند افراد پول پرست.

یادمان نرود بقیه هم انسانند ارزو دارند و به خاطرش زنده اند ....

نظام قدیمی ها برادر و خواهر بزرگ تر ما اند و گرچه من نظام جدیدم اما خیلی بده که به خاطر یه راه غلطی مثل کنکور (انسانی را اینگونه خنثی کنیم )
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      چقدررررر کارتون قشنگه! توی این همه انرژی منفی و پیامایی با محتوای منفی، این پیامتون واقعا یه حس خوبی رو بهم القا کرد
      منم اگر خدا بخواد، به هدفم رسیدم، یه حرکتی میزنم در مورد کتابام!
      قربان شما .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      جمعش کنین بابا
      دیگه بستتونه
      کاربر عزیز نکنه فک کردی صاحب اختیار همه ای؟!...من خودم آخرین نسل از پیش دانشگاهیا بودم که بعد ما دوازدهما اومدن. مگه من میخواستم تو سالی به دنیا بیام که بعدش به خاطر پشت کنکور موندن تو نظام خودم باید منت چندتا عوضی رو بکشم که یه دفعه بدون استفاده از عقلشون اومدن نظام و کتابا رو عوض کردن؟ منی که هرسال به خاطر پشت کنکور موندنم باید استرس بکشم که میذارن ما دوباره یه سال دیگه برای هدفمون تلاش کنیم؟ یا اینکه تراز مشترک چطور باعث میشه رتبه ام خراب بشه و به خاطر اینکه متولد آخرین نسل از نظام قدیما بودم به خودم بد وبیراه بگم که چرا یه سال دیرتر به دنیا نیومدم؟!! وقتی حرف میزنی حرفت مز مز کن بعدش تصور کن که وقتی اون حرف زدی ما چه دیدگاهی نسبت به عقل و شعور تو پیدا میکنیم..اوکی؟!
      اگه جوونای ایران سوختن ماهایی که به خاطر تغییر نظام درسی بیشترین سوء استفاده ازمون شد کاملا خاکستر شدیم. افرادی که از ما بزرگتر بودن با هر اختلاف سنی چندین سال پشت کنکور موندن و با خیال راحت هر وقت خواستن با ما کنکور دادن بدون اینکه استرس تغییر نظام و تراز مشترک و یک بام و دو هوا بودن بین دو نظام درسی رو بکشن.
      مطمئن باش هیچکس با پایین کشیدن بقیه بالا نمیره اگه هم بره یه نفر دیگه عین خودش هست که اونو زیر پاش له کنه و بالا بره . خیر نمیرسونی نرسون لازمش نداریم ولی با حرفای اَرزونت خودت کوچیک نکن
      ویرایش توسط _Saturn_ : 17 مرداد 1399 در ساعت 23:30

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

سلام .
      خیلی ممنون از شما دوست باشعور و با ادراک که فقط خودتون رو نمیبینید و دیگران رو هم مقدم میبینید و مثل خیلی ها که جو منفی میدن نیستین انشالله همه به هدفشون برسن من خودم هم بعد از قبولی تصمیم دارم تمام منابعم رو به کتابخونه شهرمون اهدا کنم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

آیا واقعا ارزش یک انسان واقعا انقدر بالاتر از اطرافیانش رفته که حتی ذره ای همکاری نمیکند؟؟
      تقصیر نظام قدیمی ها چیست که شدند یازیچه چند افراد پول پرست.

یادمان نرود بقیه هم انسانند ارزو دارند و به خاطرش زنده اند ....

نظام قدیمی ها برادر و خواهر بزرگ تر ما اند و گرچه من نظام جدیدم اما خیلی بده که به خاطر یه راه غلطی مثل کنکور (انسانی را اینگونه خنثی کنیم )
      احسنت به این تفکر شما دوست عزیز

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن