خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Smile مباحث تست خیز

سلام میخواستم بدونم من الان 3 ماه مونده به کنکور میخوام بخونم موندم که ایا باید مباحثی رو حذف کنم؟ و مباحث تست خیز کدومن که بشه خوب بستشون تو این 3 ماه ممنون میشم پاسخ بدید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای نظام قدیم ها
      زیست :
      سعی کنید تمام فصل هارو بخونید
      ولی مسائل ژنتیک رو میشه حذف کرد امسال 3 تا سوال داشت ، که گذشته از اون خیلی ریسکه و نیاز به زمان و تست زیاد برای تسلط داره
      مباحث گیاهی هم قابل حذفه ولی خب درصدتون میاد پایین

شیمی :
      خیلی ترکیبی شده ، به نظرم نمیشه حذف کرد ، اصلا کی دلش میاد شیمی رو حذف کنه؟

ریاضی :
      فصل هایی که مستقل اند و ترکیب نمیشن : هندسه ، آمار ، تصاعد ، ترکیبیات و احتمال ، ماتریس
      فصل هایی که پیشنیاز دارن ، یا پیشنیاز به حساب میان : جز صحیح و قدرمطلق ، مثلثات ، مشتق ، تابع ، توابع نمایی و لگاریتمی ، حد ، حد دنباله ، مجانب ، انتگرال ، کاربرد مشتق ، معادله و نامعادله

فیزیک :
      طبق کنکور 98
      حرکت و دینامیک و کار : 9 تست ، 30 درصد
      فیزیک سال سوم : 9 تست ، 30 درصد
      فیزیک پیش ، از فصل 3 تا 8 : 7 تست ، 23 درصد
      فشار و گرما : 3 تست ، 10 درصد
      نور و هندسی : برخلاف سال های قبل که 3 تا تست داشت و 10 درصد میشد ، امسال فقط 2 تا سوال داشت

ادبیات :
      اگه میخواین از الان شروع کنین ، قرابت و لغت و املا و تاریخ ادبیات مباحث آسونی هستن که میشه حدود 70 درصد
      زبان فارسی و آرایه گزینه خوبی برای حذفه ، چون یادگیریش وقت گیره.

دین و زندگی :
      حذف نکنید ، از امروز روزی یک ساعت وقت بذارید و یک درس بخونید

عربی :
      اگه روی ترجمه ( 8 تست ) و درک مطلب (4 تست ) کار کنین ، تقریبا 50 درصد میشه
      قواعد سوم و معلوم و مجهول هم پای ثابت کنکورن و حدود 4 _ 5 تست ازشون میاد ، یعنی یه چیزی حدود 15_20 درصد

حتی اگه از الان هم کسی بخواد شروع بکنه ، به نظر من میتونه بیشتر مباحث رو بخونه ، فقط باید منابعتون رو مدیریت کنین .
      اینو بدونید که اگه خوب مبحثی رو یاد نگیرید ، حتی اگه کل تست های همه ی کتابهای کنکور رو هم بزنید ، نمیتونید به تسلط برسید...
      ولی اگه مبحثی کامل براتون جا بیافته ، هر تستی که جلوتون بذارن رو میتونید جواب بدید.
      پس در درجه اول یادگیری کامل بعد تست.
      موفق باشید.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون ولی واسه زیستو فیزیکتون من نظام جدیدم بقیه مفید بود مرسی ن بحث اینه دیدم خیلیا 3 ماه دانشگاه بهشتیم اوردنه ولی مباحثیرو حذف کردن منم میخوام همچین کاری کنم حداقل دانشگاه اهوازو بیارم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      برای نظام قدیم ها
      زیست :
      سعی کنید تمام فصل هارو بخونید
      ولی مسائل ژنتیک رو میشه حذف کرد امسال 3 تا سوال داشت ، که گذشته از اون خیلی ریسکه و نیاز به زمان و تست زیاد برای تسلط داره
      مباحث گیاهی هم قابل حذفه ولی خب درصدتون میاد پایین

شیمی :
      خیلی ترکیبی شده ، به نظرم نمیشه حذف کرد ، اصلا کی دلش میاد شیمی رو حذف کنه؟

ریاضی :
      فصل هایی که مستقل اند و ترکیب نمیشن : هندسه ، آمار ، تصاعد ، ترکیبیات و احتمال ، ماتریس
      فصل هایی که پیشنیاز دارن ، یا پیشنیاز به حساب میان : جز صحیح و قدرمطلق ، مثلثات ، مشتق ، تابع ، توابع نمایی و لگاریتمی ، حد ، حد دنباله ، مجانب ، انتگرال ، کاربرد مشتق ، معادله و نامعادله

مرسی ولی من نظام جدیدم فقط اگه تاپیکی هست که درباره اینا مفصل حرفیده باشن مممنون یمشم منو ادد کنید یا برامب فرستید و من دیدم 3 ماه طرف دانشگاه بهشتی دراومده نه فقط یه نفر واس همین میخوام مباحث تست خیزو مسلط شم تا بتونم موفق شم ممنون از شما هم
      فیزیک :
      طبق کنکور 98
      حرکت و دینامیک و کار : 9 تست ، 30 درصد
      فیزیک سال سوم : 9 تست ، 30 درصد
      فیزیک پیش ، از فصل 3 تا 8 : 7 تست ، 23 درصد
      فشار و گرما : 3 تست ، 10 درصد
      نور و هندسی : برخلاف سال های قبل که 3 تا تست داشت و 10 درصد میشد ، امسال فقط 2 تا سوال داشت

ادبیات :
      اگه میخواین از الان شروع کنین ، قرابت و لغت و املا و تاریخ ادبیات مباحث آسونی هستن که میشه حدود 70 درصد
      زبان فارسی و آرایه گزینه خوبی برای حذفه ، چون یادگیریش وقت گیره.

دین و زندگی :
      حذف نکنید ، از امروز روزی یک ساعت وقت بذارید و یک درس بخونید

عربی :
      اگه روی ترجمه ( 8 تست ) و درک مطلب (4 تست ) کار کنین ، تقریبا 50 درصد میشه
      قواعد سوم و معلوم و مجهول هم پای ثابت کنکورن و حدود 4 _ 5 تست ازشون میاد ، یعنی یه چیزی حدود 15_20 درصد

حتی اگه از الان هم کسی بخواد شروع بکنه ، به نظر من میتونه بیشتر مباحث رو بخونه ، فقط باید منابعتون رو مدیریت کنین .
      اینو بدونید که اگه خوب مبحثی رو یاد نگیرید ، حتی اگه کل تست های همه ی کتابهای کنکور رو هم بزنید ، نمیتونید به تسلط برسید...
      ولی اگه مبحثی کامل براتون جا بیافته ، هر تستی که جلوتون بذارن رو میتونید جواب بدید.
      پس در درجه اول یادگیری کامل بعد تست.
      موفق باشید.
      مرسی ولی من نظام جدیدم اگه جایی مفصل درباره این بحث کردنه منو ادد گنید اخه دیدم طرف 3 ماهه موفق میشه نه فقط یه نفر و به خودم مید دارم که موفق میشم فقط مباحث تستخیزو میخوام تمرکز کنم که تسلط کامل برسم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن