خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 104
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

112+45 روز تا پایه کوه !!!

سلام به همگی
      همین اول بگم که تا الان چیزی نخوندم دلایلش هم خیلی متنوع هست از جمله جراحی که داشتم و بیماری مادرم و اسباب کشی و...
      خلاصه هر چی اتفاق بود جمع شد که امسال سر من خالی بشه
      رشته ام تجربیه و نظام قدیم هستم. 99 سومین کنکورم میشه و پایه ام قویه
      پارسال تا اسفند خیلی قوی خوندم، میانگین ساعت مطالعه ام 13 بود بعدش خسته شدم خیلی خیلی زیاد و متاسفانه رفتم سراغ تقلب در آزمون و دیگه هیچی نخوندم!!! با این حال تمام درس هامو تموم کرده بودم و همه ازجمله مشاورم منتظر دورقمی شدنم بودن که 28000 تحویل گرفتن!!!
      این ها رو گفتم که فکر نکنید هرکی از همون اول بخونه قطعا تا آخر خوب پیش میره و نتیجه میگیره
      من از همین ساعت شروع میکنم و لازم بود جایی باشه که بهش تعهد داشته باشم و گزارش مطالعه بذارم که کسی اینجا رو بهم معرفی کرد.
      نیومدم بپرسم میتونم یا نه، چه کار کنم، چطور بخونم و... من هدفم رو تعیین کردم و قطعا بهش میرسم چون قراره تمام توانم به کار بگیرم
      هدفم رو میگم، خواستید بخندید یا بگید نمیشه و... خیلی محترمانه میگم که مهم نیست چی فکر میکنید و تا پایان راه منتظر باشید و نتیجه رو ببینید
      هدف: دو رقمی منطقه دو
      هر شب جمع ساعت مطالعه و تعداد تست رو اعلام میکنم
      به امید موفقیت همگی
      ویرایش توسط .TelMa : 16 اردیبهشت 1399 در ساعت 20:57 دلیل: کنکور یک ماه و نیم عقب افتاد و از نیمه تیر رفت آخر مرداد :))

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ظهر همگی به خیر
      خب دیروز بعد از گذاشتن این پست تا ساعت 12.5(4 ساعت) ریاضی بخش مثلثات رو از درسنامه خوندم و نت برداری کردم و 60 تست حل کردم
      من آزمون های کانون رو از اول شرکت کردم و هیچ جوره نمیتونم از زیرشون در برم و امروز هم متاسفانه آزمون بود که گل کاشتم
      برنامه ام طبق آزمون های جامع سنجش هست و پایه رو حتما تا 29 فروردین تمام میکنم و مطمئنم میانگین درصد هام حدود 70%_80% خواهد بود
      بعد از پایان برنامه امروز برمیگردم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200315_232218.jpg

سلام
      اول سلام به اون هایی که فکر کردن کم آوردم و پشیمون شدم از گزارش دادن محض اطلاع از بس درگیر کتاب ها شده بودم که فراموش کردم قرار بود ساعت مطالعه ام رو اینجا بگم
      ساعتم رو میذارم سر زنگ که یادم نره
      خیلی خیلی پر قدرت دارم می خونم و هر روز بهتر و بهتر میشم .
      شرایط این روزا برای منم سخته، اگر قرار باشه خودم روتسلیم اضطراب ها و تنش هایی که هست بکنم هیچ وقت نخواهم تونست آدمی بشم که هر شب قبل از خواب برای خودم ترسیمش میکنم .
      کنکور هدف من نیست ! کنکور یه راهه برای رسیدن به هدفی که تمام وجودم رو گرفته و هر ثانیه بیشتر و بیشتر من رو غرق در خودش میکنه ،اگر از پس این کنکور بر بیام به خودم ، نه هیچ کس دیگه ای،ثابت میکنم که میتونم قوی تر از چیزی بشم که الان هستم .
      اون هایی که هنوز شروع نکردید و افرادی که شروع کردید و الان خسته اید و دنبال بهانه ،آره با شما ام
      مراقب باش

98/12/25
      14 ساعت + 360 تست
      ویرایش توسط .TelMa : 26 اسفند 1398 در ساعت 00:52

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عالیه

با قدرت ادامه بده
      حتما موقف میشی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B1%DB%B6_%DB%B2%DB%B3%DB%B2%DB%B2%DB%B2%DB%B0.jpg

سلام
      هرچه قدر جلوتر میرم، توانم برای خوندن بیشتر میشه و بی وقفه ادامه میدم
      ساعت 2 ظهر بود که مامانم اومد اتاقم گفت زنده ای؟؟؟؟ از ساعت 7 صبح که شروع کرده بودم 5 دقیقه هم وقفه ننداختم بین درس ها
      حس و حال الانم رو دوست دارم دقیقا به این حالتم خیلی خسته ام، بدنم درد میکنه و چشم هام رو از خستگی به زور باز نگه داشتم
      این حال رو دوست دارم چون بهم نشون میده امروز تمام تلاشم رو کردم و یک قدم به چیزی که میخوام نزدیک شدم.
      خسته ام از نظر جسمی اما خوشحالم و آماده برای فردای بهتر

راستی!! دوستی که هنوز امروز و فردا میکنی و منتظر شنبه ای هستی که هیچ وقت نمیرسه آره آره، با خودتم خواستم یادآوری کنم اون برقی که تو چشم های پدر و مادر منتظرت در حوزه آزمون میبینی، وقتی که تو با لبخند رضایت بیرون میایی و داد که میزنی که تونستم و محکم بغل شون میکنی، تماااااام خستگی های الان رو می ازره

98/12/26
      14:15 ساعت + 390 تست

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      احسنت به این روحیه.خودمم حتی برا درسام انگیزه گرفتم.حتما این حرکتتو ادامه بده تا بقیه هم بتونن ازت انرژی بگیرن.
      موفق باشی دوست عزیز

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خوبه از میز مطالعه هاتون عکس بندازین انگیزه بگیریم ..
      20200303_160739.jpg
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200317_152143_1%7E2.jpg

تنها اعتقاد به اینکه سعادت ، دور از دسترس ماست ، سعادت را دور از دسترس ما نگه می دارد .
      هیچ چیز همچون اراده به پرواز ، پریدن را آسان نمی کند .
      _________
      تا الان 8:30 ساعت

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      خوبه از میز مطالعه هاتون عکس بندازین انگیزه بگیریم ..
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20200303_160739.jpg
مشاهده: 989
حجم: 178.6 کیلو بایت
      انگیزه ای که با دیدن یک عکس به دست بیاری، دوامش به اندازه همون چند ثانیه ای هست که نگاهش کردی!
      انگیزه رو خودت باید بکاری و هر روز بهش آب بدی ،خاکش رو خشم بزنی و کود بپاشی.. وقتی که ثمر داد هر بار، با دیدن و چیدن میوه هاش قوی قوی تر بشی.
      دنبال انگیزه از بقیه نباش و در درون خودت پیداش کن
      ویرایش توسط .TelMa : 27 اسفند 1398 در ساعت 16:52

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200317_233350%7E2.jpg

سلام به همگی
      اول بگم که میدونم میزم شلوغ و نامرتبه منم بلدما عکس ترتمیز و رنگوارنگ بگیرم منتها فعلا نه وقتش دارم و نه حوصله اش رو. همیشه تو شلوغی کتاب ها بهتر و عمیق تر درس میخونم.
      .
      .
      در زندگی
      هیچ لذتی بزرگتر از غلبه بر سختی نیست
      لــذت عبور از یک پله و رفتـن به پله بعدی
      ساخـتن آرزوهایی جدید
      و تماشای به ثمر نشستن آنها
      همه اینها لذت بخشند
      عشـق یعنی اراده محکـم
      ______
      98/12/27
      14:30 ساعت + 410 تست

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200318_194805.jpg

سلام گُل های تو خونه حالتون چطوره؟؟؟
      داشتیم شام میخوردیم که گوشی بابام زنگ خورد. کی بود؟؟ آقای x حالا این کی هست؟؟ این آقا دوست قدیمی پدرمه نزدیک به 15 سالی هست، دخترش دوسال از من کوچیک تره که 98 کنکور داشت و پزشکی قبول شد. اصلا با این موضوع کاری ندارما فقط بَدَم میاد هرجا میره یا هر وقت زنگ میزنه میگه دخترم فلان شد دخترم این مدال آورد دخترم، دخترم و..... همینطور که درحال تکرار این نوای زیبا!!! بود، بابا سَرِش رو بالا گرفت و به چشمام نگاه کرد و یه لبخند عمیق زد، برق نگاهش تمام وجودم رو گرفت و قلبم لرزید!
      با اون لبخند فهمیدم که بهم اعتماد داره و میدونه که میتونم.هیچ وقت از من نخواست پزشک بشم یا من رو مجبور به انتخاب رشته ای کنه که نمیخوام، همیشه گفته و میگه سرنوشت تو باید به دست های خودت رقم بخوره، تو هر رشته و جایگاهی که میخوایی باشی، باش اما فراموش نکن که باید قوی باقی بمونی و با هیچ سختی سَر خم نکنی..
      مهربون ترین، زیباترین و بهترین پدر، رفیق و همدم من.... بهت قول میدم که قوی باشم..
      .
      .
      تا حالا شنیده بودید یکی این همه پشت سر هم بد بیاورد ؟
      در زندگی مشکلات بزرگ نیست که به آدم با اراده احتیاج دارد
      ( هرکسی میتواند در یک بحران قد علم کند
      و با شجاعت با فاجعه ای مصیبت بار رو به رو بشود )
      بلکه به نظرم در یک روز با خنده به استقبال مشکلات کوچک رفتن،
      واقعا احتیاج به عزم و اراده دارد.
      من هم سعی میکنم چنین اراده ای را در خود به وجود بیاورم .
      می خواهم به خود تلقین کنم که زندگی فقط یک بازی است
      و من باید تا آنجا که می توانم ماهرانه و درست آن را بازی کنم .
      چه در این بازی ببرم و چه ببازم، در هر حال شانه هارا بالا می اندازم و می خندم .
      میخواهم همیشه شوخ باشم ..
      بابا جون ! ازین به بعد حتی اگر جولیا جوراب ابریشمی بپوشد
      و یا هزار پا از سقف پایین بیفتد ، دیگر هرگز شکایتی از من نخواهید شنید ..

ارادتمند همیشگی شما ، جودی
      بابالنگ دراز /جین وبستر

_______
      14:30 ساعت + 440 تست
      ویرایش توسط .TelMa : 29 اسفند 1398 در ساعت 00:12

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خداقوت خیلی انرژی بخش بودن پستات...مرسی که با ما انرژی مثبتتو به اشتراک میزاری...من تست نمیشمارم فقط ساعت میشمارم کمتر از یه ماهه شروع کردم...متاسفانه برنامه خوابم بهم ریخته و دیر بیدار میشم خیلی دیر...یعنی دو شب به بعد میخوابم و یازده ظهر بیدار میشم...اگه کسی تجربه داره در این زمینه یا میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم چون بازده منو پایین اورده

9ساعت مطالعه
      28 اسفند

چشم بد دور که بی مطرب و می مدهوشیم...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      منم قراره رتبه 1 شم

(چیه خوب همه انگیزشی میزارن منم خواستم خودی نشون بدم)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.Sa نمایش پست ها
      سلام خداقوت خیلی انرژی بخش بودن پستات...مرسی که با ما انرژی مثبتتو به اشتراک میزاری...من تست نمیشمارم فقط ساعت میشمارم کمتر از یه ماهه شروع کردم...متاسفانه برنامه خوابم بهم ریخته و دیر بیدار میشم خیلی دیر...یعنی دو شب به بعد میخوابم و یازده ظهر بیدار میشم...اگه کسی تجربه داره در این زمینه یا میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم چون بازده منو پایین اورده

9ساعت مطالعه
      28 اسفند

سلام
      درمورد تست شماردن بگم که به نظرم باید حتما انجام بشه تا روند مطالعه ات به درستی مشخص باشه و اگر جایی کم کاری کنی یا سرعتت تست و مطالعه ات پایین باشه بتونی درستش کنی(البته این نظرم منه و اجباری نیست)
      فردا بهار شروع میشه این خیلی خوبه اما یه بدی داره! کاهش سطح انرژی و ترشح دوپامین پس خواب آلودگی و بی حالی تو این زمان (یکی دوهفته قبل از بهار و در طول این فصل) طبیعیه و برای همه پیش میاد ولی باید کنترلش کرد که بهت آسیب نزنه ..من چندتا روش میگم که خودم امحات کردم و جواب داده :
      حتما شب ها در تایم مشخصی بخواب ،ساعت های 23:30 تا 24
      صبح ها 6:30 تا 7 بیدار شو و در حد 15 دقیقه نرمش های کششی انجام بده و تو هوای آزاد باش مثلا پشت بام یا حتی کنار پنجره . حتما حتما صبحانه ات رو کامل بخور ،تو این وعده از عسل -چای و قهوه یا هر ماده کافیین داری استفاده کن .7:30 درست رو شروع کن و اگر با بیدار شدنت مشکل داری میتونی به کسی بسپاری که سر ساعت بیدارت کنه یا ساعت رو بذاری سر زنگ و از خودت دور بذاریش حدودا یکی دو متر که وقتی زنگ خورد برای خاموش کردنش از جات بلند بشی هر دو دقیقه یکبار زنگ گوشی رو رو تکرار بذار که مجبور باشی بری خاموشش کنی
      به هیچ وجه ظهرها نخواب . میتونی 15 دقیقه مدیتیشن انجام بدی ولی اصلا اصلا نباید بخوابی
      فعلا همین ها یادمه اگر یادم اومد دوباره اضافه میکنم
      موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.Sa نمایش پست ها

9ساعت مطالعه
      28 اسفند

سلام روزت بخیر ببین منم این مشکل رو داشتم اولا سعی کن دیگه ۱۲ بخوابی دوماً هر روز ۱۵ دقیقه زودتر بلند شو تا کم کم به ساعت دلخواهت برسی یه کاری رو که بچه ها تو سایت قلمچی گفتن و من انجام دادم این بود که صدای خودتو ضبط کن اینجوری که "وقت بیدار شدنه ساعت هفته ۱۰۰ روز تا کنکور بیشتر نمونده " اینو بزار روی زنگ آلارمت سریع بیدارت میکنه از اپلیکیشن های مثلalarmy و wake up alarmهم میتونی استفاده کنی
      ایشالله که مفید باشه برات
      موفق باشی

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن