خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 104 از 104
    1. Top | #91
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .TelMa نمایش پست ها
      فایل پیوست 91884 فایل پیوست 91885 فایل پیوست 91886 سلام سلام مثل همیشه، اول رفع ابهام نه عزیز !!! کنار نکشیدم ،تسلیم هم نشدم ... اگر پست 25 فروردین رو ببینید گفتم کمی کسالت دارم با اون حال نتونستم قبول کنم که از ساعت مطالعه ام کم کنم.. همین باعث شد خیلی خیلی از نظر جسمی ضعیف بشم و دیگه انرژی برام نموند تصمیمم اشتباه بود ،تاوانش رو هم دادم راستی گفتن تاوان اشتباه !!! هیچ بهش فکر کردید ؟؟ فرضا در زمینه کنکور ،اشتباه اکثر ماها اتلاف وقته و زمان اعلام نتایج تاوانش رو میدیم!! چطوری؟؟ با دیدن یه غم بزرگ تو چشم های پدر و مادر : ) خیلی ناراحت کننده است ،نه ؟؟ اون هایی که پشت کنکوری ان میفهمن چی میگم ... یا اون لحظه ای که داری از جلسه کنکور خارج میشی و هر دو منتظرن تا ببیننت که خوشحالی یا ناراحت و همون لحظه با دیدن چشم های پر از اشکت ، شکسته میشن ... ناراحت شدید ؟؟ اجازه ندید تکرار بشه تا یادم نرفته!!! یه جا دیگه هم سخت منتظر تاوان باشید !!! اگر دل شکستید ،بدونید که طرف مقابل تون هم یه خدایی داره و یه روزی ،یه جایی بالاخره تاوان میدی ..همون قدر سخت و ترسناک : ) . . پ.ن1: این عکس ها تکه هایی از اتاقمه ، هر وقت تست قرابت میزنم بیت هایی که دوست دارم رو یادداشت میکنم ..ادبیات رو اگر با لذت بخونید فوق العاده رشد درصد میکنید ،این رو کسی میگه که از 30 درصد به 90 رسیده ! بخونید و لذت ببرید : ) پ.ن2 : همیشه تمام سعیم رو کردم که دل نشکنم و تا الان هم موفق بودم اما یکبار دلم شکست و تا عمر دارم فراموش نمیکنم : ) یاد گرفتم که هیچ کسی ارزش خوبی زیاد نداره ... دلم شکستم ولی بزرگ شدم ، زمان برد اما دوباره خودم تکه هاش رو پیدا کردم و کنار هم گذاشتم ولی اینبار اون طور که خودم می خواستم .. محکم و شکست ناپذیر : ) (ربطی به بیماری این مدتم ندااااره !!!!) تسلیم هیچ چیزی نشید ،هیچ چیزی ..
      اتفاقا منم عاشق قرابتم به خصوص اونجاش که شاعر میگه : از قیل و قال مدرسه حالی دلم گرفت/ یک چند نیز خدمت معشوق و می کنم

2. Top | #92
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فایل پیوست 91926

سلاااام به شمایی که این پست رو می خونی
      امروز به اصرار مادرم با یه رتبه برتر صحبت کردم ( بهش می گفتن مشاور!!!) رتبه 12 منطقه 2 ( سالش رو نمیگم)
      شرایطم رو براش توضیح دادم و گفتم از کی شروع کردم و... بعد ده دقیقه این جواب رو شنیدم :
      هه!!!! چه خیال باف !!! مردم از تابستون و مهر شروع کردن و الان دارن جمع بندی میکنن،بعد شما میگی داری درس جدید می خونی ؟؟!! حتی در حدی نبینمت که راهنماییت کنم ! چون با این بلندپروازی هات کار دست همه میدی !!!! بعد فردا میری میگی فلانی مشاور بدی هست : )
      من اولش زبونم بند اومد یه بند حرف (ور ور ) میزد ... حرف هاش ( ور ورهاش) که تموم شد ، گفتم به حال جامعه ای که تو رتبه برترشی و قراره روزی پزشکش بشی باید زار زار گریه کرد ... همینکه آدمی مثل تو با این ذهنیت، تونسته ..من که هیچ هرکی از الان هم شروع کنه میتونه : ) منتها فکرش باید درست باشه ... اسم و فامیل رو گفتم و خداحافظی کردم : )
      با این اتفاق من پتانسیل این رو داشتم ،که امروز رو کلا گریه کنم و درس نخونم و از فردا هم بگم نمیشه ،نمی تونم و... اما من این کار رو نکردم : )
      طبق معمول رفتم سراغ دفتر دلبرم
      اهدافم رو مرور کردم ،برنامه ام رو منظم تر کردم،گنجه قدیمی که زیرزمین ذهنم گذاشته بودم رو بیرون کشیدم و دو سال پیش رو مرور کردم ،رفتم پشت بوم خونه و یه نفسی تازه کردم (باد بهاری وقتیکه به صورتت میخوره و موهات رو تکون میده ،خیلی لذت بخشه)...
      امروز دوباره دست خودم رو گرفتم تا زمین نخوره ... یاد گرفتم که هیچ کسی جز خودم ،نمیتونه قدمی به اهدافم نزدیکم کنه : )
      پ.ن1: دفتری تو عکسه، همون دفتر دلبرمه : ) خودم جلد و برگه هاش رو درست کردم ..
      پ.ن2: سال دوم دبیرستان بودم .بعد از اینکه دکتر گفت چشم هات 25% ضعیفه ،اونقدر خوشحال شدم که حد نداشت ( الان که به اون روز فکر میکنم گریه ام میگیره!) از اون روزا عینک زدم ..بعد از دوسال نمره چشمم 1 شد تا پارسال ... از تابستون 97 تا بهار 98 نمره شون به 4 رسید همش فکر میکردم شیشه عینک کثیفه که نمی بینم وقتی رفتم دکتر ،فورا گفت کنکوری هستی ؟! ( انگار مهر زدن به پیشانی مون !!کنکوری !!) الان هم داره اذیت میکنه ،باید باز برم دکتر
      تحسینت میکنم که جا نزدی که برای هدفت میجنگی! کنکورتو بترکون تا به اون به اصطلاح مشاور نشون بدی!
      شاید سخت باشه اما قطعا غیر ممکن نیستو حرف اون رتبه برتر یه حرف کلیه اما همیشه هستن کسایی که استثناعاتن و با اراده های بی نظیرشون عجیبترین و شگفت انگیز ترین نتایجی نشون میدن. امیدواردم جزو اون شگفتی سازا باشِی!
      موفق باشی و جاودان!

3. Top | #93
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت امتیازهای قشنگ تون و ببخشید که نمیتونم تک تک جواب بدم .. بعد کنکور جبران میکنم
      خیلی ها ازم درمورد انگیزه پرسیدید ... کار خاصی انجام میدی ؟! غذای عجیبی میخوری ؟! برنامه ات با همه فرق میکنه ؟!
      نه ... من هم یکی هستم مثل شما ، مثل شما غذا میخوردم ،می خوابم ،درس میخونم و...
      یکبار دیگه هم گفتم ،انگیزه یه چیز درونیه ،کافیه کبریت بزنی و شعله اش رو روشن کنی : ) آرام آرام کل وجودت رو نورانی میکنه و راهی رو که برات روشن میکنه با اعتماد به خدایی که همیشه پناهت هست در پیش می گیری ... اگر قلبا باور داشته باشی که اون راه درسته ، مشعل درونت هیچ وقت خاموش نمیشه ..
      حالا یکسری کارهای جانبی هست که با انجام شون ،باعث میشه تداوم داشته باشی ... شب تو یه پست دیگه کامل در موردش توضیح میدم و عکسش رو هم میذارم ..
      روز خوبی در پیش داشته باشید : )
      ویرایش توسط .TelMa : 15 اردیبهشت 1399 در ساعت 08:55

4. Top | #94
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برای اینکه در مطالعه تون تداوم داشته باشید ،دو تا پیشنهاد دارم ... خودم هر دو روش رو انجام میدم و واقعا برام موثر بود ..هیچ منبعی هم نداره ،ساخته منِ بشر هست
      1)
      polish_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B5_%DB%B0%DB%B7%DB%B4%DB%B0%DB%B2%DB%B5%DB%B8%DB%B1%DB%B2.jpg
      polish_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B5_%DB%B0%DB%B7%DB%B4%DB%B3%DB%B2%DB%B7%DB%B3%DB%B6%DB%B6.jpg
      فصل هایی که تو این مدت قراره بخونی رو کامل می نویسی و جلو هر کدوم یه مربع میذاری ،وقتی اون مبحث رو خوندی، مربع رو رنگ میکنی ...
      تو برنامه روزانه هم همین کار رو انجام بدید ،یعنی برای هر درس یه مربع بکشید وقتی تمام شد با رنگ مربع ،برحسب تعداد تست و ساعت مطالعه بهش نمره بدید ،حداکثر از سه رنگ استفاده کنید.. شاید الان به نظرت بدون کاربرد باشه اما ده روز دیگه که خواستی مرور کنی، متوجه ارزشش میشی
      2)
      polish_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B5_%DB%B0%DB%B7%DB%B5%DB%B1%DB%B4%DB%B9%DB%B1%DB%B2%DB%B6.jpg
      به صورت نموداری تعداد تست و ساعت مطالعه تون رو می تونید بررسی کنید و برای اینکه بفهمید دارید پیشرفت میکنید یا پسرفت خیلی عالیه .. اگر ستون عمودی رو دقت کنید دو نوع عدد گذاشتم ،رنگ سبز ساعت مطالعه و رنگ نارنجی تعداد تست .. ستون افقی هم تاریخ هست که این برای ماه پیشمه.. حتما انجامش بدید و تاثیرش رو میبینید ...برای من که خیلی خوبه و وقتی یه روز کم کاری میکنم با افتی که نمودار نشون میده سعی میکنم فردا رو بهتر بخونم ...
      امیدوارم براتون مفید باشه و ازشون استفاده کنید : )
      تا درودی دیگر (واقعا نمیدونم کِی خواهد بود)،بدرود
      ویرایش توسط .TelMa : 16 اردیبهشت 1399 در ساعت 09:15

5. Top | #95
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      برای اینکه در مطالعه تون تداوم داشته باشید ،دو تا پیشنهاد دارم ... خودم هر دو روش رو انجام میدم و واقعا برام موثر بود ..هیچ منبعی هم نداره ،ساخته منِ بشر هست 1) برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Polish_۲۰۲۰۰۵۰۵_۰۷۴۰۲۵۸۱۲.jpg
مشاهده: 247
حجم: 67.5 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Polish_۲۰۲۰۰۵۰۵_۰۷۴۳۲۷۳۶۶.jpg
مشاهده: 245
حجم: 70.8 کیلو بایت فصل هایی که تو این مدت قراره بخونی رو کامل می نویسی و جلو هر کدوم یه مربع میذاری ،وقتی اون مبحث رو خوندی، مربع رو رنگ میکنی ... تو برنامه روزانه هم همین کار رو انجام بدید ،یعنی برای هر درس یه مربع بکشید وقتی تمام شد با رنگ مربع ،برحسب تعداد تست و ساعت مطالعه بهش نمره بدید ،حداکثر از سه رنگ استفاده کنید.. شاید الان به نظرت بدون کاربرد باشه اما ده روز دیگه که خواستی مرور کنی، متوجه ارزشش میشی 2) برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Polish_۲۰۲۰۰۵۰۵_۰۷۵۱۴۹۱۲۶.jpg
مشاهده: 247
حجم: 154.2 کیلو بایت به صورت نموداری تعداد تست و ساعت مطالعه تون رو می تونید بررسی کنید و برای اینکه بفهمید دارید پیشرفت میکنید یا پسرفت خیلی عالیه .. اگر ستون عمودی رو دقت کنید دو نوع عدد گذاشتم ،رنگ سبز ساعت مطالعه و رنگ نارنجی تعداد تست .. ستون افقی هم تاریخ هست که این برای ماه پیشمه.. حتما انجامش بدید و تاثیرش رو میبینید ...برای من که خیلی خوبه و وقتی یه روز کم کاری میکنم با افتی که نمودار نشون میده سعی میکنم فردا رو بهتر بخونم ... امیدوارم براتون مفید باشه و ازشون استفاده کنید : ) تا درودی دیگر (واقعا نمیدونم کِی خواهد بود)،بدرود
      یجوری عکسارو سانسور کردی فک کردم فوتباله پ.ن:انشالله موفق باشید و نمودارتون همواره صعودی باشه دوست عزیز
      اووو بچه ی جنوب شهر رو باش که
      ایستاده رو سینه تو غروب هر دوپاش

6. Top | #96
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچی دیگه
      چی بگم از حالم ؟؟!!!
      انرژیم 10 برابر شد و الان دیگه رو اَبرام
      یه بار درست بخونید که تموم شه و بگی تونستم انجامش بدم ... من می تونم
      پ.ن: اسم تایپیک رو هم تغییر بدم و یه 45 روز اضافه کنم : )
      ویرایش توسط .TelMa : 16 اردیبهشت 1399 در ساعت 20:56

7. Top | #97
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B5.jpg
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B8.jpg

سلام سلااااااام
      امیدوارم حالتون خوب باشه و در زلزله آسیب ندیده باشید
      راستش نمیدونم چی بنویسم !!! یعنی چیزی به ذهنم نمیاد .. الان دیگه کل مغزم مشغول یادگیری و تست زدن و برنامه نوشتنه : )
      هدف اصلیم از نوشتن این پست ، این عکسی هست که در پایین میبینید... روز اولی که شروع کردم و هنوز اینستا رو پاک نکرده بودم ،این پست رو خوندم و حالم عجیب شد : )
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B4%DB%B6.jpg

________
      این مدت :میانگین 14 ساعت + 380 تست
      ویرایش توسط .TelMa : 19 اردیبهشت 1399 در ساعت 20:14

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حتما موفق میشی به تلاشت ادامه بده .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

9. Top | #99
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تمام پست های تاپیک رو خوندم و میخاستم بگم بهت ایمان دارم تو کسی هستی که لیاقت رسیدن به هر جایی رو داره فقط ادامه بده و به کسی توجه نکن و میدونم که مرداد بهترین خبر هارو ازت میشنوم خیلی ازت انرژی و انگیزه مثبت گرفتم و این تاپیک رو حتما دنبال خواهم کرد و ازت هم درخواست میکنم که کمکاری نکنی و ادامه بدی و به آینده خوبی که میتونی بسازی فکر کنی موفق باشی عزیز.

10. Top | #100
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200422_190851%7E2.jpg

سلاااااااااام
      خب آخرین پست برای 19 اردیبهشت بوده !!!! چه زوووود گذشت
      راستش این مدت نت نداشتم و خیلی هم خوب بود کجا بودم؟؟ دقیقا همین جایی که تو عکسه ( بدون ادیت!) یه تیکه از بهشت بود اونقدر حالم خوب بود که اصلا متوجه گذر زمان و ساعت مطالعه و تعداد تست نبودم فقط میدونم به طرز خیلی خیلی عالی از برنامه ام جلو زدم
      صبح ها 4.30 بیدار میشدم و تا 5 ورزش میکردم تو اون هوا ، خیلی خوب بود ... دیگه بکوب میخوندم تا 12 شب بعدش هم که میخوابیدم
      نسیم خنک که به صورتت میخورد ،خواب دیگه معنایی نداشت .. خسته که میشدم، رو ایوان خونه می نشستم و چشم هامو میبستم و مرور میکردم ،رویاها و اهدافم رو : ) دوباره بلند میشدم و حرکت میکردم ...
      کاری نکنید شب کنکور مدیون خودتون بشید ..خیلی سخته ، نمیدونم چطور بیانش کنم ..وقتی پدرت بهت میگه نگران نباش و بخواب ولی تو دل خودش غوغاست،وقتی مادرت هر لحظه میاد بالاست و می پرسه خوبی؟؟ هیچ کدوم نمیدونن تو با آینده ات چه کار کردی ..
      به خاک سپردی شون یا پر پرواز بهشون دادی : )
      فراموش نکنید که ما به در برابر رویاهامون مسئولیم چون من و شما به وجودشون آوردیم و قول دادیم که به حقیقت تبدیل شون میکنیم ...
      برای تک تک تون خنده های از ته دل آرزو میکنم ♥ شب تون پر ستاره ...
      polish_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B5%DB%B2%DB%B2_%DB%B2%DB%B1%DB%B2%DB%B2%DB%B4%DB%B5%DB%B0%DB%B6%DB%B4.jpg
      ویرایش توسط .TelMa : 03 خرداد 1399 در ساعت 00:03

11. Top | #101
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Never give up My Dear Freind

You soon be there and ccelebrate your success

12. Top | #102
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      شما که از نوروز شروع کردید بهمون بگید کنکور چطور بود؟
      منم مثل شما نظام قدیم هستم.
      مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

13. Top | #103
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      من پیگیر تاپیکت بودم
      خوبی نتیجه کنکورت چی شد راضی هستی

14. Top | #104
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رتبه

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن