خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 104
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amdanial نمایش پست ها
      میشه یه توضیح در رابطه با اینکه چطور درس هارو بچینیم که باعث دلزدگی نشه بدین؟ شما خودتون به عنوان مثال چطور چیدید؟
      با درس حل کردنی شروع کن مثلا من با ریاضی شروع میکنم بعدش یه ساعت عمومی و بعد دو ساعت زیست، استراحت کوتاه ظهر، چون بعد از نهار هست و گردش خون اطراف اندام های گوارشی بیشتره یه درسی مثل دینی یا ادبیات که فقط روخوانی کنی، بعد شیمی، عمومی، فیزیک، ثابت روزانه (مثل درک مطلب و کلوز زبان، درک مطلب عربی، تست آرایه و قرابت و...)
      اصل مطلب این هست که اختصاصی ها پشت هم و بعد عمومی نباشه، حداکثر دوتا درمیون

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام و عرض ادب
      افرین به این تلاش و پشتکار
      احسنت چه ساعت مطالعه عجیب و غرببی دارید! ماشاءالله
      همین جوری با قدرت ادامه بدید...یه تلنگر خوب بود که منم بیشتر تلاش کنم....خیلی بیشتر. ....
      موفق و سربلند باشید
      یا الله/توکل بر خودت

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200326_205529.jpg

به به سلاااام حالتون چطوره؟؟
      دیگه همه تون میدونید این کارتها برا چیه هر روز با حسرت بهشون نگاه میکنم و تمام لحظاتی که بی خودی از دست دادم مثل فیلم از جلو چشمم رد میشه.. همون لحظه به این فکر میکنم که قراره یه کارت دیگه، با همین مشخصات ولی با تاریخ 99، بهشون اضافه بشه.. یه صدایی تو قلبم فریاااااااد میکشه که باز هم میخوایی یه روزی با حسرت به کارت سوم نگاه کنی؟؟؟ باز هم میخوایی هر شب فقط اهدافت رو تو رویا ببینی؟؟
      من این دفعه شکست نمی خورم!!! این بار دیگه تسلیم نِ می شَ م!!!! اگر از عرضه این کار بر بیام پس میتونم به بقیه اهدافم هم برسم و دیگه بهشون نمیگم رویاپردازی!! دیگه تا ابد یه مثال دارم برای خودم که در بدترین شرایط تونستم موفق بشم پس میتونم به راهم ادامه بدم و موانع رو پشت سر بذارم..
      خودم برای ادامه زندگی و تحمل سختی های پیش روم ،واسه خودم مثال میشم...
      دوستِ من! به خودت ثابت کن که میتونی انجامش بدی . 10 سال دیگه به خودت برای کاری که انجام دادی افتخار میکنی...
      ویرایش توسط .TelMa : 07 فروردین 1399 در ساعت 22:11

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام TelMa عزیز
      حقیقتش کنکور 99 اولین کنکورمه واز نظر درسی متوسط به بالام اما حدود دو هفته نتونستم اونجوری که باید درس بخونم .همه سایت ها وکلی جا گشتم تا بتونم دوباره انگیزه قبلیم رو بدست بیارم تا اینکه خیلی اتفاقی این صفحه رو باز کردم.تو درست میگی انگیزه رو باید خودمون تو وجود خودمون بسازیم نه اینکه دنبال چیزی باشیم تا بهمون انگیزه بده

خیلی ممنونم ازت تو دختر خیلی خوبی هستی.اما در مورد خودم باید بگم هدفم داروسازیه و منم از فردا تو این راه باهات هم قدم میشم ..
      امیدوارم همه کسایی که تلاش می کنن موفق بشن چون واقعن لیاقتشو داریم که راحت زندگی کنیم ...
      پس بسم الله

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احسنت . منم ملحق میشم به شما . افرین برشما . صد افرین بر شما
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام موفق باشی
      خدا جونم بابت آرامشی که بهم میدی شکرت

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200327_232512.jpg

سلام به همگی
      ادبیات با طعم گل گاو زبان تلخه ولی با نبات یا عسل خوشمزه میشه! برخلاف بعضی از آدم ها!!! اینقدر تلخ هستن که با یه مَن عسل هم نمیشه تحمل شون کرد از من به شما نصیحت این آدم ها رو از زندگی تون حذف کنید تا رستگار شوید
      خب بگذریم! اوضاع شما چطوره؟؟ خوب میخونید دیگه؟؟
      کاش میشد اینجا استوری گذاشت بعد این مدتی که از اینستا فاصله گرفتم، بَدَم ازش میاد! خیلی خوب شده، دیگه هیچ موقع سراغش نمیرم ولی اینجا رو یه کاری کنید که بشه استوری گذاشت
      فکر میکردم تایپیک رو شروع کنم، افراد زیادی همکاری میکنن و ساعت مطالعه درست و حسابی میذارن!! فقط سوال میپرسید و دَر میرید؟؟؟ شما هم شرکت کنید دیگه!
      ________
      14.30 ساعت + 480 تست

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      10/5 ساعت با 240 تست ، روز اولم بود یکم سخت شد اخرای روز

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200328_230131.jpg

سلااااام به همگی
      این اتود رو خیلی دوست دارم.. پارسال خواهرم (کلاس پنجم ابتداییه) با پولی که ذره ذره جمع کرده بود، برام خرید وقتی گرفتمش، گفت فقط وقتی میخوایی چیزهایی که دوست داری رو بنویسی، ازش استفاده کن : ) اولین روزی که شروع کردم به خوندن (اون روزی که اینجا هم پست گذاشتم) از کشو میزم بیرون آوردمش و باهاش نوشتم.. وقتی دید که دارم ازش استفاده میکنم،گفت یعنی الان چیزهایی مینویسی که دوست داری؟؟ یعنی چرک نویس ها و پاسخنامه ها و کتاب کنکورهاتو دوست داری؟؟
      آره... دوست شون دارم، خییییلی هم زیاد، حتی چرک نویس هامو از اولین روزی که شروع کردم تا الان دور نریختم و یه روز نشون تون میدم : )
      با کتاب هام درد و دل میکنم، گریه میکنم، میخندم و زندگی میکنم.. یه روزی همه این ها خاطره میشه ولی من به خاطر تمام این خاطراتی که ساختم و پایِ اهدافم موندم، افتخار میکنم : )
      ________
      14.45 ساعت + 510 تست

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها منم نظام قدیم هستم و اینکه بگم یکم شرایطم فرق داره با بقیه چون نامزد دارم ولی ازهم دوریم و تلفنی حرف میزنیم اینا ب کنار هدفم دندانه تهرانه چون محل زندگیم بعد ازدواج تهرانه پس این موضوع حیاتیه و باید بهش برسم تا الان کم کاری کردم و نخوندم ولی از همین حالا میخوام منم ب شما بپیوندم و هرشب ساعت مطالعم رو اعلام کنم خداکنه بتونم‌بهش برسم
      البته اینم بگم که پایه ام بجز ریاضی تو بقیه یجورایی قویه و سریع مطالب یادم میان و هوشمم همه میگن ک خ عالیه
      پس منم ب جمعتون راه بدین مرسی....

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      b1c86cbfc859fdf7477b704854c65ad2.jpg

سلاااااااام
      دیروز کاری پیش اومد و برنامه ام تا 2 شب طول کشید تمام که شد، از شدت خستگی نشسته خوابم برده بود حدودا دو ساعت به همون شکل خوابیده بودم تا مامانم بیدار شده بودن
      شما در چه حالید؟؟ میخونید دیگه؟؟
      ________
      دیروز : 14.30 ساعت + 485 تست
      امروز : 14.45 ساعت + 510 تست

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .TelMa نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: b1c86cbfc859fdf7477b704854c65ad2.jpg
مشاهده: 234
حجم: 66.3 کیلو بایتسلاااااااام دیروز کاری پیش اومد و برنامه ام تا 2 شب طول کشید تمام که شد، از شدت خستگی نشسته خوابم برده بود حدودا دو ساعت به همون شکل خوابیده بودم تا مامانم بیدار شده بودن شما در چه حالید؟؟ میخونید دیگه؟؟________دیروز : 14.30 ساعت + 485 تستامروز : 14.45 ساعت + 510 تست
      یا حضرت اسطوقودس!احسنت و افرین!....همین جوری با قدرت پیش بریدچه برنامه ای ریختید؟...میتونید توضیح بدید؟برای بچه ها هم خیلی جالب میشه....موفق باشید
      یا الله/توکل بر خودت

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .TelMa نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: b1c86cbfc859fdf7477b704854c65ad2.jpg
مشاهده: 234
حجم: 66.3 کیلو بایت

سلاااااااام
      دیروز کاری پیش اومد و برنامه ام تا 2 شب طول کشید تمام که شد، از شدت خستگی نشسته خوابم برده بود حدودا دو ساعت به همون شکل خوابیده بودم تا مامانم بیدار شده بودن
      شما در چه حالید؟؟ میخونید دیگه؟؟
      ________
      دیروز : 14.30 ساعت + 485 تست
      امروز : 14.45 ساعت + 510 تست
      واااعووو عالییی هستی
      منم ازت انرژی میگیرم که ادامه بدم
      و مطمئنم موفق میشی

فقط اگر فرصت کردی بگو برنامه ریزی کلی و روزانت چیه
      من نمیدونم چیا رو حذف کنم

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها
      یا حضرت اسطوقودس!احسنت و افرین!....همین جوری با قدرت پیش بریدچه برنامه ای ریختید؟...میتونید توضیح بدید؟برای بچه ها هم خیلی جالب میشه....موفق باشید
      نقل قول نوشته اصلی توسط strang نمایش پست ها
      واااعووو عالییی هستی
      منم ازت انرژی میگیرم که ادامه بدم
      و مطمئنم موفق میشی

فقط اگر فرصت کردی بگو برنامه ریزی کلی و روزانت چیه
      من نمیدونم چیا رو حذف کنم
      به به
      سلاااااام بر شماها
      ظاهرا همینطور بی دقت هم درس میخونید!!! در این پست، به خاطر اینکه زیاد سوال شده بود درمورد برنامه ام کاااامل توضیح دادم(112+45 روز تا پایه کوه !!!) این رو بخونید، اگر بازم سوالی بود بپرسید : )
      روزتون پرانرژی
      ویرایش توسط .TelMa : 12 فروردین 1399 در ساعت 15:00

15. Top | #45

نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها ی سوال داشتم ب نظرم اینجا خوبه بپرسم
      ممنون میشم زوووووود زود راهنماییم کنید
      من نظام قدیمم با فاصله ای که از درسا داشتم فقط مثلا یادمه کتاب میخواد چی بگه دیگه خط یا چیزی حفظ نیستم
      حالا برای زیست اگ کتاب درسیوبخورممثلا حداقل ده دور ولی فقط با تستای سراسری 10 سال اخیر و ازمونای گزینه دو امسال
      میشه کنکورو 70 به بالازد
      چقدر احتمال میدید
      (من خودم تستارو نگا کردم مسلط به همه متن بشیم میشه)

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن