خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 104
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این تاپیک خیلی خوبه

میگم اگر پایه اید یه تاپیک بزنیم هممون شبا گزارش بفرستیم
      هم رقابت ایجاد میشم هم انگیزه
      مخصوصا تو این شرایط که بچه ها سرد شدن یکم به خاطر اوضاع جامعه...

البته اگر دنبال دراما نیستین و بچه درس خونین
      پایه بودین بگین
      Success is what you make it

Take it how it come

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چه حس مثبتی تو این تاپیک هست!
      موفق باشی!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B1%DB%B9_%DB%B1%DB%B6%DB%B5%DB%B7%DB%B1%DB%B0.jpg

عصر بخیر
      چند روزه که در پی وی سوالات تکراری از من میشه که طبیعتا نمیرسم همه رو به موقع و کامل پاسخ بدم پس در این پست سعی میکنم به همه جواب بدم :
      1_ دختری یا پسر؟ دختر هستم و اشتباه از من بود که اطلاعاتم رو کامل نکردم و باعث شد پسر فرض بشم پس معذرت میخوام
      2_ از صفر شروع کردی؟ در پست اول شرایطم رو کامل توضیح دادم که پایه قوی دارم و.... دضمن از نظر من هیچ کسی صفر نیست و اگر پایه تون در ضعیف تر حال ممکن هم هست بتون قول میدم اگر با تمام توان و نیروتون شروع کنید و اصولی بخونید به زیرهزار هم میتونید برسید.. تعجب نداره چون دیدم، با چشم های خودم تلاشش رو دیدم و نظاره گر حالِ خوبش موقع اعلام نتایج هم بودم... لطفا بیشتر از این در موردش سوال نپرسید، این رو گفتم برای افرادی که دنبال نمونه هستن (بزرگترین اشتباه!)
      3_ برنامه ات به چه صورته؟ من طبق آزمون های جامع سنجش برنامه بلند مدت ریختم یعنی تا 29 فروردین پایه و تا 9 خرداد پیش و مرور پایه، هرچند آزمون 19 اردیبهشت هم شرکت میکنم اما تمام شدنِ یا نشدنِ مطالب تا اون آزمون مهم نیست و زمانی که در نظر گرفتم 9 خرداد هست. اگر کنکور سر وقت خودش برگزار شد که بقیه زمانم برای مرور (کاملا کافیه) اما اگر زمانش تغییر کرد، چند روزی صرف مطالعه مباحثی که حذف کردم(هندسه دوم، حرکت شناسی، دینامیک) ، میکنم
      ، بقیه زمان هم طبیعتا برای مرور هست حالا به روش های درست که به موقع مشخص میشه.. با این توضیحات ثابت موندن تاریخ کنکور هیچ آسیبی بهم نمیزنه و همچنان به برنامه ام میرسم پس سراغ اخبار رو نمیگیرم!!!
      4_ میایی رقابتی بخونیم؟ الان دارم همین کار رو انجام میدم دیگه! گفتن ساعت مطالعه و تعداد تست با جزئیات بیشتر هم نوشتنش وقت گیره و هم باعث اضطراب بقیه میشه چون سرعت هامون با هم یکسان نیست.. اگر کسی مایل به مطالعه رقابتی هست هر شب ساعت مطالعه و تعداد تست رو در همین تایپیک به اشتراک بگذاره..
      موضوع آخر : من متاسفانه نمیرسم تک تک تمام پیام های پی وی رو پاسخ بدم و اکثرا هم تکراری ان پس ازتون خواهش میکنم هر موضوعی هست در همسن تایپیک بیان کنید که در زمان های استراحت پاسخ بدم و بقیه هم استفاده کنن.
      _____
      قابِ این تصویر رو خودم درست کردم تا رتبه ام رو روش بنویسم هر وقت بهش نگاه میکنم محکم تر به راهم ادامه میدم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادامه بده دختر این قابی ک درس کردی عااالیه...من امروز 12و نیم با اذان ظهر بیدار شدم(خیلی بده خییییلی...دیشب از فکر اینکه کی تموم کنم و چیکار کنم چطور بخونم اینا خوابم نبرد تا سه بیدار بودم) امشب یه کاریی کردم ک الان ب شدت خوابم میاد امیدوارم لحظه تحویل سال بیدار باشم و همین جا اعلام حضور کنم...متاسفانه امروز نشد بیشتر از 7و نیم ساعت بخونم

#روزای_خوب_تو_راهه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1584652724939.jpg

سلاااااااام
      همه میدونیم که سال جدید باید نو شد اما فکر میکنیم این تازگی فقط برای لباس، وسایل خونه و... هست
      بیایید از یه زاویه دیگه بهش نگاه کنیم! بیایید سعی کنیم در سال جدید ذهن مون رو ترتمیز و مرتب کنیم، اخلاق های خوب مون رو رویه طاقچه بچینیم، آدم های خوب زندگی مون رو کنار کرسیِ مهربونی جمع کنیم و با هم شادی بنوشیم...
      اخلاق ها و خاطرات بد رو دور بریزیم و لکه های کینه و خشم رو بشوریم..
      این روزها خیلی سخته، میدونم اما باید محکم بمونیم. شاد بودن، تمرکز داشتن و عادی زندگی کردن سخت شده اما همه این اتفاقات کمک میکنه که بزرگ بشیم و سختی ها رو تجربه کنیم.. اگر اینطور بهش فکر کنی میتونی از هر ثانیه اش به درستی استفاده کنی..
      امیدوارم روزهای خیلی خوبی در پیش داشته باشید..
      سال نو مبارک
      _______
      12 ساعت + 370 تست

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200322_003526.jpg

دوباره سلاااااااااام
      حالتون چطوره؟؟؟ درس میخونید دیگه؟!!!!!
      یکی ازم پرسید چطوری خسته نمیشی؟؟ جوابم رو اینجا هم میگم که شما بشنوید.. من هم مثل همه خسته میشم و یه جاهایی کم میارم، گریه میکنم، کتاب هام رو میبندم و داد میزنم که دیگه نمی خونم.. بعدش از جام بلند میشم و دست و صورتم رو میشوم و یه لیوان آب خنک می خورم، پشت میزم مطالعه ام مینشینم، سَرَم رو به پشت صندلی تکیه میدم، چشمام رو میبندم و اهدافم رو برای چند لحظه تصویر میکنم.. چند دقیقه در رویاهام زندگی میکنم، نفس میکشم و با تمام وجودم لذت بدست آوردن شون رو احساس میکنم... بعدش که چشم هام رو باز میکنم پُر از انرژی ام و دوباره شروع به خوندن میکنم تا یه روز اون اتفاقاتی که الان بهشون میگم رویا، لحظه به لحظه زندگی واقعیم رو تشکیل بدن...
      بلند شو دوستِ من!! تو نباید تسلیم بشی... تو حق داری خسته بشی، گریه کنی، فریاد بزنی اما حق نداری ناامید بشی.. همیشه به یاد داشته باش که خدا در هر حالی مراقب بنده اش هست..
      .
      .
      هر انسانی هر کاری را که اراده کند می تواند انجام دهد، آدمها تهی از توانایی نیستند، اما گاهی تهی از اراده اند!
      _______
      14 ساعت + 390 تست
      ویرایش توسط .TelMa : 03 فروردین 1399 در ساعت 09:14

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200323_001634.jpg

سلام به همگی
      خییییلی خسته ام و خوابم میاد امشب همین چند خط رو از من داشته باشید تا فردا
      .
      .
      اگر کسی درون خود یک من محکم و استوار نداشته باشد، نمی تواند تغییرات زندگی را تحمل کند.

کلید توانایی تحمل تغییرات این است که
      خودت را "بشناسی"،
      بدانی که چه "ارزشی" داری،
      و از زندگی "چه می خواهی"

این سه باید در ذهن تو ثابت باشند و فقط با اراده تو تغییر کنند،
      نه با تغییرات بیرون...
      _______
      15 ساعت + 470 تست

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .TelMa نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20200323_001634.jpg
مشاهده: 241
حجم: 49.3 کیلو بایت

سلام به همگی
      خییییلی خسته ام و خوابم میاد امشب همین چند خط رو از من داشته باشید تا فردا
      .
      .
      اگر کسی درون خود یک من محکم و استوار نداشته باشد، نمی تواند تغییرات زندگی را تحمل کند.

کلید توانایی تحمل تغییرات این است که
      خودت را "بشناسی"،
      بدانی که چه "ارزشی" داری،
      و از زندگی "چه می خواهی"

این سه باید در ذهن تو ثابت باشند و فقط با اراده تو تغییر کنند،
      نه با تغییرات بیرون...
      _______
      15 ساعت + 470 تست
      به به باریک الله موفق باشی

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B2%DB%B3_%DB%B2%DB%B3%DB%B1%DB%B2%DB%B0%DB%B7.jpg

سلاااااااام
      چه خوب بود اگر میشد اینجا م مثل اینستا، استوری گذاشت از وقتی شروع کردم به خوندن، اینستا رو حذف کردم و خیلی دربرابر نصب دوباره اش دارم مقاومت میکنم
      امشب میخوام برای همه تون با تمام وجود دعا کنم.. من به صحبت کردن با خدا اعتقاد دارم و مطمئنم میشنوه و جواب میده پس میگم:

خدایا برای خوب شدن و خوب ماندن ،
      ‍‍ اراده کرده ایم
      اما
      بی عنایتت، بال پرواز نخواهیم داشت...
      یاریمان ده تا همانی باشیم
      که از خلقتمان بر خود ببالی...

آمین
      ______
      14.30 ساعت + 450 تست

10. Top | #25
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      چجوری ساعت مطالعمو افزایش بدم که از درس زده نشم؟ شما چیکار کردین؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20200324_230923.jpg

سلاااااااام
      خیلی خوابم میاد از طرفی گرسنه هم هستم تااااازه خانواده یه فیلم طنز گذاشتن که صدا خنده شون وسوسه ام میکنه برم ببینم!!! به نظرم خواب بهترین گزینه است
      .
      .
      ‍‍آرزوها و امیدهایت را
      دانه دانه بباف!

"و به دست خدا بسپار"

خواهے دید چه عاشقانه
      برایت تمامے گره هاراخواهدگشود!

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amdanial نمایش پست ها
      چجوری ساعت مطالعمو افزایش بدم که از درس زده نشم؟ شما چیکار کردین؟
      الان زمانی نیست که بشه گفت با 5 ساعت شروع و آروم آروم زیادش کنید! پس با 10 یا حداقل 9 ساعت شروع کنید، حتما در طول نیم ساعت روزانه ورزش کنید، ظهرها نخوابید و تمام خواب تون رو بذارید برای شب، استراحت طولانی بین درسا ها نداشته باشید (حداکثر 15 دقیقه که بازم زیاده!)، تلوزیون و گوشی و فیلم رو کامل کنار بگذارید که ذهنتون متمرکز بشه، عمومی و اختصاصی رو با هم بخونید یعنی یه اختصاصی یه عمومی... اینکه بتونید با ساعت بالا و بدون دلزدگی درس بخونید به برنامه تون هم بستگی داره یعنی ترکیب نحوه چیدن درس ها و مباحث، زمانی که برای هر درس در نظر گرفتید و...
      در کل باید روش درس خوندنتون رو پیدا کنید و خودتون رو بشناسید.. کمی زمان میبره اما نتیجه اش رو میبینید

13. Top | #28
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .TelMa نمایش پست ها
      الان زمانی نیست که بشه گفت با 5 ساعت شروع و آروم آروم زیادش کنید! پس با 10 یا حداقل 9 ساعت شروع کنید، حتما در طول نیم ساعت روزانه ورزش کنید، ظهرها نخوابید و تمام خواب تون رو بذارید برای شب، استراحت طولانی بین درسا ها نداشته باشید (حداکثر 15 دقیقه که بازم زیاده!)، تلوزیون و گوشی و فیلم رو کامل کنار بگذارید که ذهنتون متمرکز بشه، عمومی و اختصاصی رو با هم بخونید یعنی یه اختصاصی یه عمومی... اینکه بتونید با ساعت بالا و بدون دلزدگی درس بخونید به برنامه تون هم بستگی داره یعنی ترکیب نحوه چیدن درس ها و مباحث، زمانی که برای هر درس در نظر گرفتید و...
      در کل باید روش درس خوندنتون رو پیدا کنید و خودتون رو بشناسید.. کمی زمان میبره اما نتیجه اش رو میبینید
      میشه یه توضیح در رابطه با اینکه چطور درس هارو بچینیم که باعث دلزدگی نشه بدین؟ شما خودتون به عنوان مثال چطور چیدید؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B2%DB%B5_%DB%B2%DB%B3%DB%B1%DB%B1%DB%B5%DB%B8.jpg

سلاااام
      بیایید دو کلمه حرف حساب بزنیم!!! ببینم اصلا با خودمون چند چندیم..
      همیشه وقتی میخواستیم یه کاری رو شروع کنیم، دنبال انگیزه بودیم. خب انگیزه رو با ی چیز کوچیک هم درخودمون ایجاد میکنیم حتی خوندن یه جمله مثبت هم میتونه بهمون انگيزه بده و باعث بشه وارد راه بشیم. اما بعد از انگیزه چیزهای مهم تری هم هستن، یعنی وقتی قدم های اول رو برمیداریم، ببینیم آیا میخوایم ادامه بدیم؟ راهی که واردش شدیم درسته؟ علاقه داریم؟ ارزشش رو داره؟ حاضریم براش صبح زود بیدارشیم؟... که بعد از این سوال ها و مرحله ی خواستن، وارد مرحله ای میشیم که باید تلاش کنیم، برای چیزی که میدونیم بهش علاقه داریم، ارزشش رو داره، درسته، واقعا چیزیه که دلمون میخواد و شده هدفمون و تا بهش نرسیم و پیروز این راه نشیم، دست نمی کشیم و نتیجه میگیریم که وقتی از مرحله ی خواستن گذشتیم، پس میتونیم با صبر کردن و تلاش ادامه بدیم تا به پایان راه برسیم و طعم شیرین موفقیت رو بچشیم و با اعتماد بیشتری نسبت به خودمون به زندگی ادامه بدیم.
      شروع کن دوستِ من... تو میتونی
      ________
      14.30 ساعت + 470 تست

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6 نمایش پست ها
      TelMa جان من تازه شروع کردم میخوام اینجا باهات بخونم دوستم ⁦( ꈍᴗꈍ)⁩

روز 1 :

13:39 ساعت
      +
      303 تست

خیلی هم عاااالی
      بدون توقف ادامه بده...

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن