خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کلاس نکته و تست ریاضی

سلام. نظرتون در مورد کلاس استاد آریان حیدری چی هستش در مورد نکته و تست من ریاضی اصلا حوصله نمیکنم بخونم با ریاضی هم حال نمیکنم با دبیرای ریاضی اصلا حال نمیکنم همشون درسی که میدن واسه من خسته کنندس اصلا سرکلاسشون آدم خوابش میگیره ولی تدریس استاد حیدری باحال بود خسته نشدم میخواستم ببینم نتیجه میگیرم با نکته و تستش تدریسشون خوبه کلا نظرتون در مورد کلاس استاد و تدریسش چیه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این تاپیک رو قبلا یه بار نزده بودی ؟

خب ببین من یه سری مباحثو حیدری دیدم : تابع-مثلثات-درجه2-تصاعد-حد-مشتق-کاربرد مشتق

اما به درد میخوره یا نه ؟
      بعضی مباحث رو خوب "درس میده" و دنبال فرار از حل عادی نیست ( مثل درجه 2 تصاعد و حد و مشتق)
      اما مثلا تابع رو خیلی اصرار داره که 90% سوالا با گزینه بری که دیگه کلاس نمیخواد...
      ولی مثلثات و کاربرد مشتقش کلا یه روش دیگه داره و من اینا رو دیدم دیگه ول کردم
      چون به درد نمیخورن یکم سوال عوض شه میمونی چیکار کنی شاید جلو خودش بذاری شاید بتونه با روش خودش حل کنه همون سوالو ولی شما اونقدر تسلط نداری و گیج میشی ...

طبق تجربه من مهم نیست معلم تکنیک کنکوری بگه مهم اینکه آموزش درست بده ...
      Success is what you make it

Take it how it come

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام .پارسال برای کلاسای جامع زده بودم آره .اخه خداییش من با آموزش اصولی تو ریاضی حال نمیکنم کتاب بخونم 5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه بخوام با معلم برم جلو تهش یه جلسه حوصله میکنم واسش نمیدونم ولی فکر کنم بشه 60 درصد زد با کلاس استاد حیدری اینطور نیست؟ خودمم الان 20 درصدی هستم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Brah نمایش پست ها
      این تاپیک رو قبلا یه بار نزده بودی ؟

خب ببین من یه سری مباحثو حیدری دیدم : تابع-مثلثات-درجه2-تصاعد-حد-مشتق-کاربرد مشتق

اما به درد میخوره یا نه ؟
      بعضی مباحث رو خوب "درس میده" و دنبال فرار از حل عادی نیست ( مثل درجه 2 تصاعد و حد و مشتق)
      اما مثلا تابع رو خیلی اصرار داره که 90% سوالا با گزینه بری که دیگه کلاس نمیخواد...
      ولی مثلثات و کاربرد مشتقش کلا یه روش دیگه داره و من اینا رو دیدم دیگه ول کردم
      چون به درد نمیخورن یکم سوال عوض شه میمونی چیکار کنی شاید جلو خودش بذاری شاید بتونه با روش خودش حل کنه همون سوالو ولی شما اونقدر تسلط نداری و گیج میشی ...

طبق تجربه من مهم نیست معلم تکنیک کنکوری بگه مهم اینکه آموزش درست بده ...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز همیشه اونجوری که توی تبلیغات میگن پیش نمیره یکی از رفقام که پارسال نکته وتست آریان حیدری رو ثبت نام کرده بود میگفت کلاسا تا ده روز قبل کنکور ادامه داشته و طبق زمانبدی هم جلو نرفته بوده و موقع تایم های استراحت خیلی زمان رو هدر میداده
      البته باید ببینی خودت با دبیر حال میکنی یا نه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      سلام. نظرتون در مورد کلاس استاد آریان حیدری چی هستش در مورد نکته و تست من ریاضی اصلا حوصله نمیکنم بخونم با ریاضی هم حال نمیکنم با دبیرای ریاضی اصلا حال نمیکنم همشون درسی که میدن واسه من خسته کنندس اصلا سرکلاسشون آدم خوابش میگیره ولی تدریس استاد حیدری باحال بود خسته نشدم میخواستم ببینم نتیجه میگیرم با نکته و تستش تدریسشون خوبه کلا نظرتون در مورد کلاس استاد و تدریسش چیه؟
      در مورد اقای حیدری من اطلاعی ندارم ولی اقای سادات من کلاسای طول سالشو دیدم واقعا ریاضیم افتضاح بود در حد زیر بیست الان بالای شصت حداقل هست در مورد نکته و تست بابک سادات نمیتونم زیاد نظر بدم چون تاالان نکته و تستشو ندیدم ولی اونجوری که خودشون گفتن درصدای بچها رو خیلی میخوان بکشن بالا.اون جزوه جدید داده مغز اونو حتما تهیه کن واقعا اگه میگن حداقل چهل درصد هست واقعا هست پارسال ی کلاس هفت ساعته قبل کنکور گذاشتن انقد خوب بود تمام سوالات مشابه واقعا تیپا یکی بود اگه مفهوم ریاضی و سوالو درک کنی ب راحتی بالا میزنی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آپ

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      نمیدونم کدوم شهر هستی ولی من استاد جندقی پیشنهاد میکنم فکر کنم فقط کرج درس بده کلاسای در طول سالشو میرم و ازش راضیم انقدر این بنده ی خدا باوجدانه البته در مورد کلاسای نکته و تستشون اطلاعی ندارم ولی استاد خوبیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن