خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نکته و تست فیزیک کنکور ذهبی بهتر هست یا یحیوی تاملند

سلام بچه ها خوبید برای کلاس نکته و تست میخوام ثبت نام کنم لطفا اگر میدونید یا تجربه کلاس ها رو دارید بگید ذهبی بهتره یا یحیوی تاملند اگر شخص دیگه هم می‌شناسید معرفی کنید و با رفتن کلاس های اینا چه نتیجه ای میشه گرفت و چه درصد هایی میشه؟ بچه هایی که رفتن بگن چه نتیجه ای داشته براشون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من امسال کلاس ذهبی رو میرم قبلا هم دی وی دی های یحیوی رو داشتم...بنظرم ذهبی بهتر هست.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      من امسال کلاس ذهبی رو میرم قبلا هم دی وی دی های یحیوی رو داشتم...بنظرم ذهبی بهتر هست.
      نظام قدیمی هستی میخوای جدید بدی؟مطمینی ذهبی بهتر از یحیویه؟نوکنده رو دیدی؟
      از چه نظر ذهبی بهتره؟میشه یه توضیح بدی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من قدیمم ...ولی احتمالا نکته تست نظام جدید یحیوی و برم ..چون قدیم نداره
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ariak نمایش پست ها
      نظام قدیمی هستی میخوای جدید بدی؟مطمینی ذهبی بهتر از یحیویه؟نوکنده رو دیدی؟
      از چه نظر ذهبی بهتره؟میشه یه توضیح بدی
      والا هردو کنکور هدف درس میدن و دبیر های خوبی هستن...قطعیتی وجود نداره بیشتر سلیقه ای هست.من نحوه تدریس ذهبی رو بیشتر میپسندم تا یحیوی..حالا ممکن تو از یحیوی خوشت بیاد.
      از هردو نمونه تدریس در نت هست...ببین با کدوم راحت تر هستی.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا هردو کنکور هدف درس میدن و دبیر های خوبی هستن...قطعیتی وجود نداره بیشتر سلیقه ای هست.من نحوه تدریس ذهبی رو بیشتر میپسندم تا یحیوی..حالا ممکن تو از یحیوی خوشت بیاد.
      آخه اون تدریسی که تو تاملند گذاشتن بخش آسونی هست و نکته خاصی نداره به نظرم هیچ کدوم چیز خاصی نمیگن و عادی درس میدن منظورم اینه که از اون قسمتی که تو تاملند گذاشتن نمیشه نتیجه خاصی گرفت ذهبی چه طور درس میده تمام نکات میگه تستی کار میکنه؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهتا. نمایش پست ها
      آخه اون تدریسی که تو تاملند گذاشتن بخش آسونی هست و نکته خاصی نداره به نظرم هیچ کدوم چیز خاصی نمیگن و عادی درس میدن منظورم اینه که از اون قسمتی که تو تاملند گذاشتن نمیشه نتیجه خاصی گرفت ذهبی چه طور درس میده تمام نکات میگه تستی کار میکنه؟
      بله ذهبی همه چیز رو میگه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله ذهبی همه چیز رو میگه
      به نظرتون کلاس های نکته و تست ذهبی شرکت کنم درصدم رو چه قدر افزایش میده فیزیکم خوبه شما از کلاس ها نتیجه گرفتید دردتون افزایش داده؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرتون کلاس های نکته و تست ذهبی شرکت کنم درصدم رو چه قدر افزایش میده فیزیکم خوبه شما از کلاس ها نتیجه گرفتید دردتون افزایش داده؟
      درصدتون افزایش داده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستش به خیلی چیز ها بستگی داره دقیق نمیشه گفت...اگر همه مباحث رو خوندید و مثلا الان 40 میزنید ممکت برسونه به 60-65

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا کسی راجب قضاتی چیزی نمیگه؟

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      چرا کسی راجب قضاتی چیزی نمیگه؟
      قضاتی هم جزو دبیرای خوبه
      اما ایشون زیاد مطرح نیست و خیلیا نمیشناسن ایشونو

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دوست خوب نکته و تست برات معجزه نمیکنه ها . انتظار نداشته باشید چون قرار نیست اگه صفر باشین خوب تسلط برسین .

افزایش درصد هم نه من میتونم بگم نه ذهبی نه یحیوی مونده به خودت که تو این اواخر چه شگردی داشته باشی . همش به خود آدم بستگی داره که چطور بهره برداری کنی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به‌ همه چیزم سلیقه ای میگی فکری رو هم دیدم الان دوران کلید واژه و برخی چیزای ناموجود تو کتاب نظام جدید نیست کریمی رو دیدم واقعا میشد تجربشو تو تدریسش دید

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      به‌ همه چیزم سلیقه ای میگی فکری رو هم دیدم الان دوران کلید واژه و برخی چیزای ناموجود تو کتاب نظام جدید نیست کریمی رو دیدم واقعا میشد تجربشو تو تدریسش دید
      یعنی فکری خوب نیست؟طول سالش که کلید واژه نمیگفت والا یا خلاصه درس اولش خیلی خیلی کم.فقط متن کتابو میگفت خط به خط
      کریمی بهتره؟
      ویرایش توسط ariak : 20 اسفند 1398 در ساعت 17:55

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن