خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش پرهام نمایش پست ها
      منم مثل شما اول میگفتم نیاز به اموزش ندارم همه چی رو میدونم ولی وقتی از موقعی تو کلاساه تام لند ثبت نام کردم با اینکه برنامم طوری هستش که نمیتونم همه فیلمارو انلاین ببینم ولی طوری شده که الان دو هزاریم افتاده که هیچی نمیدونستم و فقط ادعاست از تراز 6000 منو کشوند به 7000 تویه 7 ماه
      کدوم درس های تاملند شرکت میکنی ؟ کدوما برات خوب بوده و واقعا تاثیر داشته؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_pnx نمایش پست ها
      کدوم درس های تاملند شرکت میکنی ؟ کدوما برات خوب بوده و واقعا تاثیر داشته؟
      بیشترین تاثیرش رو تو درس زیست و فیزیک واسم القا شده چون مشکل زیادی با ریاضی و شیمی نداشتم
      اگه بخوام اولویت بندی کنم دبیرارو بر اساس دروس
      اول دکتر حنیف عظیمی
      دوم استاد ملاک پور
      سوم دکتر بابایی
      چهارم استاد ذهبی
      همشون یه جوری تاثیر گذازند به نوبه خودشون نظرم درباره دکتر عظیمی اینه که تو ایران مثل ایشون نیستش هر کی کلاسشو ندیده شاید بگه عمارلو خوبه یا فرهادیان یا ارام فر ولی اگه یه جلسشو ببینی فرقارو احساس میکنی
      ویرایش توسط ارش پرهام : 21 اسفند 1398 در ساعت 12:12

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      فامیل ما امسال میخواد کلاس انلاین فیزیک جامع ثبت نام کنه ذهبی رو بهش پیشنهاد بدم یا یحیوی ؟من خودم نکته و تست ذهبی هستم وسطح کلاس یکم بالاس و این فامیل ما فیزیکش ضعیفه میترسم بدردش نخوره
      ممنون میشم راهنمایی کنید

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirxray نمایش پست ها
      سلام دوستان
      فامیل ما امسال میخواد کلاس انلاین فیزیک جامع ثبت نام کنه ذهبی رو بهش پیشنهاد بدم یا یحیوی ؟من خودم نکته و تست ذهبی هستم وسطح کلاس یکم بالاس و این فامیل ما فیزیکش ضعیفه میترسم بدردش نخوره
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      میتونه نمونه فیلم ها رو از یه مبحث مشخص ببینه هم از ذهبی هم یحیوی و تصمیم بگیره کدومو انتخاب کنه ، چون واقعا سلیقیه ایه!
      درضمن هرچقدر ضعیف باشه مهم اینه بعد آموزش انقدر تست و تمرین کار کنه تا بتونه پایه درسیشو اوکی کنه . اصل دروس اختصاصی "تست زدنه " تا "آموزش".

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirxray نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام . حتما بگو نمونه ببینه من اول میخواستم ذهبی برم و باتوجه به گفته ها تصمیم قطعم ذهبی بود ولی رفتم نمونه دیدم ،فهمیدم اصلا حوصلم نمیکشه سر کلاس ذهبی و خوابم میگیره ولی یحیوی پرانرژی تره و شوخی میکنه بعضی وقتا تکنینک هم میگه علاوه بر تشریحی که خوبه الان قصدم یحیویه پس بگو حتما نمونه تدریس ببینه تا بفهمه با کدوم راحته

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها کامیار چطوره؟
      ترکیب کامیار با نوکنده خوب میشه؟

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      والا حقیقتا من چند روز پیش 500 دادم یحیوی ثبت نام کردم به امید اینکه فیزیک ضعیفم بیاد بالا . ولی متاسفانه پولم ریختم تو اب برای منی که فیزیکم مشکل داشت .وضعیف بود بدرد نخورد .زیاد تمرین حل نکرده بود بود و واسه هر قسمت درس نامه یک یا دو مثال حل کرده بود.اصلا برام جا نیفتاد

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      والا حقیقتا من چند روز پیش 500 دادم یحیوی ثبت نام کردم به امید اینکه فیزیک ضعیفم بیاد بالا . ولی متاسفانه پولم ریختم تو اب برای منی که فیزیکم مشکل داشت .وضعیف بود بدرد نخورد .زیاد تمرین حل نکرده بود بود و واسه هر قسمت درس نامه یک یا دو مثال حل کرده بود.اصلا برام جا نیفتاد
      Dvd رو میگی؟یا نکته تست؟ اگه نکته تست بگی،معمولا نکته و تست برای دانش اموزان ضعیف مخصوصا توی اختصاصی شاید به درد نخوره و وقتشم نسبت به کلاسای جامع محدود تره که تمرین بیشتری نیاز باشه حل کرد
      ویرایش توسط Amirsh23 : 06 تیر 1399 در ساعت 15:33

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن