خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ariak نمایش پست ها
      یعنی فکری خوب نیست؟طول سالش که کلید واژه نمیگفت والا یا خلاصه درس اولش خیلی خیلی کم.فقط متن کتابو میگفت خط به خط
      کریمی بهتره؟
      جلسه صفرش اینو نشون داد که کلید واژه میگه و طوطی وار درس میده والا نکته تست سال پیش کریمی رو دیدم خیلی مفید تر بود

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      به‌ همه چیزم سلیقه ای میگی فکری رو هم دیدم الان دوران کلید واژه و برخی چیزای ناموجود تو کتاب نظام جدید نیست کریمی رو دیدم واقعا میشد تجربشو تو تدریسش دید
      من نظر خودم رو گفتم که ذهبی بهتره چون یحیوی تکنیک میگه و من از تکنیک خوشم نمیاد...حالا ممکن یکی از نظرش تکنیک خوب باشه و فکرکنه یحیوی بهتره چون تکنیک میگه.
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      جلسه صفرش اینو نشون داد که کلید واژه میگه و طوطی وار درس میده والا نکته تست سال پیش کریمی رو دیدم خیلی مفید تر بود
      والا من کلاس طول سالش رو هستم بعضا کلید واژه میگه ولی اینکه آبکی درس بده اصلا اینطور نیست..خیلی خوب متن کتاب درسی رو موشکافی میکنه.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ذهبی رو اصول تدریس میکنه ..
      فیزیک هم تدریس اصولی رو میطلبه...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهتا. نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبید برای کلاس نکته و تست میخوام ثبت نام کنم لطفا اگر میدونید یا تجربه کلاس ها رو دارید بگید ذهبی بهتره یا یحیوی تاملند اگر شخص دیگه هم می‌شناسید معرفی کنید و با رفتن کلاس های اینا چه نتیجه ای میشه گرفت و چه درصد هایی میشه؟ بچه هایی که رفتن بگن چه نتیجه ای داشته براشون
      سلام
      من کلاسایه سالانه ذهبی رو شرکت کردم بیشتر به دنبال نکنه گفتن و روش حل سریع نیستش و فقط میخواد مفهومی اموزش میده که خیلی رویه درصد فیزیکم تاثیر گذاشته به طوری که کمترین درصد فیزیکم تو کانون از 70 درصد تا الان پایین نیومده و به دنبال سریع تموم کردن کلاسا خدا وکیلی نبوده مثل باقی دبیرایه کلاسایه انلاین ولی من تا حالا این یحیوی رو ندیدم ولی ذهبی تا الان خوب بوده ونتیجه داده واسه من
      و اینم بگم همه چیز به خودت بستگی داره این معلما یه وسیله هستن تا تلاش نکنی به درد نمیخوره

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      من نظر خودم رو گفتم که ذهبی بهتره چون یحیوی تکنیک میگه و من از تکنیک خوشم نمیاد...حالا ممکن یکی از نظرش تکنیک خوب باشه و فکرکنه یحیوی بهتره چون تکنیک میگه.والا من کلاس طول سالش رو هستم بعضا کلید واژه میگه ولی اینکه آبکی درس بده اصلا اینطور نیست..خیلی خوب متن کتاب درسی رو موشکافی میکنه.
      میشه بگید منظورتون از اینکه تکنیک میگه چیه؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خوبید برای کلاس نکته و تست میخوام ثبت نام کنم لطفا اگر میدونید یا تجربه کلاس ها رو دارید بگید ذهبی بهتره یا یحیوی تاملند اگر شخص دیگه هم می‌شناسید معرفی کنید و با رفتن کلاس های اینا چه نتیجه ای میشه گرفت و چه درصد هایی میشه؟ بچه هایی که رفتن بگن چه نتیجه ای داشته براشون
      https://gm1.ggpht.com/j0v-lRChPyTHWM...-l75-ft-l75-ft
      من بازم ثبت نام کردمش

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه بگید منظورتون از اینکه تکنیک میگه چیه؟
      هیچی یه روشایی هستش که فقط برایه یه تست محدود جواب میده
      سر کنکور همه این تکنیک ها یا یادت میره یا جواب نمیده

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش پرهام نمایش پست ها
      سلام
      من کلاسایه سالانه ذهبی رو شرکت کردم بیشتر به دنبال نکنه گفتن و روش حل سریع نیستش و فقط میخواد مفهومی اموزش میده که خیلی رویه درصد فیزیکم تاثیر گذاشته به طوری که کمترین درصد فیزیکم تو کانون از 70 درصد تا الان پایین نیومده و به دنبال سریع تموم کردن کلاسا خدا وکیلی نبوده مثل باقی دبیرایه کلاسایه انلاین ولی من تا حالا این یحیوی رو ندیدم ولی ذهبی تا الان خوب بوده ونتیجه داده واسه من
      و اینم بگم همه چیز به خودت بستگی داره این معلما یه وسیله هستن تا تلاش نکنی به درد نمیخوره
      درسته من هم تمام مفاهیم بلدم دنبال اینم چیزای جدید یا راه های بهتر یاد بگیرم ولی اینجوری که شما میگید که تاثیر خوبی روی درصدتون داشته حتما خوبه به نظرتون توی کلاس نکته و تست هم میتونه به خوبی کلاس سالانه باشه و همه چیز در اون گفته میشه؟ چون من سالانه شرکت نکردم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من مفاهیم کامل بلدم و دنبال اینم که چیزای جدید و راه های بهتر یاد بگیرم ولی اینطور که شما میگید تاثیر خوبی روی درصدتون گذاشته حتما خوبه به نظرتون کلاس های نکته و تستش مفیده و میتونه همه ی مطالب بگه؟ آخه من کلاس های سالانه شرکت نکردم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درسته من هم تمام مفاهیم بلدم دنبال اینم چیزای جدید یا راه های بهتر یاد بگیرم ولی اینجوری که شما میگید که تاثیر خوبی روی درصدتون داشته حتما خوبه به نظرتون توی کلاس نکته و تست هم میتونه به خوبی کلاس سالانه باشه و همه چیز در اون گفته میشه؟ چون من سالانه شرکت نکردم
      به نظرتون یه دبیر که تو کلاس سالانه اش تا الان که هنوز تمومه نشده و ادامه داره 34 جلسه از دوازدهم رو گفته و 26 جلسه از پایه روایا میتونه تو 12 جلسه بیاد درس بده همه رو اگه واقعا این جوری که میگید خوب مفهوم رو میفهمید شاید بتونه یه کمک شایانی بکنه تا درصدتون از اینی که هست بهتر باشه ولی همه چیز به تلاش و مطالعه خودت بستگی داره

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید سه بار پیامم ارسال شد به خاطر اختلال اینترنته

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرتون یه دبیر که تو کلاس سالانه اش تا الان که هنوز تمومه نشده و ادامه داره 34 جلسه از دوازدهم رو گفته و 26 جلسه از پایه روایا میتونه تو 12 جلسه بیاد درس بده همه رو اگه واقعا این جوری که میگید خوب مفهوم رو میفهمید شاید بتونه یه کمک شایانی بکنه تا درصدتون از اینی که هست بهتر باشه ولی همه چیز به تلاش و مطالعه خودت بستگی داره
      آخه از شاگردای حضوری ایشون پرسیده بودم میگفتن خیلی خوب همه چی میگه و جمع میکنه درضمن من الان همه درس ها رو بلدم ونیاز به آموزش ندارم فقط مرور وتست و حالا یه جورایی افزایش درصد

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه از شاگردای حضوری ایشون پرسیده بودم میگفتن خیلی خوب همه چی میگه و جمع میکنه درضمن من الان همه درس ها رو بلدم ونیاز به آموزش ندارم فقط مرور وتست و حالا یه جورایی افزایش درصد
      منم مثل شما اول میگفتم نیاز به اموزش ندارم همه چی رو میدونم ولی وقتی از موقعی تو کلاساه تام لند ثبت نام کردم با اینکه برنامم طوری هستش که نمیتونم همه فیلمارو انلاین ببینم ولی طوری شده که الان دو هزاریم افتاده که هیچی نمیدونستم و فقط ادعاست از تراز 6000 منو کشوند به 7000 تویه 7 ماه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم مثل شما اول میگفتم نیاز به اموزش ندارم همه چی رو میدونم ولی وقتی از موقعی تو کلاساه تام لند ثبت نام کردم با اینکه برنامم طوری هستش که نمیتونم همه فیلمارو انلاین ببینم ولی طوری شده که الان دو هزاریم افتاده که هیچی نمیدونستم و فقط ادعاست از تراز 6000 منو کشوند به 7000 تویه 7 ماه
      خوب من که از الان نمیتونم شروع کنم و همه این کلاسا رو ببینم خیلی زیاده و وقت نمیشه چی کار کنم؟

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من درصدم بدون کلاس حدود 65 هست این کلاسا رو برم به نظرتون تاثیر خوبی داره یعنی مفیده شما گفتید اینا مثل کلاسای سالانه مفید نیست استرس گرفتم شک افتادم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن