خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29

موضوع: سردرگمی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سردرگمی

سلام دوستان
      من کنکوری ۹۹ هستم. متاسفانه تا یک هفته پیش اصلا مطالعه کنکوری نداشتم و فقط برای امتحان های مدرسه(تشریحی)درس خوندم. الان یک هفته اس که شروع کردم و دارم برای کنکور می خونم.ولی وقتی به زمان هایی که از دست دادم فکر می کنم کاملا نا امید میشم. خودم فکرم اینه که یک سال پشت کنکور بنشینم. ولی خانواده ام مخالفن. دارم دیوونه میشم.
      سوالم اینه آیا واقعا کسی بوده که تو دو ماه از صفر شروع کنه و رتبه بیاره؟ آیا واقعا امکان پذیره؟
      دوستان پشت کنکوری لطفا تجربیاتشون رو درباره پشت کنکور بودن بگن.
      بابت تکراری بودن تاپیک معذرت میخوام ولی واقعا به راهنمایی نیاز دارم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من کنکوری ۹۹ هستم. متاسفانه تا یک هفته پیش اصلا مطالعه کنکوری نداشتم و فقط برای امتحان های مدرسه(تشریحی)درس خوندم. الان یک هفته اس که شروع کردم و دارم برای کنکور می خونم.ولی وقتی به زمان هایی که از دست دادم فکر می کنم کاملا نا امید میشم. خودم فکرم اینه که یک سال پشت کنکور بنشینم. ولی خانواده ام مخالفن. دارم دیوونه میشم.
      سوالم اینه آیا واقعا کسی بوده که تو دو ماه از صفر شروع کنه و رتبه بیاره؟ آیا واقعا امکان پذیره؟
      چرا دو ماه؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان که تعطیله بهترین تایمه و میتونی خودتو بکشی بالا
      غصه نخور خیلیا هنوزم شروع نکردن
      مطمئن باش رتبه ات نسبتا خوب بشه خانواده میذارن بمونی فعلا فکر موندن نکن❤
      ♡Be your Own HERO

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یکی مثل همه نمایش پست ها
      چرا دو ماه؟؟؟
      خرداد که باز هم باید تشریحی خوند.خب میمونه فروردین و اردیبهشت

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قرار نیست که بشینی یه روز سلامت یا هویت بخونی
      معدلم که تاثیرش به هیچ دردی نمی خوره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کی گفته ؟خود من میرفتم سر جلسه امتحان نهایی اصلا نمیدونستم قراره چه درسی رو امتحان بدم ! صبح دوستام بهم میگفتن !

ببین مثال کنکور و امتحان نهایی مثل پرش از رو یه چاله یه متری و یه چاله ده سانتی متریه ! کسی که بتونه از یه چاله یه متری بپره میتونه ده سانتی متری رو هم رد کنه !!!
      من معدل امتحان نهاییمم در نهایت بالا شد ! ولی ببین انقد بی ارزشه ک حتی الان یادم نیس معدلم چند شد!!! وقتی تاثیری تو کنکور نداره چرا انقد درگیرش میشید اخه؟
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها

کی گفته ؟خود من میرفتم سر جلسه امتحان نهایی اصلا نمیدونستم قراره چه درسی رو امتحان بدم ! صبح دوستام بهم میگفتن !

ببین مثال کنکور و امتحان نهایی مثل پرش از رو یه چاله یه متری و یه چاله ده سانتی متریه ! کسی که بتونه از یه چاله یه متری بپره میتونه ده سانتی متری رو هم رد کنه !!!
      من معدل امتحان نهاییمم در نهایت بالا شد ! ولی ببین انقد بی ارزشه ک حتی الان یادم نیس معدلم چند شد!!! وقتی تاثیری تو کنکور نداره چرا انقد درگیرش میشید اخه؟
      ممنون از راهنمایی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یکی مثل همه نمایش پست ها
      قرار نیست که بشینی یه روز سلامت یا هویت بخونی
      معدلم که تاثیرش به هیچ دردی نمی خوره
      ممنون از راهنمایی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      بله بوده
      یکی از دوستان تو همین انجمن که از دوستای منم هست تونست فوریت دانشگاه تهران قبول بشه که هدفشم همون بود و خیلی دوس داشت
      شما چرا نتونی بخون میرسی
      LEFT
      4/19/2021

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      به نظرم پشت کنکور نمونین بهتره !
      البته اگر مطمئنین که میتونین یک سال بدون ناامید شدن و در نظر گرفتن سال قبلش برای کنکور بخونین پشت موندن خوبه!
      اما باید خیلی مطمئن باشین از خودتون
      من که از پشت کنکور موندنم راضی نبودم. البته امسال هم مجبور شدم و سال سوممه که میخوام کنکور بدم
      به نظرم از همین الان شروع کنین به خوندن و به هیچی فکر نکنین و ناامید هم نباشید
      درسهاتون رو عمیق بخونین و اصلا فعلا به سال اینده و کنکور سال اینده فکر نکنین
      بیشتر امسال رو مدر نظر داشته باشین و سخت تلاش کنین و به فکر قبولی تو این کنکور پیش رو باشین
      چون با تلاشه که نتیجه میده کارها
      فقط حرف کافی نیست(خودم کلی حرف زدم و عمل نکردم حالا غصه میخورم! البته دیگه جای غصه خوردن هم نداره .چون دارم با امید و انگیزه برای سومین کنکورم درس میخونم و تلاش میکنم)

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      چه رتبه و رشته ای مد نظرت هست؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      چه رتبه و رشته ای مد نظرت هست؟
      رشته های پیراپزشکی.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

بله بوده
      یکی از دوستان تو همین انجمن که از دوستای منم هست تونست فوریت دانشگاه تهران قبول بشه که هدفشم همون بود و خیلی دوس داشت
      شما چرا نتونی بخون میرسی
      تاپیک اون عزیز رو خوندم. مثل اینکه ایشون قبلا مطالعه جدی داشتن ولی من اصلا کنکوری نخواندم و فقط در حد امتحانات مدرسه مطالعه داشتم.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رشته های پیراپزشکی.
      رشته های پیرا پزشکی رو میشه با 4 ماه مطالعه قبول شد.
      در اغلب درس ها تفاوتی بین مطالعه تشریحی و تستی وجود نداره،میتونی طوری درس بخونی و مبحث انتخاب کنی که هم کنکور رو پوشش بدی هم امتحانات مدرسه رو.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمونه سوالای کنکور سالای گذشته رو بزن
      از کتاب دور دنیا و یا زرد قلمچی استفاده کن
      البته کنکوریم و چند کنکور خیلی سبز هم هست
      (کتابایی که اسم بردم همه نمونه سوال های سالهای گذشته کنکور رو داره فقط انتشاراتش فرق داره )
      بگیر همین نمونه سوالا رو خوب کار کن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن