خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

۩۩๑ نظرات و انتقادات اهالی فوتبال در مورد سریال پژمان ۩۩๑

* خداداد عزیزی: یکی - دو قسمت این سریال را دیدم و فکر می‌کنم شرایط فوتبالیست‌ها اینجوری که سریال پژمان نشان می‌دهد، نیست. این سریال کمدی است و وضعیت فوتبالیست‌ها به این فضاحت نیست و فکر نمی‌کنم فوتبالیست‌ها اینقدر بی سواد و تابلو باشند.

پژمان جمشیدی وقتی چنین سریالی بازی می‌کند، یعنی دوست دارد او را اینطوری نشان بدهند که مدام پس‌گردنی بخورد و وقتی خودش این شرایط را دوست دارد، من چه بگویم اما خودم هیچ‌وقت اجازه نمی‌دهم راجع به من چنین سریالی بسازند چون اینطوری نیستم که مدام بابام به من پس گردنی بزند یا دنبال این باشم که مردم هر جا می‌روم من را بشناسند. به هر حال این سریال کمدی است و نمی‌دانم چه بگویم.

من هرجا می‌روم مردم صحبت می‌کنند و لطف دارند اما خودم دنبال این نیستم که کسی من را بشناسد و کارم را راه بیندازند. شخصیت آدم‌ها با هم فرق دارد و نمی‌شود گفت چون پژمان در چنین سریالی بازی کرده همه فوتبالیست‌ها اینطوری هستند.

مهرداد میناوند: کاش پژمان هیچ وقت فوتبالیست نبود و در بازیگری پیش می‌رفت. من به عنوان یک دوست حرف می‌زنم؛ او بازیکن تیم ملی است چیزی که مرتبط در این سریال مورد تمسخر قرار می‌گیرد در حالی که اگر کسی فقط یک بار هم پیراهن تیم ملی را بپوشد حسابش با بقیه فوتبالیست‌ها جداست چون از بین 70-80 میلیون ایرانی در مقاطع خاص زمانی فقط 22 نفر هستند که شاکله یک تیم ملی را تشکیل می‌دهند، پژمان هم جزو این آدم‌ها بوده و به قول خودش یک گل ملی هم دارد. پس او متعلق به خودش نیست و به هر حال بخشی از حضورش را به مردم و فوتبال بدهکار است. باز هم می‌گویم کاش پژمان فوتبالیست نبود و این نقش را یک بازیگر بازی می‌کرد.

یکی از شوخی‌هایی که خیلی در این سریال تکرار شده، یک نفر مدام توی سر پژمان جمشیدی می‌زند. من واقعا نمی‌دانم این شوخی بانمکی است یا نه ولی برای من هم به عنوان یک دوست و هم به عنوان یک هم تیمی وجه آزاردهنده‌اش خیلی بیشتر است. شما عمرا بتوانید فوتبالیستی پیدا کنید که بدون غرور باشد حالا البته به شما خواهند گفت که بابا موضوع طنز است اما واقعیتش این است که این تصویر از طریق طنز در ذهن مردم جا می‌افتد و نتیجه خوبی هم ندارد.

خدا وکیلی کدام فوتبالیست که حاضر بشود برود پشت نیسان بنشیند و با گوسفند مسافتی را طی کند؟ همه می‌دانند فوتبالیست‌ها به خصوص در سطحی که پژمان بوده غرور دارند و حداقل در این زمینه خیلی مراقب خودشان هستند. اگر نخواهم زیاده روی کنم باید بگویم که این تصاویر توهینی به فوتبالیست‌ها که از طرف یک خودی انجام می‌شود.

حمید درخشان در این مملکت کم کسی نبوده است، همه ما متولدین دهه 50 و پرسپولیسی‌ها به عشق او به ورزشگاه می‌رفتیم و برای دیدن بازی‌های فوق‌العاده‌اش. من واقعا از حمیدخان تعجب کردم که در این سریال حاضر شده. شاید هم نظر من غلط باشد ولی نظر شخصی من است که آدم‌هایی در حد حمید درخشان باید مواظب تصویر بیرونی‌شان باشند.

حضور بهروز رهبری‌فرد هم در این سریال جالب است، بهروز البته همیشه بازیکن ممتازی بود و نیازی نداشت این کارهایی که در سریال می‌کند را انجام بدهد، با این حال نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که برود نقش آدمی را ایفا کند که مثلا برای حضور در یک تیم فوتبال تن به هر ذلتی می‌دهد.

البته سبک سریال‌های طنز یک جوری است که هر دفعه باید یک قشری را سوژه کنند. اما مثلا سریال ساختمان پزشکان کار قبلی آقای سروش صحت پزشکان را مسخره کرد. الان از این سریال این بو به مشام می‌رسد، بوی مسخره کردن. من به خود پژمان هم گفتم آن پلان پشت وانت می‌توانست حداقل کمی تلفیق بشود. آیا پژمان نمی‌توانست با گوسفند پشت نیسان ننشیند و تنها کار را انجام بدهد یا بهروز رهبری‌فرد چه لزومی داشت که برای نشان دادن پاچه خاری روی زمین غلت بزند.

* نیما نکیسا: معمولا مصاحبه نمی کند و اهل جار و جنجال هم نیست. اما انگار پخش این سریال کمی او را دلخور کرده است: در بین فوتبالیستها آدمهای باسواد، اساتید دانشگاه و فرهیختگان بسیاری وجود دارند، همه فوتبالیستها در ریاضی ضعف ندارند و نباید جماعت فوتبالیست را با چهره ای بیسواد و پرخاشگر به جامعه معرفی کرد. خودم مشغول تحصیل در کارشناسی ارشد هستم و با رتبه دورقمی هم قبول شدم. ما پشت وانت کنار گوسفند نمی نشینیم و پشت تلفن به همسرمان «میومیو» نمی کنیم!! ما در بدترین زمینهای این مملکت عرق ریختیم و روی تختهای بیمارستان دردها کشیدیم.

علی کریمی هم نقدهای کوچکی داشت که البته خیلی لطیف و در لفافه آنها را مطرح کرد. به هر حال او دوستی دیرینه ای با برداران قاسمخانی دارد و هر حرفی نمی زند: به نظر من خود هنرپیشه ها و بقیه قشرها هم یکسری مسائل و مشکلاتی دارن که می شد به اونها هم اشاره کرد.

من نمی گم فوتبالیست ها ایرادی ندارن و همه چیز درسته ولی به هر حال یکسری چیزهای مثبت هم هست که می شد به اونها پرداخت. البته الان نمی شه در مورد این قضیه نظر داد ... فعلا خیلی زوده که بخوایم قضاوت کنیم ولی امیدوارم که داستان به این سمت و سو بره.

و بالاخره سردار رویانیان نیز در اظهار نظری کوتاه گفته بود: به نظرم این سریال خوب نیست، یک مقدار در دیالوگ‌ها و موارد فنی آن دقت نشده و این خوب نیست.

خود پژمان جمشیدی از حضورش راضی است و معتقد است ساده لوح جلوه دادن یک ستاره فوتبال نه از روی تمسخر بلکه از روی درد است و او با اینکار فقط میخواهد بی وفایی دنیای فوتبال به ستاره های گذشته را نشان بدهد.

منبع_____مشرق نیوز

فعلن ...!!!
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 25 مهر 1392 در ساعت 19:34

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرمن که عالیه مردم ماهیچ وقت جنبه انتقاد ندارن به نظر من که سریال خیلی عالیه حالاهرکی هرچی میخوادبگه
      ممنون داداش پوریا
      خُدایـا دَقیـقا داریـــ با زِندگـــــی مَن
      چیـــکار میکُنیــــــ؟؟؟
      بگـو شـایَد بِتـــُــونَم کُمکِتــــــ
      کُنـم!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سریال پژمان دیگه کدومه ؟
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2shiraz نمایش پست ها
      سریال پژمان دیگه کدومه ؟
      صبح به خیر شیراز

بابا سریال طنزه شنبه تا چهارشنبه از شبکه3 پخش میشه و یکی از بازیگرای نقش اولش پژمان جمشیدیه...!!!

فعلن ...!!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      صبح به خیر شیراز

بابا سریال طنزه شنبه تا چهارشنبه از شبکه3 پخش میشه و یکی از بازیگرای نقش اولش پژمان جمشیدیه...!!!

ولم کنااااا . همیجوریش از کلی سریالا عقبم و تو لیست منیجرم قارچ بستن
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن