خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18

موضوع: کنکور1400

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کنکور1400

سلام من تابستان 99کارشناسی ام رو می گیرم وقصدم اینه که برای کنکور 1400شرکت کنم و با توجه به این که فقط نظام جدید برگزار میشه می خواستم بدونم تغیرات خیلی زیاده آیا واقعا میشه با خوندن کتاب کمک درسی نتیجه گرفت میگن زیست وشیمی خیلی تغییرکرده به نظرتون میشه خوند هدفم رشته پرستاری دولتی است ممنون میشم اگر کمکم کنید باسپاس

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره میتونی درسااسونترشدن اتفاقا شروع کن بخون

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی نسبت به نظام قدیم کلا مباحث عوض شده یا فقط حذف و ویرایش شده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 29149680640 نمایش پست ها
      سلام من تابستان 99کارشناسی ام رو می گیرم وقصدم اینه که برای کنکور 1400شرکت کنم و با توجه به این که فقط نظام جدید برگزار میشه می خواستم بدونم تغیرات خیلی زیاده آیا واقعا میشه با خوندن کتاب کمک درسی نتیجه گرفت میگن زیست وشیمی خیلی تغییرکرده به نظرتون میشه خوند هدفم رشته پرستاری دولتی است ممنون میشم اگر کمکم کنید باسپاس
      سلام،بیشتر حذفیات بوده.زیاد چیز جدیدی اضافه نشده.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر زیست و شیمی کلا مباحث عوض شده واقعا خوندنش سخته من نهایت بتونم از شهریور99استارت بزنم لطفا راهنمایی ام کنید با تشکر

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،بیشتر حذفیات بوده.زیاد چیز جدیدی اضافه نشده.
      عمومی چطور من اگه بخوام از شهریور99استارت بزنم با چه مباحثی شروع کنم واز چه منابعی استفاده کنم ممنون.
      ویرایش توسط 29149680640 : 16 اسفند 1398 در ساعت 23:40

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر زیست و شیمی کلا مباحث عوض شده واقعا خوندنش سخته من نهایت بتونم از شهریور99استارت بزنم لطفا راهنمایی ام کنید با تشکر
      شیمی اصل مطالب همون هست و حتی ساده تر شده...فقط یه سری مطالب حفظی اضافه شده.
      ولی زیست یه خورده تغییراتش بیشتر...از الان بهتر شروع کنی تا شهریور یک دور کتاب های درسی رو بخونی.روزی یک ساعت-45دقیقه هم بخونی کافی هست

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی اصل مطالب همون هست و حتی ساده تر شده...فقط یه سری مطالب حفظی اضافه شده.
      ولی زیست یه خورده تغییراتش بیشتر...از الان بهتر شروع کنی تا شهریور یک دور کتاب های درسی رو بخونی.روزی یک ساعت-45دقیقه هم بخونی کافی هست
      برای زیست وشیمی از چه منبع کمک درسی استفاده کنم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عمومی چطور
      ادبیات تقریبا همون.یه سری درس های جدید اضافه شدن زبان فارسی ساده تر شده و تاریخ ادبیات تقریبا حذف شده.
      دینی حجم کتاب ها کمتر شده ولی متن درس ها تغییر کردن.تعداد آیات کمتر شده
      عربی لغات و متن درس ها تغییر کردن قواعد همون و بلکه ساده تر شده.
      زبان تنها درسی هست که در نظام جدید سخت تر از نظام قدیم شده...کلا کتاب ها عوض شدن و کلی لغت جدید اضافه شده ولی گرامر ساده تر شده.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای زیست وشیمی از چه منبع کمک درسی استفاده کنم
      شیمی : الگو-خیلی سبز-مبتکران
      زیست : کتابای عمارلو که البته فعلا دهمش چاپ نشده

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی : الگو-خیلی سبز-مبتکران
      زیست : کتابای عمارلو که البته فعلا دهمش چاپ نشده
      من نظرم برای شیمی مبتکرانه و برای زیست الگو هست به نظرت خوبه برای ریاضی تخته سیاه و برای فیزیک گاج میکرو و برای عمومی هم گاج میکرونقره ای البته این منابع رو با توجه به سطح درسیم میگم به نظرت جوابگو هست برای قبولی پرستاری دولتی ممنون از راهنمایی ات اگه بخوام از شهریور استارت جدی رو بزنم روزی 10 ساعت خوندن کافیه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من نظرم برای شیمی مبتکرانه و برای زیست الگو هست به نظرت خوبه برای ریاضی تخته سیاه و برای فیزیک گاج میکرو و برای عمومی هم گاج میکرونقره ای البته این منابع رو با توجه به سطح درسیم میگم به نظرت جوابگو هست برای قبولی پرستاری دولتی ممنون از راهنمایی ات اگه بخوام از شهریور استارت جدی رو بزنم روزی 10 ساعت خوندن کافیه
      در مورد زیست سراغ الگو اصلا نرو...همونطور که گفتم کتاب های عمارلو رو بگیر.
      برای ریاضی تخته سیاه درس نامه هاش خوبن ولی تست هاش بروز نیست..باید حتما کنارش یک کتاب دیگه هم کار کنی.در مورد فیزیک،آموزش شگفت انگیز بهتر(آموزش شگفت انگیز نظام جدید معادل مبتکران نظام قدیم هست)بخصوص دوازدهمش.
      اگر واقعا روزی 10 ساعت بخونی،کاملا کافی هست.حتی برای رشته های بهتر از پرستاری.
      برای هدف و رتبه ای که در نظر داری،شروع از شهریور خوبه.البت بنظرم خوبه از الان شروع به حفظ لغات زبان کنی و تا شهریور کتاب های درسی زیست رو هم یک دور بخونی اینطوری کارت آسون تر میشه.

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      احتمال داره 1400 بازم دو کنکور برگزار بشه

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roz1377 نمایش پست ها
      احتمال داره 1400 بازم دو کنکور برگزار بشه
      کنکور ۱۴۰۰ فقط نظام جدیده اما با این شرایط فکر نکنم تا ۱۴۰۰ داوطلبی باقی بمونه کرنا کنکورم برداشت

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      کنکور ۱۴۰۰ فقط نظام جدیده اما با این شرایط فکر نکنم تا ۱۴۰۰ داوطلبی باقی بمونه کرنا کنکورم برداشت
      99 هم تک نظامه بود بعدا گفتن دو کنکوره هس .1400 هم فعلا گفتن تک نظامس ولی ممکنه به خاطر تعداد بالای نظام قدیمی ها دو کنکوره بکنن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)