خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خواهش میکنم کمک کنیدفوریه

سلام دوستان من تابه حال آرزوم بوده که پکیج6040روداشته باشم چون واقعالازمش دارم وچندروزپیش تویه کانالی پیداش کردم ولی مشکلی دارم واونم اینکه خودم گوشی ندارم ومامان وبابام هم تحت هیچ شرایطی گوشیشونونمیدن حالا ن چیکارکنم راهی هست ؟که فایلاروبیارم روویندوزدانلودشون کنم؟راهی به جزنصب تل روویندوز؟ممنون میشم اگه پاسخ بدید.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فایل رو فروارد کنید به بات @LinkToFilesBot تا براتون لینک دانلود درست کنه
      بعد لینک دانلود رو با سایت Bit.ly کوتاه کنید که قابل تایپ بشه

بعد لینکو تو مرورگر روی ویندوز تایپ کنید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      های! اگه بگردی فایل های آپلود بوی شونو پیدا میکنی! و از طریق اون فایل هارو دانلود کن^^
      یا فایل هارو با ربات تبدیل به لینک مستقیم کن و دانلود کن!
      یا با خانواده حرف بزن بگو اخر شبا گوشی رو بدن بهت که نت شبانه بگیری و دانلود کنی
      موفق باشی*-*

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      سلام دوستان من تابه حال آرزوم بوده که پکیج6040روداشته باشم چون واقعالازمش دارم وچندروزپیش تویه کانالی پیداش کردم ولی مشکلی دارم واونم اینکه خودم گوشی ندارم ومامان وبابام هم تحت هیچ شرایطی گوشیشونونمیدن حالا ن چیکارکنم راهی هست ؟که فایلاروبیارم روویندوزدانلودشون کنم؟راهی به جزنصب تل روویندوز؟ممنون میشم اگه پاسخ بدید.
      سلام
      دو راه داری
      اولی آسونتره بهت میگم:
      با استفاده از یک موبایل یا لب تاپ ، از خود تلگرام فایل رو دانلود کنی و به خانوادت جلوشون توضیح بدی که برای این دلیل هست ، راحت تره
      دومی:
      وارد این آییدی بشی
      @LinkToFilesBot
      وقتی شدی دکمه استارتش رو بزنی
      وقتی زدی
      همون فایل فیلمی که میخوای دانلود کنی رو از توی کانال Forward کنی داخل اون رباتی که تازه داخلش عضو شدی
      بعداز چند دقیقه فایل داخل ربات آپلود میش و یک گزینه بهت میده اونو بزنی
      یک لینک برات تولید میشه ، این لینک رو داخل مرورگر کامپیوتر یا گوشیت وارد کنی و از اون طریق دانلودش کنی
      که البته
      برای هر دو روش شما نیاز به خود تلگرام داری
      پس بنظرم رو اولی کار کن راحت تره چون خیلی وقتا رباته لینک دانلودش خرابه تست کردم.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با پدر و مادرت صحبت کن / ضمنا یادت باشه 6040 خیلیم رویایی نیست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

تلگرام رو رو وب میشه بالا آورد .
      ضمنا بهترین راهش تلگرام رو ویندوزه با یک بسته شبانه نت ایرانسل
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      و یه نصیحت که نمیشه گف اما حرف دوستانه من از تاپیک های شما که دیدم خیلی اخیرا درگیر منابع این معلم و اون معلم شدید. خواهش میکنم که با یه دبیر برید و تستای کمک آموزشیتون رو بزنین بخدا موفق میشید . 6040 هم چنان شاخی نیس فقط سازندش کساییی هستن که رسانه و تبلیغات دستشونه

بازهم خود دانی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شاید باورت نشه ولی حجم ابن پروژه اینقد زیاده که تا به حال کسی باهاش موفق نشده...!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پک چنان چشمگیری نیس ، غیر از دینی و زبانش ، از منبع دیگه ای برای باقی درسا استفاده کنید.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم وقتتون نگذرون رو این پکیچ 6040 من قطعا میدونم کسی از این حرف اخر نتیجه نگرفته فقط به خاطر تبلیغات زیادش انقدر معروفه این پکیج 6040 که رویا نیست که میگی انقدر نظرم اینه که منبعتو عوض کن اگه در حد توانت هست تو کلاسایه انلاین نکته و تست موسساتی مثل تاملند ثبت نام کن من کلاسایه سالانش تو دروس تخصصیش عضوم میانگین تراز دروس تخصصیم 7000 شده باهاشون نسبت به پارسال هزارتا جهش تراز داشتم
      بازم خود دانی !!!!!!

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه رباتی هست به اسم get public link bot که فایل رو فروارد میکنی داخل اون ربات و میفرسته توی گوگل درایو و لینک دانلودشو میسازه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مردم چقدر رویاهای شیرینی دارن
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Unknown_ نمایش پست ها
      مردم چقدر رویاهای شیرینی دارن
      خودت هم داری ها

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neutrino نمایش پست ها
      خودت هم داری ها
      نه ایشون جزء اون مردم حساب نمیشن
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نه ایشون جزء اون مردم حساب نمیشن
      شما از کجا میدونی؟
      چی کارشی؟
      پس جزو کدوم مردمن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن