خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یکتا یا عبدالمحمدی؟

سلام شما با یکتا جواب گرفتید؟ نظرتون بین یکتا و عبدالمحمدی چیه ؟ اگر هر دو رو بلند مدت دیدین

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نمیدونم آقای بدیع رو میشناسید در ادبیات یا نه
      من ایشون رو از سالهای خیلی دور زمانی که شب شعر برگزار میکردن در تلگرام میشناسمش الآن هم فکر کنم کلاس کنکور دارن و هر از گاهی از تدریس ادبیات عکس میزارن ولی نمیدونم کدوم موسسه تدریس میکنن اسمشون هست علیرضا بدیع و مطمئنم که تدریس بی نظیری رو هم میکنن (البته نمیدونم کدوم موسسه هستن)
      ایشون شاعر درجه یکی هستن و شما رو از هر درد و رنج و سختی میکشن تو دل دنیای ادبیات به طوریکه دوست ندارید ازش خارج بشید(شعر هاشون رو عرض میکنم)
      چند روز پیش یه ویدیو درباره کلاسای کنکور و اشکالاتی که آقای یکتا در حین تدریس داشتن و حتی شعر رو غلط رو خوانی میکردن رو تو پیجشون گذاشته بودند و توضیح داده بودند که اقای یکتا حتی درباره مدرکشون هم به دروغ میگویند دکترای ادبیات دانشگاه تهران هستند و ایشون حتی لیسانس ادبیات رو هم ندارند
      من دقیقا نمیدونم چه اتفاقی افتاده ولی خواستم این رو بگم تا بیشتر تحقیق کنید و آینده تون رو به دست این مستر بینها و شومن هایی که عین جلبک و قارچ رویش کردن ندهید
      ویرایش توسط _Joseph_ : 27 دی 1399 در ساعت 00:19

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شاهین زاد بهتره به نظرم من یه بار ارایشو دیدم که خوب بود ولی دیگه برا ادبیات ناموسا فیلم نبینین

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه دیر شروع کردید و برای ادبیاتم میخوایت فیلم ببینید دارید اشتباهه بزرگی میکنید
      درکل برای ادبیات فیلم دیدن لازم نیست چ برسه ب الان ک اصلا وقت نیست

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم یکتا اصلا خوب درس نمیده و خیلی خیلی سطحی درس میده.مخصوصا دستور
      به نظرتون شاهین زاد بهتره؟؟
      کدام استاد بهترینه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اگه براي ادبيات فيلم ميخوايد فقط و فقط قسمت دستور رو ببينيد البته من كلاساي شاهين زادو هستم و فقط ارايه و دستورش خوبه بقيه اش كه مثلا درسا رو وضيح ميده به نظرم لازم نيست ببينيد

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      اگه دیر شروع کردید و برای ادبیاتم میخوایت فیلم ببینید دارید اشتباهه بزرگی میکنید درکل برای ادبیات فیلم دیدن لازم نیست چ برسه ب الان ک اصلا وقت نیست
      داداش کنکوری ۱۴۰۱ هستم 😓 دست پیش انداختم که پس نیفتم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      سلام اگه براي ادبيات فيلم ميخوايد فقط و فقط قسمت دستور رو ببينيد البته من كلاساي شاهين زادو هستم و فقط ارايه و دستورش خوبه بقيه اش كه مثلا درسا رو وضيح ميده به نظرم لازم نيست ببينيد
      خیلی ممنون بابت نظر مفیدت من شاهین زاد رو دیدم اتفاقا اون تدریس مدرسه ای و معمولی نیست اینطوری روی کتاب درسی مفاهیم رو درس به درس لود میکنه تو ذهنت برای قرابت.به نظرم تنها ضعفی که ممکنه شاهین زاد داشته باشه،دستور زبان هست... که اونم نمیدونم باز قطعی.به هر صورت ممنون بازم منتظر نظرات دوستانم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      به نظرم یکتا اصلا خوب درس نمیده و خیلی خیلی سطحی درس میده.مخصوصا دستور
      به نظرتون شاهین زاد بهتره؟؟
      کدام استاد بهترینه
      رقابت بین شاهین زاد و عبدالمحمدیه.یکتا من من میکنه متاسفانه.عبدالمحمدی رو قبول دارم ولی کلاسای آنلاینش مثل دی وی دی هاش شسته رفته نیست...زیادی مته به خشخاش میذاره.کتاباشو خیلیا محکوم میکنن به ضعف پاسخ تشریحی.ولی به نظرم اصن تو قرار باشه مثل خیلی سبز تک تک معنی بیت ها رو بخونی که هیچ پیشرفتی در شناخت زبان اشعار نمیکنی.چون ذهنت شرطی میشه به پاسخنامه.ولی وقتی با کمک بعضی آرایه های معنوی و لغت، مفهوم کلی رو بگیری یا نهایتا دو شه کلمه ای بنویسی کنار بیت، اون موقه س که قلق درک مفهومی و قرابت معنایی کنکور دستت اومده...
      عبدالمحمدی خوبه کلاساش ولی منسجم نیست متاسفانه.و اینکه تو جزوه ش نکات حفظی ای که میگه نیست‌.مخصوصا تدریسش هم پر نکته س.اما شاهین زاد پوشش خیلی خوبی داره و تو نقش پر کردن جزوه رو داری.ینی نمیذاره چیزی از قلم بیفته.شاهین زاد فقط توی بحث تکواژ و واژه نظام قدیم کمی ضعیف بود ولی الان که دستور زبان اینقد کمرنگ شده،شاهین زاد کیفیتش به علت منسجم عمل کردن اومده بالا...

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hooty.bugatti نمایش پست ها
      خیلی ممنون بابت نظر مفیدت من شاهین زاد رو دیدم اتفاقا اون تدریس مدرسه ای و معمولی نیست اینطوری روی کتاب درسی مفاهیم رو درس به درس لود میکنه تو ذهنت برای قرابت.به نظرم تنها ضعفی که ممکنه شاهین زاد داشته باشه،دستور زبان هست... که اونم نمیدونم باز قطعی.به هر صورت ممنون بازم منتظر نظرات دوستانم
      خواهش ميكنم.بله درسته من نگفتم تو درس به درسش بده فقط گفتم خودت بخوني زمان كمتري ازت ميبره و بهترم تو ذهنت ميمونه.راستش من كه با دستورش مشكلي ندارم من دستور رو كلا حذف كرده بودم ولي الان بهترم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن