خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوباره بحث بیخوده تعویق کنکور سراسری شدش
      انقدر سرجلسه کنکور پشیمون شدم ک چرا قبل کنکور بیخودی سر این قضیه وقتمو تلف کردم تاحالا تو عمرم این طور احساس پشیمونی نکرده بودم
      الان حتما میگین بشینین دعا کنید کرونا حالا حالا ها ازبین نره
      خدایا خودت بهمون رحم کن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان کنکور سراسری 99 هم عقب میفته این احتمال نیست 100 درصد با اطمینان میگم عقب میفته هرچقدر میخواید بگید حاشیه هستو کنکورو عقب نمیندازن ولی امسال بخاطر عقب افتادن امتحانات نهایی سنجش مجبوره عقب بندازه این قضیه کرونا هم انقدری چدی شده که تا اردیبهشت مهمون خونه هامون باشه حتی اگه کرونا عید تموم بشه هم اموزش پرورشو مجبوره امتحانات نهایی رو عقب بندازه که به معنی عقب افتادنه کنکوره خبر تعویق کنکور هم امروز تقریبا اعلام شده فقط چند وقت دیگه اینکه چقدر عقب بیفته رو بصورت خبر رسمی اعلام میکنن
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      قانونا و انصافا باید تعویق بیفته
      اون بدبختی که امتحان نهایی داره و بچه های پیش دانشگاهی چی؟
      وقتی مدرسه ای نیست دانشگاهی نیس اقتصادی نیست کلاس کنکور و تقویتیی نیست
      پشه تو شهر پر نمیزنه شهر ما که کوچیکه هشت نفر مبتلا داشتیم
      تکلیف چیه ؟ قضیه سیل برا دوتا استان بود این قضیه سراسری هست حتی اگه دولت هم مدرسه باز کنه کسی بچشو نمیفرسته مدرسه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      دوستان کنکور سراسری 99 هم عقب میفته این احتمال نیست 100 درصد با اطمینان میگم عقب میفته هرچقدر میخواید بگید حاشیه هستو کنکورو عقب نمیندازن ولی امسال بخاطر عقب افتادن امتحانات نهایی سنجش مجبوره عقب بندازه این قضیه کرونا هم انقدری چدی شده که تا اردیبهشت مهمون خونه هامون باشه حتی اگه کرونا عید تموم بشه هم اموزش پرورشو مجبوره امتحانات نهایی رو عقب بندازه که به معنی عقب افتادنه کنکوره خبر تعویق کنکور هم امروز تقریبا اعلام شده فقط چند وقت دیگه اینکه چقدر عقب بیفته رو بصورت خبر رسمی اعلام میکنن
      وزیر اموزش و پرورش طی اطلاعیه ای پایان سال تحصیلی رو خرداد ماه اعلام کرده

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      وزیر اموزش و پرورش طی اطلاعیه ای پایان سال تحصیلی رو خرداد ماه اعلام کرده
      خواهیم دید من یکی اینکه عب بیفته یا نه واسم اهمیتی نداره پارسالم حسو حاله پیگیری خبراشو نداشتم ولی امسال رو از فرد نسبتا معتبری شنیدم حالا چند وقت دیگه خبرش اومد تگت میکنم ولی امسال مدرسه ایا بهترین سالشونه مدرسه نرفتن کلی وقت خوندن داره رقیبایه سختی میشن لعنتیا
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

خواهیم دید من یکی اینکه عب بیفته یا نه واسم اهمیتی نداره پارسالم حسو حاله پیگیری خبراشو نداشتم ولی امسال رو از فرد نسبتا معتبری شنیدم حالا چند وقت دیگه خبرش اومد تگت میکنم ولی امسال مدرسه ایا بهترین سالشونه مدرسه نرفتن کلی وقت خوندن داره رقیبایه سختی میشن لعنتیا
      اوکی بای

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باز هم مافیا های کنکور که خودشون دارن با جمله های برای مبارزه با مافیای کنکور ، کنکور رو عقب بندازید ، به جای اینکه سر بچه هارو به درساشون گرم کنن ، به قضایای غیر درسی گرم میکنن !!!
      مافیاهایی که با شور کنکور دوگانه باعث شدن دو بار کنکور ناعادلانه برگزار بشه و نظام جدید ها برن داخل و قدیم ها پشت کنکور بمونن!
      مافیای کنکور دقیقا خود شما هستید ، مافیا شاخ و دم نداره
      کنکور اگر یک سال هم عقب بیفته تا درس نخونید هیچ نتیجه ای نمیگیرید
      رئیسی و غیره هم به نامه های شما توجه ای ندارن خیالتون راحت ، کنکور سراسری مدرسه خیلی پر استرس هست واس همین میان تا دقیقه 90 هیچ خبریو نمیدن آخرشم میندازنش عقب ، شما ای این استرس ها درساتون رو با دقت بخوانید !
      بازم میگم
      مافیای کنکور از رگ گردن به شما نزدیک ترند خخخ
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کنکور عقب خواهد افتاد. ولی موضوع کرونا خیلی نگران کننده تره. اول باید زنده بمونیم بعد بریم سر جلسه کنکور.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برام عجیب بود که چرا کنکور 99 تا الان هیچ حاشیه ای نداشته!!
      که اونم جور شد انگار...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به گزارش روز شنبه وزارت آموزش و پرورش، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام کرد که با توجه به تعطیلی مدارس و شیوع ویروس کرونا در کشور، آزمون‌های ورودی مدارس استعدادهای درخشان حداقل یک ماه به تعویق افتاده است و در صورت برگشت مدارس به حالت عادی در خردادماه برگزار خواهد شد.
      بر این اساس زمان برگزاری آزمون‌های مدارس استعدادهای درخشان که قرار بود چهارم اردیبهشت برگزار شود، حداقل یک ماه به تعویق افتاده است و پس از تصمیم‌گیری در خصوص زمان قطعی برگزاری آزمون‌ها، تاریخ برگزاری متعاقباً در سایت سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام خواهد شد.

آزمون استعدادهای درخشان هم عقب افتاد

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آزمون هایی که تعویق افتادن همش اوایل اردیبهشت بوده
      کنکور اوایل تیر ماهه احتمال خیلی کمیه که تعویق بشه
      وقت تلف نکنید! اگه خبر قطعی از تعویق شد تایپک بزنید نه که خبرای غیر کنکوری رو هی پیگیری کنید که کنکور کارشناسی و دکترا عقب افتاده
      این انجمن کسی متقاضی این ازمونا نیست!
      و من الله توفیق

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که دوس ندارم تعویق بیفته.همون وقت خودش برگزار بشه این کرونا هم زودتر واکسنش بیاد.زندگی عادی بشه.
      از من به شما نصیحت اگه هم عقب بیفته تهش یه ماهه.چون روند کنکور و تعیین رشته و نتیجه و پذیرش دانشگاه ها زمان بره.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ولی یه حسی میگه اینبار به تعویق میفته
      فقط امید وارم اگر تعویقی هم در کار هست زود تر اعلام کنن تا ملت برنامه ریزی کنه.

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rashinmobasheri نمایش پست ها
      سلام دوستان وارد سایت
      https://shekayat.bazresi.ir
      بازرسی کل کشور بشید
      شکایت ثبت کنید ( دستگاه اجرائی قوه قضاییه و سازمان سنجش و.. ) را انتخاب کنید

برای تاخیر ازمون سراسری 99 تا 24 مرداد ماه 99 به تعویق بیوفته

کلن ممکنه 2 دقیقه هم وقت ازتون نگیره

اجازه ندین مافیای قدرت باعث بشن کنکور به تاخیر نیوفته
      اگر نامه هاتون به دست آقای رییسی برسه و بتونید مستقیما نامه به دفترشون بفرستید حتما پیگیری میشه
      و مثل کنکور 98 نمیشه

شما کلا توهم توطئه دارین مافیا کجا بوده و چه سودی از کنکور سر وقت میکنه ؟ رئیسی چه مشکلی از ملت حل کرده اونا تمرکزشون رو مسائل سیاسی و بریدن حکم اعدامه نه تعویق کنکور !! بجا این مسخره بازیا بشین بخون تعویق کنکور چیزی نیست با کمپین و.. حل بشه اگه خود سنجش تشخیص بده تعویق میندازه نه انسان مجنونی مثل رئیسی که اصلا نمیدونه کنکور چی هست و هیچ تخصصی تو این مسائل نداره
      ویرایش توسط mohammad1397 : 18 اسفند 1398 در ساعت 11:53

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      احتمالا فردا تعیین میشه که عقب افتاد یا نه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن