خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Lightbulb موج آزمون شیمی

سلام بچه ها وقتتون بخیر
      کسایی که تجربه استفاده از این کتاب رو دارن ممنون میشم جواب بدن
      میخواستم بدونم شمایی که استفاده کردید برای کنکور این کتاب رو فقط جلد دوش رو استفاده کردید یا جلد پایش هم استفاده کردید؟
      اخه تعریف این کتاب رو خیلی شنیدم ولی انقدر سوالای پایه و دوازدهمش زیاده ک فک نکنم بشه ادم تو جمع بندی ازش استفاده کرد.
      میخواستم بدونم فقط آزمونای جامع 3 پایش رو زدید و نتیجه گرفتید یا کل بخشای دو کتاب پایه و دوازدهم رو زدید؟
      وکلا نظرتون راجب این کتاب چیه؟این بهتره یا کتاب فصل آزمون خیلی سبز
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      سلام بچه ها وقتتون بخیر
      میخواستم بدونم شمایی که استفاده کردید برای کنکور این کتاب رو فقط جلد دوش رو استفاده کردید یا جلد پایش هم استفاده کردید؟
      اخه تعریف این کتاب رو خیلی شنیدم ولی انقدر سوالای پایه و دوازدهمش زیاده ک فک نکنم بشه ادم تو جمع بندی ازش استفاده کرد.
      میخواستم بدونم فقط آزمونای جامع 3 پایش رو زدید و نتیجه گرفتید یا کل بخشای دو کتاب پایه و دوازدهم رو زدید؟
      ممنون
      سلام
      شب خوش
      واقعا اگه نیاز داری قبل از کنکورت سوال های شبیه کنکورتو ببینی , این کتاب رو تهیه کن !
      بیشترین شباهت رو به کنکور داره
      درجه ی سختی سوالاتشم متفاوته که همین باعث میشه طیف گسترده ای از دانش آموزا رو در بر بگیره
      زدن تمام آزمون هاش هم به سرعتت کمک میکنه و هم اعتماد بنفست رو بالا میبره !
      پس برای خودت هم که شده سعی کن تمامشو کار کنی
      برای تسلط بیشتر هم ازمون های موضوعی داره
      در کل هر دانش آموزی باید این کتاب هارو داشته باشه
      مطمئن باش از خریدت پشیمون نمیشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از الان يكي شروع كنه ميتونه تمومش كن.
      اگه سطح متوسطي داريد نميخواد آزمون هاي سادشو بزنيد و از آزمون متوسط شروع كنيد و به دشوار برسيد.(آزمون ٣-٤-٥)
      اين فرمون رو براي هر سه پايه پيش بريد و بعدش آزمون هاي جامع سال به سالش رو بزنيد . يعني اول جامع دهم ، يازدهم ، دهم و يازدهم و ... . بعدش توي يك ماه و نيم آخر بريد سراغ آزمون هاي كنكور جامعش. اون آزمون ها فوق العاده ان. آزمون هايي به مراتب سخت تر از كنكورن ولي بدرد بخور براي خودساختن دانش آموز سر جلسه.
      موفق و پيروز باشيد.

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من فقط از کتاب پایه‌اش استفاده کردم و خوب بود! البته یکم سخت‌تر از سطح کنکور بود مخصوصا مسائلش اما در کل برای جمع‌بندی شیمی منبع بسیار مناسبیه!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbenyamin نمایش پست ها
      سلام من فقط از کتاب پایه‌اش استفاده کردم و خوب بود! البته یکم سخت‌تر از سطح کنکور بود مخصوصا مسائلش اما در کل برای جمع‌بندی شیمی منبع بسیار مناسبیه!
      خب مشکل اینه که سطح شیمی امسال پایین بود نه اینکه موج ازمون سخت بوده!!!!

بعد یه مشکل دیگه ای که از نظر من داره احساس میکنم یکم زیادی روی حفظیات به خصوص نمودار های اول کتاب گیر داده(مال من چاپ سال قبله قبل از اینکه اصلاحیه بیاد و بگه نمودار های اول درس های کتاب حذفه) خواستم بدونم تو چاپ جدید و از نظر شما هم این مشکل هست؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alioh نمایش پست ها

بعد یه مشکل دیگه ای که از نظر من داره احساس میکنم یکم زیادی روی حفظیات به خصوص نمودار های اول کتاب گیر داده(مال من چاپ سال قبله قبل از اینکه اصلاحیه بیاد و بگه نمودار های اول درس های کتاب حذفه) خواستم بدونم تو چاپ جدید و از نظر شما هم این مشکل هست؟
      خیلی سادست
      اگه مهم نیست حلشون نکن، همین!

7. Top | #7
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها وقتتون بخیر
      ممنون
      کتاب خوبیه من که تا هفته آخر کار کردمش....البته پایه کار کردم
      یک سری فصل ها را کامل کردم ، مسائل خوبی داره دید خوبی بهت میده واقعا
      ولی با شروع جمع بندی ، جامع بزن بیشتر از نظر من و سوالات علامت دار که از قبل کار کردی هم مجدد کار کن
      از الان برای فصولی که مشکل داری وقت بیشتری بگذار...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alioh نمایش پست ها

++سطح شیمی نظام جدید پایین بود، نظام قدیم از سخت ترین شیمی ها بود سال ۹۸++
      Responsible for the MEMEs of the association

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها وقتتون بخیر
      ممنون
      کلا کتابای موج عالین و سطحشون هم بالاس ولی فصل آزمون سطحش پایینه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن