خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      اهاا ایشالله هر چی که به صلاحتونه قبول بشید
      ایشالا که دندون قبول شم ی جایی. مرسی. همچنین

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تورو خدا به من بگین تو عموم ی چکار کردین برای هر درس

3. Top | #33
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اول که خیلی تبریک ! ثانا کاش یه تاپیک جدا بزنی و بگی از بهمن و اسفند تا روز کنکورت چه شد که این چنین شد ! روش مطالعه و .......
      به نظرم جالب میشه !

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      اول که خیلی تبریک ! ثانا کاش یه تاپیک جدا بزنی و بگی از بهمن و اسفند تا روز کنکورت چه شد که این چنین شد ! روش مطالعه و .......
      به نظرم جالب میشه !
      مرسی مرسیییی. نتایج بیاد حتما این کارو می کنم. بدون هیچ شکی. چون خیلی تجربه باحال و استرس زایی بود
      ویرایش توسط king of konkur : 06 آبان 1399 در ساعت 15:01

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh. Gg نمایش پست ها
      تورو خدا به من بگین تو عموم ی چکار کردین برای هر درس
      خب عمومی،
      ادبیات ک کلا نخوندم تایم نداشتم اصن -_- کلا با ادبیات حال نمی کردم وگرنه میشد تایم پیدا کرد واسش در حقیقت 36 درصد زدم
      عربی خب من سال 97 94.7 زدم. امسال مرداد خوندم با جمع بندی ناصح زاده جلو رفتم و کتاب جمع بندی خیلی سبز غزال موسوی رو تست هاشو کار کردم و 81 زدم
      دینی فقط خط ویژه خوندم 74 زدم
      زبان هم خب کلاس می رفتم سالیان پیش و 94.7 زدم (با اینکه مطمئن بودم صد زدم و فکر کنم یکیشو پاک کردم گزینه دیگه زدم تو پاسخنامه احتمالا درست پاک نشده -_-)

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      خب عمومی،
      ادبیات ک کلا نخوندم تایم نداشتم اصن -_- کلا با ادبیات حال نمی کردم وگرنه میشد تایم پیدا کرد واسش در حقیقت 36 درصد زدم
      عربی خب من سال 97 94.7 زدم. امسال مرداد خوندم با جمع بندی ناصح زاده جلو رفتم و کتاب جمع بندی خیلی سبز غزال موسوی رو تست هاشو کار کردم و 81 زدم
      زبان هم خب کلاس می رفتم سالیان پیش و 94.7 زدم (با اینکه مطمئن بودم صد زدم و فکر کنم یکیشو پاک کردم گزینه دیگه زدم تو پاسخنامه احتمالا درست پاک نشده -_-)
      الحق گه سلطان کنکوری

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خب عمومی،
      اختصاصی رو هم بگو برگامون بریزه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب عمومی،
      اراده و پشتکار قاصرن از توصیف تو براوو

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Oxygen نمایش پست ها
      الحق گه سلطان کنکوری
      چاکرم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      اختصاصی رو هم بگو برگامون بریزه
      اختصاصیه یکم بالا پایینه مثه عمومی خوب نی
      ریاضی 43 (اصن من همیشه ریاضی نقطه قوتم بوده نمیدونم چرا سر جلسه کنکور هم 97 هم 99 ریاضیو خراب کردم -_- شاید چون انتظار دیدن سوالی که نمیتونم حلش کنمو نداشتم و ازین سوالا خیلی بود)
      زیست من عمارلو خوندم فقط وقت نداشتم بشینم کتاب بخونم نکته در بیارم و اینا. عمارلو خوندم و فقطططططط تست کنکور زدم و خیلی بار تست کنکورارو تکرار کردم 58 درصد زدم
      فیزیک هم نشستم تست های کنکورو فقط کار کردم 5-6 بار تستای کنکور سال 90 تا 97 رو زدم هم ریاضی هم تجربی 68 درصد زدم
      شیمیو نگم -_- 38 زدم

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      اراده و پشتکار قاصرن از توصیف تو براوو
      خیلی مخلصم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن