خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیا با پکیج مسایل شیمی شیروانی حرف آخر میشه نتیجه گرفت؟

سلام دوستان
      من مسایل شیمی رو نگه داشتم برا الان میخوام شروع کنم ولی نمیدونم با شیروانی میشه نتیجه گرفت یا برم سراغ بابایی. ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره یا استفاده کرده از پک مسایل شیروانی راهنمایی کنه.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب سطح شیمیت در چه حده ؟!
      از صفر میخای شروع کنی ؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله از صفر مسایل میخوام شروع کنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirbamdad نمایش پست ها
      بله از صفر مسایل میخوام شروع کنم
      والا تا اونجایی که یادمه شیروانی مسایلش رو ترکیبی میگفت فک کنم شیروانی بدردت نمیخوره
      بابایی هم نظری ندارم
      چرا از صفر با یه کتاب خوب مثل مبتکران شروع نمیکنی ؟ مثل فیل شیمی که هم کم حجمه هم میشه گفت چکیده کامل کتاب اصلی مبتکرانه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      والا تا اونجایی که یادمه شیروانی مسایلش رو ترکیبی میگفت فک کنم شیروانی بدردت نمیخوره
      بابایی هم نظری ندارم
      چرا از صفر با یه کتاب خوب مثل مبتکران شروع نمیکنی ؟ مثل فیل شیمی که هم کم حجمه هم میشه گفت چکیده کامل کتاب اصلی مبتکرانه
      والا مبتکران اینقدر کتاباش گرون شده سری دو جلدیش نزدیک به ۵۰۰ تومن میشه سه پایه چون نیاز به آموزش هم دارم به فکر شیروانی و بابایی افتادم. فیل رو هم میترسم بگیرم خیلی خلاصه باشه چیزی نفهمم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به درد نمیخوره نخر
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      به درد نمیخوره نخر
      پیشنهادتون چیه؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیشنهادتون چیه؟
      نمیدونم چقد از کتب مسائل شیمی موجود توی بازار خبر داری !
      اما سه تا کتاب میتونم بهت معرفی کنم.
      مینی میکروطلایی مسائل شیمی : درسنامه ش خوبه و قابل فهمه . تقریبا ابهامات رو برطرف میکنه . تیپ بندی های خیلی خوبی هم داره . بیشتره تمرکزش هم روی مسائل کنکور بوده ولی جاهایی که لازم بوده تالیفی های خیلی خوبه هم گذاشته . مشابه خط ویژه مسائل نظام قدیمشه و بیشتر از 300 تا تست داره/
      موضوعی مسائل شیمی خیلی سبز : درسنامه ش تمام طیف های دانش آموزی رو بی نیاز میکنه . بیشتر تست های تالیفی و ایده ی جدید داره . 712 تا تست بیشتر نداره ها ولی همین تعداد تست برای موفقیتت کافیه کافیه/
      موضوعی شیمی مسائل نشرالگو : درسنامه ش نکته محوره همراه با نمونه تست . در کل درسنامه ش خوبه . برای هر مبحث هم تعداد خوبی تست اوده . دقت کن که تست های کنکور تقریبا 1 درصد تست های این کتاب رو شامل میشن . بیشتر از هزارتا هم تست داره

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heavymakeup نمایش پست ها
      مینی میکروطلایی مسائل شیمی : درسنامه ش خوبه و قابل فهمه . تقریبا ابهامات رو برطرف میکنه . تیپ بندی های خیلی خوبی هم داره . بیشتره تمرکزش هم روی مسائل کنکور بوده ولی جاهایی که لازم بوده تالیفی های خیلی خوبه هم گذاشته . مشابه خط ویژه مسائل نظام قدیمشه و بیشتر از 300 تا تست داره/
      موضوعی مسائل شیمی خیلی سبز : درسنامه ش تمام طیف های دانش آموزی رو بی نیاز میکنه . بیشتر تست های تالیفی و ایده ی جدید داره . 712 تا تست بیشتر نداره ها ولی همین تعداد تست برای موفقیتت کافیه کافیه/
      موضوعی شیمی مسائل نشرالگو : درسنامه ش نکته محوره همراه با نمونه تست . در کل درسنامه ش خوبه . برای هر مبحث هم تعداد خوبی تست اوده . دقت کن که تست های کنکور تقریبا 1 درصد تست های این کتاب رو شامل میشن . بیشتر از هزارتا هم تست داره
      نظرتون راجع به خط ویژه شیمی چیه؟هم مسائل هم مفاهیم
      نظام قدیمم
      من شیمی رو از مبتکران خوندم ولی زیاد تست نزدم ایا خط ویژه رو خوب بخونم بهتره یا همون مبتکرانو؟البته موج هم دارم ولی هنوز نخوندمش

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهادتون چیه؟
      اگر امسال کنکور دارید بهتره تو این مدت از هر چی کتاب که دارین بخونید ....بعد اردیبهشت ماه کلاس نکته-تست انلاین شرکت کنی..چون الان وقت دی وی دی نیست برای شیمی ..من که از شیروانی ناراضی بودم.
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مسائل شیروانی خوبه
      بابایی هم خوبه
      زودتر با یکیشون شروع کن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mary70 نمایش پست ها
      نظرتون راجع به خط ویژه شیمی چیه؟هم مسائل هم مفاهیم
      نظام قدیمم
      من شیمی رو از مبتکران خوندم ولی زیاد تست نزدم ایا خط ویژه رو خوب بخونم بهتره یا همون مبتکرانو؟البته موج هم دارم ولی هنوز نخوندمش
      خط ویژه شیمی نظام قدیم بی نظیر بود !
      ولی خط ویژه صرفا برای یادگیری و جمع بندی عالیه . درسته تمام تیپ های مسائل رو جمع بندی کرده ولی شما در نهایت نیاز به یه منبع تست دارید ( همون منبع تست خودتون که مبتکرانه خوبه ) که بتونه از تمام تیپ ها حداقل چندتا نمونه در اختیارتون قرار بده .
      کلا ترکیبه خط ویژه با هر کتاب تستی میتونه درصده بالای 70 رو براتون رقم بزنه
      داداش و خواهره من هر دو رتبه های دو رقمی بودن
      خواهرم از خط ویژه شیمی + آیکیو استفاده میکرد . درصدش=96
      داداشم هم خط ویژه + مبتکران واجب و مبتکران تکمیلی استفاده میکرد . درصدش=92
      جالبه بدونی هر دو هم موج آزمون داشتن ! شبیه ترین سوال هارو به کنکور موج آزمون داره . ازش نگذر

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خط ویژه شیمی نظام قدیم بی نظیر بود !
      ولی خط ویژه صرفا برای یادگیری و جمع بندی عالیه . درسته تمام تیپ های مسائل رو جمع بندی کرده ولی شما در نهایت نیاز به یه منبع تست دارید ( همون منبع تست خودتون که مبتکرانه خوبه ) که بتونه از تمام تیپ ها حداقل چندتا نمونه در اختیارتون قرار بده .
      کلا ترکیبه خط ویژه با هر کتاب تستی میتونه درصده بالای 70 رو براتون رقم بزنه
      داداش و خواهره من هر دو رتبه های دو رقمی بودن
      خواهرم از خط ویژه شیمی + آیکیو استفاده میکرد . درصدش=96
      داداشم هم خط ویژه + مبتکران واجب و مبتکران تکمیلی استفاده میکرد . درصدش=92
      جالبه بدونی هر دو هم موج آزمون داشتن ! شبیه ترین سوال هارو به کنکور موج آزمون داره . ازش نگذر
      خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون انشاالله موفق باشید

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از راهنمایی دقیقتون با این حساب میرم سراغ مسائل خیلی سبز

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خط ویژه هم کتاب خیلی عالیهه
      واسه نظام قدیم که خوب بود جمع و جور و کامل !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن