خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

Post مشکل در ثبت نام کنکور

من نظام قدیم هستم تو ثبت نام کنکور سوالات نظام جدید رو انتخاب کردم یعنی قراره کنکور جدید بدم الان این پیامی که سنجش فرستاده مشکلی که نداره؟
      داوطلب گرامي آزمون سراسري سال 1399 شمانظام آموزشي خود را نظام ترمي واحدي يا سالي واحدي اعلام نموده و متقاضي پاسخگويي به نوع سوالات مربوط به نظام آموزشي 3-3-6 مي‌باشيد. در صورتي كه نوع سوالات انتخابي خود را اشتباه اعلام نموده‌ايد مي‌بايست براي اصلاح حداكثر تا تاريخ 98/12/15 به سايت اين سازمان،مراجعه نماييد هر گونه تغییر بعد از تاریخ فوق امکان پذیر نخواهد بود

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      درسته مشکلی نداره
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      من نظام قدیم هستم تو ثبت نام کنکور سوالات نظام جدید رو انتخاب کردم یعنی قراره کنکور جدید بدم الان این پیامی که سنجش فرستاده مشکلی که نداره؟
      داوطلب گرامي آزمون سراسري سال 1399 شمانظام آموزشي خود را نظام ترمي واحدي يا سالي واحدي اعلام نموده و متقاضي پاسخگويي به نوع سوالات مربوط به نظام آموزشي 3-3-6 مي‌باشيد. در صورتي كه نوع سوالات انتخابي خود را اشتباه اعلام نموده‌ايد مي‌بايست براي اصلاح حداكثر تا تاريخ 98/12/15 به سايت اين سازمان،مراجعه نماييد هر گونه تغییر بعد از تاریخ فوق امکان پذیر نخواهد بود
      یکم دقت کن استرس گرفتی ها!نظام قدیمی دیگه خودش گفته ((شمانظام آموزشي خود را نظام ترمي واحدي يا سالي واحدي اعلام نموده)) نوع سوال هم که نظام جدید زدی نگاه کن((متقاضي پاسخگويي به نوع سوالات مربوط به نظام آموزشي 3-3-6 مي‌باشيد)) حالا اومده از تو میپرسه اگر اشتباه انتخاب کردی بیا ویرایش کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neutrino نمایش پست ها
      یکم دقت کن استرس گرفتی ها!نظام قدیمی دیگه خودش گفته ((شمانظام آموزشي خود را نظام ترمي واحدي يا سالي واحدي اعلام نموده)) نوع سوال هم که نظام جدید زدی نگاه کن((متقاضي پاسخگويي به نوع سوالات مربوط به نظام آموزشي 3-3-6 مي‌باشيد)) حالا اومده از تو میپرسه اگر اشتباه انتخاب کردی بیا ویرایش کن
      اره میدونم گفتم مطمئن شم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن