خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات

سوال درباره برنامه ریزی برای نوروز

سلام
      به نظرتون اینکه این روزای تعطیل رو بشینیم با زمان مطالعه بالا درس بخونیم ولی تعطیلات عید رو بریم مسافرت و تفریح درسته؟
      واقعا خسته شدم از درس و کنکور، دلم یه دو هفته استراحت کامل میخواد ولی نمیدونم درسته یا نه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_81 نمایش پست ها
      سلام
      به نظرتون اینکه این روزای تعطیل رو بشینیم با زمان مطالعه بالا درس بخونیم ولی تعطیلات عید رو بریم مسافرت و تفریح درسته؟
      واقعا خسته شدم از درس و کنکور، دلم یه دو هفته استراحت کامل میخواد ولی نمیدونم درسته یا نه
      سلام عید دوران طلاییه اصلا از دستش ندید استراحت کنید ولی نه دو هفته فکر کنم روز ۱و ۱۳ استراحت کنید کافیه عید دوران خیلی خوبیه من پارسال خیلی جلو افتادم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      سلام عید دوران طلاییه اصلا از دستش ندید استراحت کنید ولی نه دو هفته فکر کنم روز ۱و ۱۳ استراحت کنید کافیه عید دوران خیلی خوبیه من پارسال خیلی جلو افتادم
      برنامه نوروزتون چی بود پارسال ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      برنامه نوروزتون چی بود پارسال ؟
      خوب ببین من پشت کنکورم ولی پارسال قبل عید اصلا خوب نخونده بودم و عید اومدم مبحثایی رو که ضعف داشتم خوندم و درسایی که توشون قوی بودم رو بیشتر تست زدم تسسسست خیلی مهمه عید وقت جمعبندی چیزایی هست که تا الان خوندی ترجیحا طبق آزمون پیش برو من خودم همین کارو میکنم
      امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم
      موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      خب ببین اولا که توباید هدفتو مشخص کنی
      کسی که هدفش یکی از سه تا رشته تاپه هیچ وفت نمیاد دوهفته(!)استراحت کنه چون تو این دوهفته مخصوصا تو این زمانا که همه دارن عالی درس میخونن خیلیییییی عقب میافته و بنظرم هم الان خوب درس بخون با ساعت مطالعه ای که بهش عادت داری و عید که شد بنظرم روزای ۱ و ۲ و ۱۳ و استراحت کن بعدش با یه ساعت مطالعه بیشتر جمع بندی کن و با ازمونا پیش برو دوران عید واقعا میتونه هر کسی رو تو هر سظحی خیلی جلو بندازه الکی الکی بخاظر هیچ و پوچ ازدستش نده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چه كاريه؟
      اين سه و نيم ماه باقي مونده رو هم بخونيد . قبول كه شديد ورودي بهمنم بزنيد تو انتخاب رشته بعد بريد ٧ ماه استراحت كنيد!
      اين دوران تك تك لحظاتش مهمن. اگه خسته شديد يكي دو روز تو همون شهر خودتون استراحت كنيد و بچرخيد بعدش دوباره سفت بچسبيد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      اصلا و ابدا این کارو نکنین
      چن بارم گفتم اتفاقا همین دوران و دوران جمع بندیه که رتبه خوب رو از رتبه بد تفکیک میکنه. پس فکرشم نکنین.
      ببینین روز 24 ساعته. شما 8 ساعتشو بخوابی 2 ساعتشم نهار و شام و.., 12 ساعتم درس بخونی.
      2 ساعت خالص میمونه که میتونین تفریح کنین! منتهی مدیریت زمان میخواد رسیدن به این.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #8
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
      رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

سلام
      ناحودآگاه یاد این بیت از سعدی افتادم
      حفظ امید و انگیزه در این وهله که تو هستی خیلی مهمه
      در ایام عید استراحت و تفریح حتما داشته باش اما از درس هم غافل نشو همون انرژی که برای خوندن درس ها قبل عید می خواهی صرف بکنی بین روزهای مختلف تقسیم کنی بهتره...
      کلا یه چیزی، از راه های غیر متعارفه توی این روزها پرهیز کن به عبارتی کارهایی را انجام بده که حسابشون رو پس دادند...

موفق باشید.

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن