خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 58
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات

Question کنکور و کرونا 🤔

سلام میخواستم بپرسم به نظرتون منطقیه که الان تو این روزا یه تایم مطالعه خفن بزنیم و بجاش تعطیلات عید رو کلا درس نخونیم و اگه تب شیوع کرونا خوابید، بریم مسافرت و تفریح؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کرونا

اینجا کسی هست ، که بیماری کرونا گرفته باشه، و خوب شده باشه؟؟ میخوام بدونم دقیقاا بعد از چند روز بر میگردی به زندگی سابق..و اطلاعاتی که میتونه کمک کنه ممنون میشم باهام به اشتراک بذاره.مرسی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_81 نمایش پست ها
      سلام میخواستم بپرسم به نظرتون منطقیه که الان تو این روزا یه تایم مطالعه خفن بزنیم و بجاش تعطیلات عید رو کلا درس نخونیم و اگه تب شیوع کرونا خوابید، بریم مسافرت و تفریح؟
      نه
      Success is what you make it

Take it how it come

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      اینجا کسی هست ، که بیماری کرونا گرفته باشه، و خوب شده باشه؟؟ میخوام بدونم دقیقاا بعد از چند روز بر میگردی به زندگی سابق..و اطلاعاتی که میتونه کمک کنه ممنون میشم باهام به اشتراک بذاره.مرسی
      ارع من گرفتم
      شبیه سرماخوردگی بود ولی شدت بیشتر

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من یه هفته قبل از این که رسما اعلام بشه توی ایران اومده یه بیماری گرفتم علائمش عینه کرونا بود ولی خوب اون زمان تست ندادم (نبود که بدم)
      یه هفته تا ده روز برای من

6. Top | #6
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کرونا گرفتم و خوب شدم
      جالبه بدونی هیچ علائمی نداشتم حتی سرفه و تب
      مامان بابام همزمان با من گرفتن یکیشون خیلی سرفه میکرد یکی دیگشون خیلی تب و لرز داشت
      اونا بعد یه هفته استراحت کردن و خوب شدن منم که به ظاهر سالم بودم اصن استراحت نکردم
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

7. Top | #7
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_81 نمایش پست ها
      تو الان خیلی خفن بخونتا اون موقع ام خدا بزرگه
      الانتو حسابی استفاده کن اگه عید خودت خواستی برو مسافرت :/

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      من کرونا گرفتم و خوب شدم
      جالبه بدونی هیچ علائمی نداشتم حتی سرفه و تب
      مامان بابام همزمان با من گرفتن یکیشون خیلی سرفه میکرد یکی دیگشون خیلی تب و لرز داشت
      اونا بعد یه هفته استراحت کردن و خوب شدن منم که به ظاهر سالم بودم اصن استراحت نکردم

شما که علایم نداشتین چطور فهمیدین کرونا دارین؟
      چطور شد که گرفتین؟

9. Top | #9
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها

شما که علایم نداشتین چطور فهمیدین کرونا دارین؟
      چطور شد که گرفتین؟
      اینجوری بود که اول برادرم و خونوادش گرفتن
      تو دورانی که نمیدونستن کرونا دارن و ناقل بودن خونه ما رفت و امد داشتن و خانواده منم گرفتن
      بعد داداشم فهمید کرونا دارن و تستش مثبت شد
      هممون رفتیم ازمایش دادیم مثبت شدیم
      البته من علائم نداشتم ولی امکان نداره با دوتا کرونایی تو یه خونه زندگی کنی و کرونا نگیری! هوای خونه آلوده اس
      فکر کن بابام یه عطسه میکرد با اینکه جلو دهانشم میگرفت اما فضا الوده میشد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کرونا واقعی رو من تجربه کردم
      هم علایم گوارشی شو هم تنفسی شو ...
      خدا نصیب هیچکس نکنه ، خیلی اوضاع زندگی و بدنت رو بهم میریزه ، و از طرفی استرس خیلی شدیدی بهت وارد میشه ک اگ کنترل نشه ، خطرناکه
      من اومدم این موضوع رو مطرح کردم ، ظاهرا یا بعضیا خفیف گرفتن، یا بعضیا هم اشتباه میونن ک کرونا داشتن
      خلاصه کرونایی ک شما میگی اگه انقد ساده بود من حاضر بودم همون روز اول بگیرم ، ولی خداااییییش خیلی اوضاع سختیه خوده کرونا ، سه نوع تست دادهم ، پی سی ار ، سی بی سی ، سی تی اسکن
      همشون مثبت بود
      بعد ۱۸ روز قرنطینه ، امروز تازه ی خرده سرفه میکردم ، و میتونستم راه برم ...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدایا من اسم دارم چیکار کنم کرونا بگیرم خومیمیرم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدا نصیب هیچکس نکنه ، خیلی اوضاع زندگی و بدنت رو بهم میریزه ، و از طرفی استرس خیلی شدیدی بهت وارد میشه ک اگ کنترل نشه ، خطرناکه
      من اومدم این موضوع رو مطرح کردم ، ظاهرا یا بعضیا خفیف گرفتن، یا بعضیا هم اشتباه میونن ک کرونا داشتن
      خلاصه کرونایی ک شما میگی اگه انقد ساده بود من حاضر بودم همون روز اول بگیرم ، ولی خداااییییش خیلی اوضاع سختیه خوده کرونا ، سه نوع تست دادهم ، پی سی ار ، سی بی سی ، سی تی اسکن
      همشون مثبت بود
      شدت کرونا در هر فرد بستگی به قدرت سیستم ایمنیش داره...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد 10 روز خوب شدم ولی تنگی نفس تا یه هفته بعدش هم هست نمیتونستم بشینم پشت میز درس بخونم.

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگر کسی گرفته و تجربه ای داره لطفا با دیگران شیر کنه.شاید کمک کنه به کسانی که تا حالا نگرفتن
      مثلا ......
      چطور شد که گرفتن و چه نکته هایی رو جدی نگرفتن؟؟
      اگر این کارو میکردم شاید نمیگرفتم....این کار باعث گرفتنم شد....
      دوره کومون(نهفتگی بیماری) چند روز بود و چند روزه خوب شدن؟؟
      چه داروها و مکملهایی کمک کرده به درمانشون؟؟
      علایم اولیه بیماری چی بود؟؟
      و هر تجربه و نکته ی مهمی که ممکنه جان یک نفر نجات بده
      این تجربه ها جمع بشه خودش خیلی مفید و سازنده اس و ممکنه باعث نگرفتن بیماری خیلی ها بشه
    15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همشون مثبت بود
      ایشالااااااا چیزیت نمیشه خیلی زود دوباره سلامتیتو به دست میاری
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      اگر کسی گرفته و تجربه ای داره لطفا با دیگران شیر کنه.شاید کمک کنه به کسانی که تا حالا نگرفتن
      مثلا ......
      چطور شد که گرفتن و چه نکته هایی رو جدی نگرفتن؟؟
      اگر این کارو میکردم شاید نمیگرفتم....این کار باعث گرفتنم شد....
      دوره کومون(نهفتگی بیماری) چند روز بود و چند روزه خوب شدن؟؟
      چه داروها و مکملهایی کمک کرده به درمانشون؟؟
      علایم اولیه بیماری چی بود؟؟
      و هر تجربه و نکته ی مهمی که ممکنه جان یک نفر نجات بده
      این تجربه ها جمع بشه خودش خیلی مفید و سازنده اس و ممکنه باعث نگرفتن بیماری خیلی ها بشه
      من نگرفتم ولی فامیلم دوتاشون علائمشون با سرفه شروع شد و بی حالی واز دست دادن اشتها خب اولش گفتن سرماخوردگی و ایناس ....وبا استراحت زیاد و سرم و آمپول و ویتامین بهتر شدن ، عرض یک هفته خوب شدن چون خفیف بود
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن