خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فک کنم از اونام ک کل دنیا از بیماری بمیرن بازم خش برنمیدارن..
      پارسال تو مدرسه.. از 30نفر ک تو 1 کلاس بودیم.. 29نفر انفولانزا گرفتن.. اون 1نفری هم ک نگرفت من بودم..
      مشاور پارسالم ک پزشک بود کرونا گرفت.. روز قبل اینکه علائم نشون بده من کنارش بودم.. برعکس همه ک صندلیشون دومتر فاصله داشت، ی مسئله ای رو باید برام رو کاغذ توضیح میداد ک مجبور شدم کنارش بشینم.. بنده خدا اصلا هم ب پروتکل های بهداشتی اعتقاد نداشت ولی خو ب هرحال من نگرفتم ازش..
      امسال هم از اواسط شهریور.. کل خونواده و فک و فامیل و اینا گرفتن.. 2تا فوتی هم دادیم تا این لحظه.. تو خونواده 5نفرمون فقط من و داداش کوچیکم نگرفتیم..

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      پارسال تو مدرسه.. از 30نفر ک تو 1 کلاس بودیم.. 29نفر انفولانزا گرفتن.. اون 1نفری هم ک نگرفت من بودم..
      مشاور پارسالم ک پزشک بود کرونا گرفت.. روز قبل اینکه علائم نشون بده من کنارش بودم.. برعکس همه ک صندلیشون دومتر فاصله داشت، ی مسئله ای رو باید برام رو کاغذ توضیح میداد ک مجبور شدم کنارش بشینم.. بنده خدا اصلا هم ب پروتکل های بهداشتی اعتقاد نداشت ولی خو ب هرحال من نگرفتم ازش..
      امسال هم از اواسط شهریور.. کل خونواده و فک و فامیل و اینا گرفتن.. 2تا فوتی هم دادیم تا این لحظه.. تو خونواده 5نفرمون فقط من و داداش کوچیکم نگرفتیم..
      You are indestructible

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هم تسلیت بابت اون دو عزیز و هم تبریک بابت مصونیت شما نسبت به بیماری

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      You are indestructible
      ب مقدار بسیار زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      هم تسلیت بابت اون دو عزیز و هم تبریک بابت مصونیت شما نسبت به بیماری
      عزیز من ک نبودن ولی ممنون
      و بسی تشکرات بابت تبریکت

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_81 نمایش پست ها
      سلام میخواستم بپرسم به نظرتون منطقیه که الان تو این روزا یه تایم مطالعه خفن بزنیم و بجاش تعطیلات عید رو کلا درس نخونیم و اگه تب شیوع کرونا خوابید، بریم مسافرت و تفریح؟
      ایشالا نیمه دوم تیر 1400 برو تفریح :/ کنکور داریااااا بعدشم هرررررچی به کنکور نزدیک بشیم اهمیت روزایی که داری بیشتر میشه. عید خیلی مهمه. پس فکرشم نکن.

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باور کن کرونا ازت می ترسه ماشا الله به این قدرت !

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      اینجا کسی هست ، که بیماری کرونا گرفته باشه، و خوب شده باشه؟؟ میخوام بدونم دقیقاا بعد از چند روز بر میگردی به زندگی سابق..و اطلاعاتی که میتونه کمک کنه ممنون میشم باهام به اشتراک بذاره.مرسی
      من گرفتم.البته یه چیز بین کرونا و انفولانزا و سرماخوردگی بود
      دقیقا نمیدونم چی بود.
      ولی خیلی عجیب بود.
      اول=یعنی یه بدن درد عجیبی داشتم.خصوصا پاهام خیلی درد میکرد
      سر درد و تب و لرز هم داشتم.
      خیلی عجیب بود برام که چرا اینقدر بدنم درد میکنه.مگه چی بود این ویروس.
      اشتها نداشتم اصلا.
      دوم=وقتی شکستش دادی تازه اول کارت شروع میشه.با یه بدن داغون که تمام انرژی و توانش خالی شده.تمام شیرازه بدنت کشیده شده.شبیه یه باتری که کلا خالی شده.لاغر میشی و گودی پای چشات میفته فجیع

سفر عید و کلا اینده بستگی داره که کرونا باشه یا نه
      اینم بگم دیگه چیزی به اسم سرما خوردگی و زکامی و.... اینا نداریم.تو زیست خوندیدن دیگه ویروسها میتونن از هم رنا یا چیزای دیگه بگیرن.عوض سرماخوردگی و ...,,انفولانزا و کرونا داریم.یعنی داروهای معمول اثر کمی روش دارن.حداقل به یکماه زمان برا ریکاوری نیاز داری اگر کرونا بگیری.شاید ویروس سرماخوردگی و زکامی خودش باشه,, ووووولی قویتر شده.
      نمیدونم چی شده ویروسش.ولی یه چیز دیگه شده.
      شایدم جهش کرده یا یه چیزی جدیدی تولید شده.

نمیدونم اب نمک و عسل و .....هیچ تاثیری روش نداره.
      بدن ما هم بخاطر شرایط معیشتی چندسال اخیر و تغذیه نامناسب ضعیف شده.ومستعد بیماری هست.

اینم بگم تا الان هم هنوز خوب نشدم.گلوم چرک داره.
      خیلی مراقب به خودتون باشین.
      مقاومت در مقابل بیماری بستگی به توان و قدرت بدنی داره.
      ممکنه با همین انفولانزا ادم ......خدا نکنه البته.
      شرایط سال اینده و تعویق کنکور و سفر و همش به این کوچولوی ریز سبزرنگ بستگی داره.
      حالا هرکی میخاد بره سفر و کرونا بگیره یاعلی به سلامت

8. Top | #53
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      اینجا کسی هست ، که بیماری کرونا گرفته باشه، و خوب شده باشه؟؟ میخوام بدونم دقیقاا بعد از چند روز بر میگردی به زندگی سابق..و اطلاعاتی که میتونه کمک کنه ممنون میشم باهام به اشتراک بذاره.مرسی
      من گرفتم مثل سرماخوردگی ولی خواب و خوراکت کلا به هم میریزه من تقریبا یه هفته طول کشید تا خوب بشم همش دراز کشیده بودم بدن درد خیلی شدید و شبا پاهام به قدری درد میگرفت که نمیتونستم بخوابم
      البته بستگی بع مقاومت بدن هم داره اگه ریه درگیر بشه خیلی شرایط بدتر میشه
      اینم بگم که من تا مدت ها اشتها نداشتم
      ولی الان که دوماه میگذره هنوز مثل قبل نشدم و دیگه میلی به غذا ندارم قبلا خیلی شکمو بودم
      ویرایش توسط Mahdis79 : 14 آبان 1399 در ساعت 22:08

9. Top | #54
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      نه ندادم.عصر رفتم درمانگاه گفت احتمال کرونا هست.خیلی ضعف عضلانی و بی حسی در دست و پا دارم.دکتر گفت pcr خطاش زیاده و خیلی قابل استاد نیست.در هر صورت باید با این فرض جلو برم که کروناس.استرسش بدتره
      منم وقتی کل خانوادم کرونا گرفتن دکتر تست نگرفت گفت اگه برید تو محیط ازمایشگاه یه ویروس بدترم میگیرید
      تا جایی که میدونم کرونا ۶ نوع هست

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid2s نمایش پست ها
      من گرفتم.البته یه چیز بین کرونا و انفولانزا و سرماخوردگی بود
      دقیقا نمیدونم چی بود.
      ولی خیلی عجیب بود.
      اول=یعنی یه بدن درد عجیبی داشتم.خصوصا پاهام خیلی درد میکرد
      سر درد و تب و لرز هم داشتم.
      خیلی عجیب بود برام که چرا اینقدر بدنم درد میکنه.مگه چی بود این ویروس.
      اشتها نداشتم اصلا.
      دوم=وقتی شکستش دادی تازه اول کارت شروع میشه.با یه بدن داغون که تمام انرژی و توانش خالی شده.تمام شیرازه بدنت کشیده شده.شبیه یه باتری که کلا خالی شده.لاغر میشی و گودی پای چشات میفته فجیع

سفر عید و کلا اینده بستگی داره که کرونا باشه یا نه
      اینم بگم دیگه چیزی به اسم سرما خوردگی و زکامی و.... اینا نداریم.تو زیست خوندیدن دیگه ویروسها میتونن از هم رنا یا چیزای دیگه بگیرن.عوض سرماخوردگی و ...,,انفولانزا و کرونا داریم.یعنی داروهای معمول اثر کمی روش دارن.حداقل به یکماه زمان برا ریکاوری نیاز داری اگر کرونا بگیری.شاید ویروس سرماخوردگی و زکامی خودش باشه,, ووووولی قویتر شده.
      نمیدونم چی شده ویروسش.ولی یه چیز دیگه شده.
      شایدم جهش کرده یا یه چیزی جدیدی تولید شده.

نمیدونم اب نمک و عسل و .....هیچ تاثیری روش نداره.
      بدن ما هم بخاطر شرایط معیشتی چندسال اخیر و تغذیه نامناسب ضعیف شده.ومستعد بیماری هست.

اینم بگم تا الان هم هنوز خوب نشدم.گلوم چرک داره.
      خیلی مراقب به خودتون باشین.
      مقاومت در مقابل بیماری بستگی به توان و قدرت بدنی داره.
      ممکنه با همین انفولانزا ادم ......خدا نکنه البته.
      شرایط سال اینده و تعویق کنکور و سفر و همش به این کوچولوی ریز سبزرنگ بستگی داره.
      حالا هرکی میخاد بره سفر و کرونا بگیره یاعلی به سلامت
      وای خدااا من دقیقا همین مشخصات رو دارم چه ترسناکه
      ان شاءالله زودتر کامل خوب بشین

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      باور کن کرونا ازت می ترسه ماشا الله به این قدرت !
      کاش ب جاش کنکور ازم میترسید

12. Top | #57
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام منم کرونا گرفتم سه روز اولی که ویروس بهم سرایت کرد فقط چند تا سرفه میزدم وقتی شهرستان برگشتم تو راه یهو یه سردی خورد به بدنم( سر صبحی) یه شوکی به بدنم وارد شد و از بعد از ظهر همون روز بدنم یکم بی حال شد روز بعدش که کلا بیخیال بودم ظهر که از خواب بیدار شدم سینوس هام به شدت عود کرد و سردرد های شدیدی گرفتم در کنارش احساس میکردم چشم هامو یکی داره محکم فشار میده به زور رو پاهام راه میرفتم برای دکتر و تست اینا. خلاصه دارو خوردم و حدود یه هفته بی حالی شدید در حدی که حال خوردن غذا رو نداشتم بویاییم یکم از کم شد ولی از بین نرفت ۳ هفته با اینا درگیر بودم هفته ی سوم باز عوارض جانبی شروع میشه من که با بدن درد سر میکردم تا الان هم دیگه جرئت کار حتی یکم سنگین رو ندارم چون بعدش به شدت بدنم درد میگیره در کل ریکاوری بدن خیلی طولانی مدتی داره و عوارض جانبیش هم براتون میمونه ازتون خواهش میکنم ماسک بزنید و فاصله رو رعایت کنید تا به این ویروس مبتلا نشید اگر که کنکوری باشید یه ماه راحت از دست میدید اگرم کنکوری نیستید بدنتون رو نابود میکنه

13. Top | #58
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_81 نمایش پست ها
      سلام میخواستم بپرسم به نظرتون منطقیه که الان تو این روزا یه تایم مطالعه خفن بزنیم و بجاش تعطیلات عید رو کلا درس نخونیم و اگه تب شیوع کرونا خوابید، بریم مسافرت و تفریح؟
      این چرا آپ شد دقیقا؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن