خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Konkuri99 نمایش پست ها
      اتفاقا دوستان این همیشه سوال منم بوده الان این تاپیک رو دیدم کنجکاو شدم مثلا اگه کسی معدلش بالای ۱۷ باشه حالا هر رشته ای بهش اجازه میدن ۲۴ واحد برداره؟؟
      اصلا شدنی هست؟؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساراخانم نمایش پست ها
      چنین چیزی ممکنه؟
      شما تا ترم 6 باید دروس تخصصی و معارف و عمومی و کاراموزی هارو طی کنید و بعدش ترم 7 و 8 عرصه در بیمارستان دارین، چیزی به اسم زودتر تموم شدن نداریم من الان ترم 6 ام و تازه این ترم دروس تموم شده و از مهر عرصه شروع میشه که فقط بیمارستانی و دیگه درس نداری

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره میشه زودتر تموم کرد.
      من الان ترم 4 پرستاریم ، این ترم بگذره واسه ترم دیگه ام که ترم 5 میشه کلا 18 واحد دارم و همه شون هم ارائه میشه
      که بعدش اگه خدا بخواد ترم 6 ، 7 رو عرصه 1 ، 2 رو میرم . درکل 7 ترمه تموم میکنم .

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصلا شدنی هست؟؟
      بله....اما مهم برداشنش نیست

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اونجور که من شنیدم میشه ولی بخوای اینکارو کنی باید از اول برنامشو بریزی چون هرچی میری ترم بالاتر هم درس ها حجیم تر و سنگین تر میشن هم کاراموزی داری که اونو نمیتونی کاریش کنی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا شدنی هست؟؟
      این قانون تو همه دانشگاه های ایران هست و همه رشته ها اما درباره اینکه پرستاری رو بتونی با الف شدن یه ترم زودتر تموم کنی و هفت ترمه قبلا هم گفتم که این بستگی به خیلی چیزا از جمله دانشگاهتون داره تو دانشگاه ما تقریبا ممکن نیست و نمیزارن واحد های ترم های بعدی رو برداری این ترم الف زیاد داشتیم اما نذاشتن بردارن من فک میکنم چون ازاد برا شهریه ثابتش نمیزاره زود تموم کنن اما دولتی شاید بشه و بازم یه ترم انچان تاثیری نداره همون تمرکز کنی شیش ترم با معدل خوب پاس کنی و یه سالم که بیمارستانی هشت ترمت تموم میشه اما رشته هایی هستن که میشه شیش ترم تموم کرد و عملی و کاراموزی ندارن اونا ارزش داره یه سال جلو بیوفتی و معدلم میشه بالا گرفت معمولا رشته های علوم انسانی این طورین اما علوم پزشکی هم عملی هاش سنگینه هم تیوری هاش پوستت رو میکنن

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بستگی به خودت و مدیرگروهتون داره.
      خداوند آن خویش خویش است

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      این قانون تو همه دانشگاه های ایران هست و همه رشته ها اما درباره اینکه پرستاری رو بتونی با الف شدن یه ترم زودتر تموم کنی و هفت ترمه قبلا هم گفتم که این بستگی به خیلی چیزا از جمله دانشگاهتون داره تو دانشگاه ما تقریبا ممکن نیست و نمیزارن واحد های ترم های بعدی رو برداری این ترم الف زیاد داشتیم اما نذاشتن بردارن من فک میکنم چون ازاد برا شهریه ثابتش نمیزاره زود تموم کنن اما دولتی شاید بشه و بازم یه ترم انچان تاثیری نداره همون تمرکز کنی شیش ترم با معدل خوب پاس کنی و یه سالم که بیمارستانی هشت ترمت تموم میشه اما رشته هایی هستن که میشه شیش ترم تموم کرد و عملی و کاراموزی ندارن اونا ارزش داره یه سال جلو بیوفتی و معدلم میشه بالا گرفت معمولا رشته های علوم انسانی این طورین اما علوم پزشکی هم عملی هاش سنگینه هم تیوری هاش پوستت رو میکنن

برای رشته ای مثل تغذیه میشه 6 ترمه تموم کرد؟؟؟؟چون کارورزی بیمارستانشون کلا 18 واحده؟؟؟/
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      برای رشته ای مثل تغذیه میشه 6 ترمه تموم کرد؟؟؟؟چون کارورزی بیمارستانشون کلا 18 واحده؟؟؟/
      قبلا هم گفتم به خيلي جيزا بيستگي داره مثلا اگه دانشگاهتون سنگ نندازه و واحد ها رو بهتون ارايه بده . تغذيه به نظر من ماهيت رشتش ميشه اما درساي سختم داره كه بايد خيلي تلاش كني اگه بخواي معدل خوبم بگيري هم زود تموم كني. ولي نظر من بخواي هفت ترم منطقي تره اما تابستاني هم برداري شيش ترمم امكانش هست اما معدل سخت ميشه چون عمومي ها رو اونجا معمولا ارايه ميدن و تخصصي نميدن .ولي تجربه شخصي من به عنوان كسي كه يه بار انصراف دادم و عقب افتادم از نظر زماني زياد گير زود تموم كردن نباشيد يك سال تاثير زيادي نداره تو كارشناسي تا ميتوني رو كيفيت و معدل خوب تمركز كني به نفعته هشت ترم با معدل 18 خيلي بهتره تا شيش ترم معدل 15

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      قبلا هم گفتم به خيلي جيزا بيستگي داره مثلا اگه دانشگاهتون سنگ نندازه و واحد ها رو بهتون ارايه بده . تغذيه به نظر من ماهيت رشتش ميشه اما درساي سختم داره كه بايد خيلي تلاش كني اگه بخواي معدل خوبم بگيري هم زود تموم كني. ولي نظر من بخواي هفت ترم منطقي تره اما تابستاني هم برداري شيش ترمم امكانش هست اما معدل سخت ميشه چون عمومي ها رو اونجا معمولا ارايه ميدن و تخصصي نميدن .ولي تجربه شخصي من به عنوان كسي كه يه بار انصراف دادم و عقب افتادم از نظر زماني زياد گير زود تموم كردن نباشيد يك سال تاثير زيادي نداره تو كارشناسي تا ميتوني رو كيفيت و معدل خوب تمركز كني به نفعته هشت ترم با معدل 18 خيلي بهتره تا شيش ترم معدل 15
      من هدفم فقط اینکه زودتر لیسانسه رو بگیرم و تامام یه جورایی میخوام خلاص بشم راستش یه سالم برام یه ساله ولی بازم برام خیلی مهمه که معدلم حتما بالا باشه
      شما از چه رشته ای انصراف دادین؟؟؟تغذیه؟؟؟
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پرستاری مشهد ک شدنی نیستش چون کاراموزی عرصه رو زودتر نمیذارن برداری و فاینال هم با ورودی خودت میذارن شرکت کنی نه زودتر
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      من هدفم فقط اینکه زودتر لیسانسه رو بگیرم و تامام یه جورایی میخوام خلاص بشم راستش یه سالم برام یه ساله ولی بازم برام خیلی مهمه که معدلم حتما بالا باشه
      شما از چه رشته ای انصراف دادین؟؟؟تغذیه؟؟؟
      نه شيمي دارويي ميخوندم اما فقط يه اسم خوب داشت و اينده اي نداشت انصراف دادم بعد كنكور مجدد و پرستاري. كلا رشته هاي وزارت علوم از نظر من ارزش خوندن نداره الان (مگه برنامه خاصي يا پشتوانه داشته باشي مثلا اونايي كه باباشون كارخونه داره يه مدرك ميخوان براي پست گرفتن و.. ) به خاطر بي برنامگي و جذب چند برابر نياز و كشش بازار كار و كيفيت پايين اموزش .

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیر نمیشه
      چون هیچ دانشگاهی نمیزاره حداقل من نشنیدم که عرصه رو زودتر بری
      خوشا دیدار ما در خواب ...

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله میشه ولی دانشگاهای تیپ دو و سه مثلا کسی رو پرستاری شهرکرد اگه درست خاطرم باشه میشناختم که تونستن ۶ ترمه تموم کنن ولی مثلا تهران اصلا غیرممکنه چون برنامه کارآموزیا یه جوری هست که شما عمومیا و تئوریاتو هم تموم کنی کارآموزی گیرت میندازه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط House md نمایش پست ها
      بله میشه ولی دانشگاهای تیپ دو و سه مثلا کسی رو پرستاری شهرکرد اگه درست خاطرم باشه میشناختم که تونستن ۶ ترمه تموم کنن ولی مثلا تهران اصلا غیرممکنه چون برنامه کارآموزیا یه جوری هست که شما عمومیا و تئوریاتو هم تموم کنی کارآموزی گیرت میندازه

انگار تاپیک واسه اسفند ۹۸ عه ولی میذارم بمونه شاید به درد یکی دیگه خورد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)