خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تلاش و استعداد با هم برای موفقیت نیازه.
      استعداد و هوش هم متفاوته.من میرفتم تحلیل ازمون یه پسره بود کل تستارو تو هوا حل میکرد.حتی اونایی رو که تو ازمون نزده بود در حد 20ثانیه تو هوا حساب میکرد.
      برعکسشم دیدم ادمایی با استعدادای معمولی که با پشتکار به رتبه های خیلی خوبی رسیدن.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بهتون پیشنهاد میکنم یه سر به کلاسای دانشگاه بزنین. جوابتونو به صورت کامل و تمام میگیرین
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسایی نمایش پست ها
      تلاش و استعداد با هم برای موفقیت نیازه.
      استعداد و هوش هم متفاوته.من میرفتم تحلیل ازمون یه پسره بود کل تستارو تو هوا حل میکرد.حتی اونایی رو که تو ازمون نزده بود در حد 20ثانیه تو هوا حساب میکرد.
      برعکسشم دیدم ادمایی با استعدادای معمولی که با پشتکار به رتبه های خیلی خوبی رسیدن.
      برام سواله سوالات پیچیده ریاضی فیزیک و شیمی رو چجوری بدون حل کردن و ذهنی حساب میکنن

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساراخانم نمایش پست ها
      منتظر نظراتتان هستم
      یکی درس نمیخونه یا که ساعت مطالعه ش کلا ۴_۵ساعته... یا که یکی هم توانشو نداره ۱۰ ساعت بخونه ولی میره از روزی از ۱۰ ساعت شروع میکنه اونم مطالعه ی بدون تمرکز
      بعد فکر میکنه من مغزم مشکل داره... من باهوش نیستم... من معلم خوب تو مدرسه ندارم... واسه منابع زیاد خرجم نکردن... کتابخونه نمیرم... میز ندارم... سیل زده... بچه های شهدا سهمیه دارن... کرونا بهم استرس میده...
      در حالیکه تنها دلیلش درس نخوندنه!!!
      یه وقتایی ادم به درس خوندن علاقه ای نداره ریاضی فیزیک رو به زوووور میخونه زیست رو نفرت ورق میزنه بعد اصرار داره بخونه واسه پزشکی که تهش کلی میره بهونه پیدا میکنه ولی دلایل اصلی فرق دارن!
      هوش میتونه تاثیر گذار باشه... انیشتین به خاطر هوشش مشهور نشد... اصلا خودشم نمیدونست باهوشه زیادی تلاش میکرد اصولا ادمای باهوش هم تعدادشون خیلی کمه و هم با اون مخ هایی که تو تلویزیون میبینید فرق دارن ادم های تلویزیون و رتبه برترها ضریب هوشی بالایی ندارن بلکه رو یه سری از مهارت ها کار کردن و تقویتش کردن یه چی مثل جدول ضربی که از حفظ میگی و نمیدونستی واقعا حفظ کردن این اعداد میتونه سخت باشه!!!
      ادمایی گه ضریب هوشی بالا دارن معمولا گوشه گیر و ساکتن (خیلی باخودشون حرف میزنن واسه همین کم فرصت میکنن با بقیه حرف بزنن) کم‌ میخوابن (چون مغز دیرتر میخوابه و خیلی فکر میکنن) به خاطر همین خیلی وقتا یه سری مشکلات اجتماعی و افسردگی واسشون اتفاق میفته... بی حوصله ن و حتی خیلی وقتا روش یادگیریشون با بقیه فرق داره مثلا اگه یه روشی بهش یاد بدی یاد نمیگیره همش با خودش فکر میکنه اوووه این دیگه چه کوفتیه ولی برای همون سوال یه راه حل بهتری به ذهنشون میرسه که جواب رو زودتر به دست میارن

یه ایرانی همیشه دنبال بهونه س... مشکل از شما نیست... خیلی کلیه این موضوع... الان دقت کنید اوضاع مملکتم یه چی تو همین مایه هاست مسئولین بیشتر دنبال حواشی ان تا حل مشکل!! بیشتر دنبال بهونه هان تا حل مسئله! نمونش گرونی بنزین که اصلا عقلانی نیست واسه کنترل الودگی موثر باشه!
      ویرایش توسط Rafolin403 : 10 اسفند 1398 در ساعت 14:07

5. Top | #20
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برام سواله سوالات پیچیده ریاضی فیزیک و شیمی رو چجوری بدون حل کردن و ذهنی حساب میکنن
      خب الان دیگه یه سری چیزا خیلی عادی شده اونقد که مردم باورشون شده هیچی سخت نیست کلاسای چرتکه و محاسبات سریع دارن میذارن مهارت های ریاصیات تقویت میشه و بچه هارو از سنین پایین میفرستن... بعد از مدتی دهنت وا میمونه اینا چجوری از ماشین حساب هم جلوتر میرن... رازش اینه که روی مهارتهاشون کار کردن... رتبه برتر ها هم مطمین باشید حداقل هفته ای ۱۰_۱۵ساعت بیشتر و حتی بهتر از رتبه های سه رقمی کنکور مطالعه کردن!

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اون کسایی که میگن هوش مهم نیس همونایی ان که فک میکنن کرونا فقط افراد پیر و کسایی که بیماری زمینه ای دارن رو میکشه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دونفر تو مدرسمون بودن که الان هردو دارن رشته مورد علاقشونو تو یه دانشگاه میخونن اولی واقعا باهوش بود بطریکه هوشش زبونزد همه بود البته با اینکه سال کنکورش مادرشو از دست داد و توی تیم فوتسال استانم بود اخر سال رتبش شد ۱۸۰
      نفر دوم یه دخترخانمی بود که بگم هیچ بویی از استعداد نبرده بود ولی کتابو میخورد و از صبح تا شب واسه کنکور جون میکند ایشونم رتبشون حوالی ۴۰۰ و ۵۰۰ شد
      مهم اینه که الان هردو دارن یه دانشگاه و یه رشته درس میخونن
      اینو مطمئن باشین که تلاش قطعا میتونه جای هوشو پرکنه به شرطی که عاشق هدفی که پیش روتونه باشین

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هوش خیلی تاثیر گذار نیس سهمیه تاثیر بیشتری داره ! و من ا... توفیق

ولی درکل هوش مث یه کاتالیزگره ک فقط سرعت یادگیری رو یخورده بالاتر میبره ! طرف باهوشم باشه خوب نخونه جواب نمیگیره اما کسی با سطح هوش متوسط با پشتکار میتونه خیلی عملکرد بهتری داشته باشه!
      پس این چیزا رو بهونه نکنید و به مغزتون اجازه پیدا کردن بهونه ندید! الان هم افراد باهوش خیلی کم پیدا میشن و تو دنیای مدرن امروزه سطح هوشا خیلی نزدیک همه ! اون باهوشا هم فرار مغزها میکنن رقیب شما محسوب نمیشنپس ز گهواره تا گور دانش بجو!
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظر من کسی که تونسته دیپلم بگیره از هوش کافی برای کسب رتبه زیر 5000 هم برخوردار هست..اینجا بیشتر باید روی تلاش حساب باز کرد نه هوش

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هر موقع وقت کردی کتاب
      برتری خفیف و کتاب طرزفکر رو بخون
      وویس های استاد گل ی در مورد نحوه برنامه ریزی ،کسب تراز خوب و.... رو هم گوش کن
      کتاب "چگونه تک رقمی شدم ؟" اثر سعید تجریشی از انتشارات فار هم برات میتونه مفید باشه
      توی همین سایت آقای محمد کاظم میدانی رتبه 4 کنکور ریاضی 1393 هم نمونه خلاصه نویسی های خودشون رو گذاشتن اونا رو هم برو از نزدیک ببین

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من امسال ۴۶۰۰کشوری شدم
      نه هوش انچنانی داشتم نه تلاش انچنانی
      ولی یه اصل رو رعایت کردم
      پیوسته خوندن
      هر روز طبق برنامه یه تایم خاصو میخوندم همونم حفظ کردم
      همین
      دنبال حاشیه نباشید
      هدف اصلی درستون باشه
      نه مقایسه هوش و تعداد تست و ساعت مطالعه با بقیه
      موفق باشید
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینارو بیخیال شما چطوری با ۲۲ تا پست کاربر حرفه ای هستید

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      اینارو بیخیال شما چطوری با ۲۲ تا پست کاربر حرفه ای هستید
      تازه عضو شدم زیاد با قوانین اینجا آشنا نیستم
      بقیه چجوری کاربر حرف ای میشن ؟

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      یکی درس نمیخونه یا که ساعت مطالعه ش کلا ۴_۵ساعته... یا که یکی هم توانشو نداره ۱۰ ساعت بخونه ولی میره از روزی از ۱۰ ساعت شروع میکنه اونم مطالعه ی بدون تمرکز
      بعد فکر میکنه من مغزم مشکل داره... من باهوش نیستم... من معلم خوب تو مدرسه ندارم... واسه منابع زیاد خرجم نکردن... کتابخونه نمیرم... میز ندارم... سیل زده... بچه های شهدا سهمیه دارن... کرونا بهم استرس میده...
      در حالیکه تنها دلیلش درس نخوندنه!!!
      یه وقتایی ادم به درس خوندن علاقه ای نداره ریاضی فیزیک رو به زوووور میخونه زیست رو نفرت ورق میزنه بعد اصرار داره بخونه واسه پزشکی که تهش کلی میره بهونه پیدا میکنه ولی دلایل اصلی فرق دارن!
      هوش میتونه تاثیر گذار باشه... انیشتین به خاطر هوشش مشهور نشد... اصلا خودشم نمیدونست باهوشه زیادی تلاش میکرد اصولا ادمای باهوش هم تعدادشون خیلی کمه و هم با اون مخ هایی که تو تلویزیون میبینید فرق دارن ادم های تلویزیون و رتبه برترها ضریب هوشی بالایی ندارن بلکه رو یه سری از مهارت ها کار کردن و تقویتش کردن یه چی مثل جدول ضربی که از حفظ میگی و نمیدونستی واقعا حفظ کردن این اعداد میتونه سخت باشه!!!
      ادمایی گه ضریب هوشی بالا دارن معمولا گوشه گیر و ساکتن (خیلی باخودشون حرف میزنن واسه همین کم فرصت میکنن با بقیه حرف بزنن) کم‌ میخوابن (چون مغز دیرتر میخوابه و خیلی فکر میکنن) به خاطر همین خیلی وقتا یه سری مشکلات اجتماعی و افسردگی واسشون اتفاق میفته... بی حوصله ن و حتی خیلی وقتا روش یادگیریشون با بقیه فرق داره مثلا اگه یه روشی بهش یاد بدی یاد نمیگیره همش با خودش فکر میکنه اوووه این دیگه چه کوفتیه ولی برای همون سوال یه راه حل بهتری به ذهنشون میرسه که جواب رو زودتر به دست میارن

یه ایرانی همیشه دنبال بهونه س... مشکل از شما نیست... خیلی کلیه این موضوع... الان دقت کنید اوضاع مملکتم یه چی تو همین مایه هاست مسئولین بیشتر دنبال حواشی ان تا حل مشکل!! بیشتر دنبال بهونه هان تا حل مسئله! نمونش گرونی بنزین که اصلا عقلانی نیست واسه کنترل الودگی موثر باشه!
      حرفات درسته ولی ادمای باهوش نمیدونم‌ چرا وقتی بهشون میگی هوشت خوبه هی ناز میکنن میگن نه من هوشم خوب نیس بیشتر شبیه دختران . من خودم هوشم خوب نیس هی اصرار میکنین زیر دلم درد میگیره

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منتظر نظراتتان هستم
      نه فقط
      سهمیه و پول
      میخواد

" God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)