خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

کیا تو ازمون 9 اسفند قلمچی شرکت می کنن!

سلام من خودم که حوصله ندارم پای مانیتور تست بزنم
      فقط کی بهم دفترچه رو میدن اون به دردم میخوره.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که هرچی پنجشنبه بهشون اصرار کردم گفتن نمیتونیم بدیم (دفترچه رو!) ولی خب شنبه میرم ببینم میتونم دفترچه رو بگیرم یا نه . ولی قانونا و طبق اونچیزی که تو سایت خود قلمچی نوشته باید صبح جمعه دفترچه رو بهت بدن تا اگه میخوای از روی اون پاسخنامه رو پر کنی.
      آخه ظلمه که 4 ساعت زل بزنی به صفحه لپتاپ واسه ازمون دادن بعد دوباره همونقدر وقت بزاری برای تحلیلش ادم کور میشه خب (ناگفته نماند تابستون روزی 10 ساعت فیلم نگاه میکردم و عین خیالمم نبود ولی به هر حال بهونه خوبیه)

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alioh نمایش پست ها
      من که هرچی پنجشنبه بهشون اصرار کردم گفتن نمیتونیم بدیم (دفترچه رو!) ولی خب شنبه میرم ببینم میتونم دفترچه رو بگیرم یا نه . ولی قانونا و طبق اونچیزی که تو سایت خود قلمچی نوشته باید صبح جمعه دفترچه رو بهت بدن تا اگه میخوای از روی اون پاسخنامه رو پر کنی.
      آخه ظلمه که 4 ساعت زل بزنی به صفحه لپتاپ واسه ازمون دادن بعد دوباره همونقدر وقت بزاری برای تحلیلش ادم کور میشه خب (ناگفته نماند تابستون روزی 10 ساعت فیلم نگاه میکردم و عین خیالمم نبود ولی به هر حال بهونه خوبیه)

اره منم شنبه میرم یه دعوای حسابی میکنم اگه دفترچه رو بهم ندن!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا به دفترچه ها دست نزنید الودن ...بیخیال دفترچه این ازمون و ازمون بعد بشین فعلا تو خونه بمونید .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      اصلا به دفترچه ها دست نزنید الودن ...بیخیال دفترچه این ازمون و ازمون بعد بشین فعلا تو خونه بمونید .
      نگا یه پست دیگه بود تو همین انجمن که خیلی دوستان به هم پریده بودند و اظهارات زیادی شد منم نمیخوام با کسی دعوا کنم. نمیخوامم مثل شبکه خبر و اخبار 20:30 حرف بزنم ولی استرس کرونا از خود کرونا خطرناک تره یه نگاه به امار بنداز (https://www.worldometers.info/coronavirus/) تا حالا کلا 2800 نفر مردن (تو کل جهان) که تقریبا 95% تو چین بودن ولی یه نگاه دیگه توی سایتا بندازی میبینی روزانه 300 نفر تو ایران بر اثر سکته قلبی میمیرن (یعنی کل فوتی های ویروس کرونا تا الان میشه تقریبا به انداه یه هفته و نصفی فوتی های سکته قلبی ایران) و در نیمه اول امسال حدودا 9000 نفر بر اثر حوادث رانندگی مردن اینا کلا 2 نمونه بود.

میدونم خیلی استرس و جو روانی بدی نسبت به این ویروس پیش اومده ولی با استرس دادن و اتیش به هیزم کرونا ریختن که این بیماری درمان نمیشه میشه؟ خودتون بهتر از من میدونید استرس چقدر رو سیستم ایمنی تاثیر میزاره و حتی اگر کرونا نکشتتون استرس کرونا میکشتتون.همین دوستانی هم که ماسک و میزنن و دستکش میپوشن و خیلی مراقب خودشونن وقتی کارشون تموم بشه عموما اون دستکش رو میندازن وسط پیاده رو و خیابون و نمیگن یه بنده خدایی بالاخره میخواد اون رو جمع کنه شاید شما کرونا داشته باشی تکلیف اون بنده خدا چیه؟(البته از همین جا سلام میکنم به دوستان عزیزمون در دیجیکالا و دیگر فروشگاه ها که ماسک 12 تایی میفروشن 1/5 میلیون امیدوارم تو شادیا از پولت استفاده کنی و شبم خوابت ببره)

در کل باید بگم که احتیاط خوبه ولی وسواس نه!
      ویرایش توسط alioh : 09 اسفند 1398 در ساعت 12:11

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      سلام. نیازی نیست پای مانیتور تست بزنین.
      من سوالا رو از pdf پرینت گرفتم و وارد پاسخنامه ای کردم که از قبل تو خونه داشتم. بعد به صورت کلی وارد سایت کردم جوابارو.
      یا به اندازه تلاشت آرزو کن
      یا به اندازه ی آرزوهات تلاش کن
      شکسپیر

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      والا به من که صب 7 دادن دفترچه رو
      صبحونه رو باهاش میل کردم بعد شروع کردم به تست . (دینی اسون بود / زبان خیلی اسون / ادبیات رو دوست داشتم و...
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      والا به من که صب 7 دادن دفترچه رو
      صبحونه رو باهاش میل کردم بعد شروع کردم به تست . (دینی اسون بود / زبان خیلی اسون / ادبیات رو دوست داشتم و...

داداش پس توی دوره ی کمونه بیماری قرار داری قربون دستت برو هر ادم خ ا ی ه مالی و محتکرماسکی میشناسی پره ششاش ویروس کن.

شاید از اهالی شدی که ایمان اورده اند
      ویرایش توسط Saturn8 : 09 اسفند 1398 در ساعت 15:31

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Talking من شرکت کردم به نظرم تجربه خوبه بود اما تنها نکته مثبتش رنگی بودن سوالات زیست بود

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خبرگزاری مهر: رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، آمار روز جمعه بیماران کرونا در کشور را اعلام کرد. کیانوش جهانپور، بعد از ظهر جمعه در پایان نشست ستاد اطلاع رسانی وزارت بهداشت، گفت: آمار بیماران مبتلا به کرونا در کشور، از روز گذشته تا ظهر جمعه، به ۳۸۸ مورد رسیده است.وی افزود: موارد جدید کرونا ظرف ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۳ مورد بوده است.رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، گفت: موارد فوتی نیز به ۳۴ نفر رسیده است که ۸ مورد آن مربوط به ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من که شرکت کردم میتونستی سوالا رو پرینت بگیری من خودم صبح چاپشون کردم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میتونستی صبح بری دفترچه و پاسخبرگ بگیری خونه بزنی و بعد بری تا یه ساعت مشخصی تحویل بدی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

داداش پس توی دوره ی کمونه بیماری قرار داری قربون دستت برو هر ادم خ ا ی ه مالی و محتکرماسکی میشناسی پره ششاش ویروس کن.

شاید از اهالی شدی که ایمان اورده اند

نه داداش ما بیدی نیستیم به این بادا بلرزیم . البته یه نشونه هایی میبینم تو خودم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن