خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

Red face کتاب شیمی پیش

با سلام

می خواستم بدونم کسی کتاب فار برای پیش کار کرده.کلا ارزش خوندن داره،تست در حد کافی داره برا شیمی.
      یا نه برم سراغ مبتکران یا خیلی سبز.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط allen74 نمایش پست ها
      با سلام

می خواستم بدونم کسی کتاب فار برای پیش کار کرده.کلا ارزش خوندن داره،تست در حد کافی داره برا شیمی.
      یا نه برم سراغ مبتکران یا خیلی سبز.
      کتابای شیمی فار جزء منابع خوبن
      و اموزش خوبی هم دارن
      ولی از نظر تستی خوب نیست(نه اینکه خوب نیستا کامل نیست)

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      همون جور که محمد هم گفت کتاب های شیمی فار جز منابع استاندارد هستن و شکل خاصی تو تالیف کتاباشون هست .... شما اگه از کتاب های اول شیمی یعنی مبتکران و خیلی سبز نتیجه نگرفتید بیاین سمت این و اگه دیدید دارید باهاش پیشرفت میکنید حتما تا انتها باهاش پیش برید ......هرکسی سلیقه ی خاص خودشو تو منابع داره ....!!!!!((درضمن قبل از خرید حتما قسمتی از کتاب رو از سایت دانلود کنید یا برید کتابفروشی و این 3 تا منبع رو با هم یک جا مقایسه کنید...!!!)))

پیروز باشید...!!!

فعلن ...!!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      کتابای شیمی فار جزء منابع خوبن
      و اموزش خوبی هم دارن
      ولی از نظر تستی خوب نیست(نه اینکه خوب نیستا کامل نیست)
      بازم سلام
      من از نظر تدریس و درسنامه مشکلی ندارم خدارو شکر معلم واقعا خوبی دارم.فقط دنبال یک کتاب هستم که تست های مشابه کنکور رو داشته باشه+تالیفی های خوب . به همین خاطر دنبال کتابی نیستم که بیشتر حجمش درسنامه داشته باشه،حالا به نظرتون بین مبتکران و خیلی سبز کدوم رو ترجیح می دید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      همون جور که محمد هم گفت کتاب های شیمی فار جز منابع استاندارد هستن و شکل خاصی تو تالیف کتاباشون هست .... شما اگه از کتاب های اول شیمی یعنی مبتکران و خیلی سبز نتیجه نگرفتید بیاین سمت این و اگه دیدید دارید باهاش پیشرفت میکنید حتما تا انتها باهاش پیش برید ......هرکسی سلیقه ی خاص خودشو تو منابع داره ....!!!!!((درضمن قبل از خرید حتما قسمتی از کتاب رو از سایت دانلود کنید یا برید کتابفروشی و این 3 تا منبع رو با هم یک جا مقایسه کنید...!!!)))

پیروز باشید...!!!
      بازم سلام
      من از نظر تدریس و درسنامه مشکلی ندارم خدارو شکر معلم واقعا خوبی دارم.فقط دنبال یک کتاب هستم که تست های مشابه کنکور رو داشته باشه+تالیفی های خوب . به همین خاطر دنبال کتابی نیستم که بیشتر حجمش درسنامه داشته باشه،حالا به نظرتون بین مبتکران و خیلی سبز کدوم رو ترجیح می دید

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      هر 2 این کتابا کتاب های فوق العاده استانداردی در زمینه تست هستن((مخصوصا مبتکران)) ولی با این حال برای پیش 1 از مبتکران و پیش2 از خیلی سبز استفاده کن!!! مطمئنا ضرر نمیکنی...!!!

پیروز باشی...!!!

فعلن ...!!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازم سلام
      منم نظرم واسه پیش1مبتکرانه
      ولی پیش2رو هنوز خودمم نمیدونم!!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      هر 2 این کتابا کتاب های فوق العاده استانداردی در زمینه تست هستن((مخصوصا مبتکران)) ولی با این حال برای پیش 1 از مبتکران و پیش2 از خیلی سبز استفاده کن!!! مطمئنا ضرر نمیکنی...!!!

پیروز باشی...!!!
      حالا یک سوال دیگه برای چی پیش 1 مبتکران و پیش 2 خیلی سبز.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      حالا یک سوال دیگه برای چی پیش 1 مبتکران و پیش 2 خیلی سبز.
      همون طور که قبلا هم گفتم انتشخاب منبع خیلی سلیقه اییه__پیش1 مبتکران توضیحات جامع تر+تست های کامل تری نسبت به خیلی سبز داره و لی با این حال خیلی سبز حجم کمتری داره___پیش2 خیلی سبز هم همون مطالبی که توی مبتکران هست رو بهتر گفته و توضیحات اضافی نداره..!!!
      به هر حال این سلیقه منه شما ممکنه نظر متفاوتی داشته باشید که اونم محترمه...!!!

فعلن ...!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن