خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 111
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره خوب شما راست میگی ماسک نزنین دستکشم نپوشین.
      نکنه اون پزشک متخصص راهنمای شما معاون وزیر بهداشت بوده که خودش کرونا گرفته؟
      حالا من این یکیو معرفی کردم کل داروخونه های کشورو کی معرفی میکنه؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما حالیت نیست زدن ماسک با استاندارد 95 اجباریه و خودش باعث جلوگیری از شیوع میشه ، این ویروس چند روز پنهانه تو بدن ، اگر من بگیرم و ماسک نزنم( طبق منطق شما که میگی ماسک لازم نیست) و ناقل باشم بدون اینکه خودم بدونم باعث شیوعش میشم
      بعد مگه من بیکارم راه بیفوتم هر داروخونه ای حرو م زاده بود زنگ بزنم تعزیرات؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط
      امیدوارم معاون وزیر بهداشت واقعا کرونا گرفته باشه
      میترسم مثل همون اقای مدیر کل و معاون انتقال خون یزد نباشه که به طور فیک داشت خون میداده
      میترسم واسه ی کرونا هم حرف راننده تاکسی ها که میگن " کار خودشونه " اینم کار خودشون باشه که بخوان یه چیزی رو روی مردم امتحان کنن

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسایی نمایش پست ها
      اره خوب شما راست میگی ماسک نزنین دستکشم نپوشین.
      نکنه اون پزشک متخصص راهنمای شما معاون وزیر بهداشت بوده که خودش کرونا گرفته؟
      حالا من این یکیو معرفی کردم کل داروخونه های کشورو کی معرفی میکنه؟
      شما اگر دغدغه مندی همون یک نفر رو معرفی کن وظیفه ت رو انجام دادی.... اتفاقا من بااینکه عملکرد مسیولین رو قبول ندارم اما ایشون برام قابل تقدیرن چون مثل خیلی ها از دور دستور ندادن در بطن مشکل بودن که این حادثه براشون رخ داده سوما حرف من حرف whoهست حالا اگر سواد شما بالاتر از سازمان بهداشت جهانی هست هرطور راحتید

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من بهش گفتم دوست عزیز.نمیفهمه ولش کن

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHR نمایش پست ها
      شما حالیت نیست زدن ماسک با استاندارد 95 اجباریه و خودش باعث جلوگیری از شیوع میشه ، این ویروس چند روز پنهانه تو بدن ، اگر من بگیرم و ماسک نزنم( طبق منطق شما که میگی ماسک لازم نیست) و ناقل باشم بدون اینکه خودم بدونم باعث شیوعش میشم
      بعد مگه من بیکارم راه بیفوتم هر داروخونه ای حرو م زاده بود زنگ بزنم تعزیرات؟
      ادب چیزی نیست که بشه به زور به دیگران داد...همون که شما حالیته کافیه....اون ماسک n95در زمان قبل از کرونا هم بار مالی سنگینی داره دوما زود به زود کمتر از یکی دوساعت باید عوض شه وگرنه کاملا برعکس عمل می‌کنه حالا اگر شما اینقدر پولداری وبدون دغدغه هرکار دوست داری بکن یه کامیون ماسک n95بگیر هر یک ساعت تعویض کن فقط چون دغدغه اون داروخونه رو نداشتی این مشکل پیش میاد که به یه کامیون ماسک دیگه نیاز داری اما امثال تو داروخونه های بعدی رو معرفی نکردن پس لاجرم کرونا میگیری طی پروسه ای که در نظر گرفتی....وقتی وزارت بهداشت میگه تا حد ضرورت از منزل بیرون نیاید امثال شما بلدید سفسطه کنید حتما باید زور بالا سرتون باشه وقرنطینه بشید بااون همه مشکلات؟ادامه بدید تا به اون هم برسیم

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه بشینین تو خونه و نه ماسک بزنین نه دستکش خیلی خوب میشه
      مث روانیا حمله شدا ب داروخونه ها واقعا!!!
      بزارید این لوازم و اینا برسه دست پرسنل درمانی بیمارستانا و مراکز بهداشت-_-
      تو خونه بمونین دستتونم بشورید
      افرین-_-
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyaar نمایش پست ها
      شما اگر دغدغه مندی همون یک نفر رو معرفی کن وظیفه ت رو انجام دادی.... اتفاقا من بااینکه عملکرد مسیولین رو قبول ندارم اما ایشون برام قابل تقدیرن چون مثل خیلی ها از دور دستور ندادن در بطن مشکل بودن که این حادثه براشون رخ داده سوما حرف من حرف whoهست حالا اگر سواد شما بالاتر از سازمان بهداشت جهانی هست هرطور راحتید
      جالبه تا الان ما داشتیم سیاه نمایی میکردیم که مسئولین فلانن و نباید ریپلای میکردیم!
      اگه از ماه قبل اطلاع رسانی میکردن و کارای لازم از جمله تولید ماسک و مواد شوینده و اطلاع رسانی بجای داد و هوار برای رای دادن(روز رای گیری تازه اومدن میگن انگشت نزنید خطرناکه)یکم آگاهی میدادن نه ما انقد میترسیدیم نه انقد کشته میدادیم
      ♡Be your Own HERO

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      اینو دیدم یاد تو افتادم @Saeed79
      )))))))

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ادب چیزی نیست که بشه به زور به دیگران داد...همون که شما حالیته کافیه....اون ماسک n95در زمان قبل از کرونا هم بار مالی سنگینی داره دوما زود به زود کمتر از یکی دوساعت باید عوض شه وگرنه کاملا برعکس عمل می‌کنه حالا اگر شما اینقدر پولداری وبدون دغدغه هرکار دوست داری بکن یه کامیون ماسک n95بگیر هر یک ساعت تعویض کن فقط چون دغدغه اون داروخونه رو نداشتی این مشکل پیش میاد که به یه کامیون ماسک دیگه نیاز داری اما امثال تو داروخونه های بعدی رو معرفی نکردن پس لاجرم کرونا میگیری طی پروسه ای که در نظر گرفتی....وقتی وزارت بهداشت میگه تا حد ضرورت از منزل بیرون نیاید امثال شما بلدید سفسطه کنید حتما باید زور بالا سرتون باشه وقرنطینه بشید بااون همه مشکلات؟ادامه بدید تا به اون هم برسیم
      شما حالت خوبه؟
      اونایی که باید برن سرکار چی؟
      چجور میشه نرفت بیرون اصلا؟ منطقیه چون ماسک نیست نریم بیرون
      آهان بله از اتاق فرمان اشاره میکنن ما غلط بکنیم ماسک بزنیم اصلا غلط بکنیم جلوگیری بخوایم بکنیم چون برچسب احتکار میخوریم
      ♡Be your Own HERO

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

جالبه تا الان ما داشتیم سیاه نمایی میکردیم که مسئولین فلانن و نباید ریپلای میکردیم!
      اگه از ماه قبل اطلاع رسانی میکردن و کارای لازم از جمله تولید ماسک و مواد شوینده و اطلاع رسانی بجای داد و هوار برای رای دادن(روز رای گیری تازه اومدن میگن انگشت نزنید خطرناکه)یکم آگاهی میدادن نه ما انقد میترسیدیم نه انقد کشته میدادیم
      مایک n95گرونه حتی در بیمارستان ها هم سهمیه بندی داره مثل اینکه نمی‌دونید اوج h1n1در پاییزه که امثال ۱۰۳نفر کشته داد دوما من اون مسئولینی رو عرض میکنم که با عملکرد نادرست شود باب تحریم رو باز کردن که بشه این...کرونا سر جمع چند وقته توی ایران اومده که از ماه قبل اطلاع رسانی شه؟؟؟؟نتیجه این اطلاع رسانی ها چیه؟؟؟؟یکی از مراکز اولیه کشته کرونا شمال بوده مدارس رو تعطیل کردن که ملت رفت و آمد کمتری داشته باشه نتیجه چی شده؟؟؟بیا جاده‌کرج چالوس رو ببین...میگن مثل قحطی زده ها حمله نکنید برو توی خونه ها تا ببینید...روز رای گیری هم که شو سیاسی بود...پس لطفاً رفتار خود ملت هم دست کم نگیریدهمین الآنم صنعت تولید ماسک شبانه روزی در حال تولیدن مسئله باوره....وقتی میگن ماسک مرطوب بشه برعکس میشه میگن میخوان ملت بگیرن خودشون نه وقتی میگن آب صابون بهترین گزینه ست میگن....این نتیجه همون سیاه نمایی هست که عرض کردم منطق پر

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بجای سفسطه مستدل صحبت کن... متاسفانه به قول خودتون دقیقا به همون دلیل هم امثال شما فقط سیاهی ها رو می‌بینید فقط سیاهی....دوستان هم بجای رای منفی دادن مستدل صحبت کنم ودلیل بیارن بد نیست...
      مستدل؟
      برات بگم تو اصفهان حداقل مراکز بهداشت درمانی حتی ژل ضدعفونی کننده ندارن
      ماسک نمیدن بهشون میگن نداریم
      بجای الکل و مواد ضدعفونی کننده اسفند دود میکنن
      زنگ میزنن میگن فعلا قم و تهران فقط با این که دو مورد تایید شده داره کرونا تو اصفهان||
      وضعیا بیمارستانا باز یکم بهتره
      بهتر این ک باید خود پرسنل برن دنبال ماسک این داروخونه و اینور اونور
      خدمه و پزشک هم نداره
      همه اشون!!!!
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان خیلی جاها دور کاری اجرا کردن مدارس تعطیل دانشگاه تعطیل مراکز درمانی که دوستشون کلفته وکاملا متوجهن مشکلی ندارن...مابقی جاها هم در حد ضرورت...حتما باید قرنطینه شد؟؟؟؟نمیشه مراعات کرد اینو شمایی بگو که حالت خوبه

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      الان خیلی جاها دور کاری اجرا کردن مدارس تعطیل دانشگاه تعطیل مراکز درمانی که دوستشون کلفته وکاملا متوجهن مشکلی ندارن...مابقی جاها هم در حد ضرورت...حتما باید قرنطینه شد؟؟؟؟نمیشه مراعات کرد اینو شمایی بگو که حالت خوبه
      تو یه جمله بگو حرف حسابت چیه؟!

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس لاجرم خودت کرونا میگیری
      این قسمت کلید اسرار

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن