خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 111
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لامصب تو آنفولانزا h1n1 رو با کرونا مقایسه میکنی ؟؟؟؟
      کی گفته آنفولانزا کشنده تر از کرونا هست ؟ تو 90 نفر طبق آمار دروغین خودشون 19 نفر مردن (خدا میدونه چند نفر مردن هنوز رو نکردند) البته همین 19 نفرم فاجعه اس ، یه نفرش هم فاجعه اس ، مگه جان و زندگی یه انسان بی ارزشه؟
      حرف از کفایت زدی ، انگار تو این خراب شده زندگی نمیکنی تو این مملکت ماسک و الکل و ضدعفونی کننده گیر نمیاد ، تو که آمریکا و کشورای دیگه رو با ایران مقایسه میکنی الانم اونجا ها ماسک و ... هم گیر مردمشون نمیاد؟
      بی شرفایی که این چینی ها رو اوردن ایران ، باعث بدبختی ما شدند ، وقتی کل دنیا چینی ها رو تو کشورشون راه نمیدادن ، مدیرعامل ز نازاده ماهان با سفیر چین جلسه میزاشت که چینی ها رو ترانزیت کنه
      لعنت بهشون یه بدبختی به بدبختیامون اضافه کردند
      ویرایش توسط AmirHR : 06 اسفند 1398 در ساعت 20:31

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تصمیم عجیب برای بازگشایی مدارس و دانشگاه ها!

رئیس جمهور روحانی: از روز شنبه تمام مراکز آموزشی، دانشگاه ها و مدارس طبق گذشته به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.اگر نیاز به تعطیلی مراکز خاصی باشد روز شنبه ستاد مبارزه با کرونا اطلاع رسانی خواهد کرد.

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بجای سفسطه مستدل صحبت کن... متاسفانه به قول خودتون دقیقا به همون دلیل هم امثال شما فقط سیاهی ها رو می‌بینید فقط سیاهی....دوستان هم بجای رای منفی دادن مستدل صحبت کنم ودلیل بیارن بد نیست...

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بجای سفسطه مستدل صحبت کن... متاسفانه به قول خودتون دقیقا به همون دلیل هم امثال شما فقط سیاهی ها رو می‌بینید فقط سیاهی....دوستان هم بجای رای منفی دادن مستدل صحبت کنم ودلیل بیارن بد نیست...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyaar نمایش پست ها
      امروز, 19:40Top | #18
      Mahdiyaar
      کاربر انجمن
      Mahdiyaar
      نمایش مشخصات
      خودت گفتی ریپلای نکنیم
      ما هم به حرفت احترام گذاشتیم

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ریپلای یعنی چی؟؟؟نمره منفی یا پاسخ اون دوستی که پاسخ داده بود؟؟

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHR نمایش پست ها
      کی گفته آنفولانزا کشنده تر از کرونا هست ؟ تو 90 نفر طبق آمار دروغین خودشون 19 نفر مردن (خدا میدونه چند نفر مردن هنوز رو نکردند) البته همین 19 نفرم فاجعه اس ، یه نفرش هم فاجعه اس ، مگه جان و زندگی یه انسان بی ارزشه؟
      حرف از کفایت زدی ، انگار تو این خراب شده زندگی نمیکنی تو این مملکت ماسک و الکل و ضدعفونی کننده گیر نمیاد ، تو که آمریکا و کشورای دیگه رو با ایران مقایسه میکنی الانم اونجا ها ماسک و ... هم گیر مردمشون نمیاد؟
      بی شرفایی که این چینی ها رو اوردن ایران ، باعث بدبختی ما شدند ، وقتی کل دنیا چینی ها رو تو کشورشون راه نمیدادن ، مدیرعامل ز نازاده ماهان با سفیر چین جلسه میزاشت که چینی ها رو ترانزیت کنه
      اولا مودب باش وقتی مودبانه صحبت میکنم دوما جو زده وطبق فضای مجازی صحبت نکن البته حرف شما درسته H1N1,اصلا با کرونا قابل قیاس نیست چون کرونا در حد اون نیست اگر شما فقط اسمشو شنیدی من هرسال با h1n1روبرو شدم پس لطفاً جو نده اگرم بخوابم طبق گفته خودتون با فضای مجازی بریم جلو الان ترکیه وبلژیک هم ماسک گیر نمیاد...واصولا ماسک برا افراد سالم لازم نیست جز فرد بیمار که مانع از انتشار بشه کادر درمان هم قضیه ش فرق داره همون ماسک اگر مرطوب سه دقیقا برعکس عمل می‌کنه کسی هم طرفداری بی کفایتی مسئولین رو نکرد حرف از قضاوت کادر درمان زدم که توپیدن

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بی کفایتی مسئولین یک طرف جو زدگی ملت که انگار تو قحطی هستن وانبار تو خونه شون راه می‌اندازن یک طرف و محتکرین هم یک طرف میشه همین نتیجه ای که می‌بینید....خوبه آدم یه سوزن به خودش بزنه یه جوالدوز به دیگران

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      هیچی نمیشع
      درستونو بخونین:/
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این یه ویروس پنهانه و تا دو هفته میتونه مخفی باشه پس اتفاده از ماسک برای همه ضروریه.چون ممکنه من نوعی حامل بیماری باشم هنوز خودم ندونم اولا.
      دوما، پدر من امروز رفت پیش چندتا داروخونه یکیش که دوستشه گفته بود که ماسک داریم ولی به کسی نمیگیم چون قیمتاشو بردن 30 تومن واسه یه n95.فقطم به اشناها میفروشن.
      شما کافیه خودت چندتا داروخونه سر بزنی ببینی قحطی ماسک و دستکش اومده نیازی نیست تو شبکه اجتماعی هم بری.
      اطلاعات غلطم نده
      دوستان حتما حتما ماسک استفاده کنین چون ممکنه خودتون بیمار باشین!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyaar نمایش پست ها
      اولا مودب باش وقتی مودبانه صحبت میکنم دوما جو زده وطبق فضای مجازی صحبت نکن البته حرف شما درسته H1N1,اصلا با کرونا قابل قیاس نیست چون کرونا در حد اون نیست اگر شما فقط اسمشو شنیدی من هرسال با h1n1روبرو شدم پس لطفاً جو نده اگرم بخوابم طبق گفته خودتون با فضای مجازی بریم جلو الان ترکیه وبلژیک هم ماسک گیر نمیاد...واصولا ماسک برا افراد سالم لازم نیست جز فرد بیمار که مانع از انتشار بشه کادر درمان هم قضیه ش فرق داره همون ماسک اگر مرطوب سه دقیقا برعکس عمل می‌کنه کسی هم طرفداری بی کفایتی مسئولین رو نکرد حرف از قضاوت کادر درمان زدم که توپیدن
      من بی ادبی نکردم ، اگر بهتون برخورد من معذرت میخوام
      اگر ماسک برای افراد سالم لازم نیست ، چرا تو چین پلیس هر کی ماسک نزده رو دستگیر میکنه؟
      بعد ترکیه هنو کرونا وارد نشده
      بحث سر اینه شما داری میگی کرونا ضعیفه ، اگه ضعیفتر از انفولانزاس چرا چین باید شهر 50 میلیون رو قرنطبنه کنه یا ایتالیا 12 شهر رو قرنطینه کنه؟
      ویرایش توسط AmirHR : 06 اسفند 1398 در ساعت 20:57

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما بهتره از یک متخصص عفونی راجع به ماسک بپرسی بعد بیای راجع به اطلاعات غلط ودرست صحبت کنی....بله بخش نامه وزارت بهداشته چون از یک طرف بی کفایتی مسئولین از یک طرف ترس امثال شما از یک طرف هم احتکار باعث شد فروشش از داروخانه ممنوع شده شمام اگر دلت برا ملت سوخته همون داروخانه رو به تعزیرات معرفی کن

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسایی نمایش پست ها
      این یه ویروس پنهانه و تا دو هفته میتونه مخفی باشه پس اتفاده از ماسک برای همه ضروریه.چون ممکنه من نوعی حامل بیماری باشم هنوز خودم ندونم اولا.
      دوما، پدر من امروز رفت پیش چندتا داروخونه یکیش که دوستشه گفته بود که ماسک داریم ولی به کسی نمیگیم چون قیمتاشو بردن 30 تومن واسه یه n95.فقطم به اشناها میفروشن.
      شما کافیه خودت چندتا داروخونه سر بزنی ببینی قحطی ماسک و دستکش اومده نیازی نیست تو شبکه اجتماعی هم بری.
      اطلاعات غلطم نده
      دوستان حتما حتما ماسک استفاده کنین چون ممکنه خودتون بیمار باشین!
      دقیقا ما ۶ تا داروخانه رفتیم میگفتن نیست
      نه ماسک نه دستکش
      بعد میگیم چرا تعداد مبتلاها هر روز زیاد میشن

چیمون واقعا از ویتنام و کره کمتره؟
      ویتنام=مبتلا ۱۶ نفر - کشته ها هیچی
      کره=مبتلا ۱۰۰۰ نفر- کشته ۷ نفر!
      ایران=مبتلا تا امروز ۹۵ نفر - کشته=۱۵ نفر

پ.ن:طبق آمار وزارت بهداشت گفتم ولایی ها نیاین بگید مجازی دیدی جوگیر گفتی ما کشته ندادیم و اصلا نیومده
      ♡Be your Own HERO
      ویرایش توسط Mysterious : 06 اسفند 1398 در ساعت 21:02

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

دقیقا ما ۶ تا داروخانه رفتیم میگفتن نیست
      نه ماسک نه دستکش
      بعد میگیم چرا تعداد مبتلاها هر روز زیاد میشن

چیمون واقعا از ویتنام و کره کمتره؟
      ویتنام=مبتلا ۱۶ نفر - کشته ها هیچی
      کره=مبتلا ۱۰۰۰ نفر- کشته ۷ نفر!
      ایران=مبتلا تا امروز ۹۵ نفر - کشته=۱۵ نفر

پ.ن:طبق آمار وزارت بهداشت گفتم ولایی ها نیاین بگید مجازی دیدی جوگیر گفتی ما کشته ندادیم و اصلا نیومده

حالا وایسا من یه چیزی بگم پرات بریزه!
      میگن نماینده ی قم گفته تو قم 50 نفر بر اثر کرونا مردنمجلس میگه نه دروغه بعد خود نماینده قم هم کرونا گرفته

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من بی ادبی نکردم ، اگر بهتون برخورد من معذرت میخوام
      اگر ماسک برای افراد سالم لازم نیست ، چرا تو چین پلیس هر کی ماسک نزده رو دستگیر میکنه؟
      بعد ترکیه هنو کرونا وارد نشده
      بحث سر اینه شما داری میگی کرونا ضعیفه ، اگه ضعیفتر از انفولانزاس چرا چین باید شهر 50 میلیون رو قرنطبنه کنه یا ایتالیا 12 شهر رو قرنطینه کنه؟
      علت ترس از کرونا ناشناخته بودنشه نه قدرت بیشترش درست مثل هپاتیت بی وسی که بی قدرتش بیشتره منتها واکسن داره سی کمتره ولی واکسن نداره...ماسک دقیقا برای بیماران مبتلاست متاسفانه میگن توی چین بعضی افراد مبتلا به عمد ترشحات بدنشون رو توی اماکن عمومی میریزن بااین توجیه که چرا مابگیریم ودیگران نه....عرض کردم ماسک رو باید افراد مبتلا بزنن تا دیگران مبتلا نشن در غیر اون صورت بار مالی وجانی خیلی بالایی داره چون ماسک مخصوصا n95تنفس دراون خیلی سخته ورطوبت دهان و بینی فرد ماسک رو زود مرطوب می‌کنه و مرطوب شدن دقیقا عامل جذب ویروس میشه

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن