خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نوروز یازدهم

سلام خسته نباشید پایه یازدهم هستم و میخواستم راجع به برنامه ریزی برای نوروز امسال بپرسم. بهتره روی همون یازدهم تمرکز کنم یا دهمم تو برنامم قرار بدم؟ خودم قصد داشتم یازدهم و فیزیک و ریاضی دهم که ضعیفترم رو بخونم
      اصلا چطوری واسه این مدت برنامه بریزم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امسال تمرکزت روی 11 و پایه های مرتبط از دهم باشه...فیزیک 11 پیش نیازی از دهم نداره ولی در ریاضی خوبه مباحث مرتبط از دهم رو هم بخونی.

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی رو بنظرم شروع کن بخشایی که مهمن مثل تابع که تو یازدهم خیلی کارت میاد. فیزیک نیاز نیست. اولویتت با یازدهم باشه!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دوست عزیزم زیاد خودت رو مشغول کنکوری شدن و فلان بهمان و کوفت زهرمار هایی که مشاورا میگن نکن .
      همین سال بعد میشینی موقع نوروز دپرس که همه میرن عید دیدنی من موندم و فتوسنتز

اما
      خوبه که به فکرشی
      حالا بیشتر اونایی که حفظی نیستن رو میزاری الویت مثلا

استوکیومتری کار میکنی قشنگ
      سنتیک کار میکنی
      محلول کارمیکنی
      //////
      تابع
      مثلث
      حد و پ..
      /////
      گرما
      فشار
      الکتریسیته و مغنا
      //////
      از زیست هم تقسیم یاخته رو قورت میدی

میدونم خیلی هست مباحث ولی حالا سعی کن یه چند تاش رو بخون و این قانون رو یادت باشه خوندن 80 درصد مباحث به عمق 100 درصد بهتره از خوندن 100 درصدی مباحث به عمق 80 درصده
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      دوست عزیزم زیاد خودت رو مشغول کنکوری شدن و فلان بهمان و کوفت زهرمار هایی که مشاورا میگن نکن .
      همین سال بعد میشینی موقع نوروز دپرس که همه میرن عید دیدنی من موندم و فتوسنتز

اما
      خوبه که به فکرشی
      حالا بیشتر اونایی که حفظی نیستن رو میزاری الویت مثلا

استوکیومتری کار میکنی قشنگ
      سنتیک کار میکنی
      محلول کارمیکنی
      //////
      تابع
      مثلث
      حد و پ..
      /////
      گرما
      فشار
      الکتریسیته و مغنا
      //////
      از زیست هم تقسیم یاخته رو قورت میدی

میدونم خیلی هست مباحث ولی حالا سعی کن یه چند تاش رو بخون و این قانون رو یادت باشه خوندن 80 درصد مباحث به عمق 100 درصد بهتره از خوندن 100 درصدی مباحث به عمق 80 درصده
      خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون فقط اینکه بخاطر تعطیلیا به سینتیک و حد نرسیدیم اگه فرضا تا عید همینطور تعطیل باشیم من چیکار کنم؟ خودم مباحثو بخونم؟

اگه خواستم آلا ببینم تو این دو درس(ریاضی و شیمی) چه معلماییو پیشنهاد میکنین؟
      ویرایش توسط mahsakiasi : 11 اسفند 1398 در ساعت 14:21

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من واسه عید نیمسال اول یازدهم رو میزارم تو اولویت( نیمسال دوم یازدهم رو اسفند امسال دارم میخونم)
      بینش هم تابع دهم و استکیومتری میزنم( مثلا روزی از هر کدوم 5 تا)
      شاید زیست گیاهی دهم رو هم بخونم
      اگه نظری دارید بگید ممنون

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید پایه یازدهم هستم و میخواستم راجع به برنامه ریزی برای نوروز امسال بپرسم. بهتره روی همون یازدهم تمرکز کنم یا دهمم تو برنامم قرار بدم؟ خودم قصد داشتم یازدهم و فیزیک و ریاضی دهم که ضعیفترم رو بخونم
      اصلا چطوری واسه این مدت برنامه بریزم؟
      تمام تمرکزت رو بزار واسه یازدهم
      سعی کن واسه خودت یه برنامه شخصی سازی شده بریزی با توجه به حجم و تعداد فصلای دروست و تایمی ک میتونی در اختیار بزاری
      معمولا افراد خیلی کمی از دوران عید یازدهم استفاده میکنن
      اگه شما بتونید این دوران رو خوب درس بخونید مسلما نسبت به رقبا هم پیشرفت میکنید هم اینکه تسلطتون به مباحث میره بالا و برای تابستون دوازدهم خیلی خیلی میوفتید جلو
      بنظر من روی 4تا درس اختصاصیتون وقت بزارید
      میتونید مباحث پایه از دهم رو هم در کنار همین دروس مطالعه کنید
      فقط حتما و حتما تست زیاد بزن و وقتتو زیاد با درسنامه هدر نده

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      تمام تمرکزت رو بزار واسه یازدهم
      سعی کن واسه خودت یه برنامه شخصی سازی شده بریزی با توجه به حجم و تعداد فصلای دروست و تایمی ک میتونی در اختیار بزاری
      معمولا افراد خیلی کمی از دوران عید یازدهم استفاده میکنن
      اگه شما بتونید این دوران رو خوب درس بخونید مسلما نسبت به رقبا هم پیشرفت میکنید هم اینکه تسلطتون به مباحث میره بالا و برای تابستون دوازدهم خیلی خیلی میوفتید جلو
      بنظر من روی 4تا درس اختصاصیتون وقت بزارید
      میتونید مباحث پایه از دهم رو هم در کنار همین دروس مطالعه کنید
      فقط حتما و حتما تست زیاد بزن و وقتتو زیاد با درسنامه هدر نده
      خیلی ممنون از کمکتون♡

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها
      خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون فقط اینکه بخاطر تعطیلیا به سینتیک و حد نرسیدیم اگه فرضا تا عید همینطور تعطیل باشیم من چیکار کنم؟ خودم مباحثو بخونم؟

اگه خواستم آلا ببینم تو این دو درس(ریاضی و شیمی) چه معلماییو پیشنهاد میکنین؟

خب شما که کنکور نداری امسال لازم نیستش که بشینی و خودت بخونی میاحث رو . اگه به من بگن تو این شرایط چیکار میکنی من مباحث قبلی رو تمرین میکنم . مثلا تا همین حد که قکر کنم خوندیدن از یازدهم این مباحث رو حداقل قورت بده و اگه تونستی برسی و تایم اضافه داشتی برو و شیمی یا زیست دهم رو دوره کن :

طبق اون تصوری که ایجاد شد از من که کدوم محدوده هستین : اینارو در برنامت بگنجون

در درس شیمی:
      هیدروکربن
      استوکیومتری
      ترمو
      و اگه رسیدی محلول ها و لوییس دهم رو بخون ( بازم تاکید می کنم که همشون رو نصف و نیمه نزار . مبحث کم بردار اما عمیق بخون چون هدف شما از الان خوندن سبک کردن تابستون و کنکورته )

از ریاضی :

مثلثات
      تابع
      معادله و نامعادله
      هندسه تحلیلی

از فیزیک
      ال.. ساکن
      ال... حاری
      و اگه تایم داشتی گرما یا ویژگی مواد

از زیست

تقسیم یاخته

اعضاب
      ایمنی
      قلب
      هورمون ها

در حد پیشنهاد بود و در کل این رو اصل قرار بده که با خوندن نوروز از بار تابستون کم میکنی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      خب شما که کنکور نداری امسال لازم نیستش که بشینی و خودت بخونی میاحث رو . اگه به من بگن تو این شرایط چیکار میکنی من مباحث قبلی رو تمرین میکنم . مثلا تا همین حد که قکر کنم خوندیدن از یازدهم این مباحث رو حداقل قورت بده و اگه تونستی برسی و تایم اضافه داشتی برو و شیمی یا زیست دهم رو دوره کن :

طبق اون تصوری که ایجاد شد از من که کدوم محدوده هستین : اینارو در برنامت بگنجون

در درس شیمی:
      هیدروکربن
      استوکیومتری
      ترمو
      و اگه رسیدی محلول ها و لوییس دهم رو بخون ( بازم تاکید می کنم که همشون رو نصف و نیمه نزار . مبحث کم بردار اما عمیق بخون چون هدف شما از الان خوندن سبک کردن تابستون و کنکورته )

از ریاضی :

مثلثات
      تابع
      معادله و نامعادله
      هندسه تحلیلی

از فیزیک
      ال.. ساکن
      ال... حاری
      و اگه تایم داشتی گرما یا ویژگی مواد

از زیست

تقسیم یاخته

اعضاب
      ایمنی
      قلب
      هورمون ها

در حد پیشنهاد بود و در کل این رو اصل قرار بده که با خوندن نوروز از بار تابستون کم میکنی
      تشکر♡

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن