خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face سوالات درباره ی ارشد بیوتکنولوژی

سلام دوستای عزیز

من کارشناسی بیوتکنولوژی میخونم و قصدم اینه سال بعد کنکور ارشد شرکت کنم از دوستانی که اطلاعت دقیق از ارشد این رشته و بازار کارش دارن لطفا پاسخگو باشن تا از اطلاعاتشون بهره مند بشیم

و نکته ی بعدی اینکه تو گرایش ارشد بیوتکنولوژی پزشکی بهتره؟؟؟ چون مد نظرم گرایش پزشکیشه ولی از بازار کارش اطلاعی ندارم

و اون دسته از دوستانی که ارشد این رشته شرکت کردن منابعی که استفتده کردن و رضایت داشتن رو معرفی کنن

در آخر سر کسایی که این رشته رو خوندن آیا به جایی رسیدن؟؟

با تشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من رشتم ریاضیه و بیوتکنولوژی رو دوست دارم. اما تو دفترچه انتخاب رشته من فقط دکتری پیوسته بیوتکنولوژی رو دیدم. برای اینکه مثل شما کارشناسی بخونم باید چه رشته ای برم؟ آیا دانشگاه آزاد داره این رشته رو؟

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کارشناسیش با دکترای پیوستش زمین تا آسمون فرق داره.دکتراش رتبه در حد پزشکی دانشگاه تاپ میخواد(زیر300)
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid20x نمایش پست ها
      من رشتم ریاضیه و بیوتکنولوژی رو دوست دارم. اما تو دفترچه انتخاب رشته من فقط دکتری پیوسته بیوتکنولوژی رو دیدم. برای اینکه مثل شما کارشناسی بخونم باید چه رشته ای برم؟ آیا دانشگاه آزاد داره این رشته رو؟
      ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      کارشناسیش با دکترای پیوستش زمین تا آسمون فرق داره.دکتراش رتبه در حد پزشکی دانشگاه تاپ میخواد(زیر300)
      درسته خودم می دونم. تو دفترچه ندیدم این رشته کارشناسی داشته باشه. ولی استارتر گفته که داره کارشناسی می خونه . می خواستم بدونم کدوم دانشگاه کارشناسی این رشته رو ارائه می ده؟؟

5. Top | #5
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دانشگاه های تهران_الزهرا_خوارزمی_شاهد_ش هید بهشتی_کاشان_کردستان_مراغه_م لایر _یزد
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid20x نمایش پست ها
      درسته خودم می دونم. تو دفترچه ندیدم این رشته کارشناسی داشته باشه. ولی استارتر گفته که داره کارشناسی می خونه . می خواستم بدونم کدوم دانشگاه کارشناسی این رشته رو ارائه می ده؟؟
      ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _nasrin نمایش پست ها
      سلام دوستای عزیز

من کارشناسی بیوتکنولوژی میخونم و قصدم اینه سال بعد کنکور ارشد شرکت کنم از دوستانی که اطلاعت دقیق از ارشد این رشته و بازار کارش دارن لطفا پاسخگو باشن تا از اطلاعاتشون بهره مند بشیم

و نکته ی بعدی اینکه تو گرایش ارشد بیوتکنولوژی پزشکی بهتره؟؟؟ چون مد نظرم گرایش پزشکیشه ولی از بازار کارش اطلاعی ندارم

و اون دسته از دوستانی که ارشد این رشته شرکت کردن منابعی که استفتده کردن و رضایت داشتن رو معرفی کنن

در آخر سر کسایی که این رشته رو خوندن آیا به جایی رسیدن؟؟

با تشکر
      من جات بودم اپلای میکردم خارج کشور .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن