خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 51
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کسی بوده با چهارماه شروع از صفر پزشکی بیاره؟

منظورم از صفر اینه که هیچی بلد نیست اما هوشش خوبه یادگیریش فوق العادست
      اما هیچی درس نخونده و عملا صفره

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نیست کمک کنه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sheydam نمایش پست ها
      منظورم از صفر اینه که هیچی بلد نیست اما هوشش خوبه یادگیریش فوق العادست
      اما هیچی درس نخونده و عملا صفره

سلام
      واقعیتش هستن همچین ادمایی ولی اونا کسایی هستن که ناامید نمیشن،این چندماه رو از هرچی میزنن تا درس بخونن،خسته نمیشن و امید دارن..
      موفق باشید.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام کار سختیه ولی قولت میدم شدنی که باید یه سری چیزارو رعایت کنی مثل:
      حداقل ساعت مطالعه ۱۰ ساعت باشه
      یه سری از مباحث رو حذف کنی
      کاملا با روش برنامه ریزی، مطالعه دروس،تست زنی،جمعبندی و ... آشنا باشی
      و فقط فقط درس بخونی و اصلا به نتیجه فکر نکنی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ariak نمایش پست ها
      دوست عزیز منبعتونو ذکر کنید . ممنون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز .این لیست رو شهاب الدین یخچالیان یک ماه پیش نشون داد گفت اینا از صفر شروع کردن با پایه های ضعیف.شاگرد های ایشون بودن
      دوستان عزیز لطفا به این اسامی توجه نکنید و تا میتونید تلاش کنید . مطمئن باشید شما تلاش کنید در هر صورت بعد کنکور از خودتون راضی خواهین بود
      ویرایش توسط Araz : 08 اسفند 1398 در ساعت 11:27 دلیل: بدون سند تهمت نزنید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی جالبه تا گفتم اقای یخچالیان کلاه برداره تمام پستاشو پاک کرد . بعضیا فک میکنن هنوزم میشه سر مردم و به راحتی کلاه گذاشت

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BARONI نمایش پست ها
      خیلی جالبه تا گفتم اقای یخچالیان کلاه برداره تمام پستاشو پاک کرد . بعضیا فک میکنن هنوزم میشه سر مردم و به راحتی کلاه گذاشت
      شما این حق رو دارین که تو این فضا به هر کسی افترا و تهمت کلاهبرداری بزنید.به من که نزدید.برای منم اهمیتی نداره.فقط حوصله بحث کردن نداشتم و چون همیشه حق با طرف مقابله حق رو به شما دادم و نیاز به ادامه بحث نبود..شما درست میفرمایین.و در ضمن من نه تبلیغ ایشون رو کردم نه چیز دیگه ای.این قبولی های ایشون بود.چون شما خواستین من اسمشو اوردم.حرف ها و تهمت هایی هم که بهشون میزنن رو من هم شنیدم اینجا ولی من که به سند ندیدم .هرکسی هر حرفی میزنه .دقیقا مثل شما همین الان که ایشون رو کلاهبردار دونستین.حالا تعریف از کلاهبردار چیه و به چه دلیلی به راحتی خودتون میدونید و خدای خودتون.

باز هم حق با شماست.من عذر میخوام.اوکی؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی هم جالبه اینجا هم به راحتی به من انگ کلاه گذاشتن سر مردم رو میزنین.بالاتر به راحتی به یه نفر دیگه هم تهمت کلاهبردار بودن رو با قاطیت میزنین.چیزی نمیشه گفت.اینم من نمیخواستم جواب بدم.ولی اینکه به من هم تهمت کلاه گذاشتن سر مردم میزنیند جالب بود اولش گفتم خاتمه این بحث کافیه ولی اینجوریشو ندیده بودیم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما این حق رو دارین که تو این فضا به هر کسی افترا و تهمت کلاهبرداری بزنید.به من که نزدید.برای منم اهمیتی نداره.فقط حوصله بحث کردن نداشتم و چون همیشه حق با طرف مقابله حق رو به شما دادم و نیاز به ادامه بحث نبود..شما درست میفرمایین.و در ضمن من نه تبلیغ ایشون رو کردم نه چیز دیگه ای.این قبولی های ایشون بود.چون شما خواستین من اسمشو اوردم.حرف ها و تهمت هایی هم که بهشون میزنن رو من هم شنیدم اینجا ولی من که به سند ندیدم .هرکسی هر حرفی میزنه .دقیقا مثل شما همین الان که ایشون رو کلاهبردار دونستین.حالا تعریف از کلاهبردار چیه و به چه دلیلی به راحتی خودتون میدونید و خدای خودتون.

باز هم حق با شماست.من عذر میخوام.اوکی؟
      به اون علتی که پارسال با هزار جور بدبختی که میشد پول جمع کردم که اردوی ایشون برم ولی متاسفانه ارزش ۱۰ هزارتومن هم نداشت ‌. شما اسم اینو چی میزارین؟
      پول من خوردن نداره .
      شما چرا پستتاونو پاک کردین ، اگه مشکلی نبوده!
      جالبیش اینه که میگین من حوصله ی بحث کردن ندارم ولی الان تنها چیزی که میبینم نصیحت به من و حرف از افترا و کلاهبرداری و و درنهایتت عذرخواهی بابنده...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی هم جالبه اینجا هم به راحتی به من انگ کلاه گذاشتن سر مردم رو میزنین.بالاتر به راحتی به یه نفر دیگه هم تهمت کلاهبردار بودن رو با قاطیت میزنین.چیزی نمیشه گفت.اینم من نمیخواستم جواب بدم.ولی اینکه به من هم تهمت کلاه گذاشتن سر مردم میزنیند جالب بود اولش گفتم خاتمه این بحث کافیه ولی اینجوریشو ندیده بودیم
      کسی که به خودش شک داره به خودش میگیره!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به اون علتی که پارسال با هزار جور بدبختی که میشد پول جمع کردم که اردوی ایشون برم ولی متاسفانه ارزش ۱۰ هزارتومن هم نداشت ‌. شما اسم اینو چی میزارین؟
      پول من خوردن نداره .
      شما چرا پستتاونو پاک کردین ، اگه مشکلی نبوده!
      جالبیش اینه که میگین من حوصله ی بحث کردن ندارم ولی الان تنها چیزی که میبینم نصیحت به من و حرف از افترا و کلاهبرداری و و درنهایتت عذرخواهی بابنده...
      حق با شماست.دلیل اینکه من پاک کردم همین کلاهبردار خطاب کردن شخصی به راحتی بود .عده زیادی هستن تو این مسیر کنکورشون همه رو مقصر میدونن .منم گفتم حق با شماست پاک کنم ادامه پیدا نکنه..ولی بعدش واقعا برام دردناک بود به من هم گفتین که سر مردم کلاه میذارم.

بازم حق با شماست.منم کلاهبردار.خوبه؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی که به خودش شک داره به خودش میگیره!
      باز هم حق با شماست

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حق با شماست.دلیل اینکه من پاک کردم همین کلاهبردار خطاب کردن شخصی به راحتی بود .عده زیادی هستن تو این مسیر کنکورشون همه رو مقصر میدونن .منم گفتم حق با شماست پاک کنم ادامه پیدا نکنه..ولی بعدش واقعا برام دردناک بود به من هم گفتین که سر مردم کلاه میذارم.

بازم حق با شماست.منم کلاهبردار.خوبه؟
      با همین "حق با شماست" هرچی که دلتون میخواد دارین
      به من میگین ، خودتون دارین تهمت میزنین به من!
      لطفا ریپلی نکنید ، این بنده خدا تو این تاپیک کمک خواسته.
      شما اگه با بنده مشکلی دارین ، یک قسمتی وجود داره به نام پیام خصوصی ، شما اونجا میتونید پیام بدین به بنده ، هرچی هم دوست دارین بگین

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چهار ماه و یک روز بوده اما متاسفانه دوست عزیز ، چهارماه خیر . دیگه دیره : (

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن