خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 51 از 51
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام
      نظام قدیم هستین؟
      ادبیات(به خاطر اطمینان بیشتر لغت و تاریخ رو از لقمه بخونید) - فیزیک پایه-ریاضی-زیست(البته در کنارکتاب درسی) اینا اره کامله
      عربی ندیدم
      دینی بنظرم خیلی جوابگو نیس پارسال نصفشو خوندم ولی زیاد متوجه نمیشدم
      زبان کامله در کنارش لقمه لغت هم بخونید اینم پارسال مقداریش خوندم در کل خوبه.
      شیمی نه (اینم عین دینی )
      ممنون خیلی کمکم کردین

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد ی چی دیگه اینکه به نظر اونایی که میدونن این که از خط ویژه بخونم بهتره یا اینکه درسنامه کتاب تستایی که مفصلا بخونم بعد تست های علامت زده خود کتاب و سراسری بزنم کدوم راه بهتره؟

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط turbo78 نمایش پست ها
      بعد ی چی دیگه اینکه به نظر اونایی که میدونن این که از خط ویژه بخونم بهتره یا اینکه درسنامه کتاب تستایی که مفصلا بخونم بعد تست های علامت زده خود کتاب و سراسری بزنم کدوم راه بهتره؟
      ببین من میدونم الان میخوای زود جمع کنی و... ولی اینو یادت باشه که یا چیزیو نخون یا اگه میخونی واقعا بخونش و یادش بگیر. اشتباهه پارساله منو نکن و چیزی رو نوک نزن و ول کن, اگه میبینی توی یه مبحث سوالات کنکور کفایت میکنه کنکورارو بزن, ولی اگه میبینی کمه و... سعی کن حداقل ضریب دو یه کتاب منبع رو بزنی به نظر من. منبعت هم منبعی باشه که بتونه تمام مفاهیم رو بهت یاد بده, خیلی توجه نکن که تایمش خیلی زیاده یا خیلی کمه, به نحوه ی تدریس بستگی داره. امیدوارم موفق باشی و یادت باشه که عجله و ماست مالی کردن توی کنکور اصلا جواب نمیده.

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      ببین من میدونم الان میخوای زود جمع کنی و... ولی اینو یادت باشه که یا چیزیو نخون یا اگه میخونی واقعا بخونش و یادش بگیر. اشتباهه پارساله منو نکن و چیزی رو نوک نزن و ول کن, اگه میبینی توی یه مبحث سوالات کنکور کفایت میکنه کنکورارو بزن, ولی اگه میبینی کمه و... سعی کن حداقل ضریب دو یه کتاب منبع رو بزنی به نظر من. منبعت هم منبعی باشه که بتونه تمام مفاهیم رو بهت یاد بده, خیلی توجه نکن که تایمش خیلی زیاده یا خیلی کمه, به نحوه ی تدریس بستگی داره. امیدوارم موفق باشی و یادت باشه که عجله و ماست مالی کردن توی کنکور اصلا جواب نمیده.
      ممنون از کمکتون

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط turbo78 نمایش پست ها
      من خط ویژه رو ندیدم ، نمیدونم چجوریه
      ولی در کل اینو بدون که هیچ راه میانبری وجود نداره
      اگه مبحثی رو نخوندی ، بهتره بری سراغ کتابهایی که درسنامه های کامل دارن.
      خوندن خلاصه ها و کتابهای جمع بندی ، برای مطالبی که تا به حال نخوندیشون ، واقعا اشتباهه...
      هر مبحثی رو که خوندی اول تست های سراسریش رو بزن ، اگه کفایت نکرد برو تست های نشاندار کتاب هارو بزن ...
      اگه فقط کنکور های 10 سال اخیر رو هم بخوای کار کنی ، خودش کلی میشه
      مثلا برای زیست حدود 1000 تست میشه
      برای شیمی 1400 تست
      برای هر درس عمومی یه چیزی حدود 1500 تا
      بنا رو بذار روی سراسری ها..
      با نظر Mahdyu موافقم.

6. Top | #51
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari نمایش پست ها
      ببین دوست عزیزم این پروژه فقط اسم بزرگ کرده و یجورایی با تبلیغاتی که انجام داده این همه معروف شده ببین واسه همین برای برنامه شون پول می دن به رتبه های برتر که براشون تبلیغ کنن نمونه اش همین امیر حسین رضایی که خودش گفت باهام تماس گرفتن و پیشنهاد چند تا سکه دادن که بیام تو پخش زنده شبکه آموزش و به دروغ بگم از dvd ها و این پروژه استفاده می کردم حتی یکی از دوستان صمیمی خودم پیشنهاد 50 میلیونی قبول کرد و امسال رفت تو برنامه شون
      دوست عزیزم بهترین برنامه اینه که خودت بشینی همه برنامه ریزی ها رو طبق ویژگی های خودت انجام بدی حالا درکنارش برای کسب تجربه می تونی از یه رتبه برتر (بدور از تبلیغات الکی) در حد تک تماس استفاده کنی و یه مشورتی ازش بگیری
      مرسی دوست عزیزم 💕

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن