خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26

موضوع: موج و نوسان

1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگرفکر میکنی کتاب درسی یا درسنامه های کمک درسی ها نکات رو باز نمیکنه.به نظرم نیازبه توضیح بیشتر داری. مث خودم!! آخه من خیلی گیج ام
      کتاب مبانی فیزیک معروف به فیزیک هالیدی ( دیوید هالیدی-رابرت رزینک)ویرایش 10روبت پیشنهاد میدم. معروف ترین کتاب فیزیک دانشگاهی یه جورایی کتاب مرجعه!
      یا فیزیک دانشگاهی ( سیرز-زیمانسکی ...) با کتاب هالیدی در سطح دنیا از کتب معتبر فیزیک دانشگاهی محسوب میشن
      فیزیک مفهومی (پل هیوئیت) این کتاب ریاضیاتش زیاد نیست اما خیلی قشنگ فیزیک رو مفهومی توضیح میده
      البته فصل های مربوط به نواسن وموجشون رو بخون.توهر کتابخانه عمومی ای پیدا میشن.
      اینا از منابع کتاب فیزیک درسی هستن ومیتونه در فهم بهتر تو در تست زدن مفید باشه

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حالا نگفتی مثلا چی وکجا ها رو خوب متوجه نمیشی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      سلام دوستان من هر چی درسنامه از کتابا میخونم فصل ۳ دوازدهم تستاشو نمیتونم بزنم به نظرتون چیکار کنم دی وی دی؟ منبع؟ و ...
      کامیار رو ببین توی تلگرام هست، اول مثلثات مورد نیاز براشو درس میده بعد هم آموزش میده و تست های سراسری رو کار میکنه (خودم دیدم راضی بودم)

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neutrino نمایش پست ها
      حالا نگفتی مثلا چی وکجا ها رو خوب متوجه نمیشی
      تو تست زیاد به مشکل میخورم فهمم خوبه اما تستاشو نمیتونم بزنم البته اگه اول حل تستو ببینم ادامشو خودم میتونم بنویسم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      کامیار رو ببین توی تلگرام هست، اول مثلثات مورد نیاز براشو درس میده بعد هم آموزش میده و تست های سراسری رو کار میکنه (خودم دیدم راضی بودم)
      خوشم نمیاد از تدریسش

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. منم مثل شما بودم اصلا نمیفهمیدمش که دیگه حتی میخواستم این مبحث رو حذف بکنم اما دیدم کنکور 98 چهار تا تست داشت! بعد فیلمای اقای کامیار رو خریدم. ببینید من قبلا دی وی دی های ایشون رو ندیده بودم و اولین بار بود که میگرفتم یه بدی داره اینه که تمام راه حل های یه سوال رو از قبل اماده نوشته روی اسلاید و خودش سر کلاس ماژیک نمیگیره دستش حل کنه. اما واقعا خیلی خوبه به نسبت قبلا که خودم میخوندم. تست های خیلی سبزم که حل میکنم از یه صفحه شاید چهار تا رو نتونم درست جواب بدم. البته من تازه گرفتم و هنوز کامل ندیدمش. قیمتشم برای میحث نوسان 110 تومن و موج و کلا فصل 4 رو هم با هم توی یه پک دارن 370 تومن که من هنوز اینو نگرفتم. ولی واقعا میگم که پشیمون نشدم از خریدنش چون حداقل سردرگمی قبل رو ندارم چون قبلا وقتی خودم میخوندم سوالی رو نمیدونستم باید از کجا شروع کنم ولی حالا خوبه مفهموم جا افتاده که باید چکار کرد مگر اینکه خود سوال سخت باشه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara177 نمایش پست ها
      سلام. منم مثل شما بودم اصلا نمیفهمیدمش که دیگه حتی میخواستم این مبحث رو حذف بکنم اما دیدم کنکور 98 چهار تا تست داشت! بعد فیلمای اقای کامیار رو خریدم. ببینید من قبلا دی وی دی های ایشون رو ندیده بودم و اولین بار بود که میگرفتم یه بدی داره اینه که تمام راه حل های یه سوال رو از قبل اماده نوشته روی اسلاید و خودش سر کلاس ماژیک نمیگیره دستش حل کنه. اما واقعا خیلی خوبه به نسبت قبلا که خودم میخوندم. تست های خیلی سبزم که حل میکنم از یه صفحه شاید چهار تا رو نتونم درست جواب بدم. البته من تازه گرفتم و هنوز کامل ندیدمش. قیمتشم برای میحث نوسان 110 تومن و موج و کلا فصل 4 رو هم با هم توی یه پک دارن 370 تومن که من هنوز اینو نگرفتم. ولی واقعا میگم که پشیمون نشدم از خریدنش چون حداقل سردرگمی قبل رو ندارم چون قبلا وقتی خودم میخوندم سوالی رو نمیدونستم باید از کجا شروع کنم ولی حالا خوبه مفهموم جا افتاده که باید چکار کرد مگر اینکه خود سوال سخت باشه
      یه بار از حرف آخر دی و دی خریدم بیشتر از یه ماه و نیم طول کشید برسه انواع بهانه ها اوردن

8. Top | #23
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوشم نمیاد از تدریسش
      یادمه چهارم دبیرستان این مباحث رو از آلا دیدم فدایی فرد
      یه جزوه خلاصه هم داشت ، کتاب جدید رو ندیدم اما اگر مایل بودی یه سر بزن بهش البته اگر کتابا زیاد فرق نداشته باشند از لحاظ حذفیات و...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کازرانیان خوبه تو آلا؟
      فکر کنم دوستان گفتی ها رو گفتن من کسی رو معرفی نمی کنم چون ممکنه برای همه خوب نباشه تو خودت ببین کدوم برات بهتر و قابل فهم تره همون پیدا کن موفق باشی

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من مستقیم از سایت سفارش ندادم به یه اقا که از کارکنان بود زنگ زدم چهار روزه هم اومد

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      کسی پاسخ این دوتا مثال رو می تونه بفرسته؟
      img_20230224_210011_145.jpg
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن